Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diabły na wypożyczeniach
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #106
Re: Diabły na wypożyczeniach
Za jego wypożyczenie Niemcy zapłacą nam 500tys. euro. Jak podaje bild FC Koln zastrzegł sobie prawo do pierwokupu. 5 mln euro - tyle za niego dostaniemy jeśli Niemcy po sezonie zdecydują się na transfer definitywny.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-01-2010 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #107
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:– W Manchesterze United nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Liczę, że występy w Kolonii będą moim biletem powrotnym na Old Trafford – przyznał Tosić w rozmowie z gazetą Bild.
Dziś Zoran odbył pierwszy trening ze swoją nową drużyną.
W Niemieckich mediach ogólne podniecenie transferem Zorana. W sobotę ma zadebiutować. Uważnie będę się przyglądał jego poczynaniom.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-01-2010 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #108
Re: Diabły na wypożyczeniach
To tam ziuraj na niego jak będziesz miał okazję i zdawaj raport.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
27-01-2010 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #109
Re: Diabły na wypożyczeniach
Często oglądam magazyn Bundesligi, w którym są pokazane obszerne skróty wszystkich meczy. Także teraz będę oglądał ten magazyn regularnie Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
27-01-2010 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #110
Re: Diabły na wypożyczeniach
Jak będzie dobry to tam zostanie, jak słaby to zostaje Legia. W powrót do nas nie wierzę.


Fan United od 1992 roku
27-01-2010 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #111
Re: Diabły na wypożyczeniach
Danny Welbeck zdobył swoją pierwszą bramkę dla Preston North End. W meczu z Ipswich Town 19-latek pokonał bramkarza rywali w 84. minucie, ustalając wynik spotkania na 2:0. Z kolei w barwach FC Koeln zadebiutował dziś Zoran Tosic, jednak poza żółtą kartką nie wyróżnił się niczym szczególnym. Jego drużyna pokonała na wyjeździe Eintracht Frankfurt 1-2.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
30-01-2010 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #112
Re: Diabły na wypożyczeniach
Danny po raz kolejny pokazał, że jest zdolny do magicznych momentów - http://www.youtube.com/watch?v=Zb93iiO__wQ 8-)

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-01-2010 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #113
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:Z kolei w barwach FC Koeln zadebiutował dziś Zoran Tosic, jednak poza żółtą kartką nie wyróżnił się niczym szczególnym. Jego drużyna pokonała na wyjeździe Eintracht Frankfurt 1-2.
Niczym się nie wyróżnił?
Zoran rozruszał nieco ospałą ofensywę swojego zespołu. Był bliski strzelenia bramki, w łatwy sposób ograł obrońcę i znalazł się sam na sam z bramkarzem, jednak golkiper był w tej sytuacji górą. Co ciekawe akcja ta miała miejsce na prawej flance.
A żółtą kartkę dostał za normalną walkę w powietrzu.

Danny



Mój Blog: Pod presją czasu
31-01-2010 12:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #114
Re: Diabły na wypożyczeniach
Meczu nie oglądałem, więc miałem na myśli to, że nie wpisał się do protokołu meczowego jakąś asystą czy bramką. Wink

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
31-01-2010 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #115
Re: Diabły na wypożyczeniach
Welbeck znów strzelił, jednak Preston przegrało swój mecz 1-4. Strzelił również Cleverley dla Watford, które wygrało 3-0. Co do tego drugiego, to powiem szczerze, że nie mogę się doczekać jego powrotu. Chłopak imponuje skutecznością (która to już jego bramka? 8,9?) i gra na pozycji, która obecnie jest naszym słabym ogniwem (lewe skrzydło).
02-02-2010 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #116
Re: Diabły na wypożyczeniach
To już 10 bramka Toma w tym sezonie.
Cytat:Tom Cleverley's meeting with Sir Alex is a smart move
Ben Hunt
03.02.10

Tom Cleverley warmed up for Watford's 3-0 win over Sheffield United last night by watching parent club Manchester United humiliate Arsenal.

The Hornets' on-loan midfielder was invited to join the rest of the United squad as Sir Alex Ferguson's side cruised to a 3-1 victory at the Emirates.

Cleverley opened the scoring last night as Watford ran out easy winners with Heidar Helguson and Don Cowie also getting on the scoresheet.

Watford boss Malky Macky said: “Tom was with the United manager at the weekend and went to the Emirates to experience what it would be like. He had five minutes with Sir Alex who gave him targets for the season.”

Niezmiernie cieszy mnie to bo wszystko wskazuje na to, że Tom jest w planach Fergusona. Kibice Watford są nim zachwyceni (w sumie podobnie jak kibice Hull Campbellem 2 lata temu).

Co bardzo ważne dla Fergiego - Tom jest zawodnikiem uniwersalnym, a takich Szkot naprawdę lubi. Ciekaw jestem czy już w przyszłym sezonie dostanie szansę. Ja bym chciał, nawet kosztem Andersona na środku(w 442 nie za bardzo, ale w 433 już tak).

PS Tosić został oceniony na 2(skala 1-6, 1 to klasa światowa), co jest naprawdę imponującym wynikiem jeśli weźmiemy pod uwagę, że wszedł z ławki

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-02-2010 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #117
Re: Diabły na wypożyczeniach
Same pozytywne newsy do nas dochodzą. Mam nadzieję, że chociaż jeden z dwóch wypożyczonych skrzydłowych przebije się do składu w przyszłym sezonie. Osobiście wolałbym tam widzieć Toma ze względu na narodowość i to jak wypowiada się o swojej przyszłości w United. Jakbyście mieli video z tych bramek zdobytych przez naszych zawodników to nie zapomnijcie się podzielić Wink

PS - Cleverley chyba zaliczył też wczoraj asystę, ale nie jestem pewien.
03-02-2010 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #118
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tak sobie przeglądam teraz Actim Index i wg ich wyliczeń Cleverley jest trzecim zawodnikiem ligi. Wiem, że nie należy się posiłkować tylko tymi punktami, ale jednak trochę one dają do myślenia. Chmapionship to wciąż dużo gorsza liga niż PL, ale Tom równie świetnie prezentuje się w U-21 i wydaje się posiadać więcej umiejętności niż Campbell, przede wszystkim jesli chodzi o technikę.

http://actimindex.files.wordpress.com/2 ... p10041.gif

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-02-2010 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #119
Re: Diabły na wypożyczeniach
Bramka Welbecka 0:50



Mój Blog: Pod presją czasu
03-02-2010 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #120
Re: Diabły na wypożyczeniach
Wszystko wskazuje na to, że kolejny nasz młodzian trafi do Preston. Tym razem będzie to jeden z moich faworytów Matty James. Matt w tym sezonie nie zachwyca już tak jak w poprzednim, kiedy przebojem wdarł się z akademii do rezerw. Wypożyczenie wydaje się więc wspaniałym bodźcem do dalszego rozwoju, szczególnie że preston ma problemy w drugiej linii i wydaje się, że James nie miałby większych kłopotów z grą od pierwszych minut.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
04-02-2010 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości