Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
woozi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #217
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zauważyłem że moja wypowiedź o zakupieniu gwiazdy do Naszego zespołu wzbudziła wiele kontrowersyjnych odpowiedzi, ale zobaczmy ze taki zawodnik który naprawdę jest doswiadczony piłkarsko mógłby wiele wnieść do zespołu. Czy gwiazda musi robić same kłopoty?
Ktoś tam właśnie dał za przykład Barcelonę. Ok Barca (tam zakupili akurat wiecej gwiazd, ja mówię o jednej) rozpadła się w 2 lata. Ale w 2006 roku grali świetna piłkę. Później woda sodowa uderzyła poszczególnym zawodnikom i nie było atmosfery. Ale ze w jednym klubie się posypało tzn ze w drugim też? :roll:

//edytuj swoje posty ;-) - radzio

bob-sley napisał(a):
woozi napisał(a):United powinni kupić wreszcie jakaś prawdziwą gwiazdę, Alvesa zaprzepaścili, Bosingwe zaprzepaścili

Wytłumacz mi w jaki sposób zaprzepaściliśmy tych zawodników. Oficjalnego zainteresowania nimi przez United nei było a patrząc Twoim tokiem rozumowania to kadra United miała by z 60 zawodników bo widzę że każda spekulacja pracy dla Ciebie to już pewny zawodnik w United

Ok z tym mógłbym się z Tobą zgodzić, tyle ze najpierw prawy obrońca miałbyć dla nas priorytetem. A szczerze ci zawodnicy naprawdę pasowali do naszego stylu gry bo końca nie ufam zbytnio Brown'owi, ale sezon miał bdb. Wink
25-06-2008 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - woozi - 25-06-2008 11:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości