Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pośmiejmy się z przeciwników
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #496
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
http://cache.daylife.com/imageserve/06T ... P/x700.jpg
http://cache.daylife.com/imageserve/01s ... /1000x.jpg


Gdzie jest Groszek?
16-01-2011 15:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #497
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Tym razem ani to zdjęcie, ani nius, ani video, tylko cytat.

Andrzej Twarowski po zmianie Defoe--->Palacios: "... no tak, a Benitez wymieniłby Modricia na Jenasa"

Jak nic, fan United :lol:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-01-2011 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #498
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Mubinio napisał(a):Najlepsze w tej stronie jest to, że z ciekawości aż przeleciałem xxx komentarzy w dół i nie znalazłem ani jednego, w którym przegraliby nie przez Webba. Smile I w tymże momencie zacząłem jeszcze bardziej doceniać NASZE forum.
Nie no, nie porównujmy forum do komentarzy pod newsami, bo to bez sensu. To tak jakby porównać poziom komentarzy na devilpage do forum lfc.pl. Wniosek można wysunąć podobny.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-01-2011 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #499
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Śmiejemy się z LFC, a sami co robimy? Po ZREMISOWANYM (nawet nie przegranym) meczu zaczynamy pisać teksty o arbitrze tego spotkania :plask:

Wiadomo, to tylko jednostki, niemniej jednak trochę głupio się robi człowiekowi.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-01-2011 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #500
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Tak tylko u LFC w każdym poście pisali o arbitrze, a u nas tylko jeszcze nie do końca doświadczeni kibice piszą Tongue Sędzia sędzią, a mecz trzeba wygrać swoją drogą o_O

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
17-01-2011 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #501
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
RedLucas napisał(a):Tym razem ani to zdjęcie, ani nius, ani video, tylko cytat.

Andrzej Twarowski po zmianie Defoe--->Palacios: "... no tak, a Benitez wymieniłby Modricia na Jenasa"

Jak nic, fan United :lol:

Akurat Twarowski "przyznał się" do kibicowania Blackburn

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
19-01-2011 02:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sadzio Offline
Member
***

Liczba postów: 137
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #502
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Cytat:Rafael Benitez, zwolniony tuż przed świętami z funkcji trenera Interu Mediolan nie ukrywa, że chciałby powrócić do ligi angielskiej. Przed przeprowadzką do Włoch, która okazała się zaledwie półroczną przygodą, odnosił sukcesy z Liverpoolem.

Na Anfield Road Benitez pracował w latach 2004-2010, wygrywając między innymi w 2005 roku Ligę Mistrzów, rok później Puchar Anglii i Tarczę Dobroczynności, a w 2007 roku ponownie dotarł do finału LM.

- Priorytetem jest dla mnie liga angielska. Mam plan, sprawdzone metody, słowem wiem, co robić, żeby klub odnosił sukcesy, rozwijał się - powiedział Benitez w rozmowie z BBC.

W Liverpoolu mieszka cały czas rodzina hiszpańskiego szkoleniowca, która nie zdecydowała się na przeprowadzkę do Mediolanu.

Zdobycie Superpucharu Włoch i Klubowego Mistrzostwa Świata nie zapewniło mu spokojnej pracy w Interze, ale wzbogaciło konto bankowe. Włoskie media podały, że szkoleniowiec otrzymał odprawę w wysokości trzech milionów euro.

sport.pl

Glory Glory MANCHESTER UNITED!
United fan since 1996
23-01-2011 09:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #503
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Może będzie następcą SAF'a :lol:

A tak poważnie chciałbym żeby wrócił do LFC. Co jak co ale z Benka najlepsze pociski były, mimo, że pod Hodgsonem grali gorzej to już tak śmiesznie nie było Smile

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
23-01-2011 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #504
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Widzę, że zostałem uprzedzony z tym tekstem.
Benio i jego teksty :lol:



Mój Blog: Pod presją czasu
23-01-2011 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #505
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Ale za to jak Inter odżył po odejściu Benka i gole zaczęli strzelać, i wygrywają. :lol:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
23-01-2011 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #506
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Bo widać jego sprawdzone metody pozwalają mu osiągać sukcesy tylko w Premiership :lol:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
23-01-2011 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #507
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Bo Benek właśnie tak działa: sukcesy zaczynają się, jak odejdzie. To tak jak drzewo odżywa, jak się jemiołę usunie. Smile

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
23-01-2011 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sadzio Offline
Member
***

Liczba postów: 137
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #508
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Nie ma to jak szacunek kibiców ;p

http://www.youtube.com/watch?v=uFAz0fVe5BE

Glory Glory MANCHESTER UNITED!
United fan since 1996
23-01-2011 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #509
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
http://atakklonow.pl/uimages/201012/1293..._Gibuu.jpg

:-D
24-01-2011 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #510
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Ja pierdole, czytam RAWK i nie wierze, jak można mieć tak najebane w głowach. Wiem, nie odkryłem ameryki, ale litości, co za pojeby :lol:

Najlepsze jest to, że my nigdy nie wygrywamy uczciwie, jak wygrywamy wysoko to rywale się nam podkładają, jak wynik jest na styku, to zawsze znajdą błąd sędziego, żeby stwierdzić, że liga jest skorumpowana :lol: I najlepsze, że oni w to naprawdę wierzą!

W ogóle jak trzeba mieć nasrane we łbie, żeby pisać, że mają nadzieję, że Rafael się już nigdy nie obudzi po tym faulu i, że złamał sobie kręgosłup. Zresztą u nich to norma, bo cały poprzedni sezon modlili się o połamanie nóg Rooney'a.

W ogóle tam kiedyś banowali nawet kibiców Liverpoolu jak krytykowali Beniteza, o grubym można było pisać tylko dobrze albo wcale Smile

RAWK - najzabawniejsze miejsce na ziemi.

E:

I SAF wczoraj dowalił, bo stwierdził, że rzuty rożne Adama są warte tych 10 mln Ł, jakie za niego żąda Blackpool. Fergie podbija cenę specjalnie, żeby go Pool nie kupił :lol: I rawki piszą, że FA powinna rozpocząć śledztwo w tej sprawie, bo SAF podbija jego cenę

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
26-01-2011 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości