Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dimitar Berbatov
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #181
Re: Dimitar Berbatov
Połowa grudnia, a Berbatov ma aż cztery bramki na swoim koncie. Grubo.

Okres ma czy co, bo dzisiaj co mu ktoś niedokładnie podał, to strzelał focha i coś tam mruczał pod nosem, a sam był nie lepszy. W ogóle, Panie Berba, to mniej włażenia w dupę kibicom United poprzez wywiady, a więcej goli i lepszej gry byśmy chcieli. Wtedy i bez słodkich wypowiedzi się obejdzie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
15-12-2009 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #182
Re: Dimitar Berbatov
Mam mieszane uczucia co do gry Bułgara we wczorajszym spotkaniu. Oczywiście uraczył nas wspaniałą asystą i tym, że jak inny potrafi utrzymać się przy piłce, ale niewiele poza tym.

Chciałoby się, by Berbatow grał w pierwszej linii i był odpowiedzialny za zdobywanie bramek, ale chyba sam piłkarz nie widzi się tam do końca. Nie wiem czy to wynika poniekąd z frustracji, że nie otrzymuje on podań takich jakich by chciał i tego, że partnerzy wybierają częściej inne rozwiązanie niż odegranie właśnie do niego, że Dimitar bierze się za rozgrywanie i wyprowadzanie ataków. A może rzeczywiście SAF powierzył mu taką rolę?
Nawiązując jeszcze do posta matysa, mnie również irytowało to w jaki sposób zachowywał się w momencie, gdy nie otrzymał podania tam gdzie chciał. Rozumiem, że można tak zareagować, ale czy konieczne jest to za każdym razem?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-12-2009 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #183
Re: Dimitar Berbatov
ja odniosłem wczoraj wrażenie, jakby był autentycznie zmęczony - nie wytrzymywał kondycyjnie, szczególnie w końcowych 10 minutach.
nie wiem czy to efekt, tego zabiegu, który ostatnio przeszedł, czy czegoś zupełnie innego, ale fakt jest faktem - brakuje mu świeżości.
powinien sobie odpocząć w sobotnim spotkaniu - niech wejdzie, tylko jeśli będą problemy z uzyskaniem dobrego wyniku.
16-12-2009 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #184
Re: Dimitar Berbatov
Oto kolejna "świetna wiadomość o zdrowi jednego z naszych piłkarzy -.-

Cytat:Dymitar Berbatow, napastnik Manchesteru United i reprezentacji Bułgarii, musi przejść operację kolana - podaje serwis ESPNStar.com. Ponadto, Berbatow nie będzie mógł grać przez 3 miesiące!

U Bułgara zdiagnozowano problemy z więzadłami. Sztab medyczny drużyny z Old Trafford uważa, że napastnik będzie potrzebował sporo czasu na wyleczenie kontuzji.

Czerwone Diabły tracą 4 punkty do lidera Premier League, Chelsea. Biorąc pod uwagę problemy w defensywie, menadżer Sir Alex Ferguson nie może być zadowolony z faktu, iż jego ofensywa się w rozsypce.

Rzecznik Manchesteru United przyznał, że operacja kolana 28-letniego napastnika jest koniecznością w dążeniu do wyleczenia kontuzji.

Wygląda to źle. Kontuzjowany Kiko, kontuzjowany Berbatov. Coś czuję, że w kolejnych meczach będziemy grać albo osamotnionym Rooneyem, albo Rooneyem i Giggsem, który będzie mógł grać za jego plecami.

Kontuzja Berby jest szansą dla Owena i Welbecka, którzy będą musieli zastąpić w składzie Bułgara.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
26-12-2009 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #185
Re: Dimitar Berbatov
Informacje tę podało The Sun, także traktuję ją na razie z przymrużeniem oka...
Jeśli jednak okazało by się to prawdą, to przed Owenem, a także Welbeckiem i Dioufem otwiera się szansa częstszych występów w pierwszy składzie.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-12-2009 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #186
Re: Dimitar Berbatov
Cytat:Biorąc pod uwagę problemy w defensywie, menadżer Sir Alex Ferguson nie może być zadowolony z faktu, iż jego ofensywa się w rozsypce.
Czyli, jeśli cała kadra jest zdrowa i ktoś wyleci na pół roku to wtedy trzeba się cieszyć. Jezu, a ja myślałem, że w Polsce w mediach mamy "wykwalifikowanych" dziennikarzy. :roll:

Oczywiście zrozumiałem sens zarówno tej części newsa, jak i całej wiadomości - to tak dla jasności. Ale pisanie takich oczywistych oczywistości to po prostu przegięcie. :lol:

A żeby nei było offtopu to wiadomo, każda kontuzja jest pewnym osłabieniem. Jedna większym, inna mniejszym. Ta akurat jest tym drugim. Aby znaleźć uzasadnienie spójrzmy na statystyki Bułgara z tego sezonu. Ja rozumiem, że Rooney, ja rozumiem, że Bułgar ma też inne atuty niż tylko zdobywanie bramek, ale kurwa napastników rozlicza sięz bramek. Tak, jak na Teveza psioczyliśmy, tak teraz na Berbatova psioczę ja. Lubię tego napastnika, ale trzeba na wszystko patrzeć obiektywnie.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
26-12-2009 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #187
Re: Dimitar Berbatov
Jeśli to prawda, to perspektywy na przyszłość nie są ciekawe.
Berbatow w tym sezonie miał być wiodącą postacią, a tutaj 3 miechy przerwy... to strasznie długo.
W takim przypadku trzeba będzie częściej sięgać po rezerwowych napastników patrz Welbeck a może nawet zagra Diouf.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
26-12-2009 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #188
Re: Dimitar Berbatov
Cytat:Doświadczony menedżer wypowiedział się również na temat absencji Dymitara Berbatowa.

- Chciał zagrać, ale doszedłem do wniosku, że powinien najpierw spróbować wyleczyć swoje kolano. Być może będzie musiał się poddać operacji - zakończył Ferguson.
A jeszcze niedawno gdzieś czytałem wypowiedź SAFa, że te wieści o operacji kolana Bułgara są przesadzone. Jak widać chyba nie do końca.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
10-01-2010 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #189
Re: Dimitar Berbatov
Czyli przynajmniej przez najbliższe dwa miesiące musimy sobie radzić bez Bułgara...



Mój Blog: Pod presją czasu
10-01-2010 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #190
Re: Dimitar Berbatov
Może byśmy tak jednak kogoś kupili skoro jest kasa...co wszyscy piłkarze na świecie są aż tak tragiczni, że Fergie nie widzi nikogo, kto mógłby się w zespół wpasować?

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
10-01-2010 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #191
Re: Dimitar Berbatov
On mówił, że nie widzi nikogo za sensowne pieniądze a nie w ogóle nikogo. No i w sumie ma trochę racji bo jakbyśmy mieli kupować takiego Ville za 50kk nie mając pojęcia jak mu pójdzie w nowej (nie pisze angielskiej coby się nikt nie przyczepił) lidze to ja też bym nie chciał. Fajną opcją był Benzema w lecie ale niestety licytować się z Realem nie było co. zresztą chłopak nie gra jakoś fenomenalnie.

Ciekawą, przynajmniej dla mnie, opcją w lecie był też Agbonlahor z Villi ale widać Fergie wiedział co robi bo w tym sezonie nie gra on jakoś rewelacyjnie. Chociaż i tak wolałbym jego niż Owena Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
10-01-2010 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #192
Re: Dimitar Berbatov
paolo napisał(a):Tak na serio, to myślę, że w obecnym sezonie Bułgar radził sobie całkiem przyzwoicie. Zaserwował nam dużą liczbę efektownych, ale przede wszystkim efektywnych zagrań, które niestety często były niewykorzystywane przez naszych zawodników. Skutecznie rozgrywa piłkę. 6 bramek i 5 asyst to nie wynik powalający na kolana, lecz Berba i tak jest solidnym punktem w naszym zespole. Pomijam, że rozegrał niemal 500 minut mniej niż Rooney (Wayne 23 mecze + 1 z ławki, Berba 16 meczów i 7 z ławki). Szkoda, że teraz opuści drużynę na dłuższy czas, ale zdrowie najważniejsze.

Jednak według mnie "całkiem przyzwoicie", to trochę za mało, zbyt dużo jest meczów obok których Bułgar przechodzi beznamiętnie. Nie przeczę, potencjał ma ogromny, tylko nie prezentował nam go jeszcze przez 90 minut choćby jednego spotkania, póki co są to przebłyski geniuszu. To jego drugi sezon na OT i ja osobiście oczekuję, żeby wziął więcej odpowiedzialności na siebie. Wydaje mi się, że gdyby tylko spróbował mógłby sprawić, że straty Ronaldo wcale nie byłoby widać.

Niestety, Berba podobnie jak reszta zespołu gra tak, aby tylko nie popełnić błędu, czyli jak najszybciej pozbywa się piłki i jest z siebie zadowolony, bo zaliczył celne podanie. A gdyby spróbował czasem uderzyć z dalszej odległości, spróbował indywidualnej akcji, to wszystko wyglądałoby zgoła inaczej. Najlepszy przykład, to gdy w którymś z niedawnych spotkań zdecydował się wziąć na siebie odpowiedzialność przynajmniej w jednej akcji. Efekt? Odebrał piłkę, minął bodajże dwóch rywali i zagrał na czyste pole do Rooneya.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-01-2010 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #193
Re: Dimitar Berbatov
Berbatov szybkością nie grzeszy, więc nie spodziewaj się, że będzie sobie przechodził rywali jak Ronaldo niegdyś, to po pierwsze. Po drugie, Bułgar szybko pozbywa się piłki? Gdzie indziej piszą, że Dymitar zwalnia nasze akcje, więc w końcu jak to jest bo teraz to już nie wiem?

Patrząc na wynik bramkowy Berbatov jestem nieco zawiedziony, że tylko 6 bramek i 5 asyst na jego koncie. Jednak niemal w każdym meczu przynajmniej z dwa czy trzy razy partnerzy zamiast podać do bardzo dobrze ustawionego Bułgara wybierają inną możliwości, więc z drugiej strony nie dziwi mnie, że jest jak jest.
Ja w dalszym ciągu mam wrażenie, że reszta zespołu nie do końca zgrana jest z naszą "9".



Mój Blog: Pod presją czasu
11-01-2010 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #194
Re: Dimitar Berbatov
Ale czy bez szybkości nie da się minąć rywala? Berba w pojedynczych akcjach pokazuje, że można. To szybkie pozbywanie się piłki nie było trafne, ale chodziło mi żeby Berba spróbował coś wykreować, a nie jak do tej pory utrzymywał się przy niej długo nie zdobywając terenu, bo wówczas rzeczywiście spowalnia akcje.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-01-2010 07:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #195
Re: Dimitar Berbatov
Berbatov po raz szósty piłkarzem roku w Bułgarii!!!

Został rekordzista w tej kategorii bijąc rekord Christo Stoichkova, który wygrywał plebiscyt 5 lat z rzędu w latach 1989-1994.

Berbatov wyprzedził drugiego na liście Stilyana Petrova (Aston Villa) o zaledwie 7 pkt (Berbatov - 218, Petrov - 211).


Jak by nie patrzeć świetny rok w kadrze miał Berba, strzelił bardzo dużo bramek i był prawdziwym liderem zespołu. Mam nadzieję, że po wyleczeniu kontuzji będzie błyszczał w klubie.

Gratulujemy panie Berbatov!

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
14-01-2010 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości