Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #519
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Asysta tak naprawdę była dziełem przypadku. Mocna dzida po ziemi na ślepo, mieliśmy szczęście, że Brown zmienił tor lotu piłki inaczej Mata nie dostałby jej pod nogi. Valencia jest tragiczny... nie zmienia tego fakt, że w obronie wyglądał nawet przyzwoicie. W ataku ten facet nie daje kompletnie nic! Zero jakiegoś zrywu, dryblingu czy zaskoczenia. Wszystko jakby w zwolnionym tempie, przyspawany do linii bocznej. Wszystko grane na alibi, do najbliższego partnera. A dośrodkowania? Niczym Bebe czy Kosowski - z jednej strony boiska na drugą.

Jeśli chcemy grać 3-5-2 to na pozycje wahadłowego musi grać ktoś przebojowy. Szybki, kreatywny, grający klepką lubiący drybling. Inaczej nasza gra w dalszym ciągu będzie wyglądała tak statycznie jak dotychczas. Długo byłem cierpliwy, ale mam już serdecznie dosyć oglądania takich zawodników w barwach United.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
25-08-2014 06:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - Foster - 25-08-2014 06:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości