Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2056
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Środek pomocy to kulał np. z AV. A dlaczego? Bo nas zabiegali. Nie dlatego, że mieli bardziej kreatywnych grajków. Zresztą każde nasze ostatnie niepowodzenie tłumaczy się brakami w środku pola. Co z tego, że w tych samych meczach skrzydłowi i napastnicy grają taki sam, jak nie większe piasek (np. z Wigan)...

Środkowy pomocnik jest niezbędny, ale w moim mniemaniu bardziej typ box to box, tudzież cofnięty rozgrywający w styli Pirlo/Alonso niż ofensywny pomocnik.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-11-2010 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #2057
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Żeby napastnicy albo skrzydłowi grali dobrze musząc dostawać dobre piłki i myślę, że stąd takie tłumaczenie Wink
Ja stawiałbym jednak bardziej na kreatywnego pomocnika typu Scholes. Carrick pokazał wczoraj, że dobrze prezentuje się w takim towarzystwie i myślę, że z Fletcherem byłoby tak samo. Kiedy muszą grać obaj i nie są w super formie to nie ma kto na siebie wziąć ciężaru gry.
25-11-2010 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #2058
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tak jak box to box, tak też przydałby się ktoś kto umie jeszcze dobrze grać do przodu. Sfrajerzyliśmy w to lato z jednym graczem(wiadome kto). I nie kupuje tego, że u nas nie ma dla kogoś takiego miejsca. Zresztą było to już maglowane 100 razy.

No i martwi to, że za rok możemy zostać bez środka pomocy. Ando i Gibson do odstrzału, Scholes i Giggs nie wiadomo czy jeszcze pograją i zostaniemy z Fletchem i Carrickiem, który mam nadzieję, że się jeszcze ogarnie i dobrze zacznie grać co tydzień, a nie od czasu do czasu.

Ewentualnie brać w lecie Bale'a, a Park z Cleverlym do środka.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
27-11-2010 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kocio17 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 0
Post: #2059
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Moim zdaniem Pastore z Palermo.

Niewiem czy Scholes sie przypadkiem nie wypalil. Pastore to moim zdaniem rozwiązanie problemu z Paulem. Młody, utalentowany Argeńtyńczyk. I bramkarza oczywiście bo nie wierze że Lingeerand bedzie podstawowym golkiperem. De Gea albo Neuer, chociaz osobiście wole tego pierwszego.
12-12-2010 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #2060
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No nie wiem. Może i jest dobry (ja nigdy go w akcji nie widziałem, ale podobno jest drugim Kaką) ale jest też bardzo drogi. Dla Palermo jest skarbem i na pewno groszem trzeba będzie sypnąć. Walczą o niego takie kluby, jak Shitty, które dadzą ile będzie trzeba. Moim zdaniem raczej nie w nim powinniśmy szukać następcy Rudego.

A co do bramkarza, to Ferguson mówił, że jeszcze kupi jednego goalkeepera.
12-12-2010 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #2061
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Żadnych więcej Argentyńczyków w United!

A co do bramkarza to SAF nigdzie nie powiedział, że kupi jeszcze jednego bramkarza tylko, ze "nie przestali rozważać problemu z bramkarzami".

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-12-2010 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2062
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zawsze wolałem Brazylię od Argentyny, a teraz chyba już wiem, dlaczego . Smile Rudego się chyba nie da zastąpić tak czy owak. W sumie teraz ta środkowa pomoc po przebudzeniu Andersona nie wygląda najgorzej. Bardziej zaprząta mi głowę sprawa Gibsona - czemu on nie gra praktycznie w ogóle ostatnio? Może go wypożyczyć, bo szkoda, żeby siedział na trybunach.

I oddałbym wszystkich Sneijderów, Defourów i innych Ozilów za odmłodzenie Rudego o 5 lat.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
12-12-2010 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #2063
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Matti888 napisał(a):Walczą o niego takie kluby, jak Shitty, które dadzą ile będzie trzeba. Moim zdaniem raczej nie w nim powinniśmy szukać następcy Rudego.
Ale czemu nie? Bo Shitty też może go kupić?

Też gościa na oczy nie widziałem, ale ponoć kozak. Tylko nie pamiętam, żeby ktoś z Serie A zrobił niezłą karierę w Anglii.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
12-12-2010 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #2064
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Za Scholesa najchętniej widziałbym Rodwella. To niezwykły talent, który już teraz gra dobrze w Evertonie. Ma 20 lat, także cała kariera przed nim. Brać go póki jeszcze nie jest najlepszym pomocnikiem Premier League (ma potencjał żeby takim być) i jest dostępny za jakieś 15-20 mln.

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
12-12-2010 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #2065
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Yyy, to jest defensywny pomocnik, a jeszcze nie tak dawno grał na środku obrony, więc to chyba nie najlepszy następca Scholesa.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
12-12-2010 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #2066
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Scholesa jest w stanie zastąpić tylko Xavi. Nie widzę na rynku żadnego piłkarza, który potrafi w taki sposób rozgrywać piłkę jak rudy. Ja tam bym wziął Hendersona z Sunderlandu. Konkretny chłop i zobaczycie, że za parę lat będzie gwiazdą Premier League.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
12-12-2010 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2067
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Również jestem za Hendersonem. Młody Anglik, z nieprzeciętnymi umiejętnościami. Poza tym wydaje się, że Sunderland nie będzie żądał ogromnych pieniędzy i 20 mln powinno w zupełności wystarczyć. Obecnie nie widzę lepszej opcji na europejskim rynku transferowym.

Ponadto ostatnio pojawiło się info o sprowadzeniu Younga. Plota, jakich wiele, ale na te związane z Ashleyem jestem szczególnie wyczulony :mrgreen:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-12-2010 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2068
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Rodwella łączy ze Scholsem to, że wyprowadza piłkę z linii obrony i czyni to całkiem dobrze. Przede wszystkim jeśli weźmiemy pod uwagę jego wiek. Myślę, że z biegiem czasu będzie przesuwany do przodu i w przeciągu kilku lat wyląduje na pozycji ofensywnego pomocnika, bo potencjał ma ogromny. Nie wierzę jednak w jakikolwiek wartościowy transfer w zimie. Jeśli natomiast miałbym wybierać pomiędzy Rodwellem, a Hendersonem to postawiłbym na tego pierwszego, ale zdecydowanie łatwiej wyciągnąć będzie Hendersona.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-12-2010 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2069
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Nie wierzę jednak w jakikolwiek wartościowy transfer w zimie.
W zimie co najwyżej wróci Tom. Poza tym nie pamiętam kiedy ostatnio SAF zrobi jakiś większy transfer w zimie.

Jednak w lecie będzie trzeba zrobić porządek i kupić jednego dwóch zawodników, którzy będą wzmocnieniem.



Mój Blog: Pod presją czasu
12-12-2010 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #2070
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Poza tym nie pamiętam kiedy ostatnio SAF zrobi jakiś większy transfer w zimie.

Z 4 lata temu - Vidić, Pat.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
12-12-2010 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości