Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 07/08
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Premier League 07/08
No i niestety 2:0. Nic ten świat ręką nie idzie... Najwyższy czas żeby się spiąc, United nie może sobie pozwilic na wiecej porażek. Remis z Tottenhamem, przegrana z City... Jesteśmy głodni sukcesów :twisted:

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
11-02-2008 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Premier League 07/08
Jak już powiedział Alex, Arsenal zacznie tracić punkty Wink przecież wszystkich meczy nie wygrają, spokojnie przyjdzie mecz z nami, później z Milanem i zobaczymy co "Młode wilki" poradzą...
14-02-2008 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Premier League 07/08
Stefan1555 napisał(a):Jak już powiedział Alex, Arsenal zacznie tracić punkty Wink przecież wszystkich meczy nie wygrają, spokojnie przyjdzie mecz z nami, później z Milanem i zobaczymy co "Młode wilki" poradzą...

A united nie straci punktów?
Wyjazd do Blackburn, Londynu i mecz z Arsenalem u siebie, jeszcze jedna porażka Diabłów i może być już bardzo ciężko obronić tytuł, i o jakich dzieciakach Arsenalu my mówimy, spójrz na ich podstawowy skład, dzieciaki to on na CC bądź na ławie sadza....
14-02-2008 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #49
Re: Premier League 07/08
Ja słyszę o tym, że Arsenal "zaraz" zacznie tracić punkty od początku sezonu :lol:

Ale i tak wierze w naszych. Najważniejsze to wygrać bezpośredni pojedynek a potem będzie się myśleć jak odrobić te pozostałe 2 punkty Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
14-02-2008 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Premier League 07/08
Cytat:A united nie straci punktów?
Wyjazd do Blackburn, Londynu i mecz z Arsenalem u siebie, jeszcze jedna porażka Diabłów i może być już bardzo ciężko obronić tytuł, i o jakich dzieciakach Arsenalu my mówimy, spójrz na ich podstawowy skład, dzieciaki to on na CC bądź na ławie sadza....
No wiem, mamy bardzo ciężkie mecze, bo z Blackburn zawsze nam się ciężko grało, więc może być ciężko o jakiekolwiek pkt. Z Arsenalem powinniśmy wygrać, bo na wyjeździe fartem z nami zremisowali :/
A co do składu Arsenalu to mają o wiele niższą średnią wieku od nas. Giggsy, Scholes, Sar...
14-02-2008 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #51
Re: Premier League 07/08
Stefan1555 napisał(a):Z Arsenalem powinniśmy wygrać, bo na wyjeździe fartem z nami zremisowali
Musimy to wygrać, bo będzie to jedna z niewielu szans, gdzie możemy odrobić aż 3 punkty. Ale raczej nie jest tak, że możemy to zwycięstwo łatwo przewidzieć i je odnieść. Równie dobrze może się skończyć 0-3 i będzie po zabawie. Wynik pierwszego meczu o niczym nie świadczy. Teraz to będzie zupełnie inne spotkanie.


Fan United od 1992 roku
14-02-2008 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Premier League 07/08
Stefan1555 napisał(a):Z Arsenalem powinniśmy wygrać, bo na wyjeździe fartem z nami zremisowali

Pewności nie ma że tym razem się z nimi wygra, a po 2 mecz trwa 90 minut plus doliczone, więc czy strzelą w ostatniej akcji czy na początku to mało istotne, liczy się końcowy rezultat.
Bayern Monachium, ostatnio i Spurs, więc :?: Wink
14-02-2008 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Premier League 07/08
Cytat:Pewności nie ma że tym razem się z nimi wygra, a po 2 mecz trwa 90 minut plus doliczone, więc czy strzelą w ostatniej akcji czy na początku to mało istotne, liczy się końcowy rezultat.
Bayern Monachium, ostatnio i Spurs, więc :?: Wink
No masz rację ale ja jakoś takie bramki w ostatnich minutach nazywam fartem Tongue
14-02-2008 17:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #54
Re: Premier League 07/08
Stefan1555 napisał(a):No masz rację ale ja jakoś takie bramki w ostatnich minutach nazywam fartem
Czy w 1, czy w 90 minucie bym powiedział, że bramka ma taką samą wagę. Drużyna ma całe spotkanie, żeby je zdobyć i nieważne kiedy to zrobi, liczy się tak samo Tongue


Fan United od 1992 roku
14-02-2008 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Premier League 07/08
Stefan1555 napisał(a):No masz rację ale ja jakoś takie bramki w ostatnich minutach nazywam fartem Tongue

Jak zwał tak zwał, ale to jest oznaka pokazania "zęba" w meczu, cechuje to Angielskie drużyny, ale i również pod koniec w ogólnym rozrachunku te 3-4 bramki "fartem" mogą się okazać kluczowymi.
Widzę jedną kluczową zmianę co do poprzedniego sezonu, nasi pomocnicy strzelają strasznie mało bramek, a to niepokojące, Scholes, Giggs...Carrick prawda mało co strzelał podobnie jak w swej karierze OH, Nani oraz Andi także zbytnio się wstrzelić nie mogą, a taka bramka by im dała kopa, a szkoda...
14-02-2008 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #56
Re: Premier League 07/08
Musimy się wziąć za strzelanie bramek. Bo teraz patrzę, a mamy identyczny bilans bramkowy jak kanonierzy. Jak nas przegonią to tak jakby mieli nie 5, a 6 punktów przewagi. Bo jak wiadomo na koniec sezonu przy tej samej ilości punktów liczy się bilans bramkowy. A to zawsze było przecież naszą mocną stroną. Na finiszu rozgrywek może każda bramka mieć znaczenie :?


Fan United od 1992 roku
14-02-2008 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #57
Re: Premier League 07/08
Czaplak napisał(a):Widzę jedną kluczową zmianę co do poprzedniego sezonu, nasi pomocnicy strzelają strasznie mało bramek, a to niepokojące, Scholes, Giggs...Carrick prawda mało co strzelał podobnie jak w swej karierze OH, Nani oraz Andi także zbytnio się wstrzelić nie mogą, a taka bramka by im dała kopa, a szkoda...
Scholes miał bardzo mało okazji w tym sezonie Wink ale rzeczywiście jest to problem. Czytałem że SAF też o tym mówił i mam nadzieje że dał im do zrozumienia, że czasami warto zaryzykować i uderzyć na bramkę.
OH stara się czasami walnąć bombę z dystansu ale niestety jeszcze nie żadna nie wpadła Sad Zauważyłem ostatnio że Andi wreszcie też zaczął próbować strzelać trochę- to bardzo dobrze, może niedługo wpadnie jakaś brama Smile Liczę że wezmą się za ten aspekt gry.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-02-2008 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #58
Re: Premier League 07/08
Widział ktoś jaką kontuzję odniósł Eduardo, podobno była tak tragiczna, że realizator nie pokazał powtórki tego zdarzenia :shock:
http://ebramki.pl/z/7446/Birmingham_City_vs_Arsenal/

Podobno Chorwat znajduję się na intensywnej terapii w szpitalu.
23-02-2008 15:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #59
Re: Premier League 07/08
http://img167.imageshack.us/img167/5620 ... ww4gp4.jpg
http://ft.mirror.waffleimages.com/files ... c17af9.jpg

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
23-02-2008 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #60
Re: Premier League 07/08
http://kingmeng.liquidblade.com/?p=570

Kontuzja Eduardo... :shock:

Oby nie było to tak tragiczne jak wygląda. Szkoda gościa...

Edit: Za wolno pisze... heh

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
23-02-2008 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości