Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Futbolski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #2746
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):Sneijder zapewne przejdzie do Chelsea lub City, Modrić jest nie do wyjęcia z Tottenhamu, chyba że za jakąś kosmiczną kwotę rzędu 40-50 mln funtów, a tyle Ferguson nie da. I słusznie. Zatem trzeba poszukać innego rozwiązania. Tylko jakiego, skoro plan A i plan B zapewne nie wypalą :?: Czy taki Hazard nadawałby się na naturalnego następcę Rudego :?: Mam duże wątpliwości. Goetze to także bardziej skrzydłowy niż środkowy pomocnik. Nasri na pewno do nas nie przejdzie, Kagawa nie do wyjęcia. Może Banega za Valencii :?:

Jeżeli byłaby realna opcja, by kupić Sneijdera i ubiec Chelsea/City/etc. (wyprzedzenie rywali w takim wyścigu jest zawsze bezcenne), czy Twoim zdaniem warto by wydać na niego choćby i 50 mln funtów, zakładając, że Sneijder grałby rewelacyjnie, jak wtedy gdy zdobywał CL? Zmierzam do tego, czy gwarancja wybitnego rozgrywającego (nawet nie chodzi tu o samego Wesleya), posiadania takiego zawodnika w koncepcji Fergusona, warta jest wydania kwoty na pułapie 50 mln funtów?
09-06-2011 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2747
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja nie wiem, że to boli kto za ile przyszedł kto ile kosztował. Jakby Redcafe się miało na to klepać. Myślę, że lepsze ceny będą jeszcze padały, to bodajże ostatnie okienko przed zmianami rynku transferowego wprowadzonymi przez Platiniego. Także jakby się okazało 1 września, że w United pękło 70 baniek na nowych piłkarzy a w PL 500 to jakoś bardzo bym się nie zdziwił. Inna sprawa, że nie jest powiedziane że uzupełnienia składu będą opierały się tylko na kupnie nowych piłkarzy, są jeszcze przecież młodzi z rezerw i akademii a SAF może na to pójść, budując już powoli zespół dla swojego następcy.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
09-06-2011 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2748
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Marzenia się spełniają: http://www.skysports.com/story/0,19528,1...94,00.html Smile

Bardzo chciałem by do nas dołączył. Czyli jeden z 'wishlist' odhaczony, jeszcze Modrić i jaranko na kolejny sezon

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
10-06-2011 12:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2749
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nareszcie! Od trzech lat czekałem na tego gościa. Tym samym bezsprzecznie mamy najlepszy skrzydła w Europie. Teraz jakiś techniczny facet do środka, może Modrić ( :mrgreen: ) i z pełną podnietką czekamy na przyszły sezon.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-06-2011 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2750
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Young widać, że już na pewno jest zaklepany, ale robią się problemy z Jones'em. Blackburn ponoć podniosło cenę za Anglika do 25 milionów funtów, bo w kontrakcie jest taki oto zapis:

Cytat:"Kwota 16 milionów funtów pozwoli na rozpoczęcie dyskusji na temat transferu zawodnika, jednak nie jest to kwota, która pozwoli na zakończenie transakcji."

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
10-06-2011 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #2751
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Super! Bardzo się cieszę Big Grin teraz czekamy tylko na oficjalne potwierdzenie i zawitanie w Carrington Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
10-06-2011 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2752
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
De Gea, Jones, Young - jeśli dopniemy te transfery w najbliższym czasie, tak jak mówią media, to z wielkim impetem rozpoczniemy to okienko transferowe. A jak jeszcze uda się wyciągnąć jakiegoś środkowego pomocnika (Modrić, Nasri) to już w ogóle będzie genialnie.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-06-2011 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2753
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Według dzisiejszych informacji do wyścigu po Nasriego włączył się Inter, który chce wzmocnić swoją drugą linię po tym, jak nie uda im się ostatecznie zakontraktować Sancheza.

Tymczasem na Twitterze jeden z dziennikarzy BBC podaje, że Blackburn za późno wzięło się za kombinowanie przy transferze Jonesa i niebawem młody Anglik nas zasili.

I na koniec Hot NEWS: Ashley Young, nasz nowy nabytek, odwołał swój ślub na dwa dni przed ceremonią. Ciekawe co było powodem odwołania ślubu :?: Może jego partnerka nie miała ochoty wyprowadzać się z Birmingham do mniejszego Manchesteru i postawiła Ashley'owi warunek: albo ja, albo transfer :?: Wink

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-06-2011 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #2754
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale to prawda, że Young ma zarabiać u nas 130tys funtów? <ściana>

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
11-06-2011 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #2755
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chyba tak :/. Dają 130k nowemu gościowi na solidnym poziomie, a Naniemu nie chcą podwyższyć do 90 :plask: .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
11-06-2011 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #2756
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A tam, nie wiadomo czy to prawda. Gazety muszą przecież o czymś pisać. A im bardziej to kontrowersyjne, tym lepiej. Najchętniej zapadłbym w sen letni, żeby odciąć się od tych wszystkich plotek, ploteczek, spekulacji, wywiadów i chuj wie czego jeszcze.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
11-06-2011 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2757
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
EsDe napisał(a):Chyba tak :/. Dają 130k nowemu gościowi na solidnym poziomie, a Naniemu nie chcą podwyższyć do 90 :plask: .

Naniemu nie chcą dać chyba 70 tysięcy tygodniowo.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-06-2011 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #2758
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):
EsDe napisał(a):Chyba tak :/. Dają 130k nowemu gościowi na solidnym poziomie, a Naniemu nie chcą podwyższyć do 90 :plask: .

Naniemu nie chcą dać chyba 70 tysięcy tygodniowo.

No jak, to skoro Chicarito tyle dostanie? dostał?
11-06-2011 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2759
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):Naniemu nie chcą dać chyba 70 tysięcy tygodniowo.

To niech odejdzie do Realu.

Poza tym siejecie ferment niczym te dziennikarzyny. Dzwoni żurnalista do agenta piłkarza i pyta się, aby ten w poufności powiedział mu ile żąda jego podopieczny, i jak ogólnie stoją negocjacje z nowym kontraktem, aby ten oczywiście poufnie podzielił się tą informacją na łamach swojego kłamliwego ścierwa <śpi>

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
11-06-2011 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2760
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaka podwyżka, przecież Naniego sprzedajemy do Juventusu czy innego Budyonkoru.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
11-06-2011 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości