Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #46
Re: CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
Nastawiałem się na porażkę z Chelsea, a tutaj chłopaki sprawili mi taką niespodziankę Wink I chociaż to gospodarze w przekroju całego meczu byli lepsi i groźniejsi, to my strzeliliśmy decydującą bramkę.

Wczoraj najlepiej zaprezentował się Carrick, Rooney oraz Ferdinand, który powracał po kilkumiesięcznej przerwie. Edwin za to świetnie bronił, ale kompletnie nie wychodziły mu wybicia piłki, które ciągle leciały po autach lub trafiały do piłkarzy Chelsea.

Kolejny słabszy mecz rozegrał Evra i nie wiem czy to spadek formy Francuza, czy po prostu zmęczenie, ale ostatnio prezentuje się nijako. Rafael grał dobrze, ale po starciu z Drogbą doznał urazu i nie wiadomo czy zagra w nadchodzących meczach.

Znów z Chelsea słabo zagrał Chicharito. Tak jak w marcu, tak i wczoraj zwyczajnie sobie nie pograł. Nie idzie coś mu z gra przeciwko The Blues.

Liczyłem także na to, że Nani zagra lepiej. Tymczasem wczoraj zagrał słabo, nic nie pokazał.

P.S. Śmieszą mnie kibice Chelsea. Kiedy im sędziowie pomagali w trzech ostatnich meczach z nami, to nie mieli pretensji o słabe sędziowanie, ale kiedy wczoraj sędzia nie podyktował karnego w końcówce meczu, to rozpisują się, jak to oni zostali znów oszukani A we wczorajszym meczu taki Essien powinien zakończyć mecz z czerwoną kartką, za agresywną grę, a Torres powinien obejrzeć dwie żółte kartki za dwukrotne nurkowanie. Tymczasem dostał tylko jedną, za ten nur z końcówki meczu.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-04-2011 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #47
Re: CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
Jaroldz napisał(a):Nastawiałem się na porażkę z Chelsea, a tutaj chłopaki sprawili mi taką niespodziankę Wink
Nie rozumiem takiego nastawienia.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-04-2011 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #48
Re: CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
Od dziewięciu lat tam nie potrafiliśmy wygrać, pomimo tego, że wcześniej grali u nas tak wspaniali gracze jak Beckham, RVN czy Ronaldo, który wtedy był najlepszym piłkarzem na świecie. Zawsze jak tam jechaliśmy, to maksymalnie udawało nam się zremisować.

Tymczasem wczoraj w nie najmocniejszym składzie, z powracającym po paru miesiącach Rio, bez Naniego grającego od początku meczu, udało nam się jakoś wygrać. No i w końcu sędzia nas nie przekręcił Wink

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-04-2011 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #49
Re: CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
No i?

BELIEVE
07-04-2011 16:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #50
Re: CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
Jaroldz napisał(a):No i w końcu sędzia nas nie przekręcił Wink

Sam sobie wyjaśniłeś dlaczego, aż 9 lat.
07-04-2011 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #51
Re: CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
Jaroldz napisał(a):Od dziewięciu lat tam nie potrafiliśmy wygrać,
Co z tego? To znaczy, że wcześniej osiągaliśmy słabe wyniki, ale na pewno nie powód żeby się nastawiać na porażkę.
Nigdy nie czekałem na mecz United z takim podejściem.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-04-2011 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #52
Re: CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
Jaroldz napisał(a):Torres powinien obejrzeć dwie żółte kartki za dwukrotne nurkowanie.

Żółta kartka dla Torresa to jakieś nieporozumienie. Z całym szacunkiem, ale on nawet nie domagał się żadnego faulu, a w powtórce widać było, że zahaczył o nogę Valencii, więc miał prawo się przewrócić. Gdyby się stanowczo upominał o karnego to rozumiem. Nie szukajmy kontrowersji tam, gdzie ich nie ma, bo było kilka innych sytuacji, do których można byłoby się przyczepić.

Ogólnie sędzia prowadził zawody naprawdę dobrze, nie zepsuł widowiska. Chyba wziął sobie do serca, że grają dwie angielskie drużyny i postanowił nie przeszkadzać im w twardej grze. Jedynie ten karny po faulu Evry negatywnie wpływa na jego konto, choć coraz bardziej wierzę w to, że faul miał miejsce przed polem karnym.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
07-04-2011 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #53
Re: CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
mucha, ale tam jeszcze chyba chodzi o to, że się zaczęli przepychać, a Torres za twarz złapał Rio.
07-04-2011 18:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #54
Re: CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
Torres dostał kartkę jeszcze zanim doszło do starcia z Ferdinandem, więc kartka na pewno pokazana za symulowanie.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
07-04-2011 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #55
Re: CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
Jeśli już się czepiać, to można powiedzieć o braku żółtych kartek dla Essiena i Ramiresa z początku meczu za faule na Rooney'u. Z tym, że też nie kupuje gadki o tym, że gdyby te kartki im sędzia pokazał, to by Chelsea grała w 9, bo pewnie wtedy by nie kosili w sytuacjach gdy dostali po kartce.

Zwykle mam kaca po takich zwycięstwach gdzie pomagał nam sędzia, ale po wczoraj nie dręczy mnie to ani trochę, mają za swoje. Choć trzeba przyznać, że Chelsea dymana w LM jest wybornie w ostatnich latach.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
07-04-2011 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #56
Re: CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
mucha napisał(a):Torres dostał kartkę jeszcze zanim doszło do starcia z Ferdinandem, więc kartka na pewno pokazana za symulowanie.
To nie zmienia faktu, że za czopsa w twarz powinien dostać czerwoną. Cieszę się, że nie dostał i będzie grał dalej w pierwszym składzie 8-)

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-04-2011 08:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #57
Re: CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
jaroldz napisał(a):Od dziewięciu lat tam nie potrafiliśmy wygrać, pomimo tego, że wcześniej grali u nas tak wspaniali gracze jak Beckham, RVN czy Ronaldo, który wtedy był najlepszym piłkarzem na świecie.
Jest tylko kilka klubów na świecie, które w każdym spotkaniu mogą realnie walczyć o zwycięstwo. Nie ma takiego meczu w którym bylibyśmy skazywani na porażkę. I taka sytuacja ma miejsce od bardzo, bardzo wielu lat.


Fan United od 1992 roku
08-04-2011 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Johnny99 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #58
Re: CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
Powiem tak: to był mocno emocjonujący moment, kiedy SAF zdecydował, że Nani jednak wejdzie na boisko i to właśnie za kontuzjowanego Rafaela. Graliśmy na wyjeździe, mecz pucharowy, byliśmy tylko o jedną do przodu, z Chelsea - ale nic to, właściwie dlaczego Valencia nie miałby zagrać na prawej obronie, co, nie poradzi sobie? Z początku byłem przerażony: co za nonszalancja i nieodpowiedzialność! Ale po chwili dotarło do mnie, że Ferguson coś chciał przez to pokazać. Chciał pokazać, że wierzy w swoich piłkarzy bezgranicznie, że ma pełne zaufanie do ich umiejętności, że jego drużyna ma charakter i psychiczną siłę, której nic nie jest w stanie zachwiać. Moim zdaniem nie chodziło tu tylko, jak napisał Michał Okoński, o przekazanie Chelsea, że będziemy dalej atakować. Tu chodziło o pokazanie, że jesteśmy tak pewni siebie, jak wy nigdy nie będziecie. Możemy przestawić pomocnika na obronę, a wy i tak nic nam nie zrobicie. Podobnie było zresztą już z Giggsem w meczu z WH - co z tego, że wyjdzie na drugą połowę jako lewy obrońca? Przecież i tak wygramy. Co, nie poradzi sobie? Zaimponowało mi to, który to już raz. Pod tym względem nie mamy sobie równych przynajmniej w Anglii. A to może zadecydować o ostatecznym rezultacie.

"When the seagulls follow the trawler, it's because they think sardines will be thrown into the sea." Eric Cantona
08-04-2011 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #59
Re: CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
Mecz stał na wysokim poziomie, niczego nie brakowało walki, zaciętości, sytuacji bramkowych i interwencji bramkarzy. Wszystko potoczyło się po naszej myśli i sędzia nam sprzyjał. Interwencja VdS to cudo (przy strzale Torresa z bani) Edwin w jednym słowie to superman :-D takie. Wyglądało to jakby frunął ładnych kilka metrów aż żal się robi że taki bramkarz kończy karierę. Teraz trzeba mądrze zagrać na OT i nie stracić głupio bramki na początku bo smerfy nie mając nic do stracenia ruszą od razu do ataku.
11-04-2011 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
luisss Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #60
Re: CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
http://www.tvn24.pl/-1,1699687,0,1,zmar ... omosc.html o_O
15-04-2011 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości