Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
PL: Sunderland AFC 0-1 Manchester United (02.05.2010)
[Obrazek: 1o0kes.png][Obrazek: m9rm0p.png] [Obrazek: 1zn0jye.png]

Sunderland AFC vs Manchester United
Barclays Premier League
02.05.2010; 17:00
Stadium of Light, Sunderland


Przed nami kolejne emocje związane ze starciami Czerwonych Diabłów. W ramach 37. kolejki Barclays Premier League na Stadium of Light, Sunderland podejmie mistrza Anglii - Manchester United.

Nasi najbliżsi rywale zajmują dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 44 punktów. Udało im się wygrać 11 spotkań, kolejne jedenaście zremisować, a pozostałe 14 przegrali. Najlepszym strzelcem w drużynie The Black Cats jest Darren Bent, który ma na swoim koncie 24 strzelone bramki.

W niedzielę dojdzie do starcia mistrza ze swoim uczniem. Szkoleniowcem Sunderlandu jest był zawodnik Manchesteru United, a zarazem żywa legenda klubu - Steve Bruce który największe sukcesy odnosił pod wodzą sir Alexa Fergusona.

W ostatnim pojedynku obu panów, który odbył się w tym sezonie padł remis 2-2. Jedną bramkę zdobył wówczas Dimitar Berbatow, zaś druga padła po samobójczym trafieniu Antona Ferdinanda w 92. minucie spotkania. Po przeciwnej stronie strzelali Bent i Jones. Czerwoną kartkę ujrzał były Diabeł - Richardson. Sędzią tej konfrontacji był Alan Wiley.

Spotkania obu drużyn
• Obie ekipy zagrały przeciwko sobie 128 razy. Manchester United wygrał 54, a Sunderland 39. W 36 meczach natomiast padł remis;
• Ostatnia wygrana Sunderlandu na Old Trafford miała miejsce w maju 1968, Czarne Koty wygrały wtedy 2-1, a kilka tygodni później piłkarze Red Devils wznieśli Puchar Europy do góry;
• Od kiedy Sir Alex Ferguson jest trenerem United, rozegrał z Sunderlandem 17 spotkań w Premier League. The Mackems wygrali 2:1 na Roker Park w marcu 1997. Czerwone Diabły wygrały 12 konfrontacji, a cztery razy padł wynik remisowy;
• Sir Alex Ferguson wygrał 10 meczów, trzy razy zremisował podczas 13 spotkań przeciwko Steve Bruce.

Waszym zdaniem - mecz na Old Trafford (03.10.09)
Szymcio: Faktycznie, Giggs powinien dzisiaj odpoczywać, Welbeck jest geniuszem futbolu a Foster nadal zasługuje na to, by stać przed Kuszczakiem. Boże! Co za kopanina. Strat tyle, że w poprzednich kilku meczach razem wziętych tylu nie było. Skrzydła beznadziejne, Rooney tragiczny, obrona niepewna no i geniusz Ben. Minus na minusie, żal, zgrzytanie zębów i tęsknota za straconymi dwoma punktami. Na plus Evra za walkę, za rajdy i ten strzał rozpaczy w końcówce, Berbatow za próby konstruowania i niesamowitego gola i... Tyle.
Kula: Poczytałem sobie Wasze opinie na temat spotkania itd. Ponieważ w przerwie mieliśmy małą kłótnię o występ niektórych graczy, drugą połowę oglądałem z długopisem w ręku i notowałem różne rzeczy. (...) Z braku laku głos na niezawodnego Evrę.
Tomek91: Punkcik uratowany w szczęśliwych okolicznościach pozostawia jedynie niedosyt. Mecz można było wygrać, było ku temu niewiele okazji, ale było. United należał się karny w pierwszej połowie za zagranie ręką bodajże Reid'a, zamieszanie podbramkowe z końcówki mogło się różnie skończyć, no i gdyby nie Foster to może przed meczem Chelsea z Liverpoolem byłby spokój (...) Z pozytywnych aspektów to gol Berbatova - cudo. Nikt nie wspomniał o interwencji Carricka, który przy stanie 2-1 uratował tyłki kolegom zdejmując piłkę Jonesowi, który miałby ją jak na tacy.

O wszystkim co związane z meczem, dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszamy do dyskusji!


Ostatnie spotkanie:
Manchester United - Sunderland AFC 2:2 ; 03.10.2009 Barclays Premier League

Ciekawostka o rywalu:
Cytat:Sunderland rozgrywał swoje mecze domowe na 7 różnych stadionach (z tego, aż sześciokrotnie na różnych w XIX w). Ostatnim jest Stadium of Light na którym doszło do inauguracji w 1997r.


Dane pomeczowe:


Składy:

Sunderland AFC: Gordon - Bardsley, Turner, Mensah (Kilgallon 18'), Richardson - Henderson (Jones 74'), Meyler (Cattermole 37'), Cana, Malbranque - Campbell, Bent

Manchester United: Van der Sar - O'Shea, Evans, Vidić, Evra - Nani (Hargreaves 93'), Scholes, Fletcher (R. Ferdinand 87'), Giggs - Rooney, Berbatow (Carrick 71')

Ławki rezerwowych:

Sunderland AFC: Carson, A. Ferdinand, Da Silva, Zenden

Manchester United: Foster, Brown, Park, Macheda

Gole: Nani 28'

Kartki: Bardsley (ż), Malbranque (ż), Richardson (ż) - Vidić (ż), Rooney (ż)

Sędzia: Steve Bennett

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
24-04-2010 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: PL: Sunderland AFC - Manchester United (02.05.2010; 17:00)
Do końca sezonu pozostały nam dwa mecze. Cel jest jasny - 6 punktów. Jeśli chcemy zdobyć czwarty z rzędy tytuł mistrza Anglii, musimy wygrać te dwa mecze i liczyć na to, że Chelsea w którymś z meczów straci punkty.
Jeśli chodzi o skład, to jest kilka znaków zapytania.
Wiadomo, że nie zagra Rooney, więc pojawia się pytanie, 4-5-1 czy 4-4-2?
Valencia we wczorajszym meczu musiał zejść z powodu jakiegoś urazu, jednak mam nadzieję, że będzie w stanie zagrać w przyszłą niedziele. A jeśli nie? Park czy Giggs w jego miejsce?
Jakby tego było mało to Evre i Naniego dopadł jakiś wirus bądź zjedli coś nieświeżego... Mam jednak, nadzieję że obaj będę gotowi na niedzielne spotkanie.

4-5-1
Edwin
Neville - Evans/Rio - Vidic - Evra
Valencia - Fletcher - Scholes - Gibson - Nani
Berbatov


4-4-2
Edwin
Neville - Evans/Rio - Vidic - Evra
Valencia - Fletcher - Scholes - Nani
Macheda - Berbatov


4-5-1 - bez Evry, Naniego i Valenci

Edwin
Neville - Evans/Rio - Vidic - O'Shea
Park - Fletcher - Scholes - Gibson - Giggs
Berbatov


4-4-2 - bez Evry, Naniego i Valenci

Edwin
Neville - Evans/Rio - Vidic - O'Shea
Park - Fletcher - Scholes - Giggs
Berbatov - Macheda


Chciałbym byśmy zagrali 4-4-2.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-04-2010 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #3
Re: PL: Sunderland AFC - Manchester United (02.05.2010; 17:00)
Macheda w pierwszym mi się nie widzi. Za każdym razem, gdy dostawał szansę od początku zawodził, czy w poprzednim sezonie z Middlesbrough, czy w tym z Blackburn. Jako joker wypada świetnie, co pokazał wczoraj.

Także jeden napastnik. Jakoś przemęczymy tego osamotnionego Berbatova z przodu.
25-04-2010 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #4
Re: PL: Sunderland AFC - Manchester United (02.05.2010; 17:00)
Otóż to. W zupełności zgadzam się z Kwasem. Najlepszą opcją jest 451 z osamotnionym Berbą w ataku. Trzeba mieć kimś straszyć z ławki.

Foster napisał(a):Valencia we wczorajszym meczu musiał zejść z powodu jakiegoś urazu, jednak mam nadzieję, że będzie w stanie zagrać w przyszłą niedziele. A jeśli nie? Park czy Giggs w jego miejsce?

Park nie ma czasem jakiejś kontuzji? Bo nie wiem jak inaczej wytłumaczyć jego nieobecność chociażby na ławce rezerwowych.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
25-04-2010 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #5
Re: PL: Sunderland AFC - Manchester United (02.05.2010; 17:00)
Zakładając, że wszyscy są zdrowi (Berbatov również, bo Bułgar zmagał się wczoraj z urazem) :

VdS - Rafael, Vidić, Evans, Evra - Valencia, Fletcher, Scholes, Nani - Giggs - Berbatov

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-04-2010 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #6
Re: PL: Sunderland AFC - Manchester United (02.05.2010; 17:00)
Jak wygramy ten mecz, to zdobędziemy mistrzostwo 8-)

Dlatego trochę się obawiam, choć jesteśmy o klasę lepsi od Sunderlandu, ale w Anglii nie ma łatwych przeciwników. W dodatku gramy na wyjeździe. Jednak niejednokrotnie byliśmy w takiej sytuacji, mamy doświadczonych zawodników i wiemy jak sobie poradzić z presją. Choć menedżerem Sunderlandu jest Steve Bruce, nie mamy co liczyć na taryfę ulgową. W sezonie 2007/08 graliśmy ostatni, decydujący mecz z Wigan, które prowadził właśnie Bruce. Choć wygraliśmy 3:1, piłkarze Wigan postawili duży opór i mieli dużą ochotę na pokonanie mistrza Wink

Choć wiadomo, że musimy liczyć na potknięcie Chelsea. Ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić Chelsea, która pokona Liverpool na Anfield. Jednak wszystko może się zdarzyć.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
25-04-2010 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #7
Re: PL: Sunderland AFC - Manchester United (02.05.2010; 17:00)
mucha napisał(a):Choć wygraliśmy 3:1, piłkarze Wigan postawili duży opór i mieli dużą ochotę na pokonanie mistrza Wink
2-0 było.

michal85 napisał(a):VdS - Rafael, Vidić, Evans, Evra - Valencia, Fletcher, Scholes, Nani - Giggs - Berbatov
Rio się nie wyleczy? I postawiłbym na Neville'a, młody zaś może coś odjebać.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
25-04-2010 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #8
Re: PL: Sunderland AFC - Manchester United (02.05.2010; 17:00)
matys napisał(a):
michal85 napisał(a):VdS - Rafael, Vidić, Evans, Evra - Valencia, Fletcher, Scholes, Nani - Giggs - Berbatov
Rio się nie wyleczy? I postawiłbym na Neville'a, młody zaś może coś odjebać.

Nawet jak się wyleczy, to ja wolałbym zobaczyć Evansa, który IMO jest obecnie w lepszej formie.

VDS - Rafael, Vidić, Evans, Evra - Valencia, Fletcher, Scholes, Gibson, Nani - Berbatow.

Ja bym dał Rafie szansę, jakoś jestem dziwnie spokojny, że poradzi sobie w tym meczu bez zarzutu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
25-04-2010 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kocio10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 0
Post: #9
Re: PL: Sunderland AFC - Manchester United (02.05.2010; 17:00)
Daren Bent, wyłączenie go z gry to juz polowa sukcesu.Wiekszość bramek w Sunderlandzie strzela właśnie on,jak Vidić go zatrzyma powinno byc spoko.

Sunderland 0:2 Manchester United
25-04-2010 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
grzesiek32p Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #10
Re: PL: Sunderland AFC - Manchester United (02.05.2010; 17:00)
Sunderland u siebie zawsze jest grozny wiec nie spodziewam sie latwego meczu z naszej strony. Z pewnoscia Vida jest w stanie wylaczyc Benta ale i tak mysle ze latwo nie bedzie

VDS
Neville - Rio/Evans - Vida - Evra
Nani - Fletch - Scholes - Carrick - Giggs
Berbatov

Mysle ze ten mecz moze byc podobny do tego z City, duzo walki w srodku pola i pewnie zadecyduje 1 bramka.

Neville na prawej dlatego ze jego doswiadczenie moze byc bardzo potrzebne w tym meczu. Mimo tego ze Rafael prezentuje sie bardzo dobrze to jeden glupi blad w tym meczu moze nas kosztowac 3 pkty. Pozatym niech Gary zagra i pokaze ze moze sie przydac na RPA, Da Silva niech sobie pobiega ze Stoke na OT Big Grin

Man nadzieje ze Evra bedzie zdrowy, jak nie to O'Shea w jego miejsce

W pomocy na prawej Nani (o ile wyzdrowial) wiem ze wielu z was widzi tam Valencie ale Nani wydaje mi sie ze lepiej sie czuje na prawej. W meczu z Tottenhamem dopiero po przejsciu na prawa strone zafundowal nam bramke i asyste. Nie mamy Roo i ktos te bramki musi strzelac w razie gdyby Berba zagral slabo, a na lewej moze szalec wchodzacy Evra gdzie miejsce robi mu zbiegajacy do srodka Giggs. Chcialbym tez zobaczyc Carricka, nie bylo go w podstawie od kilku meczy i moze taki odpoczynek dobrze na niego wplynal.

W razie niekorzystnego wyniku mozna wpuscic Valencie, Machede czy Gibsona (a moze cos huknie Smile )

Ktos wie co sie dzieje z Parkiem??
28-04-2010 07:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #11
Re: PL: Sunderland AFC - Manchester United (02.05.2010; 17:00)
Jak Chelsea straci punkty na Anfield to jestem rozjedziemy Sunderland, taką mam poprostu czutkę. Będzie mega mobilizacja. Wiem, że czasem ekipy taka presja spina ale nie United. Oni potrafią grać na maxa w takich sytuacjach.
28-04-2010 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M4nCh Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #12
Re: PL: Sunderland AFC - Manchester United (02.05.2010; 17:00)
Napewno musimy wygrać i liczyć na potknięcie smerfów. Sprawa jest jasna że berba najlepiej sobie radzi w ataku gdy ma kogoś do pomocy a nie jest sam na szpicy, tylko kto z nim ttam zagra ? Macheda ? Chyba najbardziej możliwy aspekt ponieważ Diouf jest za młody na taki mecz. Pamiętajmy też że Macheda nie ma za dużo doświadczenia więc może Nani z nim by wyszedł wtedy byłoby naprawdę elegancko. Chelsea musi stracić punkty na AR to oczywiste, na urządza tam nawet remis tylko MUSIMY wygrać nasze 2 spotkania. GGMU i o przodu musi być ! :twisted:
28-04-2010 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #13
Re: PL: Sunderland AFC - Manchester United (02.05.2010; 17:00)
M4nCh napisał(a):tylko kto z nim ttam zagra ? Macheda ? Chyba najbardziej możliwy aspekt ponieważ Diouf jest za młody na taki mecz.

Z tego co wiem to Diouf jest o całe 4 lata starszy od Kiko. :roll:

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-04-2010 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
M4nCh Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #14
Re: PL: Sunderland AFC - Manchester United (02.05.2010; 17:00)
Sory mój błąd ;P ale myślę że takie ustawienie wporzo:

VDS
Rafeael/Neville ida Ferdinand Evra
Valencia Fletcher Scholes Giggs
Nani Berba

ew. zamienić Naniego z Giggsem
28-04-2010 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
grzesiek32p Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #15
Re: PL: Sunderland AFC - Manchester United (02.05.2010; 17:00)
Z tego co pamietam to Diouf jest chyba kontuzjowany...
28-04-2010 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości