Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrestling
sebo205 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #1
Wrestling
Witam. Interesuję się wrestlingiem i moi ulubieni zawodnicy to: CM Punk, John Cena,
Edge, The Miz, Rey Mysterio
09-02-2011 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #2
Re: Wrestling
Niech mi ktoś wyjaśni. Ten wrestling to jest ustawiany czy jak? Bo każdy mówi, że to wszystko jest rezyserowane Tongue A przyznam się, że lubię to czasem oglądać :lol:

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
09-02-2011 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #3
Re: Wrestling
Kiedyś czytałem o tym i właśnie pisali tam, że jest to ustawiane. Oni tam się biją na niby. Przecież oni tak się na tym ringu niby biją, a nawet krew im nie pójdzie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
09-02-2011 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4
Re: Wrestling
Udawane, ale też lubię oglądać Tongue Muszka, obejrzyj sobie film "Zapaśnik" i wszystko będziesz wiedział.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-02-2011 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #5
Re: Wrestling
Wrestling jest to forma rozrywki, która sprawia mi radość Smile

Zapewne gdyby nie okres przed13/14 lat gdy moja głowa sięgała do stołu (albo i trochę ponad) Cartoon Network zamieniał się na TNT i leciało ukochane WCW, to teraz nie śledziłbym regularnie - TNA - co tydzień do obejrzenia jest jedna gala trwająca 90 minut + trzy godzinne PPV raz w miesiącu poświęcone samym walkom :mrgreen:

Najłatwiej powiedzieć, że biją się na niby. Przecież zawodnicy narażeni są na każdym kroku na kontuzje i prawdziwy ból towarzyszący pojedynkowi - scenariusz show jest ustawiony, wrestlerzy wiedzą co mają robić, ale przecież wszelakie akcje dochodzą do celu. Pro po krwi, czasem jest jej przesyt - tak zawodnicy krwawią naprawdę! Gdy trzeba profesjonalista nacina się żyletką powodując krwawienie

Prym wiedzie Ameryka kładąc nacisk na show, ale w Japonii czy też Meksyku wrestling jest elementem kultury, stanowi dla ludzi wielkie wartości.

Na ESC w sobotę wieczorem leci WWE z polskim komentarzem, a w niedziele powtórki po 15:00. Na eurosporcie 2 też można uświadczyć starsze walki w poniedziałki około 21:00.

Polska też może poszczycić się federacją, co prawda raczkującą, ale może http://www.ddwwrestling.pl/


Jakby ktoś chciał, to mogę wrzucić kilka perełek z pojedynków :tuptup:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
09-02-2011 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #6
Re: Wrestling
Jakoś mnie ta cała maskarada nie kręci...
Mata napisał(a):Gdy trzeba profesjonalista nacina się żyletką powodując krwawienie
Co także jest pokazane w "Zapaśniku" swoją drogą niezły film, w końcu nie byle kto jest jego reżyserem.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
10-02-2011 01:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #7
Re: Wrestling
Już pomijając fakt, że to show na niby, mogę zrozumieć, że ktoś się tym interesuje, sam pamiętam czasy Hulka Hogana i tego boomu na wrestling, ale za nic nie zrozumie tych tłumów w halach, którzy mogą tak bardzo emocjonować się czymś, co nie jest sportową rywalizacją. Traktują to tak strasznie poważnie.
Przypomina mi to program Jerrego Springera i oczekiwanie, kiedy baby się pobiją i pokażą cycki.


Fan United od 1992 roku
10-02-2011 09:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #8
Re: Wrestling
Mnie kiedyś podobał się się tylko taki koleś, który malował sobie twarz na biało czy nosił maskę. Nie pamiętam już nawet jak się nazywał. Dawno temu to było Smile

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
10-02-2011 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #9
Re: Wrestling
Jaroldz napisał(a):Mnie kiedyś podobał się się tylko taki koleś, który malował sobie twarz na biało czy nosił maskę.

[Obrazek: sting1_280x390_632449a.jpg]

?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-02-2011 14:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #10
Re: Wrestling
[Obrazek: 20f75d2b3954.gif]

Patrząc na wrestling pod względem sportowym to jest cyrk, ale pod względem rozrywkowym to już całkiem fajne show.
13-02-2011 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PEZDII 15. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Wrestling
Raz oglądałem odcinek co zakopali kolesia żywcem i po paru miesiącach zmartwychwstał
Wiem, że to wszystko udawane, ale czasem fajnie pooglądać laseczki na ringu ;]
13-02-2011 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #12
Re: Wrestling
[flash=500,350]http://www.youtube.com/v/ASMTI8RvqTE[/flash]

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
13-02-2011 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #13
Re: Wrestling
Także na tym polu dostają łomot :lol:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-02-2011 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #14
Re: Wrestling
[Obrazek: BT9U.jpg]

Będzie ktokolwiek tu oglądał największą galę lata?
Na razie jest kilka dobrych walk zapowiedzianych m.in. Triple H vs Brock Lesnar i walka o WWE Champion'a CM Punk(który akurat przechodzi na heel Big Grin ) vs Big Show vs John Cena. Coś czuje, że Punk obroni tytuł i dopiero na następnej gali PPV dzieciaki będą skakać z radości, że Cena zdobył tytuł(jest tam na plakacie...).
No i Ziggler będzie walczył z Y2J. Jericho po tej gali i tak pojedzie na kilka tygodni koncertować, więc niech wypromuje chociaż Dolph'a, by ten mógł w końcu zabrać nudnemu Sheamus'owi WHC.

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
15-08-2012 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości