Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 07/08
elmaggico Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #241
Re: Premier League 07/08
Mówienie, że w połowie sezonu Liverpool się przestanie liczyć i to w dodatku na samym początku lipca jest błędem. Oni napewno wyciągnęli wnioski, pozatym jak tamtejsi właściciele przestaną szczędzić grosza (Barry) i będa ich omijać kontuzje to ja bym ich stawiał w gronie faworytów (tych , co zawsze 8-) ) .. Kto wie jak to bedzie tym razem.
04-07-2008 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #242
Re: Premier League 07/08
Wg mnie nawet po stracie Lampsa Chelsea będzie głównym faworytem do tytułu mistrzowskiego oczywiście zaraz obok MU . W dalszej kolejności Liverpool i Arsenal bd biły się o 3 miejsce ,tak było , jest i będzie zapewne przez najbliższe lata . Obecnie nie widać żadnej drużyny która mogłaby zmienić szyk w angielskim futbolu . Może wreszcie w siłę urośnie MC a Tottenham zacznie grać równo . W grudniu bd już bardzo dużo wiadomo , to tylko pół roku

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
04-07-2008 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #243
Re: Premier League 07/08
Cytat:Mówienie, że w połowie sezonu Liverpool się przestanie liczyć i to w dodatku na samym początku lipca jest błędem.
A co innego można powiedzieć patrząc na ostatnie sezony w ich wykonaniu? Co rok sztab Live ględzi, że wyciągnęli wnioski, Rafa wie dlaczego się im nie udało i już ma taktykę na następny sezon.

Cytat:pozatym jak tamtejsi właściciele przestaną szczędzić grosza (Barry)
W tym problem, że oni nadal nie chcą dać odpowiedniej kwoty, a klub wie ile Barry jest wart i z ceny nic nie zbije, to nie Hiszpania tutaj talent Rafaela nic nie da.

Cytat:ja bym ich stawiał w gronie faworytów
Oczywiście, ale max to 3 miejsce. Wszystko zależy od formy Arsenalu, w końcu kilku kluczowych graczy ich opuści. Jednak bardziej od Live obawiam się The Spurs, których transfery mnie zaskoczyły.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
04-07-2008 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
elmaggico Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #244
Re: Premier League 07/08
Man City po stracie Ericssona i "genialnych" transferach młodych, rozkapryszonych , brazylijczyków z Rosji nie ugra nic w tym sezonie.
Ale może się myle..
Na 1 miejscu typuje nas , a jak dalej będzie to już nie mam pojęcia.
04-07-2008 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #245
Re: Premier League 07/08
elmaggico napisał(a):Mówienie, że w połowie sezonu Liverpool się przestanie liczyć i to w dodatku na samym początku lipca jest błędem. Oni napewno wyciągnęli wnioski, pozatym jak tamtejsi właściciele przestaną szczędzić grosza (Barry) i będa ich omijać kontuzje to ja bym ich stawiał w gronie faworytów (tych , co zawsze 8-) ) .. Kto wie jak to bedzie tym razem.

Od lat tak jest i sprowadzano już na Anfield większe gwiazdy niż tegoroczni Degen i ten jakiś Włoch którego znają tylko rodzina i najbliżsi znajomi. Nic nie poskutkowało - po prostu myśl z jaką ten klub jest prowadzony nie ma racji bytu w dzisiejszej piłce.
Poza tym na Barrego bym nie liczył, bo O'neill nie puści filaru swojej drużyny - nie wspomnę nawet o tym, że wujek Benio go sprowadza od wielu miesięcy w stylu którego powstydziłby się selekcjoner tłoków gorzyce. Nawet jakby zasilił LFC to się spali psychicznie, takie moje zdanie.

Tak jak mówię: od lat Liverpool obiecuje, Benitez obiecuje, Houllier obiecywał, Gerrard obiecywał i mają z tego jedynie wygrany fartem i w dużej mierze dzięki rozprężeniu piłkarzy Milanu puchar LM. Powiem więcej: ogolę się na łyso i wstąpię do fanklubu Chelsea jak Liverpool skończy sezon na miejscu wyższym niż trzecie.
04-07-2008 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #246
Re: Premier League 07/08
elmaggico napisał(a):Mówienie, że w połowie sezonu Liverpool się przestanie liczyć i to w dodatku na samym początku lipca jest błędem. Oni napewno wyciągnęli wnioski, pozatym jak tamtejsi właściciele przestaną szczędzić grosza (Barry) i będa ich omijać kontuzje to ja bym ich stawiał w gronie faworytów (tych , co zawsze 8-) ) .. Kto wie jak to bedzie tym razem.
Tylko powiedz ile lat oni, już wyciągają te swoje wnioski :?: Ja też nie skreślam jeszcze L'poolu. Nie wiadomo jak pójdzie im w tym roku. Ale na chwilę obecną 3 miejsce to chyba max ich możliwośc i do tego te poprzednie lata wskazują, że bez jakiś konkretnych, trafnych transferów (Barry raczej nie pójdzie do Reds) i przemyślanych rotacji w składzie w czasie sezonu, piłkarze Beniteza mogą tylko pomarzyć o 19 tytule Mistrza Anglii.
Chelsea, jak co roku- będzie groźna. Mają za sobą dwa, wydawałoby się, bardzo dobre transfery- Deco i Bosingwę. A mają jeszcze chrapkę na Robinho... Dodatkowo nowy, doświadczony trener- który wg mnie będzie w stanie wykrzesać z the blues to co najlepsze (swoją drogą ciekawe czy portugalscy gracze będą mieli u niego jakieś chody- w sumie to Scolari mówił, że każdy musi go przekonać do swoich umiejętności, ale nigdy nie wiadomo)
Ciekaw jestem jak wypadnie klub z White Hart Lane. Zawsze przed sezonem duże wzmocnienia a w trakcie wychodziło tak sobie. Teraz kiedy Ramos będzie miał zespół od początku sezonu i zapoznał się już z drużyną, wydaje mi się że będą bardzo blisko Wielkiej Czwórki.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
04-07-2008 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
elmaggico Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #247
Re: Premier League 07/08
No wiecie, Liverpool obiecywał od kilku ładnych sezonów i nic z tego , ale nie koniecznie musi tak samo być i w tym sezonie panowie Wink
Mi tutaj chodzi tylko o to, że bezsensowne jest skreślanie klubu już na początku lipca, sezon jest długi, piłka i kluby się zmieniają , pożyjemy, zobaczymy..
04-07-2008 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #248
Re: Premier League 07/08
Lukas napisał(a):Mają za sobą dwa, wydawałoby się,
Czemu wydawałoby się? Chyba, ze chciałeś napisać 'wydaje się'.
Lukas napisał(a):swoją drogą ciekawe czy portugalscy gracze będą mieli u niego jakieś chody
Taa, jasne.
elmaggico napisał(a):bezsensowne jest skreślanie klubu już na początku lipca,
Bezsensowne, to by było skreślanie Chelsea. Liverpool można typować za wczasu. Nie ugrają nic, bo z kim z Gerrardem i Torresem? Bo jak to mówi Tomaszewski, reszta to koszulki są. No dobra Reina, Carragher i ten Ager to są koszulki ze spodenkami, a reszta... Aha jeszcze Mascher.... albo nie on nie, bo ma śmieszne zęby.

Ze wzmocnień, to tylko Riise w Romie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-07-2008 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #249
Re: Premier League 07/08
Ciąg dalszy dyskusji w : <!-- l -->post12624.html#p12624<!-- l -->

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
04-07-2008 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości