Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #2711
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mufc napisał(a):Ashley Young przyznał, że chce grać o najwyższe cele, co może świadczyć o jego chęci odejścia z Villa Park. Gwiazdor Aston Villi przygotowuje się do rozmów na temat swojej przyszłości z prezesem klubu, Randy Lernerem. W wyścigu o kupno 25-latka prowadzą Manchester United i Liverpool.

(...)

- Chcę się sprawdzić podczas gry w mistrzostwach świata, mistrzostwach Europy oraz Lidze Mistrzów. Jako dzieciak zawsze chcesz grać w najlepszych rozgrywkach. Jako mały chłopiec chciałem grać w Lidze Mistrzów - i mam nadzieję, że pewnego dnia mi się to uda. Ludzie mówią, że szczyt swojej kariery osiągasz w wieku 25, 26 i 27 lat. W przyszłym miesiącu kończę 26 lat, więc mam nadzieję, że wkraczam w swój najlepszy okres.

No taka pierwsza myśl - skoro konkurentami o Younga mają być MU i LFC, a sam zainteresowany chce grać o najwyższe cele, takie jak LM, no to chyba wybór jest prosty ^^

Jeśli teraz rzeczywiście wkroczy w swój najlepszy okres, to jest to też najlepsza okazja i najlepszy czas, aby go pozyskać. Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
07-06-2011 08:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Tomassen - 07-06-2011 08:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości