Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #76
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Hamit Altıntop ponoć również zawita do Realu Madryt. Nie mam pojęcia po co.
07-05-2011 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #77
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Chyba każdy kibic Realu i nie tylko, zastanawia się, po co on tam Smile W dodatku Adebayor nie przekonał do siebie działaczy klubu i nie zostanie wykupiony z City, gdzie z kolei on nie chce wracać Smile Ostatnio mówiło się o jego transferze do Bayernu. Ciekawe, gdzie ostatecznie zawędruje.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-05-2011 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #78
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
rimas napisał(a):A co? Real Madryt to są złe warunki na rozwój? U boku Mourinho? Jasne, nie będzie może podstawowym zawodnikiem, ale jako zmiennik Alonso, którego Realowi brakuje, może ładnie się rozwinąć, a potem wskoczyć w jego miejsce. Wali od was stereotypami, Real marnuje piłkarzy bla bla bla.
Co z tego, że będzie u boku Mourinho? Nie będzie grał regularnie, a dla zawodnika w wieku Sahina regularna gra to bardzo ważny czynnik, który może pozwolić wskoczyć na ten najwyższy level. Poza tym ilu młodych zawodników wprowadził Jose w Interze, Chelsea czy dotychczas w Madrycie? Także nie wiem czy Portugalczyk to trener u boku, którego Nuri rozwinie się tak, że będzie na szczycie.



Mój Blog: Pod presją czasu
07-05-2011 15:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #79
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Podstawowe pytanie: Skąd wiesz, że nie będzie grał regularnie? Może nie będzie grał w każdym spotkaniu, ale to nie znaczy, że nie będzie występował w ogóle.
07-05-2011 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #80
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
No właśnie, nie będzie grał w każdym meczu, tylko co którymś tam, czyli nie będzie grał regularnie. Widzę, że masz problem z tym pojęciem, bo nigdzie nie napisałem że nie będzie w ogóle grał.
Skąd wiem? Bo na chwilę obecną jest słabszy od Alonso.



Mój Blog: Pod presją czasu
07-05-2011 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #81
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Foster napisał(a):Skąd wiem? Bo na chwilę obecną jest słabszy od Alonso.
Dokładnie.

A razem w parze z Alonso nie będą grać w 4231 bo Sahin mimo że dobrze gra w defensywie to jego mankamentem jest szybkość , tzn nie jest sprinterem a właśnie Alonso w tej taktyce musi mieć kogoś ochraniającego tyły, rozbijaka ataków przeciwników,Khedira pełni tę rolę.
w 433 może Sahin być jeszcze ale posadzisz na ławce Ozila?Nie wydaje mi się.

ps Jose z Chelsea zdobywał mistrza z doświadczonymi graczami http://therepublikofmancunia.com/stats- ... om-united/ z młodzieżą nie tak często pracuje. W Interze też miał doświadczoną kadrę, Ballo był odkryty wcześniej tylko nawet Mou go nie naprostował. Odkrył Santona.
07-05-2011 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #82
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
daniel napisał(a):Nie wykorzystać potencjału a zmarnować to dwie różne sprawy.

Dla mnie to są synonimy. Szansę też można zmarnować albo wykorzystać - przeciwieństwem wykorzystania jest tutaj "niewykorzystanie".

Ja już nie chcę wnikać w to, czy po odejściu z Realu ci piłkarze się odbudowali, czy nie - ten temat wyłączam z mojego posta absolutnie. Ale spójrzcie właśnie na to, ile miesięcy/lat piłkarskiego życia, futbolowej kariery zmarnował wielu piłkarzom klub pod nazwą Real Madryt. Kupując ich, Real bardzo dobrze wiedział, że pozyskuje zawodników mających zadatki na piłkarzy światowej klasy, głodnych gry - a do tego wiedział też, że z uwagi na ich "mało-medialne nazwisko/wygląd" nie będą NIGDY piłkarzami podstawowego składu. I to mnie zawsze w tym wszystkim bolało. My np. teraz mając Rooneya czy Vidicia nie kupilibyśmy Aguero czy Chielliniego - bo po co kupować zawodników, którzy mogą stać się gdzie indziej gwiazdami tylko po to, żeby raz za czas wpuścić ich z ławki? Czy to jest fair w stosunku do takiego piłkarza? Odpowiedzcie sobie sami - ja uważam, że nie.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
07-05-2011 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #83
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Cytat:No właśnie, nie będzie grał w każdym meczu, tylko co którymś tam, czyli nie będzie grał regularnie. Widzę, że masz problem z tym pojęciem, bo nigdzie nie napisałem że nie będzie w ogóle grał.

Nie granie zawsze, nie wyklucz regularnego grania, ale widzę, że do ciebie to nie dociera. Wink
07-05-2011 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #84
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
rimas napisał(a):Nie granie zawsze, nie wyklucz regularnego grania, ale widzę, że do ciebie to nie dociera. Wink

Do ciebie nie dociera ze Regularnie to będzie grał Alonso a Sahin sporadycznie.
07-05-2011 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #85
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Ale skąd ty to możesz wiedzieć? Mourinho Ci się zwierza? Słyszałaś może o słowie - rotacja? Bardzo ważne słowo, zwłaszcza w drużynie piłkarskiej.
08-05-2011 06:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #86
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
To tak jakby powiedzieć, że Park w Manchesterze nic nie będzie grał bo na skrzydle lepsi są chociażby Nani i Valencia Wink
Poczekajmy na sezon. Może Mourinho znajdzie mu nową rolę na boisku? Przecież to młody piłkarz, ciągle rozwijający się.
A może taki transfer da mu takiego kopa jakiego dostał nasz Javier? W końcu to rówieśnicy.
To tylko piłka, nie da się tego przewidzieć! Smile
08-05-2011 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #87
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Kaka napisał(a):To tak jakby powiedzieć, że Park w Manchesterze nic nie będzie grał bo na skrzydle lepsi są chociażby Nani i Valencia Wink

Nie nic, ale on również nie gra regularnie, tak jak będzie miała się sprawa z Sahinem, proste i klarowne.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-05-2011 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #88
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Sahin nie będzie grał regularnie, bo tak. Okej. Koniec dyskusji.
08-05-2011 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #89
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
rimas napisał(a):Sahin nie będzie grał regularnie, bo tak. Okej. Koniec dyskusji.

Gdybyś zrozumiał co to jest regularnie to byś inaczej kończył dyskusję.
08-05-2011 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #90
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Sahin nie grałby regularnie, bo Mourinho i rotacje mają się tak do siebie, jak Liverpool i zwycięstwo w Premier League. Do tej pory pamiętam utyskiwania kibiców Realu na jesieni i przełomie roku, że Mou nawet z największymi plackami gra najmocniejszym składem.

Niech chłopak zostanie w BVB, wyjdzie mu to na dobre, otrzaska się w LM itd.. A do Realu niech przejdzie, gdy Alonso nie będzie już grał tak dobrze, jak teraz.
08-05-2011 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości