Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmiech to zdrowie
sadzio Offline
Member
***

Liczba postów: 137
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #76
Re: Śmiech to zdrowie
http://www.joemonster.org/filmy/8657/O- ... -zajeciach

Glory Glory MANCHESTER UNITED!
United fan since 1996
06-05-2008 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #77
Re: Śmiech to zdrowie
Na sali sądowej toczy się sprawa człowieka, który zamordował kilkadzesiąt osób. Po zakończonej sprawie podchodzi do płaczącego mordercy dziennikarz i pyta się:
- Dostał pan dożywocie?
- Gorzej, miesiąc pracy w "Biedronce"! :mrgreen:



Sory, jeśli kogoś uraziłem.

Pele good, Maradona better, George Best
07-05-2008 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #78
Re: Śmiech to zdrowie
Bash Smile

Kod:
gramy w pingponga, obok siedzą dziewczyny, piłka wpada jednej miedzy nogi
wchodzi wf-man i mówi " widzę ze panowie na golfa sie przerzucili"

Kod:
slyszaleś? Sowinska odchodzi
pewnie na jej czesc nakreca specjalny odcinek smerfow
"smerfy pedaly"
hehe
biedna smerfetka... straci klientów

A poniżej pępka wytatuuję sobie "FUCK ME"
Musisz się zastanowić. Teraz to może i fajnie będzie wyglądało. Ale jak będziesz miała 70 lat...?
To wtedy dorobię "PLEASE". "FUCK ME, PLEASE".

Co robisz?
Rozbieram choinke
Dopiero teraz?
Lubie jak długo stoi
Myśle że każda kobieta to lubi...
:)

Co Cię w końcu skłoniło do oświadczyn?
Zdjęcie USG...

ZUS - Zapłać, Uklęknij, Spierdalaj.

<bartek> tak sie zastanawaim po co marzenie majtki skoro po przyjsciu na impreze nie ma ich na dupie juz po 10 minutach.
zeby jej w kostki bylo cieplo :P

czemu cię w tym tygodniu na polibudzie nie było?
pomagam tybetańczykom w walce z chińską dyktaturą
?
bojkotuję studia, żeby spotrowcy nie musieli bojkotować olimpiady
piłeś?
ale w obronie wyższych wartości

<4r3k> właśnie bylem po rzeczy na wyjazd u moniki i zobaczyłem ze nie ma spiwora
to na czym cche spac?
<4r3k> zapytałem sie czy ma zamiar spac na gołej ziemi
*chce
<4r3k> a ona mi powiedziała że jedzie tylu chłopaków i bierzemy tyle alkoholu ze i tak rano obudzi się goła w krzakach

Kurwa, koniec z matmą.
Po 8h nauki chciałem z własnego imienia i nazwiska "k" przed nawias wyciągnąć...

Ich chyba już całkiem popierdoliło na tym rapidszerze, nie dość że najpierw te obrazki były nie do odczytania, to teraz mi każą jeszcze rozróżniać kotki od piesków. w dodatku niewyraźnych. Już niedługo każą mi rozróżniać samce od samic, a zaraz potem każą mi rozpoznawać orientację seksualną tych jebanych kotów. (sama prawda...)

Kiedy odpalam kompa moi sąsiedzi zastanawiają się na cholere komuś kosiarka na 2 piętrze

ha który mnie pobije?? Mam 3kg żywej masy w gaciach
taa chyba z pelnym pampersem o_O

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
07-05-2008 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #79
Re: Śmiech to zdrowie
http://www.schiz.pl/f/3347/Prezenterka- ... otowala-na

najlepiej podoba mi się jej powrót, widać, że wyluzowana dziewczyna :lol:

Pele good, Maradona better, George Best
09-05-2008 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #80
Re: Śmiech to zdrowie
Fragmenty wywiadu z Gosią Andrzejewicz:
Cytat:Jacy są Twoi fani?
Są cudowni i szczerzy.

Masz tyle samo lat, co Doda. Proponowano Ci już jakąś rozbieraną sesję?
Tak, ale przede wszystkim śpiewam.

Zgodzisz się kiedyś?
Jeżeli będę bardzo stara, brzydka i nikt nie będzie mnie chciał do takiej sesji, to wtedy się zgodzę. (śmiech) Chcę śpiewać i głosem przyciągać ludzi.

A co z promocją płyty?
Nie wyobrażam sobie promocji w taki sposób. Moja nagość jest tylko i wyłącznie dla mojego mężczyzny. Ona nie jest na sprzedaż.


Do kogo konkretnie piszesz swoje teksty?
Niestety, nie mogę ujawnić, jak ten facet się nazywa. On o tym dokładnie wie i bardzo to przeżywa. Pisząc te piosenki byłam bardzo szczera i cieszę się, że moje uczucia przeszły na moich fanów. Oni podobnie postrzegają miłość.

Kiedy powstawały te teksty?
Gdy miałam 20 lat.

Możemy chwilę o nich porozmawiać? Nie ukrywam, że jestem negatywnie do nich nastawiony.
Oczywiście.

To zacznijmy od piosenki "Cud". A wieczorem w świetle gwiazd / czule patrzysz się / mimo że nie mówisz nic / ja już wiem co chcesz / a potem coś próbuje wciąż / porozdzielać ze sobą połówki serc. Tu jest stwierdzenie, którego kompletnie nie rozumiem.
Którego?

Coś próbuje wciąż porozdzielać ze sobą połówki serc. Może jestem ograniczony umysłowo, ale zawsze miałem wrażenie, że porozdzielać można od siebie.
Można też porozdzielać ze sobą połówki serc. Uważam, że piszę teksty bardzo szczere i kłótnia rozdziela połówki serc. To coś, o czym napisałam, to jest kłótnia, bo w każdym związku są takie problemy. Nie zawsze jest dobrze i właśnie wtedy, kiedy zaczyna się jakiś problem te połówki serc się rozdzielają.

Wydaje mi się, że poprawniej by było porozdzielać od siebie złączone połówki serc.
To wynika z samego tekstu. One są złączone dlatego, że refren jest nie może mnie nikt pokochać jak ty, czyli te połówki są złączone. Nurtuje mnie ten problem, dlaczego coś wciąż nas rozdziela, dlaczego są kłótnie.

Dlaczego są kłótnie?
Nie wiem.

"Nieśmiały chłopak". Jesteś dla mnie całym światem / słońcem, wiatrem, wodą, latem / a gdy patrzę się na ciebie / czuję się jak w niebie. Ewidentny rym częstochowski i moje pierwsze skojarzenie, że to jest disco polo.
Zupełnie nietrafione porównanie, bo disco polo przede wszystkim jest bardzo ograniczone. Zupełnie nie przejmują się aranżacjami...

Pomińmy muzykę, skupmy się na tekstach.
Nie słucham disco polo. Nie interesuje mnie, wręcz nie lubię. Piosenka „Nieśmiały chłopak” jest dla ludzi, którzy mają poczucie humoru, także widocznie nie masz.

Nie wyczuwam tego chyba.
Chyba nie wyczuwasz, bo wszyscy ci, którzy mają poczucie humoru zrozumieją tę piosenkę. Może troszeczkę więcej oglądaj komedii?

Oglądam.
Jestem dumna z tego utworu. Właśnie tutaj wyśmiewam się z tych osób, do których nie trafia ten utwór, którzy nie rozumieją. To jest piosenka z poczuciem humoru. Przede wszystkim najważniejsza w tej piosence jest osoba, która mówi Śniadania nie jem, bo myślę o tobie / Obiadu nie jem, bo myślę o tobie / Kolacji nie jem, bo myślę o tobie / A w nocy nie śpię, bo chce mi się jeść. Nikt jeszcze czegoś takiego nie zastosował w piosence i to jest bardzo oryginalne. Wszyscy na koncertach mnie proszą o tę piosenkę. To jest dla osób, które mają poczucie humoru, a nie dla tych, co na serio traktują każdy tekst i analizują, czy jest rym częstochowski czy nie. To jest moja pierwsza piosenka, jaką napisałam. Miałam wtedy osiemnaście lat, trudno wymagać od nastolatki, aby pisała wiersze. Chcesz poczytać Szymborską, to proszę bardzo.

Powiem Ci, że uśmiechnąłem się przy tym tekście Śniadania nie jem, bo myślę o tobie...
I właśnie o to chodziło! Jeżeli się uśmiechnąłeś, to mój cel został zrealizowany.

Do kogo ta płyta jest skierowana, jeżeli chodzi o wiek? Bo mam wrażenie, że te teksty trafiają głównie do gimnazjalistów.
Mam różnych fanów. Większość jest na pewno bardzo młoda.

Bardzo młoda, czyli?
Nie prowadzę takich statystyk.

Ale widzisz na koncertach, kto przychodzi.
Najczęściej śpiewam na dyskotekach, czyli ludzie do 25 lat. Śpiewam dla młodych ludzi.

Piszesz świadomie te teksty? Analizujesz to, co napiszesz później?
Jak można analizować teksty? Myślę, że ty chyba nigdy nie byłeś zakochany. Masz wrażliwość drewna. Przepraszam, że cię obrażam, ale tak jest, serio. Jesteś świetnym przykładem, która zupełnie nie potrafi odczuwać. Jak możesz się pytać kogoś, jak powstają teksty? Nie słyszysz szczerości w tych tekstach? Jak ja mam analizować słowa?

Chyba można.
Nie można! Ja piszę to, co mam w sercu, szczerze. Wszyscy mi dzisiaj po koncercie powiedzieli, że mam najlepsze w Polsce teksty.[ !!!!!! - Olis] Tylko takie opinie słyszę.

A słyszałaś kiedyś opinię, że powinnaś się ich wstydzić?
Nie, nigdy w życiu.


Pomyślałaś sobie kiedyś, że gdy będziesz miała czterdzieści, pięćdziesiąt lat i wrócisz pamięcią do pierwszej swojej płyty, to po przesłuchaniu jej powiesz sobie jednak o pierdołach śpiewałam.
Nie, bo miłość jest najważniejsza w życiu. Nie ma nic ważniejszego, nie śpiewam o pierdołach.

Jeżeli słyszysz zarzut od jakiegoś krytyka, osoby, która mówi, że radio zalewa nas tandetą, to czy kiedykolwiek odebrałaś ten zarzut osobiście? Twoje piosenki lecą w radiu bardzo często.
Na szczęście. Miałam wielkie problemy, aby gdziekolwiek zaistnieć. Nie wiem, o jakiej tandecie mówisz.

Nie oszukujmy się, dzisiaj radio nie gra ambitnej muzyki.
Co to znaczy ambitna muzyka?

Nie wiem.
Nie wiesz? Ja też nie wiem. Dla mnie moja muzyka jest bardzo dobra i jest bardzo dobra dla fanów.

Twoja muzyka jest dobra?
Tak, moja muzyka jest dobra, bo podoba się ludziom (w tym momencie Gosia Andrzejewicz bez słowa wychodzi z pokoju na około pięć minut).
Ile masz tam pytań jeszcze?

Chciałbym Ci zaprezentować moje poczucie humoru.
Tak? Masz poczucie humoru? Po „Nieśmiałym chłopaku” nie było tego widać. (śmiech)

Zmieniłaś nazwisko z Andrzejczuk na Andrzejewicz. Chciałem Ci zaproponować, abyś kolejną swoją płytę podpisała nie Gosia Andrzejewicz, a Andrzej.
Na Andrzej? Dlaczego?

Jest Andrzej Piasek Piaseczny, Krzysztof Kasa Kasowski...
No dobrze, ale gdzie jest to poczucie humoru? Przypominam ci mężczyznę? Może masz złe okulary?

Mam dobre okulary. Widzę, że jesteś kobietą.
Tak? To chyba raczej Andrzej nie pasuje.

Tu chodzi chyba nawet bardziej o Twoje poczucie humoru. Pokazałabyś wielki dystans do siebie.
Dystans do siebie? A jak Ty masz na imię?

Seweryn.
To może Sewerynka się będziesz nazywać?

Podpisałem się kiedyś pod recenzją Seweryna.
Ja jestem akurat normalna. Absolutnie nie zamierzam zmieniać płci.

Była taka sytuacja, że na rynku pojawiła się książka Hanny Samson „Pokój żeńsko-męski na chwałę patriarchatu”, która była ewidentnie feministyczna, a że jestem za tym ruchem, za równouprawnieniem, to podpisałem się Seweryna Domagała.
To gratuluję.

Pytam po prostu czy byłabyś w stanie zmienić pseudonim artystyczny na Andrzej?
Nie, nie byłabym w stanie.

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
10-05-2008 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #81
Re: Śmiech to zdrowie
http://pl.youtube.com/watch?v=X1kRGyXiDkg

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
17-05-2008 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #82
Re: Śmiech to zdrowie
trochę mu się język poplątał Big Grin
17-05-2008 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #83
Re: Śmiech to zdrowie
WP.pl napisał(a):Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Jose Luis Aragones powołał kadrę 23 piłkarzy na Euro 2008. Największym zaskoczeniem jest brak w reprezentacji Raula, który od 1998 roku zagrał trzykrotnie w Mistrzostwach Świata oraz dwukrotnie w Mistrzostwach Europy. Gwiazda Realu Madryt strzeliła 205 bramek w 482 meczach reprezentacji Hiszpanii.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
17-05-2008 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #84
Re: Śmiech to zdrowie
I...? Big Grin

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
18-05-2008 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #85
Re: Śmiech to zdrowie
482 mecze w reprezentacji Hiszpanii, trochę dużo, nie? xD

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
18-05-2008 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #86
Re: Śmiech to zdrowie
Miało byc chyba w Realu Smile I tak mało śmieszne ;p

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
18-05-2008 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seszelica Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #87
Re: Śmiech to zdrowie
http://pl.youtube.com/watch?v=NPH1N6V82pk&e heh to europa nie jest krajem ?? :shock:
18-05-2008 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #88
Re: Śmiech to zdrowie
http://pl.youtube.com/watch?v=K1HvdNfFRAo&NR=1
o qurwa

Pele good, Maradona better, George Best
20-05-2008 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #89
Re: Śmiech to zdrowie
Normalnie padłem jak to obejrzałem Big Grin :

http://pl.youtube.com/watch?v=cfRRUDjx9XE

http://pl.youtube.com/watch?v=bNQQVyW7p ... re=related

i ogólnie polecam obejrzeć te filmiki z wersjami alternatywnymi Behemotha i Vadera. Big Grin

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
22-05-2008 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #90
Re: Śmiech to zdrowie
http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf

Ten po prawej miażdży
27-05-2008 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości