Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Kuszczak
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #316
Re: Tomasz Kuszczak
Tak, i sprowadźmy jeszcze jakiegoś Argentinos, który tuż przed transferem powie, że od małego kibicuje United...

Co do Tomka, słuszna decyzja. Wiele lat walczył, nie odpuszczał, ale przychodzi taki moment, jak ten, że trzeba się pożegnać. Troszkę szkoda, bo za te lata powinien dostać choć te pół sezonu szansy. Naprawdę Polak wiele się nauczył przez ten czas, ale mam nadzieję, że znajdzie klub, gdzie go docenią i będzie mógł walczyć o europejskie puchary Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-04-2011 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #317
Re: Tomasz Kuszczak
daniel napisał(a):W jego miejsce już w styczniu przyszedł nowy numer 2, także kibic United.

Z tego, co pamiętam, to Mascherano też swego czasu powiedział, że od dziecka pragnął grać dla United Wink

Trudno, żeby zawodnik na wejściu do nas mówił, że zawsze wspierał City bądź Chelsea. Takich cieciów, jak Obi Mikel wielu nie jest.

Gdzie jest Groszek?
07-04-2011 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #318
Re: Tomasz Kuszczak
W sumie od dawna można było się spodziewać takiego obrotu sytuacji. Większość z nas pewnie chętnie widziałaby Tomka w pierwszym składzie w przyszłym sezonie (tak samo jak zdrowego Hargo) ale on sam najlepiej wie co się dzieje w klubie i jeśli pojawi się młody perspektywiczny bramkarz kupiony za grubą kasę to Kuszczak znów będzie walczył tylko o numer 2. Jeśli rzeczywiście dojdzie do transferu mam nadzieję, że Tomek pokaże się z dobrej strony w nowym klubie i udowodni, że może przydać się reprezentacji podczas Euro.
07-04-2011 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #319
Re: Tomasz Kuszczak
Kris1908 napisał(a):Z tego, co pamiętam, to Mascherano też swego czasu powiedział, że od dziecka pragnął grać dla United

Nie o to mi konkretnie chodziło. Myślę, że łatwiej jest zatrzymać w klubie zawodnika, który okazuje się także kibicem drużyny, w której w końcu się znalazł mówiąc mu jak Kuszczakowi, że w końcu jego czas nadejdzie, niż kogoś kto po prostu chce grać na jakimś określonym poziomie. Wiem, że jeszcze za wcześnie by tak wyrokować ale podejrzewam, że z Lindą sytuacja będzie analogiczna.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
07-04-2011 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #320
Re: Tomasz Kuszczak
Dobra decyzja Tomka. Ile można czekać i łudzić się, że kiedyś dostanie się bluzę z numerem "1" :?:

Ja życzę Tomkowi, aby znalazł jak najlepszy klub, najlepiej w Premiership.

Wszystko wskazuje na to, że w następnym sezonie skład bramkarzy będzie wyglądał być może tak:

1. De Gea
2. Lindegaard
3. Amos

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-04-2011 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #321
Re: Tomasz Kuszczak
Kuszczak musi mieć trochę wyrzuty sumienia. Jak van der Sar był pewniakiem w składzie to ten ostro deklarował walkę o bluzę nr 1. A jak doszło do tego, że Holender oficjalnie ogłosił zakończenie kariery to ten decyduje się odejść z klubu :lol:

Teraz tylko pozostaje czekać na wieści dotyczące kupna nowego bramkarza. Jeśli ktoś za spore pieniądze do nas przejdzie to zrozumiem Kuszczaka (przecież on tkwi w tym klubie i jeśli klub zaplanował kupno golkipera nr 1 to Kuszczak o tym doskonale wie), ale jeśli on się obraził, a Linegaard z miejsca wskoczy do składu to się Tomek lekko skompromituje Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
07-04-2011 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #322
Re: Tomasz Kuszczak
mucha napisał(a):Kuszczak musi mieć trochę wyrzuty sumienia. Jak van der Sar był pewniakiem w składzie to ten ostro deklarował walkę o bluzę nr 1. A jak doszło do tego, że Holender oficjalnie ogłosił zakończenie kariery to ten decyduje się odejść z klubu :lol:

po pierwsze - nigdzie nie powiedział, że się już zdecydował na odejście, tylko że jest to możliwy scenariusz - w każdym razie odejdzie tylko jeśli MU ściągnie bramkarza za grube pieniądze w okienku transferowym, bo dobrze wie że to będzie oznaczało, że w klubie nie widzą w nim potencjalnego nr 1.
Jeśli transferu innego bramkarza nie będzie to oczywiście zostanie.
Nie rozumiem jakie wyrzuty sumienia ma czuć, że co? wiesz w ogóle co znaczy pojęcie wyrzuty sumienia? :roll:

PS Lindegard to tak czy tak transfer bardziej na przyszłość i jeśli Tomek nie odejdzie to nie stanowi on dla niego większego zagrożenia.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
07-04-2011 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #323
Re: Tomasz Kuszczak
branka napisał(a):Lindegard to tak czy tak transfer bardziej na przyszłość i jeśli Tomek nie odejdzie to nie stanowi on dla niego większego zagrożenia.
Lindegaard w dotychczasowych spotkaniach pokazał, że jest dobrym bramkarzem. Oczywiście ciężko na ich podstawie powiedzieć jak dobrym bramkarzem jest, jednak było widać, że na pewno nie jest gorszy od Tomka, także radziłbym uważać z takim stwierdzeniami. Wcale nie jest powiedziane, że po odejściu Edwin to Tomek, a nie Anders zostanie nr 1 w bramce United (zakładając oczywiście, że nie zakupimy nowego GK)

A co do Kuszczaka, to w dalszym ciągu uważam, że jest on za słaby na nr 1 w bramce takiego klubu jak United. Oczywiście, zawsze gdy była taka potrzeba to był gotowy i nie zawodził, ale jego gra nogami i gra na przedpolu w dalszym ciągu daleka jest od ideału. Tomek świetnie nadaje się na bramkarza nr 2, ale rozumiem, że ma ambicje i chce grać regularnie, dlatego najlepiej dla niego będzie jeśli przyjdzie ktoś nowy, a on odejdzie do klubu, w którym będzie grał regularnie.



Mój Blog: Pod presją czasu
07-04-2011 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #324
Re: Tomasz Kuszczak
Jezus Maria. Lindegaard zagrał dwa mecze. Jeden z Southampton, drugi z Crawley Town. Tyle wystarczy, żeby stwierdzić, że na pewno nie jest gorszy od Kuszczaka? Musisz naprawdę nisko cenić Tomka.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-04-2011 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #325
Re: Tomasz Kuszczak
Foster napisał(a):Lindegaard w dotychczasowych spotkaniach pokazał, że jest dobrym bramkarzem.
Oczywiście.

Foster napisał(a):jednak było widać, że na pewno nie jest gorszy od Tomka
Bollocks! IMO

Linda nie miał się gdzie wykazać, Tomek i owszem. Nie neguję tego, że tak może być w rzeczywistości, ale na podstawie tego materiału, który mieliśmy okazję poznać, takich stwierdzeń jak drugi cytat po prostu nie należy wysuwać.

Gdzie jest Groszek?
07-04-2011 21:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #326
Re: Tomasz Kuszczak
Tak samo nie wystarczają one by stwierdzić, że nie stanowi on większego zagrożenia dla Tomka.



Mój Blog: Pod presją czasu
07-04-2011 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #327
Re: Tomasz Kuszczak
Lindegaard to młody chłopak i nie przyszedł do klubu by być nr 1 w tej chwili. Talent ma, ale Tomek ma więcej - zna ligę angielską od podszewki i ma więcej doswiadczenia. Jakby oni dwaj zostali, to jestem przekonana że Tomek sobie poradzi w rywalizacji o nr1.

Edit - co do gry nogami i na przedpolu - w West Bromie było z tym bardzo dobrze. Bo grał regularnie...

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
07-04-2011 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #328
Re: Tomasz Kuszczak
Foster napisał(a):Tak samo nie wystarczają one by stwierdzić, że nie stanowi on większego zagrożenia dla Tomka.

Oczywiście.

Gdzie jest Groszek?
07-04-2011 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #329
Re: Tomasz Kuszczak
Jeśli rzeczywiście jest tak, jak mi napisałaś to możesz mieć racje. Jednak nadal uważam, że to Twoje stwierdzenie jest trochę na wyrost.



Mój Blog: Pod presją czasu
07-04-2011 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #330
Re: Tomasz Kuszczak
Może i tak - ale z takim Lindegardem Tomek może walczyć. Z Sarem jest na z góry skreślonej pozycji, skoro wg Fergiego to nawet Casillas przy przy Sarze na ławce siedział Wink zresztą słusznie, bo Sar jest najlepszy :mrgreen:

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
07-04-2011 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości