Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dimitar Berbatov
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #286
Re: Dimitar Berbatov
Nadal nie biega. Sprzedać.

I jeszcze ma czelność nonszalancko spodenki zawinąć.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
10-07-2010 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #287
Re: Dimitar Berbatov
Właśnie, że biega. Sebos wie co wstawiać 8-)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-07-2010 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #288
Re: Dimitar Berbatov
Taaa... znajdź 3 różnice pomiędzy tym z lewej a tym z prawej. Big Grin

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
10-07-2010 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #289
Re: Dimitar Berbatov
Nie będę się przekopywał przez 20 stron tematu, dlatego nie mogę odnieść się do wszystkich wypowiedzi wszystkich użytkowników - wygłoszę więc od razu moje zdanie o Dymitarze.

Jak wkurzają mnie wszyscy sceptycy jego talentu! : D Rozumiem - można mieć swoje zdanie, można go nie lubić, ale jak mnie wkurzają argumenty typu 'Berbatov nic nie robi na boisku, to drewniak i w dodatku mało strzela' - rozumiem że tacy ludzie chcieliby mieć w drużynie 4 napastników strzelających 30 bramek na sezon, zapierdalających po boisku jak Rooney, i żeby każdy ich strzał kończył się bramką, tak?

Otóż moi drodzy - piłkarze MUSZĄ się różnić, a Berbatov jest typem gracza który woli mądrze stać niż głupio biegać... nie mówcie mi że nie widzicie jego genialnych dograń w praktycznie każdym meczu, a jak on strzela już gola to jest to majstersztyk. Ostatnio na Manusite.pl była kompilacja sezonu 2009/2010 - przypadek że połowa najładniejszych bramek to gole właśnie Dymitara? Nie, bo Berbatov jest graczem naprawde jednym z lepszych technicznie aktualnie w naszej drużynie. : )

Kolejny argument - gdybyśmy nie sprzedali Teveza to bysmy mieli zajebisty atak... fajnie, tylko że ten sam Tevez w sezonie po którym od nas odszedł, a właściwie uciekł do lokalnego wroga (po czym stracił u mnie cały szacunek), strzelił oszałamiające 4 GOLE! Fajnie nie? A jak Berbatov, na którego wszyscy psioczą strzela w sezonie goli 12 i ma 9 asyst (przy strzelającym 30 kilka Rooneyu) to jest źle? Żałosne Wink

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
14-07-2010 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #290
Re: Dimitar Berbatov
Niech będzie, podejmę się tej dyskusji.

ZasadKG napisał(a):Otóż moi drodzy - piłkarze MUSZĄ się różnić, a Berbatov jest typem gracza który woli mądrze stać niż głupio biegać.

Oczywiście, że muszą się różnić, nikt nie mówi, że nie. Nie mam również pretensji akurat o to, że Berbatow nie zapierdala, jak dziki.
ZasadKG napisał(a):... nie mówcie mi że nie widzicie jego genialnych dograń w praktycznie każdym meczu, a jak on strzela już gola to jest to majstersztyk.
Okej, wyciągnij mi chociaż jedno genialne dogranie z KAŻDEGO meczu. Bo ja np. w minionym sezonie widziałem mecze obok których Bułgar sobie przechodził.
ZasadKG napisał(a):Ostatnio na Manusite.pl była kompilacja sezonu 2009/2010 - przypadek że połowa najładniejszych bramek to gole właśnie Dymitara? Nie, bo Berbatov jest graczem naprawde jednym z lepszych technicznie aktualnie w naszej drużynie. : )
Ale przepraszam, czy piękna bramka jest mnożona razy dwa, albo trzy? Bramka, to bramka zawsze liczona, jako jeden.

Teraz trochę od siebie. Berbatow jest bardzo dobrym piłkarzem, tylko że problem jest w tym, że zbyt rzadko możemy zobaczyć, co on tak naprawdę potrafi. Z czego to wynika? Ciężko powiedzieć, ale mi się wydaje, że Bułgar nie radzi sobie z ciążąca na nim presją. Sądzę, że ciągle siedzi mu w głowie kasa za jaką do nas przyszedł i oczekiwania, jakie postawili przed nim kibice, w tym ja Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-07-2010 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #291
Re: Dimitar Berbatov
RedLucas napisał(a):Niech będzie, podejmę się tej dyskusji.

Nikt nikogo nie przekona, każdy ma swoje zdanie i nie zmieni go. Aczkolwiek gdyby sam piłkarz chciał, to mógłby zamknąć ustna krytykom, ale na to nie zanosi się. Berba OUT!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
14-07-2010 13:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #292
Re: Dimitar Berbatov
RedLucas napisał(a):Okej, wyciągnij mi chociaż jedno genialne dogranie z KAŻDEGO meczu. Bo ja np. w minionym sezonie widziałem mecze obok których Bułgar sobie przechodził.
Chyba nie oczekujesz ode mnie, że będę teraz oglądał kazdy mecz w ktorym grał Berba, żeby pokazać ci kilka dobrych zagrań? : P

RedLucas napisał(a):Ale przepraszam, czy piękna bramka jest mnożona razy dwa, albo trzy? Bramka, to bramka zawsze liczona, jako jeden.
Oczywiście, masz racje - ale w ten sposób zbijam argumenty, że Berbatova finezja jest przereklamowana, bo nic nie potrafi z tą swoją techniką zrobić - okazuje się że jednak potrafi, i nawet najzagorzalsi jego przeciwnicy nie mogą odmówić mu piękna tych goli.

RedLucas napisał(a):Teraz trochę od siebie. Berbatow jest bardzo dobrym piłkarzem, tylko że problem jest w tym, że zbyt rzadko możemy zobaczyć, co on tak naprawdę potrafi. Z czego to wynika? Ciężko powiedzieć, ale mi się wydaje, że Bułgar nie radzi sobie z ciążąca na nim presją. Sądzę, że ciągle siedzi mu w głowie kasa za jaką do nas przyszedł i oczekiwania, jakie postawili przed nim kibice, w tym ja Big Grin
Ja zaś wierze w to, że Berba poukłada siebie w tym sezonie i będziemy mogli zobaczyć go jeszcze lepszym niż był w tym sezonie, bo naprawde nie był najsłabszym ogniwem drużyny (ot, chociażby Carrick czy 'super-gwiazda-bo-strzelił-gola-z-Arsenalem-i-teraz-wszyscy-będziemy-się-nim-podniecać" Park, albo nienadążający już za żadnym napastnikiem z PL Neville : )

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
14-07-2010 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #293
Re: Dimitar Berbatov
Cytat:Ja zaś wierze w to, że Berba poukłada siebie w tym sezonie i będziemy mogli zobaczyć go jeszcze lepszym niż był w tym sezonie, bo naprawde nie był najsłabszym ogniwem drużyny (ot, chociażby Carrick czy 'super-gwiazda-bo-strzelił-gola-z-Arsenalem-i-teraz-wszyscy-będziemy-się-nim-podniecać" Park, albo nienadążający już za żadnym napastnikiem z PL Neville : )

Nie rozumiem pretensji pod adresem Parka i Gary'ego. Carrick miał nieudany sezon, ale dwaj pozostali minione rozgrywki mieli na dobrym poziomie. Park nigdy nie gwiazdorzył, ponadto trafił jeszcze z Liverpoolem ważną bramkę i w meczach, gdzie gramy 451 był ważnym ogniwem. A Gary? Mimo wieku i mniejszej zwrotności to kilka spotkań można było zakwalifikować do świetnych (np. derby z City).

Więcej mam do zarzucenia Bułgarowi niż wspomnianej dwójce po zeszłym sezonie.
14-07-2010 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #294
Re: Dimitar Berbatov
Panowie i panie. Mamy początek sezonu i Berbatow prezentuje się wręcz wyśmienicie. A pomyśleć że tak wiele osób chciało jego odejścia w lecie :roll: Nie widać ciążącej na nim presji, gra na luzie, asystuje, strzela, rozgrywa piłkę, znakomicie wywiązuje się ze swej roli. Po pierwszych 4 spotkaniach w lidze oprócz bardzo dobrej gry naszego napastnika, którą już znamy, Bułgar systematycznie powiększa swój bramkowy dorobek, który obecnie wynosi 3 (+1 w meczu o Tarczę z Chelsea).
Czyżby ten sezon miałby należeć do niego? Bardzo możliwe i szczerze powiedziawszy nie mam nic przeciwko temu.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
12-09-2010 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #295
Re: Dimitar Berbatov
Ja o tym mówiłem już jakiś czas temu, że to będzie jego sezon Tongue Nawet flaszeczkę zarobię jak strzeli 20+ goli, na co się póki co, zapowiada.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-09-2010 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #296
Re: Dimitar Berbatov
Moby napisał(a):Tylko dzięki pomocy coś ugrywa, a i tak nie zawsze rusza tyłek do każdej piłki..
Czy wy też uważacie, iż napastnik powinien w piątce wziąć piłkę od swojego bramkarza, przebiec całe boisko i strzelić bramkę, bez pomocy żadnego z partnerów?
Po co będziemy męczyć Paula czy Ryana jak możemy znaleźć piłkarzy, którzy w pojedynkę będąc sobie grać. Piłka nożna przecież nie jest sportem zespołowym. Gra jeden, dziesięciu patrzy. Nawet 21.


Fan United od 1992 roku
15-09-2010 07:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #297
Re: Dimitar Berbatov
Sprzedać lenia!


Fan United od 1992 roku
19-09-2010 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #298
Re: Dimitar Berbatov
BerbatOFF!

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
19-09-2010 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #299
Re: Dimitar Berbatov
Jebnął dwa gole z główki, bo nie chciało mu się nogi podnieść.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-09-2010 15:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #300
Re: Dimitar Berbatov
a przy jednym to sie położył nawet!

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
19-09-2010 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości