Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Wielu widzi nazwisko Silvestre. Lubię Sylvka, ale jestem także za opcją, aby ustąpił miejsca młodszym zawodnikom. Dawno nie grał, z formą raczej też nie najlepiej, choć nie wiem jak obecnie. Mógłby odejść w lecie i wtedy byśmy się na poważnie rozejrzeli za obrońcami.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
28-01-2008 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
paolo napisał(a):Wielu widzi nazwisko Silvestre. Lubię Sylvka, ale jestem także za opcją, aby ustąpił miejsca młodszym zawodnikom.
Zgadzam się. Mickael to co miał zrobić dla United już zrobił. Na jego miejsce potrzebujemy jakiejś alternatywy dla Evry, któremu czasem przyda się oddech rywala do miejsca w składzie. Środek defensywy, gdzie francuz również może grać jest na tą chwilę na tyle mocno obsadzony, że i tak miałby niewielkie szanse na występy.


Fan United od 1992 roku
28-01-2008 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #3
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Silvestre - powody jak wyżej.

Dong Fangzhuo - może koszulek się w Azji trochę mniej sprzeda ale mamy jeszcze na tamten rynek Parka, który dla odmiany umie kopać w piłkę na Old Trafford. Wink Nie twierdzę, że Dong nie potrafi grać zupełnie ale w Teatrze Marzeń zżera go trema i chyba już mu tak zostanie.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
28-01-2008 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
No tak najlepiej wszystkich sprzedać.Silvestre musi zostać,przynajmniej na ten sezon,bo Evra tak na prawdę nie ma konkurencji,a Simpson gra na prawej więc on nie pasuje.
28-01-2008 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
sebos_krk napisał(a):Zgadzam się. Mickael to co miał zrobić dla United już zrobił. Na jego miejsce potrzebujemy jakiejś alternatywy dla Evry, któremu czasem przyda się oddech rywala do miejsca w składzie. Środek defensywy, gdzie francuz również może grać jest na tą chwilę na tyle mocno obsadzony, że i tak miałby niewielkie szanse na występy.

A moim zdaniem zmiennikiem Evry jak najbardziej może być Silvestre. Umiejętności ma bardzo duże, a gdy musi rywalizować o miejsce, to nie robi głupich błędów i naprawdę się stara. Do tego kompletnie nie przeszkadza mu siedzenie na ławce. Z jego wywiadów łatwo można wywnioskować, że woli postarać sie wywalczyć miejsce w składzie niż uciekać gdzie indziej. Na pewno wiąże się to z pensją jaką tutaj otrzymuje, ale nie widzę i tak powodów dla których powinien odejść.

Jeżeli go sprzedamy, to trzeba będzie znów kolejne miliony wydać na zmiennika, a zmiennik o podobnych umiejętnościach tani na pewno nie będzie. Do tego zawsze może być alternatywą na środek.

Nie ma sensu pozbywać się takich piłkarzy, bo potem trzeba szukać kogoś nowego na ich miejsce i robią się cyrki z przystosowaniem, z wywalczeniem miejsca itp itd. Tutaj mamy solidnego gracza, który w formie jak najbardziej może rywalizować z Evrą, do tego sprawdzonego, doświadczonego i nie narzekającego na rolę rezerwowego.

Breakthru napisał(a):Nie twierdzę, że Dong nie potrafi grać zupełnie ale w Teatrze Marzeń zżera go trema i chyba już mu tak zostanie.

A ja szczerze nie wierzę, że on umie cokolwiek. Jest po prostu kiepski, a musi zagrać jakieś mecze w sezonie, by dalej Fergie mógł mówić o tym, że Dong ma szanse wywalczyć miejsce w składzie. A każdy jego mecz w drużynie Untied, to osłabienie naszej drużyny. Poziom nawet nie drugiej ligi angielskiej.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
28-01-2008 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #6
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Wiesz wziąłem pod uwagę wyniki z Antwerpii gdzie jakoś sobie radził i miał skuteczność występy/gole ponad 50%... tyle, że potem sprawdziłem na Wiki - Royal Antwerp to druga liga belgijska. ;]

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
28-01-2008 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:A ja szczerze nie wierzę, że on umie cokolwiek. Jest po prostu kiepski, a musi zagrać jakieś mecze w sezonie, by dalej Fergie mógł mówić o tym, że Dong ma szanse wywalczyć miejsce w składzie. A każdy jego mecz w drużynie Untied, to osłabienie naszej drużyny. Poziom nawet nie drugiej ligi angielskiej.

Ja bym go wyjebał na wypożyczenie Smile W końcu parę lat sie kisił w Antwerpii żeby dostać te nieszczęsne pozwolenie na pracę, to głupio go teraz sprzedawać za marne grosze (o ile ktoś coś za niego da ). Bo wszyscy chyba wiemy, że on przyszłości w United nie ma żadnej, tak jak oglądałem jego występy w pucharach czy w tym spotkaniu United - Europe XI to nie pokazywał doprawdy nic, co pozwoliłoby mu zostać na OT.

Rooney, Tevez, Saha, jeszcze jeden napastnik w drodze + Manucho -> to zdecydowanie za duża konkurencja dla tego Chińczyka. Wypożyczenie do jakiegoś średniaka byłoby w pytę. Wink

Cytat:Royal Antwerp to druga liga belgijska. ;]

No właśnie Trochę głupio, bo, co ciekawe, RA spadli z ligi dopiero wtedy kiedy Dong zaczął grywać ;]
28-01-2008 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #8
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Hmm no jeśli nie sprzedawać za bezcen to może wymienić na jakiegoś młodego zawodnika z któregoś z klubów partnerskich. Dong przyszłości świetlanej nie ma ale może jakiś skrzacik młody miałby lepszy potencjał.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
28-01-2008 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #9
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Pawlo mądrze prawi...

Tweety jest koszmarny na środku obrony, ale z lewej strony prezentuje się solidnie. Chyba jeszcze nikt nie zapomniał jak dobrze potrafił zastąpić kontuzjowanego Heinze.

Kto powinien odejść?

Na początek Chris Eagles. Na takich zawodników nie ma sensu stawiać. W tym roku skończy bodaj już 23 lata, a dalej ma olbrzymie problemy ze znalezieniem się choćby na ławce rezerwowych. To nie jest piłkarz na miarę MUFC. Myślę, że szanse powinien dostać Lee Martin, chociaż ostatnio coraz bardziej wątpię, że ten Anglik zrobi karierę na OT.

Odejść powinien również Dong. I tutaj nie trzeba wiele pisać. Jest po prostu słaby. Lepiej stawiać na młodszych, a z pewnością lepszych - Brandy'ego, Wellbecka, czy Campbella.

I niestety...Darren Fletcher. Szkot to bardzo, bardzo solidny zawodnik, ale w obecnej sytuacji dopiero 5-ty środkowy pomocnik w naszej kadrze. Darren niszczycielem już nie będzie, a w średniaku Premiership mógłby grać pierwsze skrzyce. Zrobił by tym samym miejsce dla Darrona Gibsona, czy Kierana Lee, którzt zdają się mieć więcej talentu niż Szkot.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-01-2008 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
ring0 napisał(a):Rooney, Tevez, Saha, jeszcze jeden napastnik w drodze + Manucho -> to zdecydowanie za duża konkurencja dla tego Chińczyka.

Moim zdaniem Garry Neville i John O'Shea to dla niego za duża konkurencja w ataku.

Breakthru napisał(a):Wiesz wziąłem pod uwagę wyniki z Antwerpii gdzie jakoś sobie radził i miał skuteczność występy/gole ponad 50%... tyle, że potem sprawdziłem na Wiki - Royal Antwerp to druga liga belgijska. ;]

No, tyle że poziom drugiej ligi belgijskiej to chyba porównywalny do poziomu naszej drugiej ligi. A to jakby nie patrzeć trochę mało jak na gracza, za którego daliśmy 3,5 mln funtów.

michal85 napisał(a):Na początek Chris Eagles. Na takich zawodników nie ma sensu stawiać. W tym roku skończy bodaj już 23 lata, a dalej ma olbrzymie problemy ze znalezieniem się choćby na ławce rezerwowych. To nie jest piłkarz na miarę MUFC. Myślę, że szanse powinien dostać Lee Martin, chociaż ostatnio coraz bardziej wątpię, że ten Anglik zrobi karierę na OT.

Problem polega na tym, że gdy Eagles zaczął naprawdę solidnie grać, to kupiliśmy Naniego. Nic wielkiego jeszcze nie pokazał, na pewno nic więcej niż pokazał Eagles. Ale niestety zajął mu miejsce w składzie i dla Eaglesa przyszłości już na OT imo nie ma żadnej.

michal85 napisał(a):Odejść powinien również Dong. I tutaj nie trzeba wiele pisać. Jest po prostu słaby. Lepiej stawiać na młodszych, a z pewnością lepszych - Brandy'ego, Wellbecka, czy Campbella.

Żaden z tych młodych nie ma szans na przebicie się do składu. Już dawno temu zmieniliśmy politykę. Już nie stawiamy na młodych tylko kupujemy za duże pieniądze lepszych/już ukształtowanych zawodników.

michal85 napisał(a):I niestety...Darren Fletcher. Szkot to bardzo, bardzo solidny zawodnik, ale w obecnej sytuacji dopiero 5-ty środkowy pomocnik w naszej kadrze. Darren niszczycielem już nie będzie, a w średniaku Premiership mógłby grać pierwsze skrzypce. Zrobił by tym samym miejsce dla Darrona Gibsona, czy Kierana Lee, którzt zdają się mieć więcej talentu niż Szkot.

Na pewno żaden z nich nie miał tyle talentu co Fletcher. I znów pytanie, po co oddawać tak solidnego gracza jakim jest Fletcher, do tego tak oddanego i lojalnego, który godzi się z rolą rezerwowego. Znów byśmy musieli później dokupić zmiennika, a takiego z umiejętnościami Fletchera i tak młodego ciężko znaleźć, albo trzeba przepłacić. Fletcher podstawowym zawodnikiem nigdy nie będzie, ale jako zmiennik jest po prostu idealny dla naszej drużyny. Carrick i Hargreaves też muszą odpoczywać, Scholes za jakiś czas będzie wycofywany ze składu powoli, a Anderson nie da nam tego co daje nam Fletcher. Więc komu przeszkadza 5 pomocnik w klubie, który nie marudzi, nie jest drogi w utrzymaniu, jest oddany klubowi, ma naprawdę solidne umiejętności a gdy potrzeba wchodzi na boisko i zostawia tam całe zdrowie. Nie mów, że np z Romą nie był fantastyczny. Imo gracz meczu, to dzięki niemu Carrick miał tyle swobody w rozgrywaniu. A takich meczy miał już w swoim życiu trochę.

Nie ma sensu na siłę wyrzucać ludzi ze składu, którzy są zmiennikami i nikomu nie wadzą. No bo niby jaki jest tego sens.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
28-01-2008 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #11
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
pawlo napisał(a):I znów pytanie, po co oddawać tak solidnego gracza jakim jest Fletcher, do tego tak oddanego i lojalnego, który godzi się z rolą rezerwowego. Znów byśmy musieli później dokupić zmiennika, a takiego z umiejętnościami Fletchera i tak młodego ciężko znaleźć, albo trzeba przepłacić.
Dokładnie. Lepiej mieć szeroką kadrę, bo w każdej chwili mogą nas dopaść jakieś kontuzje i młodzi wystawieni na głęboką wodę na pewno nie będą się spisywać tak jak szkot. Solidny rezerwowy, nie narzekający na swoją sytuację to skarb. W każdym meczu chłopak daje z siebie 100%. To się ceni.


Fan United od 1992 roku
28-01-2008 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Na pierwszy miejscu wywaliłbym, ale tylko na wypożyczenie Donga. Chińczyk jest zdecydowanie za słaby na United, równie dobrze mógłby w United zagrać Tomasz Zahorski, ale może nam przynieść niezłe skutki marketingowe. Przecież tego stada Chińczyków nie będzie obchodziło, czy zawodnik na stałe gra na Old Trafford, czy też nie, dla nich ważne będzie, że będą mogli kupić sobie koszulkę Diabłów z nazwiskiem tego gośćia.

michal85 napisał(a):I niestety...Darren Fletcher. Szkot to bardzo, bardzo solidny zawodnik, ale w obecnej sytuacji dopiero 5-ty środkowy pomocnik w naszej kadrze. Darren niszczycielem już nie będzie, a w średniaku Premiership mógłby grać pierwsze skrzyce. Zrobił by tym samym miejsce dla Darrona Gibsona, czy Kierana Lee, którzt zdają się mieć więcej talentu niż Szkot.

Szkot wielokrotnie podkreślał, że nie przeszkadza mu rola rezerwowego w United, dlatego może zostać. Oprócz nominalnej pozycji środkowego pomocnika Szkot może występować także na lewej flance obrony, gdzie wystąpił już kilkakrotnie i nit nie miał do niego żadnych zastrzeżeń. Flatech od ostatniego sezonu jest takim solidnym rezerwowym i niech tak zostanie, po co go sprzedawać i szukać wiatru w polu.

michal85 napisał(a):Na początek Chris Eagles.

A ja coś, sam nie wiem, czemu widzę w tym gościu i chcę, aby pozostał na Old Trafford, parę razy już wystąpił w pierwszej drużynie United i zaprezentował się naprawdę pozytywnie, ale jak napisał pawlo, miejsce w składzie wygryzł mu Nani. Ale nie możemy zapominać, że nitk nie jest wieczny i że czas Giggsa powoli dobiega końca, że Walijczyka (odpukać) zaczną dopadać drobne kontuzje i będzie trzeba powoli szukać alternatywy, jedna już jest w osobie Naniego, tą drugą może być właśnie Eagles
28-01-2008 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #13
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:Problem polega na tym, że gdy Eagles zaczął naprawdę solidnie grać, to kupiliśmy Naniego. Nic wielkiego jeszcze nie pokazał, na pewno nic więcej niż pokazał Eagles. Ale niestety zajął mu miejsce w składzie i dla Eaglesa przyszłości już na OT imo nie ma żadnej.
Wymień choć jeden mecz w którym Eagles zagrał solidnie. To po prostu za słaby piłkarz na nasz klub, co pokazał i w Watfordzie i w NEC.

Cytat:Żaden z tych młodych nie ma szans na przebicie się do składu. Już dawno temu zmieniliśmy politykę. Już nie stawiamy na młodych tylko kupujemy za duże pieniądze lepszych/już ukształtowanych zawodników.
W ostatnich latach nie mieliśmy po prostu wystarczająco utalentowanej młodziezy. Owszem, raczej nie zdarzy się już sytuacja pododbna do tej z połowy lat 90, kiedy nasza akademia wręcz hurtowa dostarczała młodych zawodników do pierwszego zepsołu, ale jestem przekonany, że wciąż możemy kontynuować swoje tradycje.

Nie wiem czemu przekreślasz Brandy'ego (przed kontuzją postrzegany ponoć jako jeden z największych talentów w Europie. Ostatnio wrócił do formy i fenomenalnie zagrał na Champions Youth Cup). Warunki fizyczne mogą być w jego przypadku problemem, ale już przekreślanie Wellbecka jest dziwne. Wydaje się bowiem, że ten chłopak ma całkiem duże szanse wielką karierę.

Cytat:Na pewno żaden z nich nie miał tyle talentu co Fletcher.
Czemu wypowiadasz się o nim w czasie przeszłym? Przecież to dalej są nasi zawodnic. Ba, K.Lee został nawet wybrany Graczem Rezerw w zeszłym roku. Gibson lepiej strzela, niegorzej podaje, ma lepsze warunki fizyczne - myślę, że ma większe szanse na zrobienie kariery. Pododbnie Lee, którego gra bardzo mi przypomina Hargreavesa.

Cytat: I znów pytanie, po co oddawać tak solidnego gracza jakim jest Fletcher, do tego tak oddanego i lojalnego, który godzi się z rolą rezerwowego.
Bo mamy co najmniej dwóch 20-latków z wielkim potencjałem na jego pozycję.

Cytat:Znów byśmy musieli później dokupić zmiennika, a takiego z umiejętnościami Fletchera i tak młodego ciężko znaleźć, albo trzeba przepłacić.
Patrz wyżej.

Cytat:Scholes za jakiś czas będzie wycofywany ze składu powoli, a Anderson nie da nam tego co daje nam Fletcher.
Scholes pogra jeszcze spokojnie ze 2 lata, a wtedy mogliby już być gotowi do gry nasi wychowankowie. Gdyby tylko otrzymali szansę...

Cytat:Więc komu przeszkadza 5 pomocnik w klubie, który nie marudzi, nie jest drogi w utrzymaniu, jest oddany klubowi, ma naprawdę solidne umiejętności a gdy potrzeba wchodzi na boisko i zostawia tam całe zdrowie. Nie mów, że np z Romą nie był fantastyczny. Imo gracz meczu, to dzięki niemu Carrick miał tyle swobody w rozgrywaniu. A takich meczy miał już w swoim życiu trochę.
Zawsze broniłem Fletchera i byłem zwolennikiem jego gry na OT. Nie zmienia to jednak faktu, że jego czasu w Teatrze Marzeń moim zdaniem już mija. To nie jest już 20-latek, z którym możemy wiązać nadzieję. Pewnie jeszcze takie 2 sezony grzania na ławy i będziemy mieli powtórkę z Butta, czy Neva Wink A teraz gdy mamy dwóch zdolnych środkowych pomocnikó, to moim zdaniem powinniśmy postawić na nich.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-01-2008 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
milosz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Był taki czas, że Fletcher i Eagles już zaczeli sie rozkręcać, ale przyszli Anderson i Nani i ich przyćmili. W dodatku Fletch gra w tym sezonie slabo i nieprzekonująco. Jak pisałem w tamtym sezonie miał jakieś tam dobre momenty, a wtym dostał kilka szans, ale w żadnym meczu nie pokazał zbyt wiele.
Simpson i Evans równiez długo nie zagrzeją, odejdą podobnei jak Bardsley czyli jako kolejna niespełniona nadzieja, dla której nie ma miejsca w składzie.
28-01-2008 17:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #15
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
milosz napisał(a):Simpson i Evans równiez długo nie zagrzeją, odejdą podobnei jak Bardsley
No bez przesady. Akurat oni są piłkarzami, którzy mają spore szansę w przyszłości stać się ważnymi postaciami w zespole.


Fan United od 1992 roku
28-01-2008 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości