Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (01.02.2011)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (01.02.2011)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: rm2z36.png]

Manchester United vs Aston Villa
Barclays Premier League
01.02.2011; 21:00
Old Trafford, Manchester


Przed nami kolejne emocje związane ze starciami Czerwonych Diabłów. W ramach 26. kolejki Barclays Premier League na Old Trafford, Manchester United postara się o zwycięstwo przeciwko Aston Villi.

W ostatniej kolejce Manchester United szczęśliwie pokonał 2-3 Blackpool na wyjeździe, zaś Aston Villa tego samego dnia również na wyjeździe zwyciężyła z Wigan 1-2.

Nasi przeciwnicy zajmują trzynaste miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów. Udało im się wygrać 7 spotkań, 7 zremisowali i 10 przegrali. Najlepszym strzelcem w drużynie The Villans jest Darren Bent, który ma na swoim koncie 9 strzelonych bramek.

Nasi najbliżsi rywale do tej pory stracili prawie dwukrotnie więcej bramek w ligowych spotkaniach niż Man Utd. W tym sezonie podopieczni Gerarda Houlliera zawodzą i balansują w dolnej części tabeli. W dodatku piłkarze Villi ujrzeli w tym sezonie 51 żółtych kartek - najwięcej w lidze. W tej kategorii prym zgodnie wiodą Ciaran Clark i Stephen Warnock (po 8). To, że w meczu ujrzymy Brada Friedela i Stewarta Downinga jest niemal tak pewne jak fakt, że Kopernik nie żyje. Każdy z tych zawodników (no, poza Kopernikiem) nie opuścił jeszcze żadnego meczu ligowego.

Ostatni raz obie drużyny spotkały się w 13. kolejce Premier League obecnego sezonu. Na Villa Park Czerwone Diabły wywalczyły szczęśliwy remis i dzięki bramkom Machedy w 81' oraz Vidicia w 85' uchroniły się przed swoją pierwszą porażką w lidze. Warto dodać, że Macheda potrzebował zaledwie 8 minut, aby się zaaklimatyzować na boisku i trafić do siatki przeciwnika. Sędzią głównym tego spektaklu był pan Mike Dean.

Spotkania obu drużyn
Przeciwko Aston Villi, Manchester United rozegrał 173. spotkania.
87 zwycięstw United, 33 remisy, 49 porażek. (łączny bilans bramkowy - 311:235)
W rozgrywkach ligowych 153. starcia - 74 zwycięstwa United, 43 zwycięstwa Villi, 36 remisów.

• Odkąd powstało Premiership, United zwyciężyło z Villą 23 razy, przegrywając zaledwie 3 spotkania;

• Villa przegrała z Czerwonymi Diabłami więcej meczów w Premier League niż jakakolwiek inna drużyna;

The Villans wygrali z Manchesterem United tylko raz w ostatnich 28 meczach, w dodatku zwycięstwo to odniesione zostało dopiero w zeszłym sezonie (1:0 na Old Trafford) i wówczas było pierwszy od 25 spotkań we wszystkich rozgrywkach;

• W samych ligowych pojedynkach "Czerwone Diabły" przegrały tylko raz w ostatnich 30 meczach z Aston Villą (20 zwycięstw, 9 remisów i porażka);

• Poprzednia porażka podopiecznych sir Aleksa Fergusona na Villa Park przytrafiła się w pierwszej kolejce sezonu 1995/1996.

Ostatnie pięć spotkań:

08/09: PL MU - AstonV 3:2
09/10: PL MU - AstonV 0:1
09/10: PL AstonV - MU 1:1
09/10: CC AstonV - MU 1:2
10/11: PL AstonV - MU 2:2

Waszym zdaniem - mecz na Villa Park (13.11.10)
MOTM - Nemanja Vidic (6 głosów w ankiecie, 43%)

Kris1908 napisał(a):Evra tootalne dno. Nani metr pod dnem. Reszty nie chce mi się komentować. Powinniśmy dostać takie baty, jakich świat nie widział. Na szczęście mieliśmy szczęście, szczęście, determinację w końcówce i trochę szczęścia jeszcze. Nie rozumiem, dlaczego z takim zaangażowaniem nie możemy zagrać od początku. Albo chociaż od przerwy, po zrypie w szatni.

fasol napisał(a):Gramy jak pizdy i utwierdzam się w przekonaniu, że nie zasługujemy na mistrza. Niech nikt nie pisze, że dopiero 13 kolejka bo za nami już 1/3 sezonu a my ile zagraliśmy dobrych meczy? (...) Prezentujemy straszną padakę na boisku i sam się dziwię, że jesteśmy wysoko w tabeli, bez kitu. Najlepszy przez ostanie tygodnie Nani coraz częściej irytuje. Jego symulki, przy których zachowuję się jak ciota wkurwiają mnie na maxa. Berba po dobrym pierwszym mięsiącu osiadł na laurach, bardzo słabo dzisiaj. Podobnie Chicarito, łapany non toper na spalonym. Środek pola w AV stanowił dziś jakiś Tolek Bannan, a my graliśmy padlinę.

matys napisał(a):Nie ma se co dupy zawracać mistrzem. 2 albo 3 miejsce, nie ma znaczenia, byleby być na podium. Ten zespół nie ma szans na 1 miejsce. 7 remis, 13 rozegranych kolejek. Ja pierdole.

O wszystkim co związane z meczem, dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszamy do dyskusji!


Ostatnie spotkanie:
Aston Villa - Manchester United 2:2 ; 13.11.2010 Barclays Premier League

Ciekawostka o rywalu:
Cytat:W ostatnim meczu rozgrywanym na Old Trafford to Aston Villa zgarnęła 3 punkty. Było to ich pierwsze zwycięstwo nad Czerwonymi Diabłami od niemalże 30 spotkań.

Dane pomeczowe:

Składy:

Manchester United: Van der Sar - O'Shea, Ferdinand, Vidić, Evra - Nani, Carrick, Fletcher (Anderson 34'), Giggs - Rooney, Berbatow

Aston Villa: Friedel - Walker, Collins, Dunne, Clark - Makoun, Petrow (Agbonlahor 75') - Albrighton (Heskey 70'), A. Young, Downing (Reo-Cocker 80') - Bent

Gole: Rooney 1'; 45', Vidic 63' - Bent 58'

Kartki: ---

Sędzia: Chris Foy

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
29-01-2011 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (01.02.2011; 21:00)
Rafael, Ferdinand, Vidic, Evra - cała czwórka ma wrócić na mecz z Villa.

Edwin
Rafael - Ferdinand - Vidic - Evra
Nani - Carrick - Anderson - Giggs
Rooney - Berbatov


Na Old Trafford gramy zupełnie inaczej niż na innych terenach, dlatego oczekuje 3 punktów, choć zdaje sobie sprawę że łatwo nie będzie.



Mój Blog: Pod presją czasu
30-01-2011 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (01.02.2011; 21:00)
Generalnie tak jak u Fostera, jedynie delikatna korekta: Anderson - Giggs, Giggs - Park i gra gitara. Ji niby jest świeżo po tych azjatyckich mistrzostwach, ale on jedzie na dobrych częściach - da radę od pierwszych minut. Oczekuję dobrego meczu, Villa ma ciekawą ofensywę wiec mecz powinien dostarczyć dużo emocji.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
30-01-2011 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #4
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (01.02.2011; 21:00)
daniel napisał(a):Generalnie tak jak u Fostera, jedynie delikatna korekta: Anderson - Giggs, Giggs - Park i gra gitara. Ji niby jest świeżo po tych azjatyckich mistrzostwach, ale on jedzie na dobrych częściach - da radę od pierwszych minut. Oczekuję dobrego meczu, Villa ma ciekawą ofensywę wiec mecz powinien dostarczyć dużo emocji.

Rozumiem, że Giggs jest w dobrej formie, ale tak to się chyba nie da Wink

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
30-01-2011 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #5
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (01.02.2011; 21:00)
Bo czemu? W miejsce Ando Ryan a za Ryana na skrzydło Park, jednak chyba się da.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
30-01-2011 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #6
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (01.02.2011; 21:00)
Jaroldz chyba nie ogarnął o co ci chodziło i pomyślał, że się pomyliłeś dwa razy wstawiając Giggsa do pierwszego składu.

Generalnie jestem spokojny przed tym meczem. Aston Villa coś tam ostatnio pogrywa, ale na Old Trafford powinniśmy ich spokojnie pojechać.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
30-01-2011 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #7
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (01.02.2011; 21:00)
Dobrze by było widzieć już 3 punkty po pierwszej połowie, moje serce może nie wytrzymać kolejnych emocjonujących końcówek Smile Jednak myślę że ich pojedziemy, mimo że rywal ciężki, ale jednak na OT gra się trochę łatwiej i liczę na pewne 3 punkty.
Pytanie z innej beczki. Ktoś wie na jakich kanałach to będzie puszczane? Bo u mnie w knajpie wiem że go nie będzie co oznacza że albo jakiś sopcast od amerykańców, albo chiński komentarz czego wolałbym uniknąć. Mam nadzieję że redlog coś podrzuci ciekawego. Canal+ puszcza arsenal jakby coś

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
01-02-2011 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #8
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (01.02.2011; 21:00)
Najbardziej mnie w tym meczu denerwuje jedna rzecz: C+ się na nas wypiął. Trzeba będzie obejrzeć na norweskim (albo to może jest szwedzki?) C+.

Skład chyba standard, na OT nie cudujemy za bardzo wychodząc jakimiś diamentami czy Bóg wie czym. Chociaż zobaczymy, czy Rooney jest takim znów pewniakiem do pierwszego składu... Ja bym zaryzykował pokerową zagrywkę z Mickeyem Owenem. Już zaczynam mieć dość Rooneya i tego, że w przeważającej liczbie sytuacji boiskowych sam potrafi spierniczyć całą naszą akcję. Już lepiej niech podaje, jak ma oddawać takie strzały jak ostatnio. Co się stało z Waynem, który potrafił burzyć mury swoim atomowym pierdolnięciem? Teraz podkręca piłkę na wzór bączka dla dzieci.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
01-02-2011 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #9
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (01.02.2011; 21:00)
Mubinio napisał(a):Najbardziej mnie w tym meczu denerwuje jedna rzecz: C+ się na nas wypiął. Trzeba będzie obejrzeć na norweskim (albo to może jest szwedzki?) C+.
Co wybrać, szwedzki czy chińki...o to jest pytanie Smile

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
01-02-2011 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #10
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (01.02.2011; 21:00)
Co jak co, ale Rooney na Old Trafford prezentuje się świetnie. Wydaje mi się, że jak siadł na ławie ze Świętymi to po to, żeby zagrać właśnie z AV. Ja nie mam nic przeciwko, oglądanie Anglika w parze z Berbą w Teatrze Marzeń to poezja. Nie mamy za dużo możliwości do kombinowania ze składem a szkoda. Za 4 dni kolejny mecz, więc mam nadzieję, że w miarę szybko strzelimy dwie bramki i będziemy spokojnie grać piłką czekając na końcowy gwizdek.

VdS - Rafael, Rio, Vida, Evra - Nani, Carrick, Fletcher, Giggs - Roo - Berba

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-02-2011 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #11
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (01.02.2011; 21:00)
Gramy na Old Trafford a to ma duże znaczenie, bo u siebie jesteśmy zupełnie inną drużyną niż na wyjazdach i generalnie rzecz ujmując powinniśmy wygrać z Villą, bo skoro na wyjazdach tracimy tyle punktów w tym sezonie to chociaż u siebie możemy stworzyć naszą twierdzę nie do zdobycia, a i przy okazji możemy niejako zrewanżować się za porażkę sprzed roku u siebie.
Odnośnie składu to skłaniałbym się do tego jaki podał Foster. Rooney po przesiedzeniu na ławce ostatniego spotkania jest zapewne głodny gry a że na dodatek gramy na OT, gdzie Roo prezentuje się bardzo dobrze to jego obecność od pierwszych minut jest dla mnie niemal pewna. Groszek co najwyżej wejdzie z ławki jak nie będzie nam szło (tfu, tfu).
Liczę na 2-0.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
01-02-2011 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #12
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (01.02.2011; 21:00)
Liczę na najmocniejszy skład i na pewne trzy punkty. Innego rozstrzygnięcia nie biorę pod uwagę.

-------------------- VDS--------------------

Rafael-------- Rio----- Vidić-------- Evra

Nani---- Fletcher----Anderson----- Giggs

---------- Berbatov---- Rooney-----------

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
01-02-2011 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #13
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (01.02.2011; 21:00)
Na Old Trafford gramy , więc spodziewam się takiej gry jak co mecz u nas .

Skład:

Van Der Sar
Rafael- Ferdinand - Vidić - Evra
Nani - Anderson - Carrick - Giggs
Berbatov - Rooney

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
01-02-2011 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #14
Re: PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (01.02.2011)
Wbrew pozorom to nie był taki łatwy mecz. Aston Villa zagrała przyzwoicie, potrafiła utrzymać się przy piłce. Ważne kolejne zwycięstwo i swobodna gra. Najlepsi na placu gry Giggs i Rooney. Na plus także Nani, całkiem dobrze Carrick. Reszta OK.

W Aston Villi bardzo podobał mi się Makoun. Przydałby się nam ktoś taki - mądrze grający w defensywie i potrafiący dobrze podawać. Mamy już kogoś takiego, a nazywa się Michael Carrick, ale na przykład środek pomocy Carrick-Makoun prezentowałby się całkiem dobrze.

Szkoda, że Arsenal i Chelsea wygrały, bo była okazja, aby potracili punkty. No nic, trzeba patrzeć na siebie. Jest zwycięstwo - jest dobrze Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
01-02-2011 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #15
Re: PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (01.02.2011)
Bardzo dobry mecz z naszej strony i jak najbardziej zasłużone 3 punkty. Miło oglądało się tak grające United. Pewna i prawie bezbłędna obrona, skuteczny i dobrze radzący sobie środek pola, super śmigające skrzydła (częsta wymienność pozycji) no i przede wszystkim skuteczny atak. Wprawdzie Villa to solidny zespół niemniej dzisiaj na nic wielkiego nie mogli liczyć przy naszej dobrze zorganizowanej grze.
Cieszy dobra forma Rooneya: 2 bramki i asysta (miejmy nadzieję że na wyjazdach będzie prezentował się podobnie) a także nieśmiertelnego Giggsa, kreatywnego Naniego i aktywnego Berbatowa, który dzisiaj mimo usilnych starań zakończył mecz bez bramki. Brak większych zarzutów do kogokolwiek. Pozytywne jest też to w jak szybki sposób zareagowaliśmy na stratę bramki- automatycznie i momentalnie chcieliśmy strzelić 3 bramkę i na szczęście się udało i do tego w jakim stylu zrobił to Vida :shock:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
01-02-2011 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości