Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newton Heath Haxball Club
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #241
Re: Reprezentacja Redcafe
Powinienem być, ale nie obiecuję.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
08-05-2011 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #242
Re: Reprezentacja Redcafe
Mi pasi.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-05-2011 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #243
Re: Reprezentacja Redcafe
To mi się podoba, wszyscy potwierdzili, gramy w środę o 21.00.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
08-05-2011 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #244
Re: Reprezentacja Redcafe
Reprezentacja B jest zbyt defensywna, dlatego niech w moje miejsce gra Rud. Zarówno Intel jak i ja bardziej nadajemy się przecinania niż do rozgrywania, dlatego lepiej będzie jak w moje miejsce będzie grał Rud, któremu idzie to o wiele lepiej. Będzie to z korzyścią dla całej rep. B.



Mój Blog: Pod presją czasu
11-05-2011 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #245
Re: Reprezentacja Redcafe
Jesteś zbyt dobrym zawodnikiem, by odejść z naszej kadry. Prędzej ja powinienem zrezygnować z gry na rzecz Ruuda, co przyniosłoby jeszcze większą korzyść. Oczywiście, nie mam zamiaru na siłę wciskać Ci miejsca, ale myślę, że Ty dajesz więcej kadrze B aniżeli ja.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
11-05-2011 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #246
Re: Reprezentacja Redcafe
Rywal był dzisiaj nie do przeskoczenia, więc nie ma sensu sobie samemu wytykać błędów.


Fan United od 1992 roku
11-05-2011 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #247
Re: Reprezentacja Redcafe
Po pierwsze gówno prawda, po drugie błędy sobie samemu zawsze można wytykać.



Mój Blog: Pod presją czasu
12-05-2011 00:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #248
Re: Reprezentacja Redcafe
Co Ty opowiadasz? Lepiej już wyglądała ta nasza gra, tylko po prostu mucha, Wiewiór i sbs (chyba o nikim nie zapomniałem) byli w kosmicznej formie. Chelsea byśmy rozklepali Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-05-2011 05:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #249
Re: Reprezentacja Redcafe
Wypowiedź Jacka Zielińskiego (trenera Polonii Warszawa) o decyzji Fostera:
"Odniosę się do tego, co Foster powiedział. Nie ukrywam, że jestem zaskoczony. Foster, nie rezygnuj, nie rzucaj karabinu, tylko graj do końca. Wy (my) macie w dalszym ciągu szansę, masz fajny zespół, nie skończyłeś jeszcze pracy. Nie rób tego. Radzę Ci to jako starszy(młodszy) kolega. Szkoda by tego było. Dokończ to i będzie wszystko ok. Tyle mogę powiedzieć jako kolega Fostera, bo darzymy się dużą sympatią. Odnośnie meczu, uważam, że zagraliśmy najlepszy mecz na wiosnę. Było to naprawdę dobre spotkanie..." Smile

A już tak serio, to rzeczywiście chyba nie ma co tak pochopnie rezygnować, późniejsze mecze już rzeczywiście nie były najgorsze i prawie byśmy może z nimi wygrali gdyby nie..."laga miałem :evil:". Potrenujmy jeszcze trochę i w końcu może to zacznie odpowiednio działać Wink

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
12-05-2011 07:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #250
Re: Reprezentacja Redcafe
RedLucas napisał(a):(chyba o nikim nie zapomniałem)
:mrgreen:


Fan United od 1992 roku
12-05-2011 07:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #251
Re: Reprezentacja Redcafe
Kiedy gramy z tymi z Chelsea? Z dzieciaczkami z fcbarca.com próbowałeś się ugadać, chętnie bym zagrał.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
13-05-2011 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #252
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
z Chelsea gramy w niedzielę o 21

Dostałem dziś info od kolegów z FC Inter : Dobra panowie, tutaj organizator całej ligi. W lidze grać będzie około 10 zespołów. Proszę robić liste graczy, ktorzy będą grać w lidze. Kadra ma liczyć co najmniej 6 osób, nie więcej niż 11. Kadra ma być zgłoszona do poniedziałku, do godziny 20. Najlepiej, aby potwierdzono grę w lidze do niedzieli do godziny 20.
Fcinter.pl, Fcinter Primavera, RealMadryt.pl Real Madryt.pl Castilla Chelsea.pl, Juvepoland.com, Fifagejming.pl, PungPung team, RedCafe? MUFC?, Bayern ? Borussia? Arsenal?

Miśki gramy 4v4 2x10min BIG - termin tydzień na rozegranie spotkania czyli jak u nas w lidze (zależy od kiedy będą otwierane następne kolejki)
Czy jesteśmy chętni ? Wystawimy dwie reprezentacje jak zwykle ;] z tym ,że trzeba dobrać dodatkowo po 2 osoby aby kadra liczyła 6 graczy najmniej (jak pisze wyżej) czyli 4+2 (rezerwowi - gdy ktoś nie może grać w danym dniu/lub stwierdzi sam ,że jest bez formy niech ktoś inny gra itd)
Nasza ligę gramy bo gramy to chociaż coś na arenie serwisowej się uda pograć na jakimś tam poziomie a nie tylko u nas ciągle spary i spary (mecze 2v3 albo z/w i gra się w osłabieniu w trakcie spotkania)

Kadra A : Sebos Adis Wiewior Mucha Ruud ???
Kadra B : Robaldo Intel RedLucas Foster ??? ???
14-05-2011 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #253
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Wiewior napisał(a):??? ???
Wiewior napisał(a):???
Proponuję kolegów z FW. Nie ma ich już lidze, to będą dyspozycyjni Wink

Gdzie jest Groszek?
14-05-2011 12:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #254
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
No dobra, to jako maniak pierwszy wyrażę aprobatę, no chyba, że mnie ktoś ubiegnie w trakcie pisania Tongue Tak więc, powiem krótko: "jestem za", a teraz propozycję na wypełnienie znaków zapytania...Po prostu piszę trzy moje propozycje, a czy do reprezentacji A, czy B, to już sami potem ewentualnie decydujcie: Kris, Wróg i... ktoś z FuckingWhat :lol:, trzeciego typuję Rava Wink

E: Kris

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
14-05-2011 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #255
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Dogadujemy się między sobą kto gdzie by miał grać A czy B i czy ta osoba zgadza się grać w tej kadrze - ja podałem ,że 6 osób ale team może liczyć 7-8 osób bo różnie to bywa przykład turnieju w którym braliśmy udział - 1 niedziela mucha nie grał wskoczył Ruud w ostatniej chwili / 2 niedziela (rewanże) ja nie zdążyłem wrócić na czas do domu i grał mucha bo by chłopaki w 3 zostali dlatego dobrze mieć parę osób w zapasie a listę graczy trzeba wysłać wcześniej do organizatora tak później żeby nie było zamieszania "a kto to gra jak go nie ma na liście"
14-05-2011 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości