Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #316
Re: Filmy
Oscary 2011 rozdane! Sympatycznie się oglądało galę, krótko, rzeczowo i na temat, bez fajerwerków ale i bez wpadek. Przechodząc do sedna:

Najlepszy Film: "Jak zostać królem" <świr>
Najlepszy Aktor: Colin Firth
Najlepsza Aktorka: Natalie Portman
Najlepszy Aktor Drugoplanowy: Christian Bale
Najlepsza Aktorka Drugoplanowa: Melissa Leo
Najlepszy Reżyser: Tom Hooper <świr>
Najlepszy Scenariusz Oryginalny: "Jak zostać królem"
Najlepszy Scenariusz Adaptowany: "The Social Network"
Najlepszy Film Animowany: "Toy Story 3"
Najlepszy Film Dokumentalny: "Inside Job"
Najlepszy Film Zagraniczny: "Haevnen"
Najlepsze Zdjęcia: "Incepcja"
Najlepsza Muzyka: "The Social Network"
Najlepsza Piosenka: "We Belong Together" (Toy Story 3)
Najlepszy Montaż: "The Social Network"
Najlepsze Efekty Specjalne: "Incepcja"
Najlepsze Kostiumy: "Alicja w Krainie Czarów"
Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz: "Alicja w Krainie Czarów"
Najlepszy Dźwięk: "Incepcja"
Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy: "God of Love"
Najlepszy Montaż Dźwięku: "Incepcja"
Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny: "Strangers No More"
Najlepszy Krótkometrażowy Film Animowany: "The Lost Thing"

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
28-02-2011 06:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #317
Re: Filmy
Polecam "Pogrzebanego". Najlepiej obejrzeć w ciemnym pokoju, żeby lepiej wczuć się w film.

Kolejny film, który kosztował niewiele, a wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Kręcony na planie zdjęciowym w kształcie kostki 'Cube' czy też 'Pogrzebany' podobały mi się bardziej niż niejeden film z bogatą scenerią i efektami specjalnymi, tak więc piękno tkwi w prostocie.

Nie chce mi się z Tobą gadać.
09-03-2011 01:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #318
Re: Filmy
Ja przedwczoraj oglądałem 'Miasto złodziei' i jestem nieco zawiedziony, generalnie pod względem tempa akcji ok, gra aktorska także, jednak scenariusz niczym nie zaskakuje, już po 20 minutach wiadome jest jak to wszystko się potoczy i skończy.
Dzisiaj przysiądę może do 'Jestem numerem 4', lubie czasem takie pierdołowate odmóżdżające filmy Wink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
09-03-2011 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #319
Re: Filmy
No i jeszcze Dianna Agron w głownej roli... Smile
09-03-2011 16:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #320
Re: Filmy
Wczoraj późnym wieczorem pocisnąłem 'Krzyż' czyli kolejny pseudo-dokument babki, która nakręciła 'Solidarnych 2010'. W sumie film niczym mnie nie zaskoczył, z jednej strony wypowiedzi ludzi głęboko wierzących popierających jedną słuszną opcję polityczną z drugiej (jak się domyślam) lewicowa hołota, która bluzgała, piła i poniżała obrońców tytułowego krzyża. Nie mam zamiaru jednak bronić tych drugich tylko dlatego, że tych pierwszych uważam za oszołomów. Generalnie działy się tam cyrki, do których dojść nie powinno jednak wypuszczanie tego typu 'produkcji' na nowo wzbudzi kontrowersje i podzieli ludzi.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
28-03-2011 10:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #321
Re: Filmy
Przecież im o to chodzi, aby znów było głośno o krzyżu, o tym, jak tylko PiS walczy o wyjawienie prawdy itp.

Teraz na tą rocznicę, to tych gównianych produkcji wychodzi bodajże ze siedem. Będą nas teraz tym zamęczać w telewizji.

Ciekawe, kiedy oni przestaną w końcu pieprzyć o tym Smoleńsku :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
28-03-2011 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #322
Re: Filmy
Ja nie wiem po co w ogóle oglądacie takie rzeczy jak jest tyle fajnych rzeczy do oglądania;P

Ja obejrzałem Trony ten z 1982 i ten nowy, obydwa dobre, ten nowszy lepszy.
28-03-2011 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jov Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #323
Re: Filmy
Szefy ratujcie ! Jutro przyjeżdża do mnie siostra cioteczna, żeby obejrzeć (mam niby lepszego neta) największe gówno jakie kino wydało na świat, czyli " Never say never ". Jest to film opowiadający historię wielkiej gwiazdy muzyki - Justina Bimbera. Filmu ściągnać nie mogę bo smsów zadnych wysyłał nie będę. Szukałem wersji online, są tylko po angielsku ( a potencjalny widz pewnie miałby trudności z przetłumaczeniem tytułu, więc muszę miec wersje polską). Wiem, że nikt normalny nie ogląda takich filmów, ale jak możecie to uratujcie linkiem. <ściana> <ściana> :kox:
28-03-2011 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #324
Re: Filmy
Po polsku tego tak szybko chyba niestety nie znajdziesz.A filmu nie mogę znaleźć na żadnych torrentach, pewnie za szybko jeszcze, pojawią się później.
28-03-2011 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #325
Re: Filmy
Jov napisał(a):Ciekawe, kiedy oni przestaną w końcu pieprzyć o tym Smoleńsku

Może wtedy kiedy sprawa zostanie w końcu rzetelnie wyjaśniona?

Sprawa Smoleńska to jedna wielka kpina i kompromitacja polskiego rządu, to że Wyborcza i inne Tvny przedstawiają ją jako ciągłe, bezsensowne, pieniackie ujadanie PISu to inna sprawa.

O samym filmie wypowiem się jak obejrzę (i o ile obejrzę)

A żeby nie było offtopa to Stardust.
http://www.filmweb.pl/Gwiezdny.Pyl
MImo, że fabułą wydaje sie mocno słaba to film jest naprawdę fajny, dobrze sie ogląda. Chyba jeden z lepszych filó do obejrzenia z jakaś dobrą panna Big Grin

+ De Niro w jednej scenie po prostu niszczy system Wink

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
28-03-2011 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #326
Re: Filmy
Wczoraj na Canal+ obejrzałem film biograficzny o raperze Notorious'ie i lekko mnie rozczarowała ta produkcja. Spodziewałem się czegoś lepiej nakręconego, chociaż fakty z jego życia zostały dobrze przedstawione.

Najlepszy był koniec filmu, kiedy to matka Notoriousa jechała samochodem i zobaczyła ludzi, którzy wyszli na ulicę i oddawali hołd jej synowi. Wtedy zrozumiała, jak ważnym człowiekiem był dla nich jej syn.

Ogólnie można obejrzeć, ale film bez fajerwerków.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
29-03-2011 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #327
Re: Filmy
Obejrzałem "Jak zostać królem" i takie sobie. Łzawa opowiastka o jąkale, który musi udźwignąć brzemię władzy, którego nie chce. Na plus świetna rola Rusha, ale to tyle. Poza tym to łzawy film, w którym naprawdę nie mogę znaleźć niczego ciekawego. Widziałem też "Love & Death" i znowu nie pykło. Niby Woody Allen, parę razy można się pośmiać, ale zestarzał się ten film okrutnie od 1975. Zupełnie inaczej ma się sprawa z blisko o 20 lat starszym "Witness for the Prosecution", który jest świetnym dziełem spod znaku court-drama. Aż dałem ósemkę na filmwebie. Zwroty akcji, dowody znikąd, przebiegły adwokat, zawita intryga, trochę humoru. Dzieje sięSmile. No i gra tam Marlena Dietrich.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-04-2011 10:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #328
Re: Filmy
Omg, znalazłem chyba we wtorek torrenta z Wilkołakiem w wyjebanej jakości i z napisami.Sciągam te 8gb, codziennie od rana do wieczora, a tu sie okazało, że w sobote (za tydzień) o 22 na canal+ będzie właśnie ten film.W każdym razie polecam, bo warto.Widziałem zwiastuny, widziałem początek (wypożyczyłem na DVD to mi się popsuł odtwarzacz :| ) więc wiem co pisze Wink

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
02-04-2011 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #329
Re: Filmy
Widziałem całość i nie polecam, wiem co piszę.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
02-04-2011 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #330
Re: Filmy
Zjebany film. Ten z 1941 lepszy i przede wszystkim bez żenujących dziur logicznych.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-04-2011 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości