Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Fulham (14.03.2010)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
PL: Manchester United 3-0 Fulham (14.03.2010)
[Obrazek: 53nupx.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: wlapv.png]

Manchester United vs Fulham
Barclays Premier League
14.03.2010; 14:30
Old Trafford, Manchester


Przed nami kolejne emocje związane ze starciami Czerwonych Diabłów. W ramach jubileuszowej 30. kolejki Barclays Premier League na Old Trafford, Manchester United zmierzy się z londyńskim Fulham.

Nasi przeciwnicy zajmują dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 38 punktów. Udało im się wygrać dziesięć spotkań, osiem zremisować, a pozostałe 10 przegrali. Najlepszym strzelcem w drużynie Młotów jest Bobby Zamora, który ma na swoim koncie 8 strzelonych bramek.

Barwy Fulham reprezentuje dwóch byłych zawodników United: norweski napastnik Erik Nevland, który w latach 1998-2000 jeden raz wystąpił w diabelskim trykocie oraz angielski pomocnik Jonathan Greening, który z kolei rozegrał 14 meczów od 1998 do 2001 roku. Do 2005 w Fulham grał holenderski bramkarz United, Edwin van der Sar.

Będzie to 72. spotkanie obu ekip w historii. 40 razy górą były Diabły, 14 meczów wygrali "Wieśniacy", a 17 razy padł remis. Bilans bramkowy wynosi 133:82. Jeśli chodzi o spotkania ligowe to doszło do nich 59 razy. W 34 meczach górą byli United, Fulham wygrało 12-krotnie, a 13 razy padł remis. Bilans bramkowy wynosi 114:68. źródło: manusite.pl

Bilans bezpośrednich spotkań
Ogółem: 40 zwycięstw United, 14 zwycięstw Fulham, 17 remisów
Ligowe: 34 zwycięstwa United, 12 zwycięstw Fulham, 13 remisów
Premiership: 11 zwycięstw United, 3 zwycięstwa Fulham, 3 remisy

Spotkania obu drużyn:
- w dwóch ostatnich spotkaniach Czerwone Diabły uległy Fulham kolejno 0:2 i 0:3;

- nie wliczając trzech ligowych meczów (październik 2003 i marzec i grudzień 2009) "Wieśniaki" nie wygrały z Manchesterem United w żadnych rozgrywkach od 1965 roku;

- w ubiegłym sezonie 2 spotkania ligowe z Fulham rozegraliśmy w lutym i w marcu, gdyż mecz 3. kolejki został przełożony.

O wszystkim co związane z meczem, dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszamy do dyskusji!


Ostatnie spotkanie:
Fulham Londyn - Manchester United 3:0 ; 19.12.2009 Barclays Premier League


Dane pomeczowe:


Składy:

Manchester United: Van der Sar – Neville (Fabio 87'), Evra, Ferdinand, Vidić – Carrick, Nani, Fletcher, Valencia (Park 73') – Berbatow, Rooney

Fulham: Schwarzer – Kelly, Hangeland (Greening 62'), Baird, Shorey – Hughes, Gera, Murphy, Dempsey (Nevland 72'), Davies (Duff 46') – Zamora

Ławki rezerwowych:

Manchester United: Kuszczak, Scholes, Obertan, Gill, Diouf

Fulham: Zuberbuhler, Stoor, Dikgacoi, Okaka Chuka

Gole: Rooney 46', 84', Berbatow 88'

Kartki: Valencia (ż) - Murphy (ż)

Sędzia: Mike Jones

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-03-2010 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #2
Re: PL: Manchester United - Fulham (14.03.2010; 14:30)
Ciekawe, czy Rooney zagra w tym meczu. Mam nadzieję, że tak, bo w tej fazie sezonu każdy mecz jest ważny.
07-03-2010 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #3
Re: PL: Manchester United - Fulham (14.03.2010; 14:30)
Matti888 napisał(a):Ciekawe, czy Rooney zagra w tym meczu. Mam nadzieję, że tak, bo w tej fazie sezonu każdy mecz jest ważny.


Czy naprawdę nie masz nic więcej do napisania o tym meczu?

Trzeba się zrewanżować za te 3-0 z Craven Cottage, choć należy pamiętać, że w United wtedy obrona była zdziesiątkowana i Scholes rozegrał fatalne zawody, a to podcięło skrzydła całemu zespołowi.

Fulham jest w formie, ostatnie 5 spotkań to 2 remisy i 3 wygrane, ale zwycięstwa te odnieśli u siebie. Bardzo interesująco zapowiada się starcie Zamora- Rio/Vidic, angielski napastnik jest jednym z kandydatów do wyjazdu na MŚ, więc w takim meczu będzie chciał się pokazać jak z najlepszej strony.

Mecz rozegrany będzie 4 dni po starciu z Milanem, więc czas do odpoczynku będzie, miejmy nadzieję, że lista kontuzjowanych się nie powiększy. Szykuje się zacięte spotkanie i nie można go odpuścić, mimo że mecz rozegrany będzie na OT

Skład widziałbym tak:

Edwin
Brown-Vidic-Rio-Evra
Valencia-Carrick-Fletcher-Park/Giggs(o ile będzie zdolny do gry)
Berbatov-Roo

Mam nadzieję, że uraz Roo to mind games i zagra zarówno z Milanem, jak i z Fulham.
07-03-2010 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #4
Re: PL: Manchester United - Fulham (14.03.2010; 14:30)
Zdecydowanie ważne spotkanie, Chelsea gra wtedy z West Hamem u siebie i wątpliwe, żeby straciła choćby punkt. Ogólnie aż do spotkania z Chelsea na OT jest taka seria gier, które należy wygrywać. Chelsea ma Blackburn,West Ham, Portsmouth i Villę; my nieco gorszy, bo Fulham i Pool u siebie, natomiast na wyjeździe nieobliczalny Bolton(przypominam zeszłoroczne i zeszłozeszłroczne męczarnie). Tak więc pierwszy krok to pokonać przekonująco Fulham. Obstawiam skład:

Sar;Pat,Vida,Rio,Raffael/Brown;Nani,Fletch,Carrick,Valencia,Berba,Roo.

Pytanko:czy Fulham rozgrywa w tym tygodniu spotkanie LE?
Odpowiedź:Owszem grają w czwartek na wyjeździe z Juventusem, więc lekko w nóżkach nie będa mieli. To dobrze dla nas.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
07-03-2010 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: PL: Manchester United - Fulham (14.03.2010; 14:30)
Z racji tego że jadę na ten mecz chciałbym ujrzeć następujący skład:

Edwin - ze względu na zasób portfela to może być moje pierwsze i ostatnie oglądanie live Holendra w akcji

Gary - ostatnio prezentował się nieźle i to może być moja ostatnia okazja aby zobaczyć go live w akcji... No a jak SAF uzna że to nie gracz na ten mecz, to niech zagra Orange.
Rio, Vida - najlepsza para stoperów w PL. Srogo bym się rozczarował gdyby któregoś zastąpił Evans. Jego mam nadzieje zobaczyć live w przyszłości gdy będzie w absolutnym topie CB.
Pat - nie trzeba nikomu powtarzać dlaczego.

Fletch, Carrick, Rudy - trzech geniuszów środka pola. Carrick zagra na pewno bo nie może z Milanem. Mam nadzieję że Rudy nie będzie zmęczony.

Giggsy, Valencia - Giggs z sentymentu, Valencia bo chciałbym zobaczyć skuteczność jego 'jedynego zwodu' na żywo.

Roo - niech ustrzeli coś głową.

Obawiam się że jednak że skład wyjdzie taki:
VdS
Rafael/Brown Rio Vida Pat
Valencia/Nani Carrick Fletch Giggs/Park
Wayne Berba

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
07-03-2010 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #6
Re: PL: Manchester United - Fulham (14.03.2010; 14:30)
Raczej wynik z pierwszego spotkania się nie powtórzy, chociaż to piłka i nic nie wiadomo. Nie mamy już tylu kontuzji i na pewno nie wyjdziemy ustawieniem 3-5-2, jak na Craven Cottage, raczej 4-4-2, albo 4-5-1. Myślę, że bardziej prawdopodobna jest ta druga opcja, bo aktualnie poza Roo, który nie jest do końca zdrowy i Berbą nie mamy klasowego napastnika. Oczywiście są Diouf i Macheda, ale ten drugi z tego co wiem nie dawno zmagał się z kontuzją. Mogę się jednak mylić, bo nie znam szczegółów. Z drugiej strony Fergie może dać odpocząć jednemu z środkowych pomocników, przez co zagralibyśmy 4-4-2.

Liczę na zwycięstwo United i potknięcie Chelsea, która w tym czasie gra z West Hamem. Mam nadzieję, że przez ciążącą na nich presję nie zdobędą u siebie kompletu punktów, co wykorzystując utrzymamy fotel lidera. Big Grin
Nie chcę bawić się we wróżkę i ustawiać skład, ale mam nadzieję, że piłkarze nie będą zmęczeni po wyczerpującym meczu z Milanem i pokażą pełnię swych umiejętności Big Grin
08-03-2010 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #7
Re: PL: Manchester United - Fulham (14.03.2010; 14:30)
liczę na podoby skład jaki podał dsw Muszyna, Można dać odpocząć Evrze wreszcie i wpuścić Fabio lub DeLaeta jeśli są zdrowi,

Oglądam właśnie Juventus - Fulham. słabi w tym sezonie włosi tłamszą Fulham co mnie dziwi ale Angole naprawde nie mają dużo do powiedzenia ,gola strzelili ale to błąd obrony Juve
11-03-2010 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #8
Re: PL: Manchester United - Fulham (14.03.2010; 14:30)
Juventus 3:1 Fulham. Osobiście w tym meczu kibicowałem angielskiej drużynie. Juve nie pokazali jakiejś szczególnej piłki, a jednak dość znacznie pokonali Fulham. Mówi się, że gra w europejskich pucharach jest inna od gry w lidze i na pewno trochę racji w tym jest, ale czy aż tak się różni? :? Myślę, że wczorajszy mecz dobrze wróży przed spotkaniem z nami. Lecz wszystko okaże się w niedziele Smile

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
12-03-2010 08:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #9
Re: PL: Manchester United - Fulham (14.03.2010; 14:30)
Edwin
Rafael - Rio - Vidic - Evra
Valencia - Carrick - Fletcher/Scholes - Nani
Rooney - Berbatov


Innego wyjścia nie widzę. Fulham to niezła drużyna, jednak jeśli chcemy zdobyć mistrzostwo to z takimi przeciwnikami musimy sobie radzić w miarę bez problemu.
4-4-2 - co do tego to nie ma wątpliwości.
Jeśli chodzi o obronę, to Rafał w miejsce Gary'ego i gra gitara.
Na skrzydłach Antek i Nani, w tym meczu to my będziemy stroną dominującą. W środku na pewno Carrick i wolałbym na ten mecz Rudego, jednak Scholes grał z Hull, parę dni później z Milanem, a jak wiemy swoje lata już ma. Także zapewne obok Michaela zagra Fletcher.
Z przodu oczywiście Rooney i Berbatov.

Skromne 2-0 po dobrej grze i będę w pełni zadowolony Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
12-03-2010 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #10
Re: PL: Manchester United - Fulham (14.03.2010; 14:30)
Zwycięstwo, 3 punkty, innego wyjścia nie widzę. Dlaczego? Po pierwsze nasza ekipa osiągnęła wysoką formę o czym świadczy chociażby rozbicie w puch Milanu i umiejętnie wypunktowanie Wolves. Dysponujemy najsilniejszym możliwym składem, nasza defensywa w końcu stanowi monolit, co zawdzięczamy powrotom Vidica i Ferdinanda. Po drugie, każdy marzy o rewanżu po upokorzeniu, jakiego doznaliśmy na Craven Cottage.

Van der Sar - Neville, Ferdinand, Vidic, Evra - Nani, Fletcher, Carrick, Park - Berbatow Rooney.

Taki oto skład przewiduję. Obrona klasycznie, sądzę, iż Gary będzie gotów do gry w niedzielę, skoro w środę zszedł z boiska przed czasem. W drugiej linii wprowadziłbym kilka zmian. Mianowicie, dałbym odpocząć Valencii, a na prawej flance postawił na Naniego, który na tej pozycji gra najlepiej. W centrali niezmordowany Darren i Carrick, którego zabrakło w batalii z Milanem. Na lewym skrzydle świetny ostatnimi czasy Park. Chętnie zobaczyłbym nas w ustawieniu 4-4-2, stąd myśl, aby obok Wayne'a wystawić Dimitara. Nie ucierpimy przez to, ba! Nasze akcje mogą tylko zyskać na rozmachu i nieprzewidywalności.

Gdybyśmy dali radę już po przerwie prowadzić dość wysoko zdjąłbym Evrę, Fletchera i Wazzę. W ich miejsce rzuciłbym np. Rafaela, Gibsona i Dioufa. Nie ma sensu się przemęczać, w końcu w następną niedzielę gramy z Liverpoolem, a ten mecz wygrać musimy. Jestem pewny, że Ferguson nas zaskoczy, jak to się już niejednokrotnie zdarzało. Mam gdzieś, czy wyjdziemy 4-4-2, 4-5-1, czy 8-1-1. Chcę mieć po tym spotkaniu 3 punkty w kieszeni i nic więcej mnie nie interesuje.

MUFC!

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
13-03-2010 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #11
Re: PL: Manchester United - Fulham (14.03.2010; 14:30)
Co tu dużo mówić. Trzeba wyjść i wygrać to spotkanie- żadna inna możliwość nie wchodzi w rachubę. Londyńczycy ostatnio nie spisują się jakoś rewelacyjnie, poza tym Chelsea swój mecz wygrała dość okazale. Liczę na podobną skuteczność z naszej strony.

Fulham to wymagający przeciwnik i mamy z nimi rachunki do wyrównania. Na szczęście obronę mamy ładnie już sklejoną także nie obawiam się oto by mogli coś nam strzelić, aczkolwiek trzeba być cały czas uważnym.

Jeśli chodzi o skład to wydaje mi się że zobaczymy zestawienie takie przedstawił Foster, tylko że z tym zastrzeżeniem, że na prawej obronie Neville, a w środku pomocy obok Carricka Scholes.

Mój typ to 2-0

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
13-03-2010 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #12
Re: PL: Manchester United - Fulham (14.03.2010; 14:30)
Nie ma co ukrywać, że jesteśmy zdecydowanym faworytem tego spotkania i każdy inny wynik niż zwycięstwo United będzie niespodzianką. Trzeba się zrewanżować za ostatnią porażkę na Craven Cotage.

Van der Sar
Neville - Ferdinand - Vidic - Evra
Valencia - Fletcher - Carrick - Park
Berbatov - Rooney


Na ten mecz można wyjść 442. W ekipie Fulham nie zagra jeden z ich najlepszych pomocników Dempsey, dlatego myślę, że dwójka Fletcher - Carrick wspomaganych przez Parka dadzą radę zdominować środek pola.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
14-03-2010 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: PL: Manchester United 3-0 Fulham (14.03.2010)
No i elegancko. Gładkie 3-0, kolejne bramki Rooneya, niemoc strzelecka w pojedynkach z Fulham przełamana. Oby tak dalej. Oczywiście Wayne MOTM.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
14-03-2010 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #14
Re: PL: Manchester United 3-0 Fulham (14.03.2010)
Paradoksalnie to chyba w pierwszej połowie byliśmy groźniejsi, a bramki strzelaliśmy za to tylko w drugiej. Bardzo udane zawody i pewne zwycięstwo.

VdS - ok [ 6 ]

Neville - kilka błędów, kilka dobrych crossów, ale za dużo długich piłek [ 6 ]
Rio - bezbłędnie [ 7.5 ]
Vidić - grał świetnie poza jednym niepewnym momentem [ 7 ]
Evra - zdecydowanie lepiej niż ostatnio, groźny w ofensywie [ 7.5 ]

Valencia - bezbarwnie, mało udanych zagrań [ 6 ]
Fletcher - ok [6.5 ]
Carrick - bez szału, ot typowy występ Carricka [ 7 ]
Nani - dobre i złe zagrania, ale ogólnie pozytywnie [ 6.5 ]

Berbatov - fantastyczny występ. Agresywny, waleczny i kreatywny. MOTM [ 8 ]
Rooney - powinien strzelić więcej, ale to nie terminator Wink [ 8 ]

Park - to co Ji gra ostatnio :shock: [ 7 ]
Rafael - ..

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-03-2010 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #15
Re: PL: Manchester United 3-0 Fulham (14.03.2010)
paolo napisał(a):Oczywiście Wayne MOTM.
Oprócz dwóch goli to tak przeciętnie mu szło - z gry napewno nie MOTM dzisiaj, bardziej Berba, zdecydowanie nasz najlepszy zawodnik dziś.
michal85 napisał(a):Rafael - ..
To był Fabio dzisiaj ;P nawet chłopaki z C+ sie pomylili. Ale Rafael ma numer 21 a Fabio 20 : ) zresztą z twarzy też troszke są inni. Dzis Valencia miał coś zadyszke lekka, ale nie ma sie co dziwic - wkoncu musial sie przytrafić gorszy mecz.
14-03-2010 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości