Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA Cup: Manchester United 4-0 Arsenal (16.02.2008)
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
No już gorzej nie można było trafić... od samego początku drużyny z Premiership... jedyny plus to że Diabły grają u siebie. Ale martwi mnie że będą musieli dać z siebie ponad 100 % a niedługo po tym meczu pojadą na Stade Gerland rozegrać równie ważny mecz... To będą te dni w których przydadzą się godni zmiennicy Smile

"We Are The Pride of All Europe"
31-01-2008 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Highlander Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Fakt,że my mamy Arsenal a Chelsea i Liverpool jakieś trzecioligowe zespoły jest oczywiście śmieszny,ale takie zespoły muszą mieć szczęście,żeby dalej awansować(zwłaszcza ten żałosny Liverpool).Co do nas,to myślę,że to w pewnym sensie pech,ale mamy mecz u siebie i z tego się cieszę.Boję się tylko tego,że Arsenal wymęczy remis i na Emirates nie awansujemy,ale raczej stawiam na zwycięstwo na Old Trafford Smile Skopiemy im tyłki i przejdzie im ochota go gonienia za nami w Pmiership :twisted:
01-02-2008 00:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Highlander napisał(a):Skopiemy im tyłki i przejdzie im ochota go gonienia za nami w Pmiership :twisted:

Tyle, że wiesz, drużyna która odpadnie będzie mogła się skupić bardziej na Premiership. Zresztą nawet nie wiem, czy sobie Arsenal tego spotkania nie odpuści i nie skoncentruje swoich sił właśnie na lidze, bo jak na razie mają realną szansę ją wygrać, a jednak liga to liga i ważniejsza jest od FA. Wink Fergie mierzy teraz w The Treble, więc my odpuścić nie możemy. Cóż, w każdym razie zapowiada się ciekawie. Smile

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
01-02-2008 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Prezydent Offline
Member
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Nie rozumiem niektórych z Was, którzy się martwią, że jak pokonamy Arsenal to będzie miał mniej spotkań w sezonie od nas. Po co szukać dziury w całym. Naszym celem jest The Treble i takie rozterki są w tym momencie śmieszne.

Oczywiście każdy może teraz tak napisać, ale podskórnie czułem, że jak nam wylosują przeciwnika to się będzie działo. Nasze nieszczęście i mieszkańców Togo, że ich reprezentacja nie gra w Pucharze Narodów Afryki - jeden duży problem (Adebayor) mielibyśmy wtedy z głowy. Powrót Rosickyego planowany jest na mecz z Blackburn (11.02), byc może do czasu naszego spotkania nie będzie jeszcze w pełni dysponowany. Zresztą, Arsenal to nie jest zespół oparty na jednym czy dwóch zawodnikach. Chciałem również zwrócić uwagę na to, że Kanonierom ostatnio dobrze idzie na Old Trafford - 0:1 w poprzednim sezonie i ta nieszczęsna przegrana w karnych w finale FA CUP :cry: To dowodzi, że Arsenal umie grac pod presja naszych kibiców :? Teraz Wenger ma nieporównywalnie młodszy zespół, więc obstawiam, że zwycięży doświadczenie naszych grajków Smile

No i tak na zakończenie, remis na Old Trafford i powtórka na The Emirates bardzo niemile widziane. Musimy wygrać za pierwszym razem!

Redlog - Because We Are United!

Są dwa rodzaje ludzi: ci, co myślą i ci, co się bawią.
01-02-2008 16:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miedziu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Ja sie nie martwie. Po pierwsze: niech Arsenal się martwi jak oni się pokażą. My gramy u siebie i nie ma aż takiego stresu. Po drugie: mamy wspaniałych piłkarzy, wspaniały skład i na pewno my będziemy górą. Lecz będzie to trudny pojedynek i nie wydaję mi się, żeby tu była duża różnica bramek. Jest to rywal pod nami w tabeli. Na pewno będzie chciał wykazać i to na dodatek na wyjeździe. Musi być pełna mobilizacja i muszą się jak najlepiej przygotować. Ale oni są nie do zatrzymania. 8-)
01-02-2008 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Highlander Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
W tej chwili nie ma co gadać o ilości spotkań. Naszym zmartwieniem będzie to tylko wtedy kiedy np. przegramy w półfinale lub finale.Wtedy będzie można powiedzieć,ze rozegraliśmy parę spotkań więcej i to sie może odbić negatywnie (bo FA Cup przepadł). Ale teraz póki piłka w grze,powinniśmy się cieszyć, bo mamy szansę na The Treble!
01-02-2008 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Piootrek Offline
Member
***

Liczba postów: 78
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Ja tam się cieszę, że trafiliśmy na Arsenal. Jeżeli chcemy udowodnić kto jest najlepszy to trzeba wygrywać z każdym, a nie narzekać, że Arsenal, że Chelsea.
01-02-2008 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
A ja się bardzo cieszę z losowania, choć oczywiście trafił nam się najcięższy rywal.
Na pewno będzie to interesujące, zacięte spotkanie, z tzw. 'smaczkiem', bo przecież Kanonierzy to nasz główny rywal w walce o tytuł mistrzowski. Możemy być pewni najsilniejszych składów i ogromnych pokładów mobilizacji. Czasem z rywalami dużo słabszymi nie graliśmy na maksimum możliwości i zdarzały się przykre niespodzianki. Walczymy o najwyższe cele i nie możemy biadolić i rozpaczać, że na tym etapie rozgrywek trafił nam się ciężki rywal. Arsenal jest w takiej samej sytuacji - też nie ma lekko Wink Wink

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
02-02-2008 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Crock Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Zawsze lepiej przejść największych rywali i z pełną dumą oraz radością z dobrze wykonanej roboty, podnieść trofeum, niż jechać "po cieniasach" ^^
02-02-2008 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Bardzo dobrze, że trafiliśmy na nieprzeciętnego rywala, ponieważ mecz będzie dla nas sprawdzianem, czy nadajemy się do zdobycia tego pucharu. W końcu jeśli chcemy zdobyć The Treble musimy mieć odwagę stawić czoło każdemu przeciwnikowi. Uwierzcie mi, że Chelsea i Liverpool, którzy mają niby "farta" tak naprawdę grają pod ogromną presją. No bo co by się stało, jeśli Chelsea przegrało z jakimś trzecioligowcem?
My nie mamy tej presji, gdyż mamy przed sobą drużynę z podobnym poziomem gry do naszej. Ta sprawa moim zdaniem ma duży wpływ na formę i występy w Premiership. Choć nie jest to wielki problem dla tych doświadczonych piłkarzy. A nasz Arsenal ma w kadrze prawie samą młodzież, więc to może być ten klucz do sukcesu. Jeśli Kanonierzy odpadną może im się lepiej powodzić w Premier League. A o ile dobrze kojarzę to dla nas najważniejsze trofeum. Trochę to wszystko poplątane, wychodzi na to, że nie opłaca się wygrywać tego spotkania? Mierzymy w Potrójną Koronę, więc forma AFC nas nie interesuje, patrzymy się na swoją grę i tyle.

United! Wierzę w Was! Wy także uwierzcie w siebie!

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
05-02-2008 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Za 10 -20 lat będziecie wszyscy pamiętać czy United grało z Arsenalem czy jakimś 3- ligowcem :?:
Będzie się liczyć puchar, droga nieważna, liczy się cel.
05-02-2008 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #27
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Czaplak napisał(a):Za 10 -20 lat będziecie wszyscy pamiętać czy United grało z Arsenalem czy jakimś 3- ligowcem :?:
Będzie się liczyć puchar, droga nieważna, liczy się cel.
Dokładnie, szczególnie że nie ma żadnej zalety spotkania z Arsenalem. Dochodzi tylko kolejna bitwa na którą trzeba wytoczyć ciężkie działa. A tak przeszlibyśmy słabszego rywala po mniejszym wysiłku. Puchar to puchar. Nie obchodzi mnie z kim go wygrywam. Ważne, że po latach będzie w sali trofeów. Przywiązywałbym wagę i na pewno chciałbym ograć wszystkich najmocniejszym wtedy jakby nie trzeba było walczyć na trzech frontach. A tak każdy kolejny trudny mecz zmniejsza szansę na potrójną koronę.
I kto po latach będzie pamiętał i słuchał wytłumaczeń- a bo z Lyonem to nam nie poszło, bo z Arsenalem trzy dni wcześniej był piekielnie ważny mecz.


Fan United od 1992 roku
05-02-2008 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Panowie, nikt nie widzi zalet tego meczu, ale bez sensu jest pisać to samo, co poprzednicy. Ja starałem się ukazać Wam te zalety. Ale Wy też macie rację.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
05-02-2008 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Oczywiście w późniejszych fazach ( ćwierćfinał) można trafić już na chłopców do bicia, ale czy przejdziemy Arsenal, trudne pytanie, w tym meczu postawiłbym w ciemno w Andersona, Naniego oraz Sahe, trzeba dać odpocząć weterana przed meczem z OL.
05-02-2008 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Czaplak napisał(a):Oczywiście w późniejszych fazach ( ćwierćfinał) można trafić już na chłopców do bicia, ale czy przejdziemy Arsenal, trudne pytanie, w tym meczu postawiłbym w ciemno w Andersona, Naniego oraz Sahe, trzeba dać odpocząć weterana przed meczem z OL.

Masz rację z tym odpoczynkiem, bo wydaje mi się że "Kanonierzy" również zagrają w lekko ( lub zupełnie ) rezerwowym składzie, ponieważ mają jeszcze trudniejszy mecz LM z Milanem, więc nie warto jest męczyć Giggsa, Scholesa, Rooney'a ...
05-02-2008 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości