Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
pusty Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #2656
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Sirius napisał(a):Pisząc o klasie Younga nie chodziło mi o to, że grają na tej samej pozycji czy coś w tym stylu, jedynie, że Modrić jest dla mnie po prostu lepszym graczem.

A konkretniej co ma jeden do drugiego to tak jak już pisałem myślę, że albo jeden albo drugi. Jeśli kupujemy Younga to znaczy, że Giggs schodzi na dobre do środka, a nasze skrzydła to- Young, Nani, Valencia i Park. Jeśli bierzemy Modrića to jednak Giggs będzie musiał dalej udzielać się też jako skrzydłowy. Chyba, że rzeczywiście sir Alex znów zaskoczy i sprowadzimy i skrzydłowego i środkowego pomocnika. Tyle, że wtedy obstawiam, że ktoś będzie musiał nas opuścić.

ja myśle ze na skrzydlach zbyt wiele sie nie zmieni, poniewaz dawno nie mielismy dwoch tak dobrych i co wazne rownorzednych skrzydlowych, sadze ze SAF poczeka na mlodziez ktora mogla by ich zastapic lub konkurowac za pare lat, a tym czasem zajmie sie srodkiem pola bo za malo tam kreatywnosci, jest przebojowosc, ale nie ma wyraznej wizji rozegrania pilki przez takich graczy jak fletcher czy carrick, oczywiscie jest jeszcze stara gwardia, ale trzeba juz im szukac godnych nastepcow
27-05-2011 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2657
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja myślę, że Fergie chętnie poszuka takiego majstra jak Paul, tylko co ma do tego Carrick czy Fletcher? Oni wykonują inną robotę.


Fan United od 1992 roku
28-05-2011 07:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #2658
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Transfer Ashleya Younga do Manchesteru United jest przesądzony - takie informacje przekazał Tony Park, który jest historykiem i statystykiem drużyny młodzieżowej "Czerwonych Diabłów". Według niego, w piątek pomocnik Aston Villi przeszedł standardowe badania medyczne, więc nic nie stoi już na przeszkodzie, by 25-latek podpisał kontrakt z mistrzami Anglii

Czytaj dalej: http://mufc.pl/aktualnosci/16389/nieofi ... z1NkC6bYrR

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
29-05-2011 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2659
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lux. Jeszcze Modrić i De Rossi.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-05-2011 13:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2660
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
panopticum napisał(a):Jeszcze Modrić i De Rossi.

Podbijam. W końcu coś w rodzaju 'transferowe marzenie spełnione' z tym Youngiem.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
29-05-2011 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #2661
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie wiem czy wiecie ale pan Young w ciągu ostatnich pięciu lat zaliczył 57 asyst. Tylko Lampard go przewyższa. AY na lewym, Nani/Val na prawym i możemy liczyć na przynajmniej 40 asyst ze skrzydeł 8-) .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
29-05-2011 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2662
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A czasami musiał przecież grać z taką padliną jak Heskey w napadzie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-05-2011 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2663
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czyli skrzydłowy już jest. Teraz pozostaje kwestia bramkarza( oby ostatecznie De Gea do nas przeszedł) oraz środkowego ofensywnego pomocnika z najwyższej półki. Mógłby być jeszcze ten Varane, bo podobno talent z niego niesamowicie wielki.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
29-05-2011 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2664
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):Czyli skrzydłowy już jest. Teraz pozostaje kwestia bramkarza( oby ostatecznie De Gea do nas przeszedł) oraz środkowego ofensywnego pomocnika z najwyższej półki. Mógłby być jeszcze ten Varane, bo podobno talent z niego niesamowicie wielki.

Trzy razy bardziej wolę, aby postawiono na wychowanka Evansa, albo Anglika Smallinga.

Co do Younga, oby! Od trzech lat czekam na tego gościa i po prostu nie widzę opcji, aby ten transfer nie okazał się strzałem w dziesiątkę.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-05-2011 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #2665
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
http://www.manusite.pl/?co=aktualnosci&id=28203
http://www.manusite.pl/?co=aktualnosci&id=28202

Jeśli to prawda to jedziemy wszystkich, włącznie z wchuj wzmocnioną Chelski.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
29-05-2011 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #2666
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:http://www.manusite.pl/?co=aktualnosci&id=28203

Tribal.

+

Cytat:http://www.manusite.pl/?co=aktualnosci&id=28202

Tribal.

=

Gówno.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
29-05-2011 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #2667
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):Trzy razy bardziej wolę, aby postawiono na wychowanka Evansa, albo Anglika Smallinga..
Smalling rzeczywiście pokazywał się w tym sezonie z najlepszej strony, ale Evans mi mało mówiąc nie zaimponował... Głupio gra np. z Boltonem głupia czerwona kartka, umiejętnościami też nie zachwyca. Boję się jak go widzę w składzie.

Do do Younga. Nie zwracałem na niego uwagi w meczach, nie umiem się wypowiedzieć Wink

LOVE UNITED!
29-05-2011 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2668
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
PiotroV napisał(a):Smalling rzeczywiście pokazywał się w tym sezonie z najlepszej strony, ale Evans mi mało mówiąc nie zaimponował... Głupio gra np. z Boltonem głupia czerwona kartka, umiejętnościami też nie zachwyca. Boję się jak go widzę w składzie.
Śmieszne jest to jak szybko ludzie zapominają o dobrych meczach, a o tych zły pamiętają do końca kariery... widzę, że się już panu zapomniało jak rok temu cieszyło się z niemal każdego świetnego występu Evansa.

Jeśli chodzi o transfer jakiegoś środkowego pomocnika to będzie on miał miejsce tylko i wyłącznie wtedy gdy Scholes zadecyduje się zakończyć karierę. No chyba, że SAF zdecydowałby się sprzedać Anderson ale na to się nie zanosi, także wszystko zależy od Paula i jego decyzji.



Mój Blog: Pod presją czasu
29-05-2011 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Baal Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #2669
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hargo odchodzi, ale na jego miejsce mamy Fletchera i Carricka.
Z bardzie ofensywnych w środku pola jest Anderson i Scholes (jesli tylko nie zakonczy kariery). Niemniej jednak w przypadku odejścia Paula przydałby się jakiś klasowy rozgrywający, chocby Sneijder Wink

Nie wiadomo też co z Parkiem. Wprawdzie miał świetny występ przeciwko Chelsea, ale we wczorajszym finale mnie zawiódł. W przypadku odejscia chetnie widziałbym w United kogoś z dwójki: Mario Götze - Eden Hazard. Obaj bardzo młodzi, obaj bardzo utalentowani, obaj bardzo perspektywiczni i... obaj bardzo drodzy. Niemniej jednak ten zakup na 99,9% i tak by się opłacił Wink
29-05-2011 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #2670
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie wiem, skąd w ogóle pomysł pozbywania się Parka. Koreańczyk niejednokrotnie udowodnił swoją wartość, nie tylko w meczu z Chelsea. Nie oddałbym go za jakiekolwiek pieniądze, ani nie wymieniłbym na Hazarda bądź Goetzego, posiada atuty, które idealnie pasują do United.

Jeśli faktycznie De Gea i Young są już praktycznie o krok od Old Trafford to można skupić się na znalezieniu odpowiednich graczy do środka pola.
29-05-2011 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości