Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dimitar Berbatov
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #271
Re: Dimitar Berbatov
fasol napisał(a):Może trochę za ostrych słów użyłem ale za brak zaangażowania takowe Bułgarowi się należą.
Nie może, a na pewno.

RedLucas napisał(a):Poza tym podaniem do Valencii, czym Was tak oczarował Bułgar? Chętnie posłucham.
1. Gdzie ktoś napisał, że Bułgar w pierwszej połowie nas oczarował?
2. Brał udział praktycznie w każdej ofensywnej akcji United.
3. Bułgar również wypracował Antkowi sytuacja z początku meczu, gdy ten groźnie strzelał na bramkę.
4. Miał również kilka innych dobrych zagrań, które pomagały w rozgrywaniu akcji.
5. Nie było to jakieś rewelacyjne 45 min, ale na tle całego zespołu wypadł dobrze.



Mój Blog: Pod presją czasu
11-04-2010 16:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #272
Re: Dimitar Berbatov
michal85 napisał(a):Brak zaangażowania Berbatova? Przecież to już zabawne się robi. Można nie lubić zawodnika, ale zachowajmy umiar.

A Berba był w pierwszej połowie świetny, w mojej opinii najlepszy na boisku. Był naszym najbardziej kreatywnym zawodnikiem, brał udział we wszystkich dobrych akcjach, które zrobiliśmy w tej części gry. W drugiej dostosował się do kolegów i zagrał słabiutko. Koniec końców był jednak jednym z najlepszych naszych zawodników.

Ok, rozumiem. Ile ludzi tyle opinii, ja tam mam nieco inne zdanie o nim. Nie mam zamiaru się kłocić.
Ze sportowym pozdrowieniem!Strzała
11-04-2010 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #273
Re: Dimitar Berbatov
michal85 napisał(a):Brak zaangażowania Berbatova? Przecież to już zabawne się robi. Można nie lubić zawodnika, ale zachowajmy umiar.

A Berba był w pierwszej połowie świetny, w mojej opinii najlepszy na boisku. Był naszym najbardziej kreatywnym zawodnikiem, brał udział we wszystkich dobrych akcjach, które zrobiliśmy w tej części gry. W drugiej dostosował się do kolegów i zagrał słabiutko. Koniec końców był jednak jednym z najlepszych naszych zawodników.

Owszem, dużo było go w grze, na pewno nie przeszedł obok meczu, ale co z tego wynikało? Ano wynikło, tylko podanie do Valencii, no chyba, że mnie pamięć myli. Na papierze jest napastnikiem, więc przydałoby się, gdyby czasem był z przodu, a nie notorycznie wchodził w linie pomocy, czy też obrony. Poza tym, jeśli rozliczamy go z pierwszej połowy, to przy świetnym podaniu do Valencii warto też wspomnieć o sytuacji, gdy minął Nelsena i zamiast uderzać, to szukał karnego.

PS. To też po części odpowiedź na post Fostera.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-04-2010 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #274
Re: Dimitar Berbatov
Cytat:Na papierze jest napastnikiem, więc przydałoby się, gdyby czasem był z przodu, a nie notorycznie wchodził w linie pomocy, czy też obrony.
Gdyby zawodnicy z drugiej linii graliby tak jak należy to Bułgar nie musiałbym się cofać.
Cytat:Ano wynikło, tylko podanie do Valencii, no chyba, że mnie pamięć myli.
W moim poprzednim poście Ci napisałem, co wynikało.

Cytat:Poza tym, jeśli rozliczamy go z pierwszej połowy, to przy świetnym podaniu do Valencii warto też wspomnieć o sytuacji, gdy minął Nelsena i zamiast uderzać, to szukał karnego.
Tu się zgadzam. Zwalił tę sytuację.

Napiszę to raz jeszcze. Nie uważam, że Bułgar grał w pierwszej połowie znakomicie. Grał dobrze, a na tle reszty zespołu wydawał mi się najlepszy. W drugiej połowie dał ciała na całej linii. Tyle w tym temacie.



Mój Blog: Pod presją czasu
11-04-2010 16:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #275
Re: Dimitar Berbatov
Foster napisał(a):
Cytat:Na papierze jest napastnikiem, więc przydałoby się, gdyby czasem był z przodu, a nie notorycznie wchodził w linie pomocy, czy też obrony.
Gdyby zawodnicy z drugiej linii graliby tak jak należy to Bułgar nie musiałbym się cofać.

No bo gdyby Fergie to inaczej zestawił... Teraz można "gdybać".
Cytat:
Cytat:Ano wynikło, tylko podanie do Valencii, no chyba, że mnie pamięć myli.
W moim poprzednim poście Ci napisałem, co wynikało.

Tak przeczytałem, tylko to nie trochę mało? A na temat utrzymywania się przy piłce i podań w poprzek boiska już pisałem.
Cytat:
Cytat:Poza tym, jeśli rozliczamy go z pierwszej połowy, to przy świetnym podaniu do Valencii warto też wspomnieć o sytuacji, gdy minął Nelsena i zamiast uderzać, to szukał karnego.
Tu się zgadzam. Zwalił tę sytuację.

Napiszę to raz jeszcze. Nie uważam, że Bułgar grał w pierwszej połowie znakomicie. Grał dobrze, a na tle reszty zespołu wydawał mi się najlepszy. W drugiej połowie dał ciała na całej linii. Tyle w tym temacie.

Okej, przyjąłem. Dla mnie na tle zespołu w pierwszej części wyróżnili się Nani i Valencia, dla Ciebie Berbatow. W każdym razie zgadzam się, było go dużo w grze, tylko efektów specjalnie nie było widać.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-04-2010 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #276
Re: Dimitar Berbatov
Patrząc na pierwszą połowę w której często można było zaobserwować chaos i kopaninę, Berbatow wyróżniał się myśleniem na boisku, aktywnością, dokładnym odgrywaniem do lepiej ustawionych partnerów. Mam jednak pretensje o niewykorzystanie tej sytuacji w polu karnym.

W drugiej połowie cała drużyna spuściła z tonu- Berbatow również. Irytujące jest dla mnie w jego zachowaniu: te pretensje gdy nie otrzyma podania tam gdzie chce.

Mam też takie wrażenie, gdy Berba dostaje piłkę to niektórzy nasi piłkarze nie wiedzą jak się zachować, bo nie mają pojęcia co zaraz uczyni, np. Valencia, nie wie czy poczekać w miejscu czy ruszyć do przodu...

Tak mi się wydaje, że Bułgar musi mieć bardzo dobrego zawodnika obok siebie w ataku, który będzie w stanie z nim się dobrze porozumieć i współpracować. Dzisiaj Macheda nic nie pokazał.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
11-04-2010 17:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #277
Re: Dimitar Berbatov
Cytat:Bayern, Everton, City w Pucharze Ligi.

No i? 8-)

No i żadnego z tych meczów nie przegraliśmy prowadząc więcej niż jedną bramką.

http://therepublikofmancunia.com/anti-b ... s-new-low/
Scott, jak zawsze celnie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
11-04-2010 18:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #278
Re: Dimitar Berbatov
pan_opticum napisał(a):http://therepublikofmancunia.com/anti-be...s-new-low/
Scott, jak zawsze celnie.
A ty nie załapałeś się sam na ten bandwagon już dawno temu? (nie zrozum mnie źle,nie jest to żaden atak osobisty)
12-04-2010 09:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #279
Re: Dimitar Berbatov
Celnie, racja. Buczenie na naszych zawodników to niegodna postawa, która nie powinna miec nigdy miejsca, jakkolwiek by nie było. Celnie tez pokazano, ze Berbatov > Tevez.
Co nie zmiena faktu ze on tu po prostu nie pasuje. Szans swoich nie wykorzystał, a mecz z nazwijmy to po imienu - ogórkami z Blackburn (11 msc obecnie, dla Mistrza Anglii powinno to oznaczac 3pkt) nie moze byc jego linia obrony (w ktorym i tak zagral srednio). Czesto nie wie co zrobic z pilka, komunikacja z kolegami z druzyny pozostawia wiele do zyczenia. Jedyne co mu ostatnio dobrze wchodzi to przewracanie sie i kiwanie glowa... Nie chce mu ujmowac, bo ma on genialne umiejetnosci, ale tutaj to sie nie sprawdza. Za 30mln powinnismy miec kogos kto potrafi odmienic oblicze meczu. Za mniejsza cene tez by sie ktos znalazl.
Mam nadzieje ze latem poczynimy na tym polu jakies kroki, bo nazwisko Berbatov nie sprawia ze obroncy glupieja i miekna im nogi...

LUHG
12-04-2010 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #280
Re: Dimitar Berbatov
berba fan napisał(a):A ty nie załapałeś się sam na ten bandwagon już dawno temu?
Nie rozumiem.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
12-04-2010 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #281
Re: Dimitar Berbatov
Jesli chodziło ci o to,że nie powinno się gwizdać na zawodnika własnej drużyny,to ok. Ja to zrozumiałem,że zgadzasz się ogólnie z postawą Czerwonego,który broni Berbatowa wszelkimi sposobami na jego forum....z tego co kojarze (z twoich byłych postów) to jesteś raczej po drugiej stronie.
12-04-2010 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #282
Re: Dimitar Berbatov
Eee... to przeczytaj jego posty z tego (i nie tylko) tematu jeszcze raz. Bo akurat pan jest jednym z nielicznych już obrońców Bułgara. I też dlatego napisał, że celnie pisze Scott na blogu.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
13-04-2010 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #283
Re: Dimitar Berbatov
Rzeczywiście nie miałem racji :oops: Chyba się starzeję... zwracam honor i już się biję w piersi
13-04-2010 06:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #284
Re: Dimitar Berbatov
Czerwony Scott nie odpuszcza:
http://therepublikofmancunia.com/stats- ... at-united/
:twisted:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
13-04-2010 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #285
Re: Dimitar Berbatov
Dymitar już ostro zapieprza na treningach

[Obrazek: 102740554.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=...E33DFDCC8D][Obrazek: 102739438.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=...9320E760EC]


Fan United od 1992 roku
10-07-2010 07:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości