Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dimitar Berbatov
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #196
Re: Dimitar Berbatov
mufc.pl napisał(a):- Dymitar znów miał problemy ze swoim kolanem - potwierdził Szkot. - Mimo to grał dalej. Muszę przyznać, że mógł już nie wyjść na drugą połowę, ale postanowił zostać na boisku, co jest bardzo dobre. Przyjrzymy mu się dokładniej w poniedziałek.

No, jutro się przekonamy czy to wyjście na drugą połowę rzeczywiście było bardzo dobre.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
17-01-2010 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
niecierpiecebuli Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #197
Re: Dimitar Berbatov
Dalej tutaj.

Widzę, że ciężko jest ci się przyznać do błędu... jakoś milczysz o tej kwocie za Berbę?

Czary napisał(a):
niecierpiecebuli napisał(a):Napastników rozlicza się z bramek. Wypadałoby strzelać w sezonie po ok 25-30 bramek.


Kurde, to mogliśmy jednak tego Roo sprzedać, bo strzelił w poprzednim sezonie tylko 20 bramek. Nie spełnia wymogów. :lol:

EOT.
Rooney to coś innego, on ma też inne zadania, nawet te defensywne. To jest taki cofnięty napastnik więc można mu to wybaczyć. Berbatov zaś jest tym najbardziej wysuniętym zawodnikiem...
Dziwię się, że SAF ściągnął Bułgara. Kasa jak na razie poszła w błoto!
18-01-2010 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #198
Re: Dimitar Berbatov
Co Ty pieprzysz chłopie? Oglądasz w ogóle mecze United? Berbatov najbardziej wysuniętym zawodnikiem? :lol: Chyba jak grał w Leverkusen. U nas często za rozgrywającego robi.

Zakończmy rozmowę, bo widzę, że masz swoje poglądy, których nie zamieniasz zmienić i nie przemawiają do Ciebie żadne argumenty.

Przecież ze znawcą nie będę się sprzeczał. On wie lepiej.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-01-2010 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #199
Re: Dimitar Berbatov
niecierpiecebuli napisał(a):Rooney to coś innego, on ma też inne zadania, nawet te defensywne

Wątpię, żeby w tym sezonie miał takie zadania. On po prostu musi się cofnąć po piłkę, bo w ostatnich meczach takich naprawdę fajnych podań dostawał niewiele, wskutek czego był koszmarnie bezproduktywny.

niecierpiecebuli napisał(a):To jest taki cofnięty napastnik więc można mu to wybaczyć.

Mam dziwne wrażenie, że popierdoliły Ci się Panie sezony. W obecnym Wayne jest wysuniętym napastnikiem, dzięki czemu ma już te 15 goli w lidze. Gdyby był mediapunta tak jak w 08/09, to wątpię, by uciułał choć 10.

niecierpiecebuli napisał(a):Berbatov zaś jest tym najbardziej wysuniętym zawodnikiem...

Oglądasz Ty mecze? Czy sugerujesz się numerami, jakie mają zawodnicy? Nie wiem, jak można w ogóle pokusić się o gadanie, że Dimitar jest naszym najbardziej wysuniętym grajkiem. Trzeba być albo nierozgarniętym ogrem, albo nie oglądać spotkań MU.

niecierpiecebuli napisał(a):Dziwię się, że SAF ściągnął Bułgara. Kasa jak na razie poszła w błoto!

Eee, kasa w błoto? A jaką masz do tego argumentację? No tak, jest ustawiany tak samo jak van Nistelrooy, a nie strzela tylu goli - masz rację.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
18-01-2010 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
niecierpiecebuli Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #200
Re: Dimitar Berbatov
Heheheh to w takim razie my chyba nie gramy napastnikiem wg ciebie. Bo Rooney NIE JEST SNAJPEREM. Zrozumcie to!
Jak to się mówi "kończ waść i wstydu sobie oszczędź".

Poza tym o jakich ty argumentach mówisz kolego? jak z twojej strony padło 0 (słownie: ZERO!) argumentów. C'mon! <świr>
18-01-2010 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #201
Re: Dimitar Berbatov
O co Ci człowieku teraz kaman, to ja nie mam pojęcia.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
18-01-2010 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #202
Re: Dimitar Berbatov
To kim, pytam się kim jest Rooney, jeśli nie snajperem? Szczególnie w tym sezonie to widać. Takie ma zadanie po odejściu Crisa. To on ma być tym egzekutorem, zawodnikiem wykańczającym nasze akcję i w tym sezonie tak też gra.

niecierpiecebuli napisał(a):Poza tym o jakich ty argumentach mówisz kolego?

O jakich argumentach mówię? Ja pierdole, a umiesz Ty czytać? Przecież tłumaczę Ci z Szymciem, że Berba rozgrywa piłkę, a nie jest napastnikiem pokroju RvN, który czeka tylko w polu karnym rywala na piłkę, żeby strzelić gola. Zresztą radzę obejrzeć Ci jakiś mecz, w którym zagra w ataku i Berba i Roo i wtedy będziemy mogli porozmawiać.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-01-2010 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #203
Re: Dimitar Berbatov
@Cebula: Chcesz argumentów? Polecam przeczytać ten tekst:

http://redlog.pl/2009/04/21/o-taktyce-gadka-krotka/

Tam jest wszystko napisane. Nikt nie będzie powtarzał kolejny raz tego co już było 100x napisane.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
18-01-2010 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #204
Re: Dimitar Berbatov
niecierpiecebuli napisał(a):Berbatov zaś jest tym najbardziej wysuniętym zawodnikiem...

I po co wy jeszcze komentujecie? Przecież od razu widać, że człowiek na piłce się nie zna.

Podpisuje się pod tym ci pisał sebos. Nie karmić trolla!/Foster
18-01-2010 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
tajwan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #205
Re: Dimitar Berbatov
Berbatov jest dobrym zawodnikiem leszcze. Po prostu takie ma zadania w druzynie że gra w przodzie i strzela bramki, często musi się wracać bo pomocnicy czasami nie wyrabiają. Ale bramek dużo strela a systy mato coa ma jeszcze robić?
Chyba Ferguson jak go kupował to wiedział na co go stać. Czasami jest trochę wkurzający jak nie biega po boisku i nie walczy o każdą pilkę ale ogółem jest dobry.
18-01-2010 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #206
Re: Dimitar Berbatov
Berbaclass pass. Osobiście, jestem fanem Bułgara, ze względu na jego nieszablonowy styl bycia na boisku. Ostatnio oprócz coolerskiego stylu dorzucił jeszcze efektywność, co cieszy. Więcej walczy o piłkę, to on zabrał przecież piłkę przed golem Owena przeciwko Villans. A gola przeciwko Portsmouth mogę oglądać i oglądać. Jak nieśpiesznie dreptał sobie od linii końcowej przed pole karne, a tam niespodziewanie huknął i była bramka. I nikt nie mógł go zatrzymaćSmile. It`s Berbaskill.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-02-2010 23:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #207
Re: Dimitar Berbatov
Szkoda tylko, że w meczach z największymi musi grzać ławę. Ale to się nie zmieni <ściana>

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
01-03-2010 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #208
Re: Dimitar Berbatov
I pomyśleć, że podczas meczu nadal daje się słychać głosy, że Berbatow to drewno <świr>

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
01-03-2010 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #209
Re: Dimitar Berbatov
Trzeba chyba schować oczy głęboko w dupie, żeby nie dostrzec umiejętności technicznych Dymitara.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
01-03-2010 18:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #210
Re: Dimitar Berbatov
pan_opticum napisał(a):Trzeba chyba schować oczy głęboko w dupie, żeby nie dostrzec umiejętności technicznych Dymitara.
Zgadzam się w 100%. Technicznie jest świetny, potrafi też rozegrać piłkę, ale czy warto było na niego dać aż 30 mln? Tutaj opinie są już podzielone..
06-03-2010 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości