Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2009/2010
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #256
Re: Premier League 2009/2010
Każdy zespół chciałby mieć takiego zawodnika w zespole jak Torres. W chwili obecnej jest to jeden z dwójki/trójki najlepszych napastników świata.
Jednakże wątpię by Ferguson rozpatrywał taki ruch. My nie City, że oferujemy coś około 100 mln za jednego grajka Tongue

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
10-01-2010 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #257
Re: Premier League 2009/2010
Każdy zespół może by chciał, ale kibic nie Wink Owena można znieść, nie przeszedł bezpośrednio i jest jakiś mniej irytujący. Ale TORRES? On jest najgorszy Wink

W ogóle skapnęłam się właśnie jaki Hart jest młody - co ci Angole narzekają na brak bramkarzy w Anglii? chłopak ma naprawdę przyszłość przed sobą, co oglądam mecz gdzie gra, to jest naprawdę pewny.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
10-01-2010 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #258
Re: Premier League 2009/2010
Podobno wywiad z wczoraj
[flash=560,344]http://www.youtube.com/watch/v/qnBCfeySXN8[/flash]


Fan United od 1992 roku
13-01-2010 09:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #259
Re: Premier League 2009/2010
No co, jak dali mu koszulkę to przecież nie wyrzuci Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
13-01-2010 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #260
Re: Premier League 2009/2010
Po wczorajszym "świetnym" występie w FA Cup kontuzji nabawiło sie 3 kluczowych piłkarzy poolu.

Torres wypada na 6 tygodni, Gerrard na 2, a Benayoun na miesiąc.

Czyli nadzieja w Kałcie :lol:

E: w ciągu dwóch tygodni gdy nie zagra nikt z 4 kontuzjowanych pool gra 4 ciężkie mecze:

16.01.2010 - Stoke City - Liverpool
20.01.2010 - Liverpool - Tottenham Hotspur
26.01.2010 - Wolverhampton - Liverpool
30.01.2010 - Liverpool - Bolton Wanderers

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
14-01-2010 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #261
Re: Premier League 2009/2010
No z tymi czterema to bym nie przesadzał. Wiem, że w Premier League nie ma łatwych spotkań ale ani Wolves ani tym bardziej Bolton nie zachwycają w tym sezonie.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
14-01-2010 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #262
Re: Premier League 2009/2010
Nie zachwycają, ale chyba dobrze wiesz jak pool radzi sobie bez swoich liderów. Ponadto w pierwszym meczu z Boltonem powinni przegrać, a mecz zakończył się wynikiem 2-3, po golu w samej końcówce.

To sprostuje mojego posta: ...pool gra 2 ciężkie mecze.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
14-01-2010 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #263
Re: Premier League 2009/2010
sport.pl napisał(a):Emmanuel Adebayor zapowiedział dłuższy rozbrat z futbolem. Reprezentant Togo ujawnił, że jedna z ofiar ataku terrorystycznego na autobus reprezentacji podczas Pucharu Narodów Afryki zmarła w jego ramionach. Napastnik Manchesteru City otrzymał od pracodawcy zwolnienie i zapowiedział, że jeszcze dużo czasu minie, zanim powróci do Anglii. Najpierw musi pokonać traumę.

- Nie jestem w stanie wyjść na boisko. Stanięcie na murawie to ostatnia rzecz, jaką muszę zrobić. Nie jestem w stu procentach gotowy. Muszę zacząć od treningów i zapomnienia o tym, co się stało. Potem mogę grać w piłkę. Teraz nie w głowie mi piłka nożna, mówimy tu o ludzkich istnieniach. Nie będę się spieszył, wrócę na boisko w odpowiednim momencie. Mój szef [trener Manchesteru Roberto Mancini] i drużyna rozumieją to, a to najważniejsze. Wiedzą, że potrzeba mi trochę czasu.

Mimo, że straciłem do niego szacunek po tym co zrobił w meczu ze swoim byłym klubem (kopnięcie Van Persiego w twarz, bieg do sektora Kanonierów po zdobyciu gola) to życzę mu wszystkiego dobrego. W końcu przeżył prawdziwą tragedię i chodzi o ludzkie życie, a to chyba jest ważniejsze od sportu. Mimo tego nadal mam polewkę, gdy widzę go w tym T-shircie Arsenalu. Wink

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
15-01-2010 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mourinho Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #264
Re: Premier League 2009/2010
Ciekawe czy Assene będzie dziś ponownie płakał jak to FA nie szanuje jego klubiku
18-01-2010 01:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #265
Re: Premier League 2009/2010
Po wczorajszym meczu wskoczyliśmy na fotel lidera z dwupunktową przewagą nad AFC i CFC. Niestety Arsenal ma jeden rozegrany mecz mniej od nas, a Chelsea 2. Ale pewnie jakaś tam presja się u nich pojawi. Co ciekawe, cała trójka ma jednakowy bilans bramek +/-, który wynosi 34. Arcyważny mecz czeka nas za tydzień z Arsenalem na Emirates Stadium. Będzie to jedno z kluczowych spotkań na drodze po mistrzostwo.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
24-01-2010 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #266
Re: Premier League 2009/2010
Trochę w cieniu dzisiejszych derbów ciekawe spotkanie zapowiada się jedno ze spotkań PL, a mianowicie Aston Villa- Arsenal. Gospodarze pewnie postarają się odegrać za dość dotkliwą porażkę 3-0 z grudnia. Czy jest szansa by podopieczni O'Neila urwali punkty kanonierom? Wydaje mi się, że tak. O zwycięstwo może być trudno, ale remis jak najbardziej jest w ich zasięgu.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
27-01-2010 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #267
Re: Premier League 2009/2010
Po cichu liczę, że zarówno Arsenal, jak i Chelsea, stracą dzisiaj punkty. Nie będzie to należało do łatwych zadań, jednak po awansie do finału CC, w który mocno wierzę, byłoby to dopełnienie dzisiejszego dnia.
27-01-2010 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #268
Re: Premier League 2009/2010
Liverpool coraz bliżej wskoczenia na 4. pozycję :/ The Reds tracą punkt do zajmującego tę pozycje Tottenhamu, który zremisował w weekend z Birmingham. Blisko jest również city, które traci też do kogutów punkt, ale ma 2 mecze mniej, co nie znaczy, że już można im dopisać 6 oczek. Ostatnim zespołem, który ma realne szansę na miejsce gwarantujące grę w LM jest Villa ze stratą 2 punktów.

Zanosi się na to, że obok walki o mistrza i utrzymanie w tym sezonie walka o 4 miejsce będzie równie ciekawa, o ile nie ciekawsza Wink
01-02-2010 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #269
Re: Premier League 2009/2010
Chelsea zremisowała z Hull na wyjezdzie 1-1. Walka o mistrzostwo się zaczyna! Big Grin Gonimy ich!
02-02-2010 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #270
Re: Premier League 2009/2010
Fakt, Chelsea zremisowała, jednak równie dobrze mogła to przegrać.
Nie oglądałem ostatnich meczy Niebieskich (tj. z Sunderlandem i Birmingham), jednak zrobiłem wyjątek i sobie włączyłem ten sobotni z Burnley. Zdziwiony byłem niesamowicie, bo była to straszna kopanina - jeśli jednak jest to zrozumiałem w przypadku beniaminka, to w przypadku pretendenta do mistrzostwa jest to niedopuszczalne. Myślałem jednak, że akurat trafiłem na taki mecz tj. słabsze zawody każdemu się zdarzają, więc wstrzymywałem się od wysnuwania daleko idących wniosków. Dziś jednak mieliśmy powtórkę z rozrywki. Hull momentami tak kręciło defensywą Chelsea, że gdyby nie słaba celność, Tygrysy pokusiłyby się o większą niespodziankę, niż tylko remis. Jeśli Hull jest w stanie robić takie rzeczy, to przed meczem z Arsenalem - drużyną lubującą się w szybkich podaniach - Carlo ma o czym myśleć.
No i stałe fragmenty gry. Nie wiem jak to jest, że drużyna, która prezentuje się najlepiej pod względem fizycznym ze składów big 4 (i jedna z lepszych w lidze) traci tyle bramek po stałych fragmentach. Akurat to pewnie nie będzie problemem w meczu z Kanonierami, jednak przewiduje spore kłopoty w meczu np. ze Stoke.
Różnica zniwelowana do 2 punktów. Niebiescy wyglądają jakby byli zmęczeni i podejrzewam, że ze względu na średnią wieku, zaczynają odczuwać trudy sezonu - tak to jest, jak się gra praktycznie we wszystkich rozgrywkach tym samym składem. Psioczymy czasami na SAF'a za te jego rotacje, jednak trzeba przyjąć do wiadomości, że sezon jest długi i trzeba umiejętnie rozkładać siły. Po dzisiejszym meczu Chelsea, miałem wrażenie, że u nich o tym zapomniano. Czekam z niecierpliwością na hit następnej kolejki. Myślę, że szykuje się arcyciekawe spotkanie, bo dzisiejszy styl gry Chelsea może dodać skrzydeł chłopcom Wengera.
02-02-2010 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 46 gości