Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #16
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
UP@ Roo może grać, dlaczego go u ciebie nie ma? I jakie kurcze punkty o_O ?

Remis mnie ucieszy, bo na wygraną szanse nieduże.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
06-04-2011 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #17
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
SAF mydli wszystkim oczy o rzekomej kontuzji Roo, więc nie wiadomo czy zagra.

truered napisał(a):Fergie na konferencji stwierdził, że Rooney ma stłuczoną kość goleniową, ale wątpię, że to jest prawdziwe wytłumaczenie dzisiejszej absencji. Niemniej jednak, Rooney powinien jutro wystąpić w meczu z Cheskimi.
06-04-2011 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #18
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
Na 100% Roo zagra Wink

Co do meczu, to w ciemno biorę bramkowy remis i jestem pewny awansu do następnej fazy. Czeka nas mega trudne spotkanie, ale stać nas na dobry wynik. Chelsea pozostały już tylko te rozgrywki, więc na pewno u nich jest pełna spinka. A kto wie, może nie wytrzymają tej presji i się spalą.

Co do składu, to środek Paul, Carrick, Park, reszta wiadomo.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-04-2011 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #19
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
Edwin
Rafael - Smalling - Vidic - Evra
Nani - Carrick - Scholes - Park
Rooney - Chicharito/Berbatov

Mam nadzieję, że SAF nie wpadnie na pomysł bo wystawić w składzie Ferdinanda... W ostatnim meczu na SB pokazaliśmy że potrafimy grać z Chelsea grając 4-4-2. Teraz w dodatku mamy jeszcze Parka, więc powinno jeszcze lepiej niż wtedy. Antoś jest w formie, ale nie zapominajmy, że on jest po bardzo ciężkiej kontuzji.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-04-2011 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #20
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
Żeby tylko Vidic nie wyłapał czerwonej kartki bo często mu się to zdarza jak gra przeciwko Torresowi Sad
06-04-2011 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebo205 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #21
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
Zbliża się bardzo trudny mecz, więcej rozpisywać się nie będę, bo wszystko napisała resztaTongue

Na jakim kanale leci mecz?
06-04-2011 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #22
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
Na Animal Planet.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
06-04-2011 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #23
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
na nSport podobno, a jeżeli nie masz tego kanału, to pokombinuj z SopCastem.

Nie chce mi się z Tobą gadać.
06-04-2011 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #24
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
No cóż, wiedziałem, że stać nas na wygraną na SB, ale jakoś nie chciało mi się w to wierzyć przed meczem. Tymczasem osiągamy fenomenalny wynik i pozostaje nam zagrać przynajmniej dobre zawody na Old Trafford, a półfinał będzie nasz. W końcu klątwa Stamford złamana :!: Wink

Nie da się ukryć, Chelsea była dziś ekipą niedużo, ale lepszą. Pierwsza połowa mocno wyrównana, w drugiej właściwie nas nie było. No i w ostatnich minutach z pomocą przyszedł nam sędzia, bo karny ewidentny.

Nie mam pojęcia co się dzieje z Patem, tragiczne zawody. Trzeba z nim albo porozmawiać, albo opierdolić, albo dać przerwę, bo naprawdę jest mocno przeciętnie. MOTM - Carrick, nie ma nawet czego uzasadniać.

Jutro może ocenki dla poszczególnych graczy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-04-2011 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Peneros Offline
Member
***

Liczba postów: 114
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #25
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
Jak powiedziałem, tak się stało. Wygrana na wyjeździe i luz u siebie Smile Cieszy fakt że Rooney się w końcu podbudował i gra dobrze, szkoda że przez głupie zawieszenie teraz będzie pauzował. Chociaż Berbatow pogra więcej i będzie miał okazję zabłysnąć przez to. Szkoda Chicharito, miał chłopak dużo okazji i pięknych podań jednak nic nie trafił. Należało mu się, no ale cóż. Jeszcze jest mecz u nas. Podobała mi się luźna gra Giggsa, który nie denerwował się i mijał momentami smerfów jak pachołki. Trochę nerwówki pod koniec sprawił mi Evra i Ferdinand. Były momenty kiedy mogli zejść z boiska, lub sędzia mógł podyktować jedenastkę. Jednak tak się nie stało i póki co, musimy cieszyć się z wygranej. No chyba że kibic na głównej trybunie w sektorze A, w rzędzie 14 na miejscu 38 ubrany w szalik Manchesteru przeklinał i ktoś zostanie zawieszony.. Jeśli tak się nie stanie, kosimy dalej wszystkich i wszystko na naszej drodze! :-D
06-04-2011 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #26
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
Strasznie się cieszę, to historyczny moment. Czekam na wypowiedzi 50 milionów i spółki na temat złej pracy arbitra, będzie ubaw po pachy.

Nie chce mi się z Tobą gadać.
06-04-2011 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #27
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
Dzisiaj najlepiej na placu VDS. Piękny cross Carricka, świetne odegranie do Ryana a Roo już tylko dopełnił formalności. Potem się trochę niepotrzebnie cofneliśmy. Mało widoczny Javier, słaby Nani. Podsumowując, w końcu korzystny rezultat na SB i o to właśnie chodziło. Oby w rewanżu lepiej się zaprezentować.

Pozdrówki i podziękowania dla ludzi z Shouta, bez nich nie wiedziałbym ile się działoWink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
06-04-2011 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #28
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
Zajebisty wynik, nie ma co. Jak wspomniałem, remisem bym nie wzgardził, a tu taki prezent Smile

Trzeba pochwalić cały zespół za zaangażowanie i koncentrację przez większą część meczu. Nie powtórzył się scenariusz sprzed miesiąca, dzięki czemu droga do półfinału stoi otworem. Może nie możemy być pewni awansu jak w 3 pozostałych parach ćwierćfinałowych (sic!), ale mamy do 1/2 na pewno łatwiejszą drogą niż the Blues.

Sytuacji dużo nie było, ale co najważniejsze, z jednej udało się wypracować gola. Jak to ładnie zauważył mucha, 60% tej bramki to zasługa Carricka, który posłał świetnego crossa, potem błysk geniuszu Giggsa z tym przyjęciem i wypatrzeniem Roo, który tak naprawdę tylko dołożył nogę Tongue

Bałem się, że nieograny Rio może coś odwalić, nic z tych rzeczy. Anglik w parze z Vidicem rozegrali dobre zawody i chyba Ferdinand zagrał nawet pewniej od Serba, który popełnił kilka błędów, choć spotkanie jak najbardziej na plus. (Nie jestem pewien, który z nich zaliczył stratę w końcówce, po której była sytuacja Ramiresa i Evry).

Na pochwały zasługują przede wszystkim jak dla mnie Roo, Carrick (gracz meczu), Rio, Edwin (za interwencję przy strzale Torresa) i Valencia (za to, że bardzo dobrze zastąpił w obronie Rafaela i Chelsea nie zdołała wykorzystać tego). Słabiej zagrali według mnie Evra, który popełnił kilka błędów, no i po Nanim spodziewałem się nieco więcej. Giggs zaś przeplatał dobre zagrania słabszymi ( o co chodziło z tymi dwoma rożnymi, gdzie wręcz oddał piłkę rywalowi?).

Co do sytuacji z samej końcówki, karny ewidentny, ale tak działa karma.
06-04-2011 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #29
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, wybiegany od początku do samego końca. Świetni Edek, Carrick, Rooney, Rio i Vida. Najsłabszy Pat, po raz kolejny, choć wybronił nas przed golem do szatni. Bałem się po golu, że jak to zwykle z Chelsea tylko miłe złego początki, ale szczęśliwie, z pomocą sędziego, udało się dowieźć to zwycięstwo do końca.

Carrick dzisiaj miazga, jego najlepszy mecz od spotkania też z Chelsea w Community Shield, a równie dobrze, to ostatnio zagrał z Shitty w CC rok temu. Oby tak do końca sezonu.

Nie ma co jeszcze świętować, ale jesteśmy straszne blisko półfinału, który nie powinien być dla nas wielką przeszkodą.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-04-2011 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #30
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
Dzisiaj graczem z PlayStation jest Carrick.
Wszędzie świetnie. W odbiorze, w rozgrywaniu, w defensywie, w konstrukcji, destrukcji. Świetnie.
A ten cross to w ogóle majstersztyk jak w 06/07.

Wciąż nie mogę słów znaleźć dla Edwina, ten człowiek z czterema dychami na karku ma refleks i zwinność, jaką chciałby mieć każdy golkiper na świecie. Obrona przy strzale Fernandka = destrukcja wszelkiego systemu.

Gdzie jest Groszek?
06-04-2011 22:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości