Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4006
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A dlaczego nie?
19-03-2013 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #4007
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Trzeba do środka takiego skurwiela, Jonesa II. Jakieś ruchy no muszą wykonać, bo blado i trzeba zaspokajać się grą na alibi albo chwilowymi przebłyskami.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
08-04-2013 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4008
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mnożą się nam te problemy. Ten w środku jest już stary jak świat, ale jak patrzę na to co się dzieje na skrzydłach, jestem załamany! W chwili obecnej mamy jednego skrzydłowego, który potencjalnie może prezentować wymagany poziom. Może, ale nie musi, mowa oczywiście o Nanim. Valencia dla mnie jest do wywalenia, moim zdaniem my nie możemy sobie pozwolić, aby czekać, liczyć, że Antek będzie bardzo mocnym skrzydłowym w nadchodzącym sezonie. Większa jest szansa na to, że to nie wypali i wtedy jebniemy sobie kulę w kolano. Jest jeszcze Young, który całe życie gra na alibi. No i Zaha po którym cudów się spodziewać nie możemy.

Tragedia, na tych skrzydłach by trzeba rewolucji. Welbeck na skrzydle jest tragiczny, a ile razy w tym sezonie tam grał, to najlepiej oddaje naszą słabość. Mam nadzieję tylko, że Ferg jednak to wszystko widzi, a nie jest zadowolony z tego co ma.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-04-2013 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #4009
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
W sumie napiszę to tutaj. Pamiętam, że kiedyś Fergie dwoma transferami zrobił robotę. Kupił Carricka i Kuszczaka z tym, że Kuszczak nie był wybitny ale Carrick wszedł i ta sama drużyna, która dostawała z Chelsea zapoczątkowała ten piękny okres kiedy to w ciągu 4 lat mieliśmy 3 finały LM. Wtedy drużyna Jose zapanowała w Anglii na dwa sezony. Teraz City miało jeden sezon i odpadło, więc może od następnego sezonu wskoczymy na następny level bez żadnych wspaniałych transferów. W sumie jestem ciekaw co się stanie i co Fergie wykombinuje bo pamiętajmy, że początek poprzedniego sezonu to była bajka w naszym wykonaniu i dopiero mecz z City nas sprowadził na ziemię.
Oczywiście, przydały by się ze 2 transfery zwłaszcza jeżeli odejdzie i Scholes i Nani.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2013 11:22 przez Hubson.)
09-04-2013 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #4010
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubson napisał(a):Teraz City miało jeden sezon i odpadło
Uważasz, że w następnym sezonie nie będą grać o majstra?

Gdzie jest Groszek?
09-04-2013 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #4011
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chodziło bardziej o to, że Chelsea miała 2 swoje sezony świetne, które my przeczekaliśmy a potem byliśmy poza zasięgiem. Teraz City miało jeden, i my znów poza zasięgiem i w sumie można gdybać jakby było gdyby nie Turek, bo myślę, że przejście Realu mogło by inaczej ułożyć ten sezon. Jednak chodzi o to, że ogólnie rzecz biorąc to gramy niezwykle skutecznie, ale... No dość dużo rzeczy jest o które można by się czepiać. A City... będą grać o majstra ale co z tego? Liverpool też niby gra o niego co roku i kończy w listopadzie, więc...
09-04-2013 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #4012
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale City ma cholerne argumenty w walce o majstra i pewnie dojdą nowe w lecie, natomiast Liverpool - sam wiesz. Dlatego zdziwiła mnie twoja pewność w tym temacie.

Gdzie jest Groszek?
09-04-2013 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #4013
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie nie to nie jest moja pewność. Po prostu jest tu jakaś analogia w obydwóch przypadkach.
Ogólnie Rudzki wrzucił dziś tekst. Wczoraj w studiu w C+ Wieszczycki powiedział, że United chciało tak grać a Rudzki napisał, że United nie jest stać teraz na lepszą grę. No i chyba nie jest to tak ZUPEŁNIE pozbawione sensu.

//Jasne, po prostu taki tamto zdanie miało sens. Wytłumaczyłeś, że chodziło ci o coś innego. Rozumiem, nie ma tematu już Smile K.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2013 19:50 przez Kosma.)
09-04-2013 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4014
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Panowie chyba zły temat sobie wybraliście do dyskusji na ten temat.

Patrząc na to co się dzieje w tym sezonie, to zakup dwóch zawodników do środka pola to wręcz obowiązek. Do tego jeden, aczkolwiek bardzo dobry skrzydłowy byłby mile widziany, jednak w pierwszej kolejności należałoby przewietrzyć obecną kadrę skrzydłowych by myśleć o kolejnym, tym bardziej, że jeden jest już w drodze.



Mój Blog: Pod presją czasu
09-04-2013 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #4015
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jak dla mnie, to na lato koniecznie musimy kupić KLASOWEGO skrzydłowego, który pociągnie naszą grę i zagwarantuje nam ok. 10 bramek i tyle samo asyst. Ten Zaha kompletnie mnie nie przekonuje. A już wydanie na niego aż 15 mln funtów, to wielkie ryzyko. Statystyki Wilfrieda mnie nie przekonują i nie powalają na kolana.

Do tego także klasowy środkowy pomocnik i defensywny pomocnik, który powoli zacząłby zastępować Carricka, a wkrótce przejąłby jego miejsce w pierwszej "11" United. Nie możemy już dłużej odstawać od najgroźniejszych rywali linią pomocy, bo w dalszym ciągu będziemy odpadać szybko w LM oraz coraz częściej oglądać takie mecze, jak ten wczorajszy czy ten z Chelsea.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2013 20:23 przez Jaroldz.)
09-04-2013 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #4016
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):Nie możemy już dłużej odstawać od najgroźniejszych rywali linią pomocy, bo w dalszym ciągu będziemy odpadać szybko w LM

My nie odpadamy szybko z Ligi MistrzówDodgy

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
09-04-2013 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #4017
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zdarza nam się odpaść wcześniej, ale ogólnie to wielkich klubów jest tak, Bayern, Real, Barca, My, Juve, Milan... czyli na 4 miejsca w półfinale jest 6 drużyn, więc, nie zawsze można dojść do finału. Dużo zależy też od losowań, chociaż jeżeli już wychodzimy z grupy to jesteśmy strasznie mocni.
09-04-2013 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #4018
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Na ostatnie 7 sezonów raz wygraliśmy LM, dwa razy przegraliśmy w finale będąc drużyną gorszą, przegraliśmy w półfinale również zasłużenie (ale było to właśnie w pierwszym z owych 7 sezonów), dwa razy odpadaliśmy w kuriozalnych okolicznościach, no i zeszły sezon, który właściwie nie wiem do jakiego rodzaju odpadnięcia zakwalifikować. A to wszystko z tą fatalną linią pomocy, która oprócz meczów z Barceloną niewiele miała wspólnego z naszym niebytem w Lidze Mistrzów.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2013 22:52 przez robaldo.)
09-04-2013 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4019
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Nie możemy już dłużej odstawać od najgroźniejszych rywali linią pomocy
Faktycznie odstajemy mając najlepszego środkowego pomocnika w lidze.

Bardzo niesprawidliwe wobec tej drużyny jest wytaczanie argumentów na jej niekorzyść na podstawie kilku ostatnich meczów, zupełnie zapominając o tym, co było wcześniej. Niewątpliwie jesteśmy teraz w dołku i łatwo teraz o krytykę, ale w moim mniemaniu powinno to wyglądać trochę inaczej.

W obecnej sytuacji brakuje nam tylko zastępcy dla Carricka. Reszta zależy od tego, czy się kogoś pozbędziemy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2013 08:31 przez michal85.)
10-04-2013 08:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #4020
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nawet jeśli Carrick jest najlepszy to środkowy pomocnik to priorytet. nie możemy wychodzić z Carrickiem i Giggsem na takie City, ich pomoc naszą zabiega.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2013 09:32 przez samcro.)
10-04-2013 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości