Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA Cup: Manchester United 4-0 Arsenal (16.02.2008)
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
FA Cup: Manchester United 4-0 Arsenal (16.02.2008)
W V rundzie rozgrywek u Puchar Anglii Manchester United podejmie drużynę Arsenalu Londyn, jak myślicie kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?
28-01-2008 14:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Manchester United - Arsenal Londyn
Jak to kto? Pytanie jaką różnicą bramek wygra MU.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
28-01-2008 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #3
Re: Manchester United - Arsenal Londyn
Ja powiem tak. Mam dość, bo było tyle słabych drużyn do wylosowania w tej rundzie, a my znów złapaliśmy mocnego rywala. <ściana> Tu nawet nie chodzi o fakt, że chcąc wygrać trofeum trzeba pokonać każdego rywala, tylko o to, że to kolejne spotkanie na które musi być pełna mobilizacja. I kolejny wysiłek dla wszystkich najlepszych w składzie.
Plusem jest oczywiście fakt, że gramy na Old Trafford. Wynik jest wielką niewiadomą. Obie drużyny na pewno na poważnie podejdą do tego spotkania.


Fan United od 1992 roku
28-01-2008 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kenan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Manchester United - Arsenal Londyn
Niby mogliśmy trafić nasłabszego rywala, ale jak mamy wygrywać najcenniejsze trofea to bez patrzenia się na to z kim gramy. Mobilizacja na pewno będzie maksymalna przed meczem, z pewnością Arsenal nie odpuści. Zapowiada się naprawdę dobre spotkanie Smile
28-01-2008 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Manchester United - Arsenal Londyn
A CFC i Liverpool jak zawsze trafiają na bardzo łatwego rywala :/ na najłatwiejszych jakich mogli,no ale ktoś musiał mieć szczęście.
My trafiliśmy z kolei na najtrudniejszego rywala ale bardzo dobrze,będzie bardzo wyrównany pojedynek oraz mnóstwo emocji Wink
28-01-2008 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Manchester United - Arsenal Londyn
Mecz ważny to fakt. Będzie ciężko, takie mecze są zawsze bardzo ciekawe. "Młode wiliczki" z Arsenalu chyba się już wyszumiały. Kiedy ten mecz będzie rozegrany ?
28-01-2008 15:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #7
Re: Manchester United - Arsenal Londyn
Stefan1555 napisał(a):My trafiliśmy z kolei na najtrudniejszego rywala ale bardzo dobrze,będzie bardzo wyrównany pojedynek oraz mnóstwo emocji
Nie tak wcale dobrze, bo trzy dni później mamy spotkanie w Lyonie i możemy być troszkę zmęczeni przed tym arcyważnym spotkaniem.


Fan United od 1992 roku
28-01-2008 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #8
Re: Manchester United - Arsenal Londyn
Dokładnie, trudny przeciwnik w pucharze nie pozwala na "zluzowanie" drużyny przed ligą mistrzów. No ale to profesjonaliści jednak. Nie pierwszy raz mają takie losowania.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
28-01-2008 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Manchester United - Arsenal Londyn
sebos_krk napisał(a):
Stefan1555 napisał(a):My trafiliśmy z kolei na najtrudniejszego rywala ale bardzo dobrze,będzie bardzo wyrównany pojedynek oraz mnóstwo emocji
Nie tak wcale dobrze, bo trzy dni później mamy spotkanie w Lyonie i możemy być troszkę zmęczeni przed tym arcyważnym spotkaniem.

No możemy ale z takim przygotowaniem piłkarze United nie powinni mieć kłopotów z przemęczeniem,wiadomo to nie są roboty ale przygotowanie kondycyjne mamy bardzo dobre.
28-01-2008 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Manchester United - Arsenal Londyn
Miko napisał(a):Mecz ważny to fakt. Będzie ciężko, takie mecze są zawsze bardzo ciekawe. "Młode wiliczki" z Arsenalu chyba się już wyszumiały. Kiedy ten mecz będzie rozegrany ?

Wszystko masz w forumowym terminarzu Smile 16 lutego

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
28-01-2008 16:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Munky Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Manchester United - Arsenal Londyn
Trzeba patrzeć optymistycznie. Jeśli awansujemy to możemy być pewni że nie trafimy już ani na Tottenham, ani na Arsenal, czyli dwóch ciężkich rywali mniej, o.;p

Ale faktem jest że będzie ciężko.
28-01-2008 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TRSWS Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Manchester United - Arsenal Londyn
Ja jak zwykle jestem nastawiony optymistycznie. Udało się zremisować na Emirates Stadium, na Old Trafford możemy spokojnie liczyć na sukces. Nawet się cieszę, bo zapowiada się ciekawe spotkanie i satysfakcja ze zwycięstwa będzie tym większa. Może szkoda, że trafiliśmy na Arsenal tak szybko, bo mógłby to być finał z udziałem w tym sezonie dwóch zdecydowanie najlepszych drużyn.
28-01-2008 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #13
Re: Manchester United - Arsenal Londyn
TRSWS napisał(a):Może szkoda, że trafiliśmy na Arsenal tak szybko, bo mógłby to być finał z udziałem w tym sezonie dwóch zdecydowanie najlepszych drużyn.

Dokładnie, też wolałbym spotkać się z Arsenalem w Finale, ja bym nazwał to nadchodzące spotkanie zbyt wczesnym finałem... Niezbadane są ścieżki piłkarskiego losu ;D

Mam nadzieję, że dupy nie damy :ugeek:

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
28-01-2008 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Manchester United - Arsenal Londyn
Mnie najbardziej martwi fakt, że jak wyeliminujemy Arsenal to Kanonierzy będą mieli jedne rozgrywki z głowy i mniej meczó do rozegrania, a my będziemy musieli zasuwać :/

No ale jak chce się zdobyć The Treble to trzeba włożyć troszkę więcej pracy i rozjechać Londyńczyków. Na OT nie powinno być znowu tak ciężko, tym bardziej, że w Arsenalu brakuje/nie są w pełnej dyspozycji: Toure (jakieś 2 tyg absencji więc może wróci), RVP (dopiero powoli wraca do treningów po długiej kontuzji), Rosicky (nie wiadomo na ile kontuzjowany. Początkowo mówiło się o kilku tygodniach, teraz nagle ma zająć to tylko kilka dni. No ale jak zdąży nie powinien być jeszcze w pełni formy).

U nas to brak Gary'ego i zapewne Sahy zabraknie ale to od 8 miesięcy standard 8-)
Tylko trzeba postarać się, żeby ktoś z przodu/środka obrony/Ronaldo nie złapał kontuzji. Na reszcie pozycji mamy w miarę wybór więc nie widzę większego problemu.

Jak Hargo zagra tak jak wczoraj i wyeliminuje z gry Fibreglassa, powstrzymamy Adebayora i nie damy się zaskoczyć Bendtnerowi to nie powinno być znowu tak ciężko :mrgreen:
28-01-2008 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #15
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Luki napisał(a):Mnie najbardziej martwi fakt, że jak wyeliminujemy Arsenal to Kanonierzy będą mieli jedne rozgrywki z głowy i mniej meczó do rozegrania, a my będziemy musieli zasuwać :/

Ale w LM mają trochę gorzej. W każdym razie zapowiada się ciężkie spotkanie, które może okazać się kluczowe jeśli chodzi nie tylko o FA Cup, ale także LM i Premiership. Ahh te nie zbadane drogi losy.

Nie dawno przeczytałem artykuł w którym autor napisał:
Cytat:77% przeciwników United w FA Cup stanowiły drużyny z Premiership

Wskaźnik dla Arsenalu wynosi 61%

Taki Liverpool czy Chelsea miały o wiele łatwiej:
Liverpool (55%)
Cytat:1997-1998: Coventry
1998-1999: Port Vale, United
1999-2000: Huddersfield, Blackburn
2000-2001: Rotherham, Leeds, City, Tranmere, Wycombe, Arsenal
2001-2002: Birmingham, Arsenal
2002-2003: City, Crystal Palace
2003-2004: Yeovil, Newcastle, Portsmouth
2004-2005: Burnley
2005-2006: Luton, Portsmouth, United, Birmingham, Chelsea, West Ham
2006-2007: Arsenal
2007-2008: Luton, Havant & Waterlooville, Barnsley

Chelsea (51%)
Cytat:1997-1998: United
1998-1999: Oldham, Sheffield Wednesday, United
1999-2000: Hull, Nottingham Forest, Leicester, Gillingham, Newcastle, Villa,
2000-2001: Peterborough, Gillingham, Arsenal
2001-2002: Norwich, West Ham, Preston NE, Spurs, Fulham, Arsenal
2002-2003: Boro, Shrewsbury, Stoke, Arsenal
2003-2004: Watford, Scarborough, Arsenal
2004-2005: Scunthorpe, Birmingham, Newcastle
2005-2006: Huddersfield, Everton, Colchester, Newcastle, Liverpool
2006-2007: Macclesfield, Nottingham Forest, Norwich, Spurs, Blackburn, United
2007-2008: QPR, Wigan, Huddersfield

Manchester United vs Arsenal... a co mnie wkurza:
Liverpool vs Barnsley
Chelsea vs Huddersfield Town

Dlatego Fergie apeleluje do FA, żeby ta coś z tym zrobiła... Mam nadzieję, że United wyjdą z tego zwycięsko ;-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
31-01-2008 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości