Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #466
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ja nie uważam, że będzie się łamał, nie mam takiej wiedzy, może znachorom i babom zielarkom z Carrington ten jeden raz coś się udało, ale sądzę, że nieciekawą ewentualność łamliwości trzeba rozważać.
A wtedy, niech RvP nie będzie dostępny przez, dejmy na to, trzecią część sezonu, to, dołożywszy mecze na ogarnięcie się na boisku po przerwach, taki Chicha może być przydatny.

Natomiast, jeśli Groszek odejdzie do klubu, w którym będzie pierwszym wyborem, a nie będzie to coś w stylu Fulham, to jeszcze świat zadziwi.

Gdzie jest Groszek?
29-12-2013 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #467
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Przy założeniu, że Welbeck gra tak jak teraz, czyli bierze udział w grze kombinacyjnej, potrafi minąć jednego, dwóch rywali, a do tego strzela bramki to rzeczywiście - wolę jego niż Hernandeza. Tylko to, że Welbeck będzie (jest) wyżej w hierarchii to nie znaczy, że Chicha będzie musiał odejść. Przede wszystkim ze względu na te dwie sytuacje, które wymienił Krix. Tak naprawdę to dla nas największym wzmocnieniem będzie w najbliższych okienkach transferowych przedłużenie kontraktu z Rooneyem. Niestety coś mi się wydaje, że jednak z tym będzie problem, do tego podatny na kontuzję RvP i może nie być rewelacji w napadzie. Szykują się jakieś transfery kreatywnych pomocników, skrzydłowych i może Javier będzie miał jeszcze drugie życie na OT Big Grin
Już pomijam to, że główne założenie jest bardzo życzeniowe, Redziu Wink

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
29-12-2013 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #468
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Niestety coś mi się wydaje, że jednak z tym będzie problem, do tego podatny na kontuzję RvP i może nie być rewelacji w napadzie. Szykują się jakieś transfery kreatywnych pomocników, skrzydłowych i może Javier będzie miał jeszcze drugie życie na OT

Taka rewolucja też bardzo życzeniowa Wink

No i jeszcze jedna istotna sprawa. RVP niemal od początku sezonu zmaga się z urazami, więc niby konkurencja mniejsza. A Javier do tego pory 8 razy wyszedł od pierwszej minuty i 9 z ławki. Nie wiem, czy to mu odpowiada, jeśli tak to chwała mu za to i niech zostaje. Ja się tylko boję, że to zaczyna mu doskwierać i dlatego niedługo może odejść.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-12-2013 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #469
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Javier raczej odejdzie po sezonie, no chyba, że pożegnamy się z Rooney'em. Już go na pewno dupa boli od siedzenia na ławce.

Ciekawe co się będzie działo latem, ale może nas czekać rewolucja i dlatego już teraz by się wypadało zacząć oglądać za nowymi piłkarzami. Do odstrzału są Anderson, Young, Odbytner i Fabio, Giggs i Rio kończą z piłką, Evra raczej wróci do Francji, plus tacy gracze jak Nani, Javier, Zaha, Kagawa czy Roo(spodziewam się kolejnego serialu z jego odejściem), których przyszłość w United stoi pod znakiem zapytania. Jest tego trochę, a miejsca na błędy jak z tego okienka już nie ma.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-12-2013 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #470
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Jeśli Hernandez chce odejść, to nie widzę problemu. Od zawsze mówiłem, że to nie jest materiał na napastnika w topowym zespole. Jako 3-4 napastnik jest świetny dla takiego klubu jak my, ale raczej nic ponad to. Na pewno będzie nam trudno go zastąpić, bo raczej mało jest zawodników prezentujących taki poziom, którzy zgodziliby się grzać regularnie ławę. Ewentualne odejście Roo niewiele jednak zmieni w jego sytuacji, bo rywalizuje on o miejsce w składzie nie z Wazzą, a z Welbzem i RvP. Jeśli nawet Wazza odejdzie, to jestem przekonany, że kupimy kogoś na "10tkę".

Cytat:1) Robin van Persie będący 30-latkiem, któremu lata już lada chwila zaczną na tej pozycji doskwierać + kontuzje, których w Arsenalu było sporo, a których brak w sezonie poprzednim był cudem na miarę awansu Polski na mistrzostwa świata, o czym wielu chyba zapomina.
Nie do końca. Wystarczy przypomnieć, że Holender w sezonie poprzedzającym jego przejścia do United zagrał dla AFC 48 meczów.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-12-2013 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #471
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
matys napisał(a):Już go na pewno dupa boli od siedzenia na ławce.

W ostatnim meczu jakoś nie pokazał za bardzo że ta dupa go aż tak bardzo boli...tym bardziej że przeciwnik nie był topowy. Jeśli już miało by dojść do jego sprzedaży to tylko poza Anglię,żeby nam nie doskwierał za bardzo na własnym podwórku.
Jeśli chodzi o Kagawę to nie stanowi to żadnego problemu. BVB przyjmą go z otwartymi rękami więc z małą dopłatą oddali by nam Reusa. Najtrudniej będzie utrzymać Roo, jeśli nie osiągniemy przyzwoitego wyniku w tym sezonie.
30-12-2013 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #472
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
El Polako napisał(a):W ostatnim meczu jakoś nie pokazał za bardzo że ta dupa go aż tak bardzo boli...tym bardziej że przeciwnik nie był topowy.
A no tak, zagrał słabo, czyli nie zależy mu na graniu w pierwszym składzie, logiczne.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-12-2013 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #473
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Można zagrać słabo ale starać się, dużo biegać i walczyć. Pokazać że jest się przydatnym dla zespołu i tego właśnie u niego nie widziałem.
02-01-2014 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #474
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Właściwie to Kagawa gdy przychodził do nas to miał ponoć najlepsze wyniki w testach sprawnościowych bodaj od czasów Becksa co oznacza że może biegać bez przerwy 90 minut. Przy tym fakcie krytyka przestojów w grze Kagawy i tego braku zaangażowania(nie lubię tego określenia) może mieć sens.
02-01-2014 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #475
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Moje posty odnosiły się do Groszka;p
02-01-2014 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #476
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Komu jak komu ale Groszkowi bym nigdy nie odmówił chęci do grania. Zawsze jest aktywny, dużo biega nawet gdy jest to bieganie za piłką, czasami można było a ostatnio idzie się przyczepić do niego co raz częściej o braki techniczne, ale to jedyne co można mu zarzucić.
03-01-2014 01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #477
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
No to pomyślcie sobie ze zacząłem nowy wątek Big Grin
03-01-2014 06:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #478
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
David Moyes. Moim zdaniem, najgorszy transfer Fergusona. Djemba-Djemba był lepszy.
05-01-2014 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #479
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Bebe gorszy, nie kłam Pcheła. Moyes nie jest bejem, za którego 7 baniek daliśmy.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
05-01-2014 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #480
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
RedLucas napisał(a):nigdy w życiu nie widziałem człowieka z takim instynktem do znajdywania się w polu karnym
Tomasz Frankowski.
michal85 napisał(a):Jeśli Hernandez chce odejść, to nie widzę problemu. Od zawsze mówiłem, że to nie jest materiał na napastnika w topowym zespole
Nieprawda. Javier tylko potrzebuje jednego- idealnych dograń. A tego nie ma i nie będzie, gdyż nasz środek pola obecnie to jest jakaś katastrofa. Swego czasu mówiło się, że Andy Cole potrzebuje dziesięciu okazji, żeby raz trafić, chciałbym zobaczyć ile razy by ukuł Chicha mając takich kolegów w pomocy, jak miał anglik.
Zasadniczo nie ma co się skupiać ja napastnikach, bo obecnie problem leży tylko i wyłącznie w pomocy oraz obronie. Takie moje zdanie.


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2014 23:15 przez sebos_krk.)
05-01-2014 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości