Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #601
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Ja tam popieram Krisa i tak ta nasza liga, to trochę taka parodia się robi, a już nie mówiąc o takim FuckingWhat, którzy najpierw nie wiadomo po co zapisywali się jeszcze w ostatniej chwili (co mogłoby wskazywać, że rzeczywiście będą chcieli grać), a teraz lecą sobie totalnie w kulki, a byli ostrzegani:
- "Będziecie grać?"
- "Taaak, oczywiście"
Nie wiem na co oni liczyli...a z resztą już nieważne, siekać walkowery i tyle. Nie chcą grać to niech nie grają i tak mamy dosyć problemów z naszymi meczami, a jeszcze będziemy się za nimi uganiać :?

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
05-05-2011 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #602
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Cytat:Sam sobie przeczysz. Jak mogli dotrzeć do połowy rozgrywek, skoro rozegrali ze 2-3 mecze? Przecież te walkowery dostają za niestawienie się na mecz :!: "Walkowery nie są zdefiniowane..." - to tak, jakbyś powiedział, że zawodnik, który w każdym meczu ściągał koszulkę po strzelonej bramce zawsze ją miał, bo żółta kartka to żółta kartka - przecież mógł być faul, a nie paradowanie z gołą klatą. Przykład z dupy, ale teza nie lepsza.

Co więcej, ich walkowery to nie są pojedyncze przypadki, ale recydywa i całkowite olanie tematu.

Ja wiem, że Was jara porażka Kraka z nimi, ale spójrz na to po prostu obiektywnie. Dodam, że gdybyśmy z nimi nie grali, optowałbym i tak za anulowaniem wszystkiego (tak, jak to było z grą na bigu, mimo, że nam tam nie idzie).

@Adis - tak wiem. Odpowiedź masz powyżej, a Intelowi przecież o to chodzi.

Nie wiem, może to temu, że dzisiaj jakoś cały czas jakieś głupoty robię i trochę nieogarnięty jestem, ale powiem szczerze, twoich argumentów nie jarzę. Krytykować ich nie będę, bo i po co się kłócić zaciekle o zwykłą grę. Racji ci nie przyznam, moje argumenty też niespecjalnie rozumiesz (albo popełniłem błąd w ich konstrukcji, nie chce mi się tego analizować teraz), powiedzmy, że akceptuję twoje zdanie.

Poza tym, dyskutować to sobie możemy. Decyzję i tak podejmie Rada. Z tym, że mam jeszcze jedną uwagę - skoro przyjmujesz, że jesteś obiektywny (bo tak czy siak miałbyś takie stanowisko), to dlaczego przyjmujesz, że moje stanowisko jest takie ze względu na waszą przegraną z FuckingWhat? Uprzedzając ewentualną niepotrzebną dyskusję, powiem, że częściowo masz tutaj rację, ale przede wszystkim Luroin przyjmuje, że "umie liczyć, więc liczy na siebie". Stąd, przy bardzo optymistycznych założeniach, że będziemy mieli z wami dodatni bilans bezpośrednich spotkań, wasza porażka niewiele nas obchodzi. Zresztą, równie dobrze to Luroin mogło grać z FuckingWhat w pierwszej kolejce i przegrać.

Z tym, że teraz już w ogóle się zapędziłem i argumenty takie trochę z dupy podaję.

Mourinho się taki zrobiłem, nawet moi koledzy nie popierają mojego stanowiska Sad . Nie mam zamiaru jednak nikogo oskarżać, chociaż człon KRaK w nazwie może wskazywać na to, że macie jakieś dopłaty od ludzi z Krakowa...

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
05-05-2011 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #603
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Nasz regulamin nie mówi nic o wycofaniu zespołu z rozgrywek, bardziej o otrzymywaniu walkowera za każdy nierozegrany mecz.

Kris już od miesiąca upomina się o ten mecz. Nie wiem co mamy zrobić, bo jednak spotkanie się odbyło, a Wy przegraliście..

btw. Mam wielką ochotę dać po ostrzeżeniu każdemu graczowi drużyny fucking i jedyne co mnie powstrzymuje to fakt, że to tylko gra. Zapewniam jednak, że żaden z tej trójki nie weźmie już udziału w żadnej tego typu zabawie na forum. Nie będziemy robić idiotów z innych użytkowników.
Oczywiście, jeśli zagrają w niedzielę wszystkie mecze, to przymkniemy oko na to olanie reszty graczy.


Fan United od 1992 roku
05-05-2011 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #604
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Intel napisał(a):chociaż człon KRaK w nazwie może wskazywać na to, że macie jakieś dopłaty od ludzi z Krakowa...
Miało być śmiesznie, a wyszło żenująco. Ja od siebie mogę coś o Śląsku dodać :roll:

Intel napisał(a):Racji ci nie przyznam, moje argumenty też niespecjalnie rozumiesz
Rozumiem, co chciałeś powiedzieć. Tylko, jak sam przyznałeś, tobie się nie chce tego analizować.
Napisałeś tak:
:arrow: Dać im szansę do półmetka, nawet jeśli nie będą grać.
:arrow: Jeśli nie będą grać, to siekać im do tego czasu walkowery.
:arrow: Po czym uznać, że... jednak grali :shock: i dalej siekać walkowery, bo... już nie grają :plask:

Intel napisał(a):Z tym, że mam jeszcze jedną uwagę - skoro przyjmujesz, że jesteś obiektywny (bo tak czy siak miałbyś takie stanowisko), to dlaczego przyjmujesz, że moje stanowisko jest takie ze względu na waszą przegraną z FuckingWhat?
Nie przyjmuję, że jestem obiektywny. Nie mogę takim być, skoro chodzi o moją drużynę. Staram się tylko potwierdzać moje zdanie rzeczowymi przykładami.

Intel napisał(a):Zresztą, równie dobrze to Luroin mogło grać z FuckingWhat w pierwszej kolejce i przegrać.
Mówmy o tym, co było, a nie o tym, co mogło być. Messiemu mogły urosnąć skrzydła, a jeszcze nie urosły, chyba, że o czymś nie wiem.

Intel napisał(a):Uprzedzając ewentualną niepotrzebną dyskusję, powiem, że częściowo masz tutaj rację, ale przede wszystkim Luroin przyjmuje, że "umie liczyć, więc liczy na siebie". Stąd, przy bardzo optymistycznych założeniach, że będziemy mieli z wami dodatni bilans bezpośrednich spotkań, wasza porażka niewiele nas obchodzi.
Me da igual. Do was nie mam nic, wasze nastawienie mnie ni ziębi, ni grzeje.

sebos_krk napisał(a):Nasz regulamin nie mówi nic o wycofaniu zespołu z rozgrywek, bardziej o otrzymywaniu walkowera za każdy nierozegrany mecz.
O sytuacjach wyjątkowych też nie mówił wszystkiego, a w trakcie sezonu został doprecyzowany - nie diametralnie zmieniony.

sebos_krk napisał(a):Kris już od miesiąca upomina się o ten mecz. Nie wiem co mamy zrobić, bo jednak spotkanie się odbyło, a Wy przegraliście..
Tak, żeby była jasność - upominam się w imieniu całej drużyny, a nie samotnie wymachuję szabelką. Żadnej konkretnej odpowiedzi od was nie dostałem, więc się dopominam. Co powinniście, wg mnie, zrobić, napisałem byłem wcześniej.
Spotkanie się odbyło, ale w momencie wyrżnięcia FW z ligi wynika, że się odbyło między ekipą ligową, a kimś spoza :roll:
Zrobicie, jak chcecie. Zresztą i tak wychodzę na kogoś, kto nadmiernie się emocjonuje takim czymś, jak hax; kogoś, kto nie potrafi przegrać; kogoś, kto chciałby sobie załatwiać zwycięstwo przy zielonym stoliku. :kox: A po lekkim szydzeniu z antyfutbolu i pięknej gry, pewnie szanse na pozytywne rozpatrzenie spadły :kox:

Gdzie jest Groszek?
05-05-2011 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #605
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Kris, mój komentarz zostanie przeczytany wcześniej od twojego.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
05-05-2011 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #606
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
W niedzielę wszystkiego się dowiemy(cie)
05-05-2011 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #607
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Wy tak na serio? Get a life...

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
05-05-2011 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #608
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Ja myślę, że należy wysłać oficjalne pismo do FIFA, bo problem jest absolutnie poważny. Przedstawiłem tę sprawę mojemu znajomemu prawnikowi i stwierdził, że Rada Ligi nie może decydować o sprawach tak ważnej wagi. W przypadku jakichkolwiek wykroczeń, podlegających pod kodeks postępowania administracyjnego, członkom Rady grożą wysokie sankcje.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
05-05-2011 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #609
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Luz. Odpisałem na to, co się rozwinęło a propos dyskusji, nt. co zrobić z FW. Fajnie, że Intel tego nie zlał, że wypowiedział się też Robaldo. A historia jest taka, że jak się chciałem dowiedzieć, jakie są plany w tej kwestii, odpowiadało mi milczenie. Nie dziwta się więc, że podniosłem ten temat. Krótkie - tak albo nie rozwiązałoby sprawę.

@mucha
Ukłułeś mnie w czułe miejsce zwane napaleniem na haxa. Przypomnij sobie wasze komentarze po pokazie krakowego antyfutbolu.

@mucha [down]
Zwracam honor. Zapamiętałem waszą [JB] reakcję jako całość, z Twojej strony było tylko niegłosowanie.

Gdzie jest Groszek?
05-05-2011 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #610
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Co takiego napisałem po tym meczu? Słucham.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
05-05-2011 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #611
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Kris1908 napisał(a):@mucha
Ukłułeś mnie w czułe miejsce zwane napaleniem na haxa. Przypomnij sobie wasze komentarze po pokazie krakowego antyfutbolu.

Autobus czerwony lalala :-D
05-05-2011 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #612
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Wiewior napisał(a):Kris1908 napisał(a):@mucha
Ukłułeś mnie w czułe miejsce zwane napaleniem na haxa. Przypomnij sobie wasze komentarze po pokazie krakowego antyfutbolu.



Autobus czerwony lalala :-D

Jeden punkcik ma - sialalalalalala! Wink

Ps. Podrzuciłeś mi nazwę drużyny w ewentualnej trzeciej edycji Wink

Gdzie jest Groszek?
05-05-2011 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #613
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Kris1908 napisał(a):Ps. Podrzuciłeś mi nazwę drużyny w ewentualnej trzeciej edycji Wink
Trzecia edycja...Kris Ty marzycielu :tuptup:

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
05-05-2011 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #614
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Po Waszym autobusie Joga ma dość, i nie wiadomo, czy II edycja zostanie dokończona... :mrgreen:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
05-05-2011 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #615
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
:cry:
Przepraszam Sad

Chociaż po twojej emotce wiedzę, że Orły dość nie mają po naszym autobusie Smile

Gdzie jest Groszek?
05-05-2011 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości