Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #316
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Sorry wszystkim za ten wczorajszy wybryk, ale Internetu nie miałem do dziś. Coś mi dostawca spierdolił sprawę, tym bardziej, że już chwilkę przed ostatecznym crashem zaczęło lagować (druga bramka była tego wynikiem, pierwsza po części). Gratuluję zwycięzcom i liczę, że w drodze do końca nie przegramy więcej niż raz Smile

Gdzie jest Groszek?
01-03-2011 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #317
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Wracając na moment do mojego tematu to prosiłbym o wcześniejsze potwierdzenie/odrzucenie mojej kandydatury do gry w Seks Bombach zamiast ryszarda, żebym się nie dowiedział z dnia na dzień o terminie rozegrania meczu Tongue
02-03-2011 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #318
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
A to już leży w kwestii Twoich ewentualnych kolegów z drużyny. Rav, wojtek - jeśli nie dogadacie się z ryszardem, to umawiajcie się z brayozem.
Poza tym trzeba czasem się umówić, potrenować swoim składem. A wtedy wyniki będą coraz lepsze. Przykładem niech będzie zespół Luroin FC, który regularnie robi postępy. Ale codziennie ich widzę na haxie, więc efekty są.


Fan United od 1992 roku
02-03-2011 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #319
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Cytat:Wracając na moment do mojego tematu to prosiłbym o wcześniejsze potwierdzenie/odrzucenie mojej kandydatury do gry w Seks Bombach zamiast ryszarda, żebym się nie dowiedział z dnia na dzień o terminie rozegrania meczu Tongue

My już koszulki drukujemy, konferencja prasowa w przygotowaniu, a Ty tu o potwierdzeniu mówisz Smile Gramy prawdopodobnie w niedzielę o 22, bo Pijani nie odpowiadają. Do tego czasu trzeba trochę potrenować
02-03-2011 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #320
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Paolo weź tam dogadaj się ze swoimi grajkami i ustalcie termin meczu z Seks Bombami, chyba nie jest to takie trudne?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
02-03-2011 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #321
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Pewnie się boją

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-03-2011 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #322
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
rav10, piątek, sobota i niedziela jestem tak pod wieczór, to nie widzę przeszkód w kwestii treningu Wink
02-03-2011 16:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #323
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Wprawdzie nie wiąże się to z tematem, ale Hax to Hax ;D

Cytat:HaxBall
Top 20 countries with most visits:

1. Poland (1.100.240)
2. Turkey (881K)
3. Brazil (440K)
...4. Germany (252K)
5. USA (118K)
6. Russia (111K)
7. Italy (106K)
8. Serbia (90K)
9. France (86K)
10. Portugal (65K)
11. UK (48K)
12. Argentina (46.345)
13. Finland (46.180)
14. Spain (42K)
15. Croatia (41K)
16. Bosnia & Herzegovina (39K)
17. Czech Republic (38K)
18. Greece (30K)
19. Lithuania (29.530)
20. Ukraine (29.114)
05-03-2011 12:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #324
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Ukraina dopiero 20 :cry:

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
05-03-2011 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #325
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
To znak, że musisz więcej grać Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
05-03-2011 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #326
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Panowie, coraz gorzej wygląda to nasze granie. Większość meczów rozgrywanych w ostatnim terminie, do tego rzadkością staje się obejrzenie meczu w pełnych składach - 3v3. Ogarnijcie się trochę, bo wypaczane są te wyniki i zaczyna to tracić sens. Dajmy przykład tego CMA naprawdę mocno liczyli się w walce o drugie miejsce, a teraz mamy trochę ułatwioną drogę i nie czuję się z tym dobrze, że w taki sposób udaje nam się dążyć do celu...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-03-2011 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #327
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
RedLucas napisał(a):Dajmy przykład tego CMA naprawdę mocno liczyli się w walce o drugie miejsce, a teraz mamy trochę ułatwioną drogę i nie czuję się z tym dobrze, że w taki sposób udaje nam się dążyć do celu...

Po prostu jest to gra dla wytrwałych i systematycznych. Nie powinieneś mieć wyrzutów sumienia Wink

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-03-2011 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #328
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
RedLucas napisał(a):Dajmy przykład tego CMA naprawdę mocno liczyli się w walce o drugie miejsce, a teraz mamy trochę ułatwioną drogę i nie czuję się z tym dobrze, że w taki sposób udaje nam się dążyć do celu...
Spoko na następny mecz nie zjawimy się z Fosterem, zagrasz sam celem wyrównania szans.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
06-03-2011 22:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #329
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Dzięki :*

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-03-2011 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #330
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Przedstawiłem Fosterowi propozycję jak ma wyglądać końcówka "sezonu" mam nadzieję ,że pomysł przejdzie
06-03-2011 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości