Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentatorzy sportowi
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #136
Re: Komentatorzy sportowi
Hehe, też miałem o tym pisać :lol:

Jak kurwa można pomylić Giggsa z Fletcherem? Przeca to wystarczy wiedzieć, któronożny jest Walijczyk. Liczyłem, że może przy powtórce akcji się poprawi, nic z tego :/

A już mistrzostwem było, jak przekręcał wczoraj nazwiska: Gerbatow, Gips... Jednak w tym momencie duuuuuży plus, bo po chwili się poprawiał. Aaa, dowiedziałem się też, że Darren i Darron to to samo imię. Po prostu trza napisać do nich, że Twarowski bierze wszystkie mecze United :mrgreen:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-01-2011 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #137
Re: Komentatorzy sportowi
Zapomnieliście jeszcze wspomnieć o tym, jak według niego Tomek wczoraj wpuścił dopiero pierwszego gola w tym sezonie. Nahorny po chwili go poprawił i powiedział, że z WBA też puścił bramkę, bo inaczej facet żyłby dalej w nieświadomości.

W sumie to ten Olbrycht nie jest zły, ale niech komentuje ligę włoską i robi skróty spotkań, a ligę angielską zostawi najlepszemu komentatorowi tej stacji- Andrzejowi Twarowskiemu.

P.S. I tak żaden komentator nie może być gorszy od tego Durdy. Nawet ci ze Sportklubu są lepsi.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
05-01-2011 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #138
Re: Komentatorzy sportowi
Olbrycht ma jedną wadę. Chce być największą gwiazdą spotkania. Swoją błyskotliwością zawstydza nawet samego siebie. Coś zaczyna mówić, a potem uświadamia sobie, że pieprzy niemiłosiernie.


Fan United od 1992 roku
05-01-2011 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #139
Re: Komentatorzy sportowi
E tam najlepszy był tekst bodajże po golu Stoke:

"w drugiej połowie na Old Trafford temperatura wzrosła o kilka decybeli." <świr>

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
05-01-2011 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #140
Re: Komentatorzy sportowi
matys napisał(a):
paolo napisał(a):Jak ten Czarek opowiadał o wywiadzie Nemy to aż mnie brzuch bolał.
Dokładnie Jak to szło?

Coś w ten deseń: Umiem grać przeciwko każdemu napastnikowi. Nieważne czy jest wysoki czy niski, gruby czy chudy (...), rudy czy blondyn, przystojny czy brzydki... -Dobrze Czarku, bo już Berbatov rusza z piłką do przodu.

A oto prawdziwa wypowiedź Vidicia:
Cytat:W angielskim futbolu musisz sobie radzić zarówno z dobrze zbudowanymi, wysokimi napastnikami, jak i z tymi niskimi, zwinnymi i szybkimi. To dlatego ta liga jest uważana za najbardziej wyrównaną na świecie.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
05-01-2011 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #141
Re: Komentatorzy sportowi
paolo napisał(a):
matys napisał(a):
paolo napisał(a):Jak ten Czarek opowiadał o wywiadzie Nemy to aż mnie brzuch bolał.
Dokładnie Jak to szło?

Coś w ten deseń: Umiem grać przeciwko każdemu napastnikowi. Nieważne czy jest wysoki czy niski, gruby czy chudy (...), rudy czy blondyn, przystojny czy brzydki... -Dobrze Czarku, bo już Berbatov rusza z piłką do przodu.

A oto prawdziwa wypowiedź Vidicia:
Cytat:W angielskim futbolu musisz sobie radzić zarówno z dobrze zbudowanymi, wysokimi napastnikami, jak i z tymi niskimi, zwinnymi i szybkimi. To dlatego ta liga jest uważana za najbardziej wyrównaną na świecie.

Się kurwa nie znacie. To miał być taki żarcik z jego strony, a Wy gupki myśleliście, że on cytuje wypowiedź Vidicia.

Przecież ja wiem, że żarcik. Nigdzie się nie odnosiłem, że słabo komentował. //paolo

E: Przecież ja wiem, że Ty wiesz Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-01-2011 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #142
Re: Komentatorzy sportowi
No akurat ja nie o tym myślałem, tylko o tym, jak przytoczył jakąś wypowiedź, którą musiał wymyślić na poczekaniu. Tylko nie pamiętam o czym to było.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-01-2011 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #143
Re: Komentatorzy sportowi
Możliwe że chodzi o tekst "...dzisiaj ten turecko - ooo - środkowo amerykański duet..." eheheh. Nie wiedział jak odmienić TiT.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
05-01-2011 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #144
Re: Komentatorzy sportowi
W jakiej drużynie gra Kasper Schmeichel też powinni wiedzieć... Wink
05-01-2011 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #145
Re: Komentatorzy sportowi
[Obrazek: uid_7c727f5452b61e6b973312e5a65ac6fe1285...3_gs_0.jpg]

A oto najlepszy komentator sportowy wybrany w plebiscycie Telekamery :lol:

I apropos tego wielkiego wydarzenia, mój ulubiony tekst :arrow: Przenieśmy Telekamery

Jaki bulwers o to, że Kurzaj dostał jakże ważną i prestiżową statuetkę Telekamery komentator roku

Cytat:Jeżeli wydawało się komuś, że polski sport nie może upaść niżej aniżeli mecz z rezerwami Singapuru, niż Marcin Najman występujący w bitwie zwanej “walką stulecia”, jest w sporym błędzie. Komuś bardzo zależy na sprowadzeniu wizerunku polskiego sportu na samo dno.

Polski sport upada nisko, bo Kurzaj dostał telekamerę, ja pierdole mać :lol:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
07-02-2011 23:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #146
Re: Komentatorzy sportowi
Ja bym nie przywiązywał do telekamer większej uwagi. Głosują tam emerytki, które całe dnie oglądają TVP, bo to jedyna słuszna telewizja. To TVP przywiązuje największą uwagę, żeby ich programy wygrywały te pseudo nagrody. Wyniki tego "plebiscytu" są równie miarodajne jak te na piłkarza roku. Zawsze można się do czegoś przyczepić a każdy kibic wie, że Kurzajewski to komentator słaby.
08-02-2011 09:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #147
Re: Komentatorzy sportowi
No to już znak upadku polskiej szkoły komentarza sportowego - człowiek, który jest najzwyczajniej głupi, nie ma nic ciekawego do powiedzenia, nie słyszałem go, żeby komentował mecze w RPA - robił jakieś śmieszne filmiki, masturbował się wuwuzelą nie wiem. Boże jaki ten naród jest głupi, widzisz i nie grzmisz...

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
08-02-2011 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #148
Re: Komentatorzy sportowi
Ludzie, przecież to jest wybór najbardziej lubianych osób w telewizji, a nie kurde przyjęcie do Hall of Fame NBA.
Dupę zawracacie, a sam nagrodzony to koło prawdziwego komentatora nawet nie siedział.


Fan United od 1992 roku
08-02-2011 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #149
Re: Komentatorzy sportowi
allfanmu napisał(a):każdy kibic wie, że Kurzajewski to komentator słaby.
Ale co on w ogóle komentuje? Piłki nożnej nie, skoków też, ręczna też, biathlon to samo, a oprócz tych dyscyplin TVP chyba nic nie pokazuje.

truered napisał(a):No to już znak upadku polskiej szkoły komentarza sportowego
No proszę Cię, to są telekamery. Jakby Kurzaj został wybrany w Piłkarskich Oscarach, robionych przez C+, to wtedy można by się było zacząć zastanawiać o co tutaj chodzi, ale tak? To tak jakby oceniać poziom polskiej muzyki przez pryzmat naszych występów na Eurowizji Smile

Po drugie zastanawia mnie czemu TVP nigdy nie nominuje nikogo z C+, ani seriali, ani komentatorów, to jakieś dwie zwaśnione ze sobą ekipy czy co?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-02-2011 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #150
Re: Komentatorzy sportowi
Proponuję, żeby C+ zatrudnił Kurzajewskiego (najlepszego polskiego komentatora sportowego, zdobywcę statuetki 3x z rzędu), bez wątpienia posiadanie tak wspaniałego i cenionego komentatora podniesie prestiż tej stacji.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
08-02-2011 13:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości