Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #571
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Dokładnie. Nie rozumiem w ogóle dyskusji na tym etapie rozgrywek.

A przy okazji dodam, że dopiero teraz przeczytałem wcześniejsze posty. I żałuję, że zmarnowałem czas. Dowiedziałem się jakoby było kilku hubsonów, którzy jeszcze (co lepsza) robią kozaków ze Smallinga i Cleva...Extra, ale na bajki jestem za stary Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-12-2014 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #572
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
AKurat ja broniłem i Smallinga i Fellainiego i obaj pokazali, że warto było trzymać ich stronę. Ale wejdzie taki rudy który oczywiście ma mnie w ignorowanych i nawet nie ma pojęcia co ja piszę i wrzuca taki kretyński post...

Ja bym nie wywalił żadnego z tych stoperów. Dać Blacketta do wypożyczenia razem z Mc'Nairem. Zostaje nam 3 szklanych + Rojo który niech robi konkurencję Shawowi albo Youngowi na lewej. Wydać trochę melonów na jakiegoś stopera, tylko tu też kwestia na kogo...? Bo tak naprawdę to nasi nie mają problemu z umiejętnościami a jedynie z doświadczeniem. No i w dalszym ciągu jak dla mnie problemem jest to, że ogólnie całościowo jako drużyna bronimy bardzo kiepsko. Osobiście na ten moment chciałbym zobaczyć Smallinga w parze z Jonesem na środku a Evansa jako opcję rezerwową dla nich.

Niby Miranda, niby Godin, fajnie, ale obawiam się, że oni dwaj grają dobrze bo całe Ateltico gra dobrze w dodatku w dużo mniej siłowej lidze i obawiam się czy ich sprowadzenie zdało by egzamin a trzeba by wydać pewnie ponad 20 mln Euro na któregoś z nich.

I w sumie to bardziej by się nadawało do United w sezonie 2014/2015 ale to zatrważające, że mając takich piłkarzy zaliczając taką serię gramy taki pach. Problemem jest to co pisałem na shoucie. Zamiast kupować Falcao trzeba było kupić pomocnika, żeby Rooney nie musiał się cofać do tyłu.

Najfajniej by było gdyby 11 na przyszły sezon wyglądała mniej więcej tak.

DDG
Rafael(przynajmniej na razie) - Smalling - Jones- Shaw
Carrick - Herrera
Di Maria - Mata - nowy grajek
Rooney

lub ewentualnie bramkarz i linia obrony taka sama i w pomocy
Carrick - nowy grajek
Di Maria - Herrera - Mata
Rooney

lub też Carrick - nowy grajek
Di Maria - Mata/Herrera - nowy grajek.

Musimy wybrać jedną formację którą ewentualnie można modyfikować na potrzeby pojedynczych meczów i w taki sposób grać, bo takie wypadanie z diamentu na 4-2-3-1 a potem na 3-5-2 nie zdają egzaminu.

Nietypowo zgodzę się z rudym, że trzeba mieć skrzydłowych, chociaż wolałbym takich schodzących, którzy robili by miejsca bocznym obrońcom, City mimo iż prowadził ich Mancini kiedyś bardzo fajnie to robiło z Nasrim i Silvą na bokach schodzących do środka.
Zgodzę się także z Underem, że fajnie by było gdyby Mata zaczął grać tak jak w Chelsea a najlepiej w Chelsea grał gdy był takim pseudo skrzydłowym tudzież, bocznym ofensywnym pomocnikiem.

Co jak co, ale dużo łatwiej zmieścić Matę i Di Marię razem w pomocy niż Rooneya i van Persiego upychając do tego jeszcze Kolumbijczyka.

Generalnie niby punktowo się zgadza wszystko, fajną serię zaliczyliśmy, ale jesteśmy na takim a nie innym miejscu głównie przez słabość Arsenalu, Tottenhamu, Evertonu także no i Liverpoolu zwłaszcza chyba. No bo jeżeli w boxing day West Ham i Southampton jest wyżej niż Arsenal, Liverpool, Tottenham no to ma to swoją wymowę.

Jednak jeżeli chodzi o kulturę gry to nadal jest kupa, bryndza. Może bronimy trochę lepiej, ale w ataku nadal nie ma polotu ani pomysłu. Pół roku mija, można było oczekiwać więcej od van Gaala chociaż bronią go punkty...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2014 15:12 przez Hubson.)
22-12-2014 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #573
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Generalnie nieźle Hubson gada, tylko zwrócę uwagę na jedną rzecz. Pod żadnym pozorem nie róbmy z ADM skrzydłowego! Na tej pozycji nie zagrał u nas dobrych choćby 10 minut. Też na tej pozycji przez kilka sezonów irytował w Realu, kiedy chcieli go oddawać za marne 20 melonów. Nie muszę chyba mówić, że ten gość MUSI grać taki wolny elektron w środku pola, mając obok siebie jeszcze dwóch zawodników w tej strefie.

To jest nasza gwiazda numer 1 obecnie i wokół niego powinniśmy budować zespół. Czyli prawdopodobnie najlepsze byłoby dla nas 433, z ADM w trójce środkowych pomocników. I mam wielką nadzieję, że LVG czym prędzej zda sobie sprawę, że Di Maria na skrzydle to pomyłka, bo póki co nie widzę, żeby Holender podzielał moje zdanie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-12-2014 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #574
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:Generalnie nieźle Hubson gada, tylko zwrócę uwagę na jedną rzecz. Pod żadnym pozorem nie róbmy z ADM skrzydłowego! Na tej pozycji nie zagrał u nas dobrych choćby 10 minut. Też na tej pozycji przez kilka sezonów irytował w Realu, kiedy chcieli go oddawać za marne 20 melonów. Nie muszę chyba mówić, że ten gość MUSI grać taki wolny elektron w środku pola, mając obok siebie jeszcze dwóch zawodników w tej strefie.
Tak, tak, tak, tak. Dokładnie. Robienie z Di Marii skrzydłowego nie jest dobrym pomysłem. Boczny ofensywny pomocnik jak najbardziej, ale na pewno nie skrzydłowy.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
23-12-2014 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #575
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
No i chyba trzeba już szukać klubów dla Powella i Zahy. Pierwszy 3 razy zagrał w Premier League w słabiutkim Leicester a Zaha nie wywalczył sobie placu w Crystal Palace. Nie wiem co z Keanem ale raczej też do odstrzału. Nie wiem kto z nas ogląda mecze Burnley, ja widziałem dwa i mnie Michael nie zachwycił. Bliżej mu do Cathcartniż Evansa

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
23-12-2014 03:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #576
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
No i okazało się, że faktycznie Zahy i Keane'a już u nas nie ma.
Ja może wygłoszę kontrowersyjną tezę, ale chciałbym bardzo aby De Gea odszedł w lecie do Realu. Oczywiście, jest mega bramkarzem, ilość uratowanych przez niego punktów jest trudna do oszacowania, ale nie chciałbym oglądać w United zawodnika dla którego United to przystanek. Nawet jeśli przedłużymy z nim umowę, sypiąc mu worek siana, to on dalej będzie myślami w Madrycie. Dodając do tego Mendę-Mendesa chciałbym aby David opuścił Old Trafford. Dla mnie jego postawa jest sprzeczna z DNA United i obecność tego typu zawodników mi bardzo nie odpowiada. Pamiętacie jak kuszono Vidica? Dla Skały nie było tematu Realu. Siłą Manchesteru za kadencji SAFa(na której cieniem kładą się tylko ostatnie bardzo słabe lata po finale na Wembley) było to, że najwazniejsza była drużyna, a Sir Alex nie miał oporów przed wymianą poszczególnych elementów.

Parówka do Realu, Varane na Old Trafford.

Poza tym chciałbym aby odeszli Valencia, Evans, Nani, Young i Falcao.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2015 16:35 przez Under.)
04-05-2015 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #577
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Nani? Możesz coś więcej? Bo o ile dobrze kojarzę, to chciałbyś, abyśmy grali 433, więc chyba przebojowy skrzydłowy by się przydał?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
04-05-2015 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #578
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Tak, sprzedajmy Younga i Valencie, którzy w tym sezonie udowodnili jak bardzo potrafią być przydatni. To są idealni zawodnicy do rotacji, także doprawdy nie rozumiem dlaczego mamy ich sprzedawać. To nie FM, gdzie w zespole możesz mieć 23 gwiazdy i wszyscy będą zadowoleni...



Mój Blog: Pod presją czasu
04-05-2015 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #579
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:Nani? Możesz coś więcej? Bo o ile dobrze kojarzę, to chciałbyś, abyśmy grali 433, więc chyba przebojowy skrzydłowy by się przydał?
Ano chciałbym grać w 4-3-3, ale wydaje mi się, że Nani w United to związek bez przyszłości. Wiek, ostatnie sezony na OT z tego chyba nic nie będzie, jak z Grochem. Zresztą, z 4-3-3 jest problem taki, że nie wiadomo gdzie w takim ustawieniu upchnąć Matę(przy założeniu, że Angel biegałby w środku).

Kiedy Young udowodnił, że jest przydatny? Za słaby na obrońcę, za słaby na skrzydłowego.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
05-05-2015 00:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #580
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Under napisał(a):Kiedy Young udowodnił, że jest przydatny? Za słaby na obrońcę, za słaby na skrzydłowego.
Przecież to nasz najlepszy skrzydłowy w tym sezonie. W kilku spotkaniach miałem wręcz wrażenie, że cały zespół liczy tylko na to co zrobi Young- nie dlatego, że innym nie szło, ale dlatego, że tak dobrze grał. Każda piłka szła do niego.
W ostatnich meczach trochę spuścił z tonu, ale to nie powód do takich osądów.


Fan United od 1992 roku
05-05-2015 06:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #581
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Nie no, bądźmy poważni. Jeśli ktoś patrzy tylko i wyłącznie na statystyki to faktycznie okaże się, że Young to jakiś podrzędny piłkarz. Tyle tylko, że taki grajek jest potrzebny niemal każdej drużynie. Pracuje za dwóch, do tego w ofensywie nie jest wcale taki bezużyteczny. Do rotacji oaz do roli zadaniowca na niektóre mecze jak znalazł. A obiektywnie patrząc jeden z jaśniejszych punktów tej drużyny w sezonie.

Odejść powinien niestety Evans, Falcao po prostu nie możemy kupować.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
05-05-2015 09:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #582
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:Przecież to nasz najlepszy skrzydłowy w tym sezonie. W kilku spotkaniach miałem wręcz wrażenie, że cały zespół liczy tylko na to co zrobi Young- nie dlatego, że innym nie szło, ale dlatego, że tak dobrze grał. Każda piłka szła do niego.
W tym sezonie Young i Januzaj to jedyni skrzydłowi w kadrze zespołu.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
05-05-2015 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #583
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Under napisał(a):
Cytat:Przecież to nasz najlepszy skrzydłowy w tym sezonie. W kilku spotkaniach miałem wręcz wrażenie, że cały zespół liczy tylko na to co zrobi Young- nie dlatego, że innym nie szło, ale dlatego, że tak dobrze grał. Każda piłka szła do niego.
W tym sezonie Young i Januzaj to jedyni skrzydłowi w kadrze zespołu.

Muszę cię zmartwić bo chodzą dość wiarygodne newsy że Young i Jones w lecie podpiszą nowe kontrakty.

Na pewno przydałoby się zarobić na Evansie, Rafael pewnie odejdzie, Januzaj na wypożyczenie, kogoś z młodych stoperów też można wypożyczyć Blacketta albo Mcnaira, może Pereirę. RvP może zostać spieniężony jeśli będzie sensowna opcja na drugiego napastnika za niego bo pierwszego mamy takiego że nie mamy szans na zmianę, Rooney za drogi w utrzymaniu więc grać musi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2015 10:36 przez samcro.)
05-05-2015 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #584
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ponoć jednym z warunków Perreiry było to, że w przyszłym sezonie będzie na wypożyczeniu. Najprawdopodobniej w PSV. Blacketta oraz Mccnaira bym wypożyczył od razu. Z młodych odejdą najpewniej jeszcze Thorpe i Amos, a nie wykluczałbym również Keanea. Nieznane są również losy Sama Johnstonea - w przerwie zimowej sporo się mówiło, że ma odejść na stałe do PNE. Sam wprawdzie trafił tam na wypożyczenie, ale niewykluczone, że w lecie już na stałe tam wyląduje. A byłaby to szkoda, bo to utalentowany łapacz.

Pożegnałbym również Lingarda. Lubię go, ale w ostatnim czasie trochę stanął w miejscu, a my na jego pozycji potrzebujemy graczy wyjątkowych, bo zadaniowców już mamy.

Zresztą mamy na zapleczu całkiem sporo grajków, którzy pewnie albo odejdą na stałe w lecie, albo wylądują gdzieś na wypożyczeniu. Ciekaw jest, który z młodych dostanie szanse na tournee.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
05-05-2015 10:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #585
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Z Lingarda już nic nie będzie. Rezewowy Derby County... ciekawe czy ktoś wyłoży za niego jakieś pieniądze. Pewnie on i Keane zachaczą się gdzieś w Championship, ale to chyba szczyt ich możliwości. Wciąż czekamy na wychowanka na poziomie United.

Cytat:Muszę cię zmartwić bo chodzą dość wiarygodne newsy że Young i Jones w lecie podpiszą nowe kontrakty.
Januzaj nie lubi tego.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
05-05-2015 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości