Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dyezly Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
sebos_krk napisał(a):
Dyezly napisał(a):Panie Ferguson kup pan Quaresme !! Quaresma-niesamowicie zdoly zawodnik, szybki, z idealnym wyszkoleniem technicznym ...i co najważniejsze bardzo bramko-strzelny.
Dajcie spokój. Po co nam on? Ronaldo, Nani grają identycznie. Wystarczy tych panienek z Portugalii. Kolejny pomocnik jest zupełnie niepotrzebny. Właściwie dziwi mnie poruszanie tematu sprowadzania kolejnego piłkarza do tej formacji. Szczególnie, że taki Quaresma w United to mógłby nawet na ławkę się nie łapać.


Mówie przecież, że mógłby grać w napadzie, to uniwersalny gracz Big Grin
15-02-2008 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Quaresme, jakbym chciał żeby za jakieś 30 mln E zasilił szeregi Chelsea lub Liverpool. Od pewnego czasu oglądam ligę portugalską ( ciekawi mnie głównie gra Veloso i Bosingwy ) + mecze reprezentacji. Koleś jest niezły technicznie. Ale do tego taki... rozlazły i enigmatyczny. Raz mu wychodzi a raz nie. Słaby charakter i do tego nie potrafi dobrze ocenić sytuacji na boisku, strzela gdy powinien podawać, podaje gdy powinien strzelać. Kompletny brak "inteligencji boiskowej". A to jest cecha, której nie da się nauczyć. Można nauczyć się przebierać szybko nogami, strzelać, kiwać, ruszać uszami ale tego się da , to trzeba mieć od razu.

Do Ronaldo brakuje mu z 15 lvl'i Smile.

W/g mnie jest cienki i mam nadzieję, że nie pojawi się w MU

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
15-02-2008 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #33
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dyezly napisał(a):Mówie przecież, że mógłby grać w napadzie
Tak jakbyśmy nie mogli kupić napastnika . A Quaresma w ataku grałby pewno tak jak Giggs i Ronaldo. Czyli źle. Już Manucho będzie lepszy.


Fan United od 1992 roku
15-02-2008 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dyezly Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
sebos_krk napisał(a):
Dyezly napisał(a):Mówie przecież, że mógłby grać w napadzie
Tak jakbyśmy nie mogli kupić napastnika . A Quaresma w ataku grałby pewno tak jak Giggs i Ronaldo. Czyli źle. Już Manucho będzie lepszy.


No...może i masz racje, ale dobry skrzydłowy się zawsze przyda. A tak nawiasem to Bosinga też by się przedał. Evra powinien mieć jakiegoś zmiennika, ponieważ nie gra pod presją i jest lekko rozlużniony, wie że i tak nikt go ze składu nie wygryzie, a poza tym to już nie ten sam Gary co kiedyś Wink
15-02-2008 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wiesz, transfery to jak gra strategiczna. Kupisz piątego niepotrzebnego skrzydłowego Giggs, Ronaldo, Nani, Park - wszyscy nie zagrają naraz ), zbliżysz się do limitu wydatków na pensje ( teraz 48 % , limit 50 % ), wydasz kupę sałaty na samego piłkarza (. A na mistrzostwach wypłynie super talent - obrońca i leżysz. Pomocnicy są nam niepotrzebni. Jeśli Manucho będzie grał tak dalej jak w PNA to i z napastnikami będzie dobrze. Szukać trzeba niezbyt intensywnie prawego obrońcy. I czekać na objawienie jakiegoś wielkiego talentu i wtedy wejść twardo do akcji ( mając kupę gotówki na transfer jak i gażę ). Pomyśl kupiliśmy Queresme a za rok pojawia się drugi Rooney lub Rio... i co wtedy? MU tu nie Real, nikt tu nie sra pieniędzmi i bardzo dobrze.

Oszczędzać na czas gdy zakończą się kariery Giggsa czy Scholes lub Rio. Do tego czasu naprawdę wiele moze się wydarzyć w piłce.
I nie ma co sobie wiązać rąk niepotrzebnym pomocnikiem.

PS póki co zarówno Veloso jak i Bosingwa, grają słabo. Do tego Veloso gra na pozycji bardzo cofniętego środkowego pomocnika a właściwie obrońcy. Sporting gra 4-1-4-1, nie bardzo go widzę w MU.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
15-02-2008 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #36
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mufc.pl napisał(a):Obrońca Olympique Lyon Jean Alain Boumsong jest przekonany, że Manchester United będzie działał bardzo szybko, by sprowadzić na Old Trafford Karima Benzemę.

"Karim jest obecnie wart conajmniej 20 milionów funtów, ale każdy klub, który będzie chciał go mieć u siebie, musi liczyć się z dużo większym wydatkiem."

"To fantastyczny piłkarz. Jeśli nadal będzie czynił takie postępy, to w ciągu roku jego wartość wzrośnie do 30 milionów funtów. W ciągu najbliższych dwóch, trzech lat będzie to jeszcze większa kwota. Nasz prezydent chce jednak, by Karim został w klubie conajmniej dwa lata. Chce wygrać Champions League, zanim zdecyduje się go sprzedać."

"Jeśli Karim odejdzie jednak wcześniej, to ze względu na pieniądze. Nie jesteśmy w stanie konkurować finansowo z Manchesterem United. Nasz prezydent to jednak sprytny człowiek. Sprzedał Michaela Essiena do Chelsea za 24 miliony funtów, a Karim jest dużo lepszym piłkarzem."

"Z naszego punktu widzenia korzystne jest to, że prezydent chce zatrzymać Benzemę, a sam piłkarz chce kontynuować karierę w Lyonie. Jeśli jednak United byli nim zainteresowani wcześniej, to po środowym meczu w Champions League będą działać szybko, by mieć go u siebie."

Hmm, no Benzema to ciekawy zawodnik, ale są dziwne informacje. Benek za Berbatowa, tutaj Benzema :|. A znając życie Fergie wyciągnie królika z kapelusza jak Naniego i Andersona xD

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
26-02-2008 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
radzio napisał(a):mm, no Benzema to ciekawy zawodnik, ale są dziwne informacje. Benek za Berbatowa, tutaj Benzema :|. A znając życie Fergie wyciągnie królika z kapelusza jak Naniego i Andersona xD

Ferguson działa cicho by nikt go nie ubiegł, o Andersonie przed transferem czytałem 1 notkę i traktowałem ją jak plotkę, podobnie odnoszę się do oferty wymiany Fostera na Berbe i dopłaty, z Benzemą może być o tyle ciekawie że napastnika wysokiego mieć będziemy - MANUcho, dodatkowo taki młody Karim...
Ale Berba jest ograny w lidze, jak United potrzebuje świetnego napastnika od zaraz mamy Berbe, z Karimem różnie może być, a po 2 do Angli mu się nie spieszy.
26-02-2008 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
diabeł1878 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Uważam, że w Manchesterze United potrzebne jest wzmocnienie obrony. Czasem nie dają sobie rady gdyż nie są dobrze zgrani. Chcąc wybić piłkę ze swojego pola często nawzajem sobie przeszkadzają. Dodatkowy obrońca bardzo by się przydał.
26-02-2008 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
diabeł1878 napisał(a):Uważam, że w Manchesterze United potrzebne jest wzmocnienie obrony. Czasem nie dają sobie rady gdyż nie są dobrze zgrani. Chcąc wybić piłkę ze swojego pola często nawzajem sobie przeszkadzają. Dodatkowy obrońca bardzo by się przydał.

Brown/Gary/O'shea - Rio - Vida - Evra/Silvestre...

Tak mówisz jakby ze sobą 1 raz grali :? :roll:
26-02-2008 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #40
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeśli już to prawy obrońca, bo na resztę pozycji to raczej nie trzeba Wink Skład przepchany też nie może być Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
26-02-2008 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gandalf_theblue Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czaplak napisał(a):
diabeł1878 napisał(a):Uważam, że w Manchesterze United potrzebne jest wzmocnienie obrony. Czasem nie dają sobie rady gdyż nie są dobrze zgrani. Chcąc wybić piłkę ze swojego pola często nawzajem sobie przeszkadzają. Dodatkowy obrońca bardzo by się przydał.

Brown/Gary/O'shea - Rio - Vida - Evra/Silvestre...

Tak mówisz jakby ze sobą 1 raz grali :? :roll:

W sumie to nawet raczej:
Brown/Gary/Simpson/O'Shea - Rio/Pique-Vida/Pique- Evra/Sylwek/O'Shea
A przydałby się jedynie prawy defender i nic poza tym. Skład wypchany świetnymi graczami, naprawde nic wiecej.
26-02-2008 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Gandalf_theblue napisał(a):Brown/Gary/Simpson/O'Shea - Rio/Pique-Vida/Pique- Evra/Sylwek/O'Shea

Ale celowo nie podałem Simpsona oraz Pique którzy zaliczyli mało meczy więc można byłoby się do czegoś doczepić, że nie zgrani mogą być.
27-02-2008 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mufc.pl napisał(a):Zawodnik Olympique Lyon, Hatem Ben Arfa przyznał, że w przeszłości Manchester United i Chelsea Londyn były zainteresowane jego zatrudnieniem. Młody pomocnik postanowił jednak pozostać w zespole mistrza Francji. -
"Manchester United przysłał mi koszulkę podpisaną przez Rayna Giggsa. Miało mnie to przekonać do tego, bym do nich dołączył. W tym samym czasie Jose Mourinho zaprosił mnie z rodziną do Chelsea, gdzie mogłem zobaczyć całe zaplecze klubu. Trzy lata temu dyrektor Barcelony, Txiki Beguiristain rozmawiał z moim agentem. Dostałem ofertę, ale ostatecznie chciałem kontynuować treningi z Lyonem. To było dla mnie najlepsze rozwiązanie."

W pierwszym spotkaniu z Manchesterem United na Stade Gerland, Ben Arfa niespodziewanie mecz rozpoczął na ławce rezerwowych. Młody Francuz ma jednak nadzieję, że w rewanżu na Old Trafford będzie miał większy wpływ na grę swojego zespołu.

"Byłem zaskoczony tym, że zasiadłem na ławce rezerwowych. Czasami rozpoczynałem spotkanie w wyjściowym składzie, więc byłem trochę rozczarowany. Jednak to trener podejmuje decyzje. Mam tylko 20 lat i ciągle muszę się dużo nauczyć. Gdybym był doskonały, to miałbym już na koncie Złotą Piłkę!."

Ben Arfa przyznaje, że "Czerwone Diabły" ofensywnie są świetną drużyną, ale w defensywie drużyna sir Alexa Fergusona ma pewne braki - "W ataku Manchester United dysponuje niesamowitym potencjałem, ale z tyłu pozostawiają lukę, więc jestem przekonany, że możemy im strzelić bramkę. Musimy tam tylko pojechać z bardzo ambitnym nastawieniem."

Tego z Giggsem sam by chyba nie wymyślił, więc może i coś mu przesyłali, ale kolejny pomocnik na razie nie jest nam potrzebny. Co do defensywy... chyba tylko lewą stroną mogą się przedrzeć. W końcu Evra-Vidić-Rio to mur z nie byle jakiej cegły, a van der Sar ostatnio pokazał, że jest w dobrej formie. Chyba, że chodzi o nazwiska, tu przód przeważa.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
03-03-2008 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #44
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Też uważam, że póki co naszą dziurą jest prawa strona obrony i trzeba na tę pozycję kogoś sprowadzić. Ja osobiście najchętniej widziałbym Phillipa Lahma Big Grin Jednak chyba mało prawdopodobne, żeby Bayern go puścił...

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
03-03-2008 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #45
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tak się składa, że Brownowi brakuje przede wszystkim gry ofensywnej, bo w defensywie jest niezły, wcale nie gorszy od Evry. Co do wypowiedzi Ben Arfy to jest on trochę zabawny, bo nasza obrona z Vidicem i Ferdinandem wygląda bardzo dobrze. W Premiership straciliśmy najmniej bramek, więc sądzę, że Ben Arfa na siłę szuka jakichś wad z naszej strony.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
03-03-2008 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości