Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #196
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Ok. To zaraz mu na gg napisze, że gra z Wami. Ustalać terminy i nie lecieć w kulki więcej już Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
05-01-2011 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #197
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Pany pisać to co tam pisaliście na haxie. Teraz nie mam czasu, wracam do nauki, ale jak wróce to się te Wasze propozycje ogarnie, bo kurwa tak być nie możę jak teraz jest.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-01-2011 21:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #198
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Są 2 opcje jak pisałem na haxie : zostają 8 drużyn z czego rav10 przechodzi do Seks Bombków Smile

1)1 kolejka od dziś dnia do niedzieli zostaje rozegrana żadne tam przekładanie jej gdziekolwiek

2)1 i 2 kolejka rozgrywana zostaje od razu od dziś dnia do 16 stycznia ;]

moze macie inne propozycje ja bym to tak widział dziekuje a jak nie to po prostu olejmy wszystko i grajmy tak sobie jak to robimy do tej pory
06-01-2011 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #199
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
No a drużyna która miała rozegrać mecz z drużyną rav10 pauzuje w takim układzie? Czy gramy od razu 1 kolejkę z Matą?

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-01-2011 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #200
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Wiewior napisał(a):2)1 i 2 kolejka rozgrywana zostaje od razu od dziś dnia do 16 stycznia ;]

+1

Do tego terminy... Jeśli zostanie on ustalony i będzie pasował każdemu, to pojedynek odbywa się o ustalonej godzinie dnia pańskiego! Nie ma przekładania, że ktoś nawali i nowy termin, gramy 3vs1, 3vs2, czy też 2vs2. Walkowery zabijają rywalizacje! Godzina 22.00 dnia ostatniego w terminie powinien obowiązywać gdy drużyny nie mogą dojść do porozumienia w sprawie ustalenia daty pojedynku, a nie że jakiś Irak dał dupy i nie przyszedł na mecz tak jak miało to miejsce dzisiaj...

Do tego no name'y nie są niczym dobrym :plask: Będą bany zacznie dawać dupy :kox:

Spokojnie Matełuszq. //pawlik

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-01-2011 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #201
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Jak dla mnie opcja druga jest lepsza. Trochę tego zamieszania jest, to można pozwolić na zwiększeniu terminu czasowego na rozegranie pierwszej kolejki.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
06-01-2011 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #202
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Troszkę się spóźniłem z zakręceniem w Haxballu, ale jeśli gdzieś kiedyś pojawiłaby się luka, to pewnie będę mógł ją uzupełnić.

Gdzie jest Groszek?
07-01-2011 00:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #203
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Cytat:zostają 8 drużyn z czego rav10 przechodzi do Seks Bombków
- Powie mi ktoś o co chodzi? 2 dni mnie nie było, a tu już team się rozjebał? Obecnie na kompie jestem głównie wieczorami, bo koniec semestru i muszę trochę poromansowac z matmą :| Z Ruuuuuuud'em na gg ustaliliśmy, że pewnie zagramy w niedzielę w godzinach wieczornych, bo chyba jest to najbardziej pasujący wszystkim termin. Niech ktoś da znac na PW o co chodzi z tym transferowaniem mnie, bo nie powiem trochę mnie zaskoczyliście. :kox:
07-01-2011 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #204
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Nie wiem czy jest sens robić jakieś tranfery, a tym bardziej bez wiedzy zainteresowanych. Po prostu zmienić zapis w regulaminie i jeśli drużyny umówią termin rozgrywania spotkania, poinformują o tym terminie na forum to gramy w takich składach, w jakich się stawiliśmy. 3v1, 2v2. Niech to partnerom z zespołu zależy, żeby ich kolega się pojawił.

I grajmy wg tego samego terminarza, po prostu przesuwając start sezonu.

Kris1908 jest chętny do gry, więc jeśli znajdzie się miejsce, bo ktoś zrezygnuje, bo nie będzie mógł się dogadać z terminem, bo koledzy z zespołu go nie lubią, mamy chętnego do zajęcia jego miejsca.


Fan United od 1992 roku
07-01-2011 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #205
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Do kiedy w końcu można rozgrywać mecze pierwszej kolejki? Bo się pogubiłem? Jak Janczar nie odezwie sie w najbliższym czasie to chyba przygarniemy Krisa ale jeśli termin jest przesunięty to damy mu jeszcze szansę.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
07-01-2011 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #206
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Tylko, że przeoczyłem jedną ważną kwestię. 24.01-30.01 na pewno mnie nie ma. Przez następny tydzień na 50% też mnie nie będzie, więc E: sami uznajcie, czy się kwalifikuję.

Gdzie jest Groszek?
07-01-2011 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sejman Offline
Member
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 1
Post: #207
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
ok pany to znaczy że jednek zmieniacie zawodników. Czyli my też możemy za Iraka kogoś nowego? Bynajmniej do rozpoczęcia 1 meczu.

"You have to be able to handle pressure when
you play for a big club. It's crowd and the
supporters, the expectations that they have
at Old Trafford
"
Norman Whiteside
07-01-2011 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #208
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
sejman napisał(a):ok pany to znaczy że jednek zmieniacie zawodników. Czyli my też możemy za Iraka kogoś nowego? Bynajmniej do rozpoczęcia 1 meczu.

BIERZCIE KRISA I ZACZNIJMY GRAĆ WRESZCIE !! JAZDA!!!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
07-01-2011 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #209
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
sebos_krk napisał(a):Po prostu zmienić zapis w regulaminie i jeśli drużyny umówią termin rozgrywania spotkania, poinformują o tym terminie na forum to gramy w takich składach, w jakich się stawiliśmy. 3v1, 2v2. Niech to partnerom z zespołu zależy, żeby ich kolega się pojawił.
Jestem za.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
07-01-2011 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #210
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Wyjaśnienie o co chodzi z tymi zmianami :
Jak wiecie jest problem z niektórymi osobami by dogadać termin rozegrania spotkania taki przykład mogę podać jeśli chodzi o mecz Joga Bonito v Seks Bomby gdzie od 3 stycznia próbujemy znaleźć termin ... wycofuje się Miko i na szybko szukanie gracza ... rozgrywamy codziennie wieczór spotkania sparingowe jest sporo osób ale ligowego nadal żadna z ekip nie rozegrała ... Nasz skład oraz Lasq i misza dogadujemy się ,że zagramy mecz w jakiś dzień wieczorem oprócz niedzieli (mecz United Lasq i misza nie mogą) w składzie Seks Bomb pojawia się Janczar i co się okazuje koledze nie pasuje grać w tygodniu wieczór tylko akurat w tą niedziele :mrgreen: wychodzi w tym momencie na to ,że szykuje się walkower chociaż bardziej zależało nam na rozegranie tego szpilu
Wczoraj wieczór była rozmowa i trzeba ogarnąć cały temat ligi bo się robi burdel za przeproszeniem
Liga zmalała do 8 zespołów - rav10 zostaje przeniesiony do ekipy Seks Bomby w miejsce Janczara - przykro ,ale niestety gracze Francis (jesli nie myle nicku) i wojtek nie rozgrywali zadnych sparingów nie kojarzy ich wiekoszosc osob więc nazwaliśmy ich "no-name" czy jakoś tak i może się powtórzyć sytuacja jak z Janczarem
Wolny gracz : KRIS i wojtek2320
Mamy nowy terminarz i teraz jak kolejki będą wygladać wszystko zalezy od FOSTERA czy chce
1) 1 kolejke zacząć normalnie od dziś dnia do przyszłego tygodnia
2) połączyć 1 i 2 kolejke i czas na rozegranie spotkań od dziś dnia do 16 stycznia
Intel napisał(a):Luroin FC - Alkojka Team

Termin meczu został ustalony na dziś o 17.00. Mamy także termin rezerwowy w niedzielę do godziny 17.30. Będzie on wykorzystany w wypadku nieobecności obserwatora na dzisiejszym starciu. Zapraszam na inaugurację sezonu!

mecz w terminarzu 3 kolejka Alkojka Team - Lurion FC będzie potraktowany jakoś spotkanie rozegrane awansem
Pozdrawiam
07-01-2011 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości