Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #511
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Adis napisał(a):No proszę, kolejny pracuje na zaszczytny tytuł. Musicie chyba pomyśleć nad zmianą nazwy zespołu, może Gwiazdo(ro)zbiór? Smile

Jeśli mówisz o Intelu, to ja byłem tą Czarną Owcą, co pierwsza rzuciła kamień w głosowaniu Smile

Gdzie jest Groszek?
14-04-2011 22:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #512
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Intel napisał(a):Red by to podsumował krócej: "oj misiek, coś ci się dowcip stępił", albo "oj, coś ostatnio nie masz fazy na cięte riposty, misiek". Smile

Nie tym razem, bo pierwsze primo pisał to mucha, a nie Adam, a drugie primo, pocisnął Wam konkretnie Tongue

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-04-2011 05:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #513
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Adis napisał(a):No proszę, kolejny pracuje na zaszczytny tytuł. Musicie chyba pomyśleć nad zmianą nazwy zespołu, może Gwiazdo(ro)zbiór? Smile

Gwiezdne Maniaki Czarują- tak zdecydowanie lepiej Wink

I jeszcze w hołdzie Intelowi odnalazłem skrót GMC, bo odpowiedni skrót to podstawa...prawda Intel !? Wink Tak więc oznacza on "Giant Molecular Cloud", co z kolei oznacza http://space.about.com/od/glossaries/g/ ... ccloud.htm, więc nadal nic nie oznacza...ale mnie się podoba Tongue

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
15-04-2011 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #514
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
robaldo napisał(a):Adis napisał(a):
No proszę, kolejny pracuje na zaszczytny tytuł. Musicie chyba pomyśleć nad zmianą nazwy zespołu, może Gwiazdo(ro)zbiór?


Gwiezdne Maniaki Czarują- tak zdecydowanie lepiej
Kris1908 napisał(a):Adis napisał(a):
No proszę, kolejny pracuje na zaszczytny tytuł. Musicie chyba pomyśleć nad zmianą nazwy zespołu, może Gwiazdo(ro)zbiór?


Jeśli mówisz o Intelu, to ja byłem tą Czarną Owcą, co pierwsza rzuciła kamień w głosowaniu

:roll: Przecież ja cały czas o sebosie pisałem...

sebos_krk napisał(a):Lider jest tylko jeden.

Tak, muszę mieć w kolekcji drugiego Oscara, tym razem w innej kategorii. Choć prawdę mówiąc ten pierwszy do mnie jeszcze nie dotarł. Pieprzona poczta.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
15-04-2011 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #515
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Adis napisał(a)::roll: Przecież ja cały czas o sebosie pisałem...

no i wszystko popsułeś :? ale nazwa może zostać naszym tymczasowym przydomkiem, tak czy inaczej

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
15-04-2011 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #516
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Red napisał(a):Nie tym razem, bo pierwsze primo pisał to mucha, a nie Adam, a drugie primo, pocisnął Wam konkretnie

Toś nie zajarzył, bo mój komentarz odnosił się tylko i wyłącznie do postu Adisa, w którym pisał o skrócie LFC. Dowcip Muchy to inna sprawa, może nawet będzie kandydować do postu roku (to by była druga nagroda z rzędu w tej kategorii dla niego), tutaj niestety argumentów na obronę nie mam Sad .

Ahem, i chyba ktoś tu się naoglądał Poranku Kojota, że "pierwsze primo" pisze?

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
15-04-2011 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #517
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Intel napisał(a):
Red napisał(a):Nie tym razem, bo pierwsze primo pisał to mucha, a nie Adam, a drugie primo, pocisnął Wam konkretnie

Toś nie zajarzył, bo mój komentarz odnosił się tylko i wyłącznie do postu Adisa, w którym pisał o skrócie LFC.

To zmienia postać rzeczy, w takim razie napisałbym tak, jak to wymieniałeś Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-04-2011 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #518
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Intel napisał(a):Toś nie zajarzył, bo mój komentarz odnosił się tylko i wyłącznie do postu Adisa, w którym pisał o skrócie LFC.
Plamy tak łatwo nie zmażecie, myślicie, że wystarczy zmiana nazwy i już wszyscy zapomną, że jako LFC graliście? Hańba! :-D

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
15-04-2011 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #519
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Nudne to już, spamersi. ;]

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
15-04-2011 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #520
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Adis napisał(a):No proszę, kolejny pracuje na zaszczytny tytuł. Musicie chyba pomyśleć nad zmianą nazwy zespołu, może Gwiazdo(ro)zbiór?

To (ro)* mnie zmyliło w środku
*że niby od Robaldo

Gdzie jest Groszek?
15-04-2011 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #521
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Widzę, że znowu zaczyna się żenada i mecze 2 v 3. Szybko.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
18-04-2011 10:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #522
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
W chuj żenada, mogłem cały tydzień praktycznie, to Krisy przełożyli bo przecież Kociowi laguje : (((((((((((((((((((( a w niedziele nie mogłem, faktycznie, żenada żenadą żenade pogania Smile

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
18-04-2011 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #523
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
To jest bez sensu grać 2 na 3. Jeśli ma miejsce sytuacja, że drużyny nie są w komplecie to przedłużyć termin o parę dni, przecież ludzie mają swoje życie i milion wazniejszych spraw od haxballa. Jaki jest sens rozgrywania meczów 2 na 3 ? Później w wynikach różnice 10-bramkowe. Dziękuję za taką ligę.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
18-04-2011 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #524
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
A czy to ja zadecydowałem że gramy 2v3? Nie było mnie wczoraj cały dzień w domu, to nie zależało ode mnie i wynikło w ostatniej chwili, nie wiem jak przebiegąła sytuacja, czy w ogole ktoś proponował przełożenie, czy się Kraki nie zgodziły, nie wiem Wink

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
18-04-2011 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #525
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Przecież nigdzie do ciebie nie piję, wręcz przeciwnie. Mówię ogólnie, że bez sensu jest grać 2 na 3. Ja rozumiem, że są terminy, ale ludzie mają swoje życie i w sytuacji, gdy nie ma kogoś to spotkanie się przekłada o kilka dni.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
18-04-2011 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości