Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 07/08
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Premier League 07/08
To jednego z Chorwatów na Euro mamy z głowy.
23-02-2008 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Premier League 07/08
ring0 napisał(a):To jednego z Chorwatów na Euro mamy z głowy.

I kolejna kontuzja piłkarza Arsenalu.

PS. Współczuję :/ nieźle musiało boleć.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
23-02-2008 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Premier League 07/08
Masakra ta kontuzja :| tylko współczuć ( jako człowiekowi ) , a nie jako piłkarzowi Arsenalu :twisted:
23-02-2008 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #64
Re: Premier League 07/08
paolo napisał(a):I kolejna kontuzja piłkarza Arsenalu.

No właśnie, chociaż Arsenal wygrał dzisiaj to i tak pewni kandydaci do spadku im napędzili stracha. Wiadomym było że zaczną im się kontuzje, ale nie myślałem że aż takie poważne. Ale nevermind, ani mnie to grzeje ani mrozi ta kontuzja. Ani tyci tyci, szczerze mówiąc mam to gdzieś. :?

Mhm, karny dla birmingham i 2:2 <śpi>
23-02-2008 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #65
Re: Premier League 07/08
Taylor powinien się puknąć w głowę za tak ostre i chamskie wejście. Jest pozytyw z tego spotkania. Arsenal tylko zremisował 2:2! Czyżby powoli kryzys?


Fan United od 1992 roku
23-02-2008 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #66
Re: Premier League 07/08
sebos_krk napisał(a):Arsenal tylko zremisował 2:2! Czyżby powoli kryzys?

Nie mam nic przeciwko :lol:
---
Liverpool też dostaje :twisted:

http://ebramki.pl/z/7454/Liverpool__Middlesbrough/

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
23-02-2008 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Premier League 07/08
Arsenal psychicznie dzis pękł w meczu, Gallas siedział na murawie, przedtem chciał skopac reklamy a potem wyglądał jakby płakał oni nie wytrzymali presji, to już się stało. A następne mecze nie są łatwe. Trzeba to wykorzystać.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
23-02-2008 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #68
Re: Premier League 07/08
ring0 napisał(a):No właśnie, chociaż Arsenal wygrał dzisiaj to i tak pewni kandydaci do spadku im napędzili stracha. Wiadomym było że zaczną im się kontuzje, ale nie myślałem że aż takie poważne. Ale nevermind, ani mnie to grzeje ani mrozi ta kontuzja. Ani tyci tyci, szczerze mówiąc mam to gdzieś. :?

Mhm, karny dla birmingham i 2:2 <śpi>

[Obrazek: kontuzja_arsenal.jpg]

To musiało boleć, ale bądź co bądź to takie kontuzje baaardzo osłabiają Arsenal - mentalnie jak i piłkarsko... Facet może mieć takie złamanie, że sobie nie pogra przez parę miesięcy jeśli nie nawet pół roku...

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
23-02-2008 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Premier League 07/08
Widze te zdjęcia i jest mi niedobrze, jeśli to był faul z premedytacją powinni skurwielowi coś urwać.
Ale właśnie oglądam przyczyny, wejście w kolano Vidica i tylko żółta kartka. Przechrzciłem tego małpiszona owena do trzeciego pokolenia wstecz.

Co do faulu, oby to było złamanie bo wygląda jakby dosłownie rozerwał mu staw skokowy, kości stopy zostały a piszczel poleciała, bez żadnego złamania. I jeżeli to prawda, to oznacza że staw został kompletnie zdemolowany i to był jego ostatni mecz w karierze. Nawet jeśli to złamanie, to jego dalsza kariera stoi pod znakiem zapytania.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
23-02-2008 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #70
Re: Premier League 07/08
Taylor złamał mu nogę :x Mogło i tak być gorzej.

Wenger o brutalnym faulu:
http://www.anglia.goal.pl/index.php?str ... kul=106348

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
23-02-2008 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #71
Re: Premier League 07/08
Tacy piłkarze jak Martin Taylor nie powinni grać na boiskach Premiership. Jak chce łamać piszczele to niech zmieni dziedzinę sportu :x
23-02-2008 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #72
Re: Premier League 07/08
Miko napisał(a):Tacy piłkarze jak Martin Taylor nie powinni grać na boiskach Premiership. Jak chce łamać piszczele to niech zmieni dziedzinę sportu :x

Na moje oko to poszedł piszczel i kość promieniowa + pewnie coś z kostką, do tego otwarte złamanie w takim miejscu - facet może do końca życia nie odzyskać pełnej sprawności no i taki szok jakiego doznał może spowodować strach przed piłką ;/

[Obrazek: arsenal_kontuzja_2.jpg]

Cytat:Manager Birmingham broni swojego obrońcę, który w 2. minucie spotkania zobaczył czerwony kartonik, po tym jak bezpardonowo potraktował chorwackiego napastnika Arsenalu - Eduardo da Silvę. Boss "The Blues" nie zgadza się ze słowami Arsena Wengera, który twierdzi, że Taylor umyślnie sfaulował Eduardo i miał na celu jedynie wyeliminowanie Chorwata z gry.

Alex McLeish przyznał, że Taylor jest roztargniony po tym co zrobił na początku spotkania i wierzy, że Martin nie miał na celu w taki sposób, złośliwie zaatakować Eduardo.

"Martin jest roztargniony. Wierzcie mi, on nie jest takim typem gracza. Muszę ponownie obejrzeć całe zajście" - powiedział McLeish.

"On [Taylor - przyp. red.] nie miał na celu wyrządzenie krzywdy Eduardo. Martin myślał, że nie zrobi krzywy Chorwatowi tym wejściem."

No comment :|

[flash=320,240]http://www.dailymotion.com/swf/x4h90x[/flash]

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
23-02-2008 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #73
Re: Premier League 07/08
Miko napisał(a):Tacy piłkarze jak Martin Taylor nie powinni grać na boiskach Premiership.
A Keano za faul na Halandzie też nie powinien?


Fan United od 1992 roku
23-02-2008 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #74
Re: Premier League 07/08
Kula napisał(a):Widze te zdjęcia i jest mi niedobrze, jeśli to był faul z premedytacją powinni skurwielowi coś urwać.
Ale właśnie oglądam przyczyny, wejście w kolano Vidica i tylko żółta kartka. Przechrzciłem tego małpiszona owena do trzeciego pokolenia wstecz.

Dokładnie. Mnie aż ciarki przeszły, jak oglądałem te zdjęcia. Chuj, że jest z Arsenalu, współczuje jemu, jak i kibicom.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
23-02-2008 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
vtg87 Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Premier League 07/08
Powinien. Obojętnie czy to Keane czy nie Keane - każdy za takie coś powinien W OGÓLE zostać odsunięty na jakiś czas od piłki nożnej. TO jest bandyctwo, a nie sport!

Tak patrzę na Wasze komentarze a'la "Chorwat z głowy", "Osłabienie Arsenalu", ludzie do cholery z całym szacunkiem dla Was, ale zastanówcie się przez chwilę co piszecie!
Na moje oko ma rozharatany staw skokowy i kto wie, czy w ogóle kiedykolwiek będzie miał tę nogę w zupełności sprawną na tyle, żeby grac równie świetnie, jak grał. Jedno pewne - kilka lat temu byłby to jego ostatni mecz.
Koleś miał otwarte złamanie, zbierali go z boiska 8 minut, podali tlen, bo zasłabł. To NIE JEST piłka nożna. Guzik mnie obchodzi, co sam Taylor będzie mówił, czy powiedział, zachował się jak prostak, jak największy kawał chama, na którego w ogóle szkoda słów. Totalny "bezmózg", który powinien iść się leczyć. Nie wierzę, że to nie było zamierzone. Może samo złamanie nie, ale faul jak najbardziej. Oprócz czerwonej kartki powinien dostać przynajmniej roczne zawieszenie od federacji. Dla takich, jak on nie powinno być miejsca na boiskach. Ani dla niego, ani dla Roya, kiedy sfaulował Haalanda, dla Hajty, który po chamsku nadepnął na udo Koreańczyka na Mundialu. Dla nikogo, kto nie szanuje drugiego CZŁOWIEKA. A już w ogóle, jak takie coś odstawia piłkarz piłkarzowi.
Makabryczny faul. Jeden z najgorszych, jakie w życiu widziałam.

1908 and 1911 and 1952 and
1956 and 1957 and 1965 and
1967 and 1993 and 1994 and
1996 and 1997 and 1999 and
2000 and 2001 and 2003 and
2007 and 2008 and 2009 !!!!!
...as The Reds go marching on on on!!
---
<!-- m -->http://sktg.pl<!-- m -->

Piszę poprawnie po polsku.
23-02-2008 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości