Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #13
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:Problem polega na tym, że gdy Eagles zaczął naprawdę solidnie grać, to kupiliśmy Naniego. Nic wielkiego jeszcze nie pokazał, na pewno nic więcej niż pokazał Eagles. Ale niestety zajął mu miejsce w składzie i dla Eaglesa przyszłości już na OT imo nie ma żadnej.
Wymień choć jeden mecz w którym Eagles zagrał solidnie. To po prostu za słaby piłkarz na nasz klub, co pokazał i w Watfordzie i w NEC.

Cytat:Żaden z tych młodych nie ma szans na przebicie się do składu. Już dawno temu zmieniliśmy politykę. Już nie stawiamy na młodych tylko kupujemy za duże pieniądze lepszych/już ukształtowanych zawodników.
W ostatnich latach nie mieliśmy po prostu wystarczająco utalentowanej młodziezy. Owszem, raczej nie zdarzy się już sytuacja pododbna do tej z połowy lat 90, kiedy nasza akademia wręcz hurtowa dostarczała młodych zawodników do pierwszego zepsołu, ale jestem przekonany, że wciąż możemy kontynuować swoje tradycje.

Nie wiem czemu przekreślasz Brandy'ego (przed kontuzją postrzegany ponoć jako jeden z największych talentów w Europie. Ostatnio wrócił do formy i fenomenalnie zagrał na Champions Youth Cup). Warunki fizyczne mogą być w jego przypadku problemem, ale już przekreślanie Wellbecka jest dziwne. Wydaje się bowiem, że ten chłopak ma całkiem duże szanse wielką karierę.

Cytat:Na pewno żaden z nich nie miał tyle talentu co Fletcher.
Czemu wypowiadasz się o nim w czasie przeszłym? Przecież to dalej są nasi zawodnic. Ba, K.Lee został nawet wybrany Graczem Rezerw w zeszłym roku. Gibson lepiej strzela, niegorzej podaje, ma lepsze warunki fizyczne - myślę, że ma większe szanse na zrobienie kariery. Pododbnie Lee, którego gra bardzo mi przypomina Hargreavesa.

Cytat: I znów pytanie, po co oddawać tak solidnego gracza jakim jest Fletcher, do tego tak oddanego i lojalnego, który godzi się z rolą rezerwowego.
Bo mamy co najmniej dwóch 20-latków z wielkim potencjałem na jego pozycję.

Cytat:Znów byśmy musieli później dokupić zmiennika, a takiego z umiejętnościami Fletchera i tak młodego ciężko znaleźć, albo trzeba przepłacić.
Patrz wyżej.

Cytat:Scholes za jakiś czas będzie wycofywany ze składu powoli, a Anderson nie da nam tego co daje nam Fletcher.
Scholes pogra jeszcze spokojnie ze 2 lata, a wtedy mogliby już być gotowi do gry nasi wychowankowie. Gdyby tylko otrzymali szansę...

Cytat:Więc komu przeszkadza 5 pomocnik w klubie, który nie marudzi, nie jest drogi w utrzymaniu, jest oddany klubowi, ma naprawdę solidne umiejętności a gdy potrzeba wchodzi na boisko i zostawia tam całe zdrowie. Nie mów, że np z Romą nie był fantastyczny. Imo gracz meczu, to dzięki niemu Carrick miał tyle swobody w rozgrywaniu. A takich meczy miał już w swoim życiu trochę.
Zawsze broniłem Fletchera i byłem zwolennikiem jego gry na OT. Nie zmienia to jednak faktu, że jego czasu w Teatrze Marzeń moim zdaniem już mija. To nie jest już 20-latek, z którym możemy wiązać nadzieję. Pewnie jeszcze takie 2 sezony grzania na ławy i będziemy mieli powtórkę z Butta, czy Neva Wink A teraz gdy mamy dwóch zdolnych środkowych pomocnikó, to moim zdaniem powinniśmy postawić na nich.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-01-2008 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - michal85 - 28-01-2008 17:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości