Ankieta: Kto wyjdzie z grupy?
Ankieta jest zamknięta.
Czechy 42.11% 16 42.11%
Portugalia 50.00% 19 50.00%
Szwajcaria 0% 0 0%
Turcja 7.89% 3 7.89%
Razem 38 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRUPA A
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1
GRUPA A
[Obrazek: hd_czechy.gif]
[Obrazek: hd_portugalia.gif]
[Obrazek: hd_szwajcaria.gif]
[Obrazek: hd_turcja.gif]

Terminarz:
7 czerwca, sobota
Bazylea: Szwajcaria - Czechy (18.00)
Genewa: Portugalia - Turcja (20.45)

11 czerwca, środa
Genewa: Czechy - Portugalia (18.00)
Bazylea: Szwajcaria - Turcja (20.45)

15 czerwca, niedziela
Bazylea: Szwajcaria - Portugalia (20.45)
Genewa: Turcja - Czechy (20.45)

W tym temacie dyskutujemy o wszystkim, co związane z Grupą A.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
04-05-2008 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #2
Re: GRUPA A
Właściwie każda drużyna ma spore szanse na awans. Na pierwszy rzut oka faworytami są Czesi i Portugalczycy. Jednak Turcy zawsze walczą i dzięki temu mogą powalczyć o awans. Szwajcarzy natomiast dzięki atutowi własnego boiska również mogą sporo namieszać. Ja jednak zgadzam się z bukmacherami i powszechną opinią. Z grupy wyjdą Portugalia i Czechy. Portugalczycy pod wodzą Cristiano Ronaldo w końcu muszą udowodnić, że nie na darmo są wymieniani w czołówce reprezentacji. Zawsze na turniejach zachodzą daleko i sądzę, iż na tym będzie podobnie. Czechy może wielkich nazwisk nie mają, ale drużyna jest znakomicie poukładana i zawsze walczy o triumf w turnieju.
Tabela według mnie:
1. Portugalia
2. Czechy
3. Szwajcaria
4. Turcja

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
04-05-2008 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: GRUPA A
onet.pl napisał(a):Kadra Chorwacji na finały Euro 2008:

bramkarze: Stipe Pletikosa (Spartak Moskwa), Vedran Runje (RC Lens), Mario Galinovic (Panathinaikos Ateny)

obrońcy: Vedran Corluka (Manchester City), Dario Simic (AC Milan), Robert Kovac (Borussia Dortmund), Josip Simunic (Hertha Berlin), Dario Knezevic (AS Livorno), Hrvoje Vejic (Tom Tomsk)

pomocnicy: Danijel Pranjic (SC Heerenveen), Darijo Srna (Szachtar Donieck), Niko Kovac (Red Bull Salzburg), Luka Modric (Dinamo Zagrzeb, od nowego sezonu Tottenham Hotspur), Niko Kranjcar (Portsmouth FC), Jerko Leko (AS Monaco), Ivan Rakitic (Schalke Gelsenkirchen), Ognjen Vukojevic (Dinamo Zagreb), Nikola Pokrivac (AS Monaco)

napastnicy: Mladen Petric (Borussia Dortmund), Ivica Olic (Hamburger SV), Ivan Klasnic (Werder Brema), Igor Budan (Parma FC), Nikola Kalinic (Hajduk Split)

Największe wrażenie robi pomoc. Niko Kranjcar, Modrić, Rakitic i Leko. Nie ma co, Chorwaci będą szalenie niebezpieczni!
05-05-2008 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: GRUPA A
MIKO

ale to chyba nie ten temat... z tym info to raczej do grupy B Tongue

tu obstawiłem Portugalię i Czechy, moi faworyci do wygranej, jednak sądzę e Szwajcaria będzie so close Tongue Choć tak naprawdę trudno mi tu wytypować ustawienie grupy (końcowe).
Przecież w eliminacjach Portugalia miała wyjść z 1. miejsca a tymczasem my byliśmy pierwsi ;D Aczkolwiek po problemach grupowych Portugalczycy daleko zajdą, a dalej ? Naprawdę mi jest szalenie trudno określić tabelę końcową tej grupy.

1.Portugalia
2.Czechy/Szwajcaria/Turcja

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
24-05-2008 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: GRUPA A
Cytat:naprawde mi jest szalenie trudno okresic

Ja myślę, że niespodzianke sprawi Turcja i to ona wyjdzie z grupy obok Portugalczyków. Warto też dodać, że w drużynie Czechów na turnieju nie zagra Nedved.
25-05-2008 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marta:) Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: GRUPA A
Jestem pewna, że na 100% z grupy wyjdzie Portugalia. A co do drugiej drużyny to jest problem. Mogą to być Czechy, ale również Turcja i Szwajcaria też pewnie powalczą.
26-05-2008 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #7
Re: GRUPA A
Dla mnie faworytem tej grupy są raczej Czesi- są bardzo silną drużyną, zawsze w takich turniejach są wymieniani w w gronie faworytów. Drugie miejsce pewnie dla Portugalii- Cristiano i spółka pokażą, że nadal liczą się w Europie. Co do 3 miejsca to trudna sprawa-ale skłoniłbym się raczej do Turcji.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-06-2008 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Duras Offline
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: GRUPA A
1. [Obrazek: hd_portugalia.gif]
2. [Obrazek: hd_czechy.gif]
3. [Obrazek: hd_szwajcaria.gif]
4. [Obrazek: hd_turcja.gif]

Szczerze mówiąc spodziewałem się takiego przebiegu zdarzeń. Ładnie się zachował Ronaldo podając do Mountinho, a ten nie został egoistą i podał Meirelesowi, który wpakował do pustej bramki piłkę. Co prawda szkoda Szwajcarów ponieważ zagrali ładny mecz i gdyby wykorzystali swoje 100% akcje to wynik byłby inny i to oni byliby na 2 miejscu w grupie. Teraz to już trzeba o tym zapomnieć i przygotować się na batalię z Niemcami.

Manchester United | Champions 1908, 1911, 1952, 1956, 1957, 1965, 1967, 1993, 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003, 2007, 2008, 2009 & Kings of Europe 1968, 1999, 2008
07-06-2008 22:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #9
Re: GRUPA A
Szwajcarzy zaimponowali mi swoją grą. Byli zdecydowanie lepszym zespołem- ale jak to futbol, nie zawsze jest sprawiedliwy. Wielki dramat Frei'a- w meczu bardzo dobrze sobie poczynał, a tu taki zonk później. Zejście kapitana w takich okolicznościach, mogło się odbić trochę na drużynie...
Co do 2 meczu- Portugalia wygrała zasłużenie, ale na początku spotkania Turcy stawiali im bardzo ciężkie warunki, dopiero później troszkę zeszło z nich powietrze. Ronaldo miał małe przebłyski, ale nie zagrał pewnie tak jak sam by chciał...

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
08-06-2008 00:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: GRUPA A
Lukas napisał(a):Szwajcarzy zaimponowali mi swoją grą.


Mi również. Po trudnym początku zaczęli rządzić na boisku. Ładne piłki wędrowały z głębi pola, wprost pod nogi Frei'a, który od razu wypracowywał sobie sytuacje strzeleckie. Jednak pech chciał, że piłkarzowi odnowiła się kontuzja kolana i to dla niego koniec.
W drugiej połowie współ-organizatorzy mistrzostw starali się w końcu trafić do siatki, lecz na linii dobrze spisywał się Cech. Los chciał, że to Czesi pierwsi zdobyli bramkę i kontrolowali spotkania.
I można sobie zadać pytanie. Sędzie powinien podyktować karnego po ręce Ujfalusiego czy uznać to jako przypadek?
08-06-2008 07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marta:) Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: GRUPA A
Ja też tak uważam. Szwajcarzy grali zdecydowanie lepiej. No ale wiadomo w meczu nie zawsze liczy się dobra gra. Czasem wygrywa przypadek....
08-06-2008 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: GRUPA A
Nie oglądałem meczu Portugalii, mógłby mi ktoś napisać jak spisali się Nani i Ronaldo? Czytałem różne pomeczówki, ale o grze naszych Diabłów wiele się nie dowiedziałem.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
09-06-2008 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: GRUPA A
Więc tak, wygrali sami faworyci tak jak myślałem. To właśnie Portugalia i Czesi będą zajmowali pierwsze 2 miejsca w tej grupie. Szwajcaria pozytywnie mnie zaskoczyła, w meczu z Czechami zagrali bardzo dobrze, mieli multum sytuacji podbramkowych i mogli wygrać ale stało się inaczej...
Portugalii już nie oglądałem ale z tego co słyszałem to mieli przewagę i zasłużenie wygrali 2-0. Jeszcze chyba Pepe strzelił z głowy ale był spalony.
09-06-2008 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: GRUPA A
Oskar napisał(a):Nie oglądałem meczu Portugalii, mógłby mi ktoś napisać jak spisali się Nani i Ronaldo? Czytałem różne pomeczówki, ale o grze naszych Diabłów wiele się nie dowiedziałem.

C.Ronaldo bardzo dobra gra, Nani trochę niewidoczny, ale też nieźle.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
09-06-2008 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marta:) Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: GRUPA A
Co do pierwszej bramki to słyszałam, że powinna być zaliczona bo wcale nie było spalonego. Ale i tak Portugalia wygrała jak najbardziej zasłużenie Smile
10-06-2008 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości