Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Burżuj Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #128
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Co do Berbatov v Tevez, to jeśli skoncentrować się na lidze - bo te CC, FA to jedynie mogą świadczyć na korzyść Carlosa, że jest wpuszczany na turnieje pocieszenia - to Argentyńczyk rozegrał 1859 minut, zaś Berbatov 2566, więc jednak nie tyle samo.. Carlos wbiegł na full time dziesięciokrotnie, podczas gdy Dimitr 22 razy.. no więc sorry.. nie sądzisz chyba, że CT32 wpuszczany pod koniec załapał się na tyle doliczonego czasu, że można go stawiać na równi z DB9 Wink

fidain napisał(a):Co do Ronaldo to on akurat ostatnio nic nie gada, że chce odejść. To jego "zobaczymy co przyszłośc przyniesie" to jest przecież jedynie zagranie pod publiczkę, żeby gazety o nim nie zapomniały bo już trochę przerzucają się na Riberyego. A Ronuś lubi jak się o nim pisze.
A Tevez nie może tego lubić?
fidain napisał(a):"Nikt mnie tu nie chce, nikt nie kocha, trener mnie nie lubi a atmosfera jest chujowa. Spierdalam stąd, najlepiej do Liverpoolu bo tam gra mój koleżka Marszczerano więc na pewno jest fajnie"
No powiedział jeszcze, że wyjedzie do Holandii i ożeni się z Torresem, a jego świadkiem będzie Rafa Benitez.. nie no kurwa.. nie pitol.. Tevez wielokrotnie mówił, że chce zostać dla kibiców i będzie starał się prowadzić rozmowy z klubem, ale zaznaczał też, że nie może być niczego pewny.

Jak czytasz te wypowiedzi, które chcesz przeczytać (lub masz prenumeratę The Sun i Bilda) to nie moja wina...
29-05-2009 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - Burżuj - 29-05-2009 19:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości