Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diabły na wypożyczeniach
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #91
Re: Diabły na wypożyczeniach
Strasznie dziwna sytuacja... Najpierw było o niego tyle zachodu, a teraz nagle z niego rezygnujemy. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie finalizujemy tego transferu dlatego, że Ljajić nie poczynił oczekiwanych postępów. Jak dla mnie opcje są dwie: albo rzeczywiście uznali, że utalentowanych zawodników mamy wystarczająco, albo na OT kłopoty finansowe stają się coraz większe.

Swoją drogą, to nie było tak, że on już podpisał z nami kontrakt, tylko został wypożyczony do stycznia?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
03-12-2009 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #92
Re: Diabły na wypożyczeniach
Jak dla mnie, na Old Trafford nie dzieje się najlepiej. Gdzieś przeczytałem że na spłatę długu musimy wydawać 45 mln funtów rocznie. Taka suma że ja pierdolę, dobrze że kogokolwiek udało się ściągnąć. Nagle zaczęliśmy oszczędzać na wszystkim, pakiety socjalne pracowników ograniczane, sami pracownicy zwalniani, byli piłkarze United tracą darmowe wejściówki na stadion (niby gówno, ale jednak!). Paskudnie to wygląda, pozostaje się modlić o to żeby wyrastało nam kolejne złote pokolenie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
04-12-2009 01:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #93
Re: Diabły na wypożyczeniach
Zwłaszcza, że jakbyśmy mieli te 70 mln Ł(czy jakoś tak), które nam został z letnich transferów, to byśmy się raczej nie szczypali o dwa czy trzy miliony więcej Ł za Serba, jak za takiego Tosicia żeśmy wybulili 7 mln. Może SAF wie ile mu zostało kasy z Ronaldo, o ile coś zostało i nie chce wydawać tych pieniędzy na młodego, który do gry na najwyższym poziomie będzie zdolny za jakiś czas dopiero, bo trzeba będzie kogoś kupić na skrzydło czy gdzieś, a wtedy już nie będzie za co.

Możemy sobie gdybać, nic się nie dowiemy, aż do lata. Wtedy myślę, że dużo się wyjaśni.

E: Wczoraj z transferu zrezygnowaliśmy dlatego, bo uznano, że nie jest wart tych pieniędzy, dzisiaj się można dowiedzieć, że na przeszkodzie stanęło pozwolenie o parce. Hmm, coraz ciekawiej.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-12-2009 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #94
Re: Diabły na wypożyczeniach
Ja tam wierzę oficjelom United, czyli rezygnacja z kupna Llajica z tego powodu, że nie jest wart tych pieniędzy, a poza tym mamy utalentowaną młodzież.

I Ferguson zdaje sobie z tego sprawę i nie widzi potrzeby wydawania dużych sum. Przecież problemu ze składem nie mamy, a możemy się jedynie cieszyć. Jesteśmy na drugim miejscu w najlepszej lidze w Europie, w Lidze Mistrzów spokojnie sobie radzimy. Mało tego, w Carling Cup nasze rezerwy pokonują Tottenham, który jest w czołówce angielskich drużyn. Ja tu nie widzę żadnego problemu. I w pełni rozumiem tok rozumowania Fergiego. Skoro nie ma problemu z kadrą, a młodzi zawodnicy zaczynają odgrywać coraz ważniejsze role, to nie ma potrzeby sprowadzania na siłę gwiazd wielkiego kalibru.

EDIT:
Jeśli chodzi o pozwolenie na pracę, to nie chce mi się w to wierzyć. Przecież z Andersonem była identyczna sytuacja. Nie grał w kadrze i został sprowadzony na zasadzie 'Super Talent'. Nie widzę powodu, by Llajicia nie obowiązywała ta reguła. Chyba, że stwierdzili, że nie taki z niego znowu super talent

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
04-12-2009 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #95
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:Wypożyczony do Gillingham Febian Brandy ze względu na kontuzję musi wcześniej wrócić na Old Trafford, gdyż uraz wykluczy go z gry na najbliższe co najmniej dwa, a może nawet cztery tygodnie.

Brandy nabawił się urazu w ostatnim meczu ligowym, przegranym przez Gillingham 1:3 z Leyton Orient. W dotychczasowych sześciu występach dla swojego zespołu 20-letni napastnik Manchesteru United strzelił 6 goli.

6 meczy - 6 bramek - ładny wynik Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
07-12-2009 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #96
Re: Diabły na wypożyczeniach
Nie tylko Brandy może poszczycić się świetną skutecznością. Dzisiaj bowiem swoją siódmą bramkę w sezonie zdobył Tom Cleverley. Do tego dołożył również asystę. Grał w centrum pomocy.

Ciekaw jestem jak potoczą się jego losy w przyszłym sezonie. Ma już niewątpliwie papiery na granie w PL, ma papiery na wielkie granie za kilka lat.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-12-2009 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #97
Re: Diabły na wypożyczeniach
Foster26 napisał(a):W dotychczasowych sześciu występach dla swojego zespołu 20-letni napastnik Manchesteru United strzelił 6
z tego co się orientuje to jest błąd bo Fabien w 6 meczach zaliczył jedno trafienie Wink
09-12-2009 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #98
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:"Teraz ludzie mówią, że warto zostać w Manchesterze United, bo mają problemy z obrońcami, ale niedługo oni wrócą do dyspozycji, więc problem się rozwiąże. Mój kontrakt z United wygasa za sześć miesięcy, więc niedługo się okaże, czy zostanę w klubie. Na razie nie wiem nic na ten temat."

"Muszę przyznać, że w Newcastle jestem bardzo szczęśliwy i jeśli kluby dojdą do porozumienia, to jak najbardziej chcę tutaj zostać. Póki co nie ma żadnego ruchu ze strony Man United. Mój agent podjął już pierwsze kroki w tej sprawie i niedługo okaże się, czy będą chcieli przedłużyć umowę, czy pozostanę w Newcastle."

"Nie chcę zrobić czegoś, co uwięzi mnie w klubie. Na razie skupiam się na tym, aby jak najlepiej wypaść w ostatnich meczach podczas mojego wypożyczenia, a w styczniu wszystko się wyjaśni. Mogę zarówno wrócić do United, jak też pozostać tutaj. Na razie życzę sobie miło spędzonych świąt Bożego Narodzenia i urodzinowego prezentu" - dodał Simpson, który 4 stycznia skończy 23 lata.

W sumie nie będę jakoś wielce rozpaczał, jeżeli Danny zostanie na stałe w Newcastle. Mamy Rafaela, więc po co nam drugi młodszy prawy obrońca? Kasa z transferu jakaś wielka nie będzie, ale po co ma wracać, jak i tak mało prawdopodobne, że będzie regularnie grać. Powoli obrońcy wracają do zdrowia.
24-12-2009 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #99
Re: Diabły na wypożyczeniach
Kolejną bramkę dla Warford zdobył Tom Cleverley. Tym razem trafił w zremisowanym 2-2 meczu z Bristol City.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-12-2009 23:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #100
Re: Diabły na wypożyczeniach
Danny Welbeck wypożyczony do Preston!

Moim zdaniem jest to bardzo dobry ruch ze strony Fergusona. Odpadliśmy z FA CUP, w CC gramy pierwszym składem ostatnio, a w LM i PL nie ma teraz czasu na testowanie zawodników. Dodatkowo do drużyny dołączył Diouf.
Jak dobrze pójdzie, Danny na wypożyczeniu rozegrał ponad 20 spotkań.

O miejsce w składzie, Danny rywalizować będzie z:
Neil Mellor - 16 razy od początku, 6 jako zmiennik - 6 bramek
Chris Brown - 14 razy od początku, 10 jako zmiennik - 4 bramki
Jon Parkin - 13 razy od początku, 9 jako zmiennik - 5 bramek
Stephen Elliott - 3 razy od początku, 6 jako zmiennik - 1 bramka



Mój Blog: Pod presją czasu
25-01-2010 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #101
Re: Diabły na wypożyczeniach
Oby po powrocie talent Dannego rozbłysł tak jak Becksa, gdy ten wrócił z PNE.
A nawet jeśli nie to:
Ferguson senior nie ma dylematu gdzie i czy dać się naszemu talencikowi ogrywać.
Ferguson junior zyskuje zawodnika który powinien poprawić kulawą bramkostrzelność zespołu.
Sam Danny pogra sobie i zdobędzie doświadczenie, pokazując Bossowi na co go stać, co zdecyduje o jego przyszłych losach - znaczy zdeterminowany będzie.
Diouf będzie bez presji mógł pełnić rolę czwartego napadziora.
Wszyscy zadowoleni Smile

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
25-01-2010 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #102
Re: Diabły na wypożyczeniach
Uważam, że jest to dobre posunięcie. W hierarchii napastników z pierwszego składu spadł na 4 pozycję po przyjściu Dioufa i nie ma co liczyć na regularne występy, a to jest Danny'emu obecnie potrzebne i Preston na pewno będzie grywał częściej niż w United.

Na jak długo został wypożyczony? Wink
25-01-2010 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #103
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tomek91 napisał(a):Na jak długo został wypożyczony? Wink

Do końca sezonu.

Jeśli chodzi i wypożyczenie, to podpisuje się pod tym co napisali poprzednicy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
25-01-2010 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #104
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tomek91 napisał(a):W hierarchii napastników z pierwszego składu spadł na 4 pozycję po przyjściu Dioufa

Piątą pozycję. No chyba, że Berbatova nie liczysz jako napastnika Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
25-01-2010 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #105
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tosic na wypożyczeniu w Koln do końca sezonu. Lepsze to niż gra u nas w rezerwach. Niech podbija swoją cenę dobrymi występami, żebyśmy na jego transferze byli jak najmniej stratni w lecie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
26-01-2010 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości