Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1
Regulamin
SYSTEM ROZGRYWEK
Liga:
1. Liga jest rozgrywana systemem każdy z każdym, pierwsza runda, oraz runda rewanżowa.
2. Spotkania w kolejkach nieparzystych rozgrywamy na boisku BIG, w parzystych boisko CLASSIC.
3. Mecz trwa 10min / bez limitu bramek, w przypadku, kiedy pojawi się wyraz overtime gra zostaje przerwana i zostaje ogłoszony remis. Bramka zdobyta po pojawieniu się słowa overtime nie jest uznawana.
4. O kolejności w tabeli decyduje: ilość punktów, bilans bramek, stosunek bezpośrednich spotkań, ilość bramek strzelonych.
5. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1, porażka 0
6. Każda kolejka ma wyznaczony termin ostateczny rozegranego spotkania. Będzie to niedziela godz. 22.
7. W przypadku nie stawienia się jednej z drużyn zarządzany jest walkower 3:0 oraz 3 punkty.
8. Po każdym spotkaniu obserwator oraz zawodnicy wybierają gracza playstation, czyli najlepszego haxballistę meczu. Nie można głosować na siebie. W przypadku równej ilości głosów decyduje obserwator. Wynik wyborów dołącza do raportu na forum.

Puchar:
1. Rozgrywki prowadzone systemem mecz/rewanż, przegrywający dwumecz odpada
2. w przygotowaniu...

DRUŻYNY
1.Każdy zespół składa się z 3 zawodników. Jest możliwość rozgrywania spotkania w niepełnym składzie (np. 3v2, 3v1). Unikamy jednak takich sytuacji, bo jeśli rada ligi zdecyduje, że któraś drużyna nie przykłada się należycie do obecności, może taki zespół usunąć z rozgrywek.
2.Zawodnikiem danego zespołu może zostać tylko ten kto jest umieszczony na liście zgłoszeń. W wyjątkowych przypadkach, w czasie trwania sezonu będzie możliwość wymiany zawodników na innych chętnych nie uczestniczących w II edycji ligi.

HOSTOWANIE
Hosta ligowego/pucharowego tworzymy na 8 slotów - 6 slotów dla graczy ,host+obserwator (osoba niezwiązana z żadnym z zespołów rozgrywającym mecz). Obaj powinni być adminami stołu.
Obserwatorzy : Foster, Intel, RedLucas, Mucha, Wróg, Kris, Wiewior

SYTUACJE WYJĄTKOWE
1. W przypadku, kiedy drużyna rozpocznie mecz w niepełnym składzie, jest możliwość, aby brakujący gracz dołączył do swojego zespołu w czasie trwania gry. W tym celu należy poprosić obserwatora/administratora o dodanie do odpowiedniego zespołu.
2.Jeśli w trakcie spotkania gracz opuści pokój (np lag) ma możliwość powrotu wtedy host/obserwator umieszcza gracza w swojej drużynie.
3. Każdy z uczestników spotkania ligowego ma obowiązek zalogować się na forum (redcafe.pl). W przypadku wątpliwości co do obsady drużyny przeciwnej, uczestnicy spotkania mogą sprawdzić, czy gracz był zalogowany lub poprosić o jego ponowne pokazanie się na forum. Jeśli ktoś ma nick ukryty, można poprosić moderatora lub administratora o sprawdzenie listy obecnych. W przypadku, kiedy przeciwnik wyraźnie żąda weryfikacji na forum, a ta nie została spełniona mecz rozpoczyna się bez niezweryfikowanego gracza.
l) W przypadku złamania któregoś z zapisu regulaminu, przez jednego z zawodników, kara zostanie nałożona na cały jego zespół. W przypadku gdy cały zespół złamie przepis to także cały zespół zostanie ukarany. O wielkości kary decyduje Rada Ligi (sebos_krk, Wiewiór)


Fan United od 1992 roku
05-04-2011 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości