Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2731
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No to mamy naszego Pepe na Barcelonę. :-D Zobaczymy, gdzie Szkot go będzie wystawiał, podobno dobrze spisuje się jako defensywny pomocnik, ale tego jeszcze żaden z nas na oczy nie widział. No nic, bardzo dobrze, że młody, i bardzo dobrze, że Angol. Teraz brać Younga i zastanowić się nad kimś technicznym na środek pola. Oczywiście zakładam, że De Geę już mamy zaklepaną.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
08-06-2011 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2732
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeśli chodzi tam jeszcze o tego Younga. To po stronie zawodnika AV jest to, że jest Anglikiem, ograny w lidze, obecnie na wyższym równiejszym poziomie. Za to przy Alexisie można postawić tylko rzekomo większy potencjał, którego ja osobiście nie widzę.

Co do Jonesa, no to wszystko pięknie, ładnie - Anglik, przeogromny talent itp, itd. ALE pytam się po chuj nam wzmocnienie na tej pozycji? Środek obrony jest ostatnim miejscem do którego szukałbym wzmocnień. Jeszcze jestem ciekawy, ile za niego zabulimy. Bo jeśli to ma być jakieś 20 mln, a pewnie jest, no to sorry bardzo, średnio mi się widzi. Oczywiście jeśli starczy kasy na wzmocnienie reszty koniecznych tego pozycji, to się przymknie na to oko. Ale jeśli zostaniemy ze środkiem takim, jaki mamy, to będzie to troszkę żenujące. Poza tym to co żegnamy się z Jonnym? Ja wolałbym postawić jednak na naszego wychowanka, co nie zmienia faktu, że mam przeczucie, iż ten gość niedługo będzie rozpierdalał system.

A może jeszcze inaczej, może żegnamy się z Vidą? W sumie gdybyśmy zostali z Rio, Chrisem, Jonnym i Philem to bym nie rozpaczał, aczkolwiek mogłoby to nie wypalić. No i ostania opcja - może Fergie spogląda daleko w przyszłość, kiedy to byłaby rotacja pomiędzy Philem, Chrisem, a Jonnym. Cóż, pożyjemy, zobaczymy Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-06-2011 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2733
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
16 mln Łukaszu Wink

A co do upchnięcia gdzieś w Phila, to bez strachu. Znając nasze szczęście, znów obrona zostanie storpedowana przez kontuzje i chłopak zaliczył dobrych kilkanaście występów Wink

Mubinio napisał(a):Zobaczymy, gdzie Szkot go będzie wystawiał, podobno dobrze spisuje się jako defensywny pomocnik, ale tego jeszcze żaden z nas na oczy nie widział.
Jak ktoś oglądał mecz United 7-1 Blackburn to widział Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
08-06-2011 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2734
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):Jak ktoś oglądał mecz United 7-1 Blackburn to widział Wink

Oglądałem i tak świetnie wypadli nasi rywale, że se zapomniałem że on tam w ogóle grał, wybacz Foster. Wink A jak rzeczywiście tak było, to raczej nie będzie naszym Pepe. Smile

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
08-06-2011 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2735
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
http://tinyurl.com/3f46nut

Jaroldz, jak tak bardzo lubisz czytać wszystkie plotki dotyczące United to zapraszam do linku powyżej. Wszystko ładnie zebrane, przynajmniej nie będziesz musiał latać po kilku stronach Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
08-06-2011 17:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2736
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kupno Jones'a oznacza auta dla Browna.


Fan United od 1992 roku
08-06-2011 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #2737
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Udinese’s coveted winger Alexis Sánchez has agreed personal terms with Barcelona, according to the Serie A club’s president.

The 22-year-old Chilean has been linked with a host of clubs this summer, including Manchester United and Manchester City, after he netted 12 goals to help Udinese finish fourth in the Italian league.
Now, Udinese president Franco Soldati claims Sánchez has agreed a €3m-a-year deal with the Catalan giants, but a deal is yet to be reached between the two clubs.

Jeden mniej...

Cytat:Kupno Jones'a oznacza auta dla Browna.

"Wes Brown called the manager a “cunt” during the pre-season last summer and has barely played since"

Jeżeli to co powiedział jest prawdą, trudno się temu dziwić.
08-06-2011 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #2738
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lubię Browna ale jeśli tak powiedział to czego oczekiwać , przecież znał już losy tych co zadzierali z Fergusonem, skoro Staama się pozbył to Brown tym bardziej dostanie.

Co do Sancheza to w sumie dobrze, że tak się stało, no prawie... jestem fanem jego talentu już od 3 lat, ten sezon zachwycał już niemiłosiernie i chciałem go zobaczyć z United lecz to transfer 35 milionowy a za taką kasę nie potrzebujemy kupować gracza do skrzydła bo te mamy obsadzone i nam wystarczy Young za 15(oby nie więcej)mln a kasę władować musimy w środkowego pomocnika.
Wolałbym by Sanchez został we Włoszech a tak Barca się wzmocniła dobrze, ale plus jest taki że City ani Chelsea go nie pozyskały.
08-06-2011 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2739
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Marvin Martin - (36 spotkań, 19 asyst) Ogląda ktoś regularnie Ligeu 1? Ciekawy zawodnik, w ostatnim meczu rep.Francji zaliczył rewelacyjną zmianę - 2 bramki i asysta.



Mój Blog: Pod presją czasu
08-06-2011 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2740
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
To jest właśnie to 8-) specyfika okienek transferowych United w ostatnim czasie, wszędzie huczy od wielkich nazwisk, od tego kto kogo ma zastąpić a tu jeb! Transfer młokosa na pozycję, która wydawać by się mogło jest bardzo dobrze 'obstawiona'. Myślę, że to okienko i nadchodzący sezon będą nie tylko dla United ale i dla całej PL wyjątkowe, żeby nie powiedzieć historyczne.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
08-06-2011 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2741
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
daniel napisał(a):i nadchodzący sezon będą nie tylko dla United ale i dla całej PL wyjątkowe, żeby nie powiedzieć historyczne.
Liverpool zdobędzie majstra?!?! :o

Gdzie jest Groszek?
08-06-2011 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2742
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Trzeba teraz się obkupić, bo, o ile się nie mylę oczywiście, jest to ostatni sezon, w którym można wydawać kasę bez żadnych ograniczeń. W następnych sezonach będzie kombinowanie...

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
09-06-2011 06:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2743
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
W United szykuje się przebudowa składu i to wielka. Jak piszą dziennikarze The Telegraph Sir Alex Ferguson zaczął budować swoją ostatnią już wielką drużynę.

Wczoraj gruchnęła wiadomość o transferze do nas Jonesa z Blackburn, co mnie bardzo zdziwiło, gdyż wcześniej mało się pisało o jego przejściu do nas. To LFC i Arsenal walczyli o niego. Martwi mnie trochę kwota za jaką ma do nas przyjść. 16 mln funtów za 19-latka, który zagrał ok. 30 meczów w PL to dużo. O samym piłkarzu za wiele nie napiszę, bo nie wiem jak gra, nie zwracałem na niego uwagi. Z tego co wyczytałem wczoraj jest to podobno jeden z największych talentów w Anglii na tej pozycji. Gracz, który ma być następcą Terry'ego w kadrze.

Wczoraj także pojawiła się informacja- i to potwierdzona przez Steve'a Bruce'a- o ofercie Sunderlandu za nasze trio Gibson, O'Shea, Brown opiewająca na 12 mln funtów. Oferta ponoć spotkała się z akceptacją ze strony "Czerwonych Diabłów". To oznaczałoby także, że transfer tego obrońcy z Francjii- Varane'a nie jest jeszcze wykluczony.

Ashley Young zapewne do nas przejdzie, za dużo już się o tym pisze, same wypowiedzi zawodnika, SAF-a wskazują na to, że ten transfer to tylko kwestia czasu.

Pozostaje obsada bramki i pozycji środkowego pomocnika, następcy Scholes'a. Komplikuje się sprawa z transferem De Gei. Widać, że chłopak niestety nie jest zdecydowany na przejście do nas, boi się, że ten klub go przerośnie, że nie jest gotowy na takie wyzwanie. Mam jednak nadzieję, że sprawa znajdzie pozytywny finał i ostatecznie Hiszpan do nas dołączy, bo to jedyny bramkarz z tych do kupienia, który może godnie zastąpić Edwina.

Sneijder zapewne przejdzie do Chelsea lub City, Modrić jest nie do wyjęcia z Tottenhamu, chyba że za jakąś kosmiczną kwotę rzędu 40-50 mln funtów, a tyle Ferguson nie da. I słusznie. Zatem trzeba poszukać innego rozwiązania. Tylko jakiego, skoro plan A i plan B zapewne nie wypalą :?: Czy taki Hazard nadawałby się na naturalnego następcę Rudego :?: Mam duże wątpliwości. Goetze to także bardziej skrzydłowy niż środkowy pomocnik. Nasri na pewno do nas nie przejdzie, Kagawa nie do wyjęcia. Może Banega za Valencii :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
09-06-2011 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
muluk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #2744
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):Sneijder zapewne przejdzie do Chelsea lub City, Modrić jest nie do wyjęcia z Tottenhamu, chyba że za jakąś kosmiczną kwotę rzędu 40-50 mln funtów, a tyle Ferguson nie da. I słusznie. Zatem trzeba poszukać innego rozwiązania. Tylko jakiego, skoro plan A i plan B zapewne nie wypalą :?: Czy taki Hazard nadawałby się na naturalnego następcę Rudego :?: Mam duże wątpliwości. Goetze to także bardziej skrzydłowy niż środkowy pomocnik. Nasri na pewno do nas nie przejdzie, Kagawa nie do wyjęcia. Może Banega za Valencii :?:

A ja sądzę, że może powrócić temat Defoura ze Standardu. Kiedyś dużo się o nim mówiło w kontekście transferu do nas. Podobno również Ferguson wysłał do niego list kiedy ten był kontuzjowany. W zasadzie nigdy nie widziałem jego gry i nie mogę nic o nim powiedzieć, ale na pewno będzie tańszy od Sneijdera i Modrica. Tylko czy umiejętności wystarczą? Do środka pomocy możliwe, że zakupimy Rodwella. O nim i o Hendersonie mówiło się w zimie. Transfer tego drugiego jest już wykluczony, ale z Rodwellem kto wie. Osobiście nie mam nic przeciwko, oczywiście za rozsądną cenę. A tak aporpo Hendersona, szkoda, że nikt nie wpadł wcześniej na pomysł wymiany go na Gibsona i Browna, skoro podobno jest oferta Sunderlandu. O'Shea mimo wszystko wolałbym w składzie zostawić, dla niego miejsce zawsze się w drużynie znajdzie.
09-06-2011 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #2745
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ze Sneijderem jeszcze nie wiadomo. Wszystko zależy od tego czy SAF da mu te 200 tysi tygodniowo.

A co Modricia. Berba też nie do wyciągnięcia i co? Plan B jest chyba najbardziej prawdopodobny.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
09-06-2011 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości