Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #220
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zacznijmy od tego, czy ja powiedziałem ze mamy zamknąć akademię? Nie!

W tym sezonie będziemy mieli pare meczy do rozegrania więcej, znów z całą pewnością SAF będzie chciał walczyć na trzech frontach ( W Carling Cup będą grać nasi młodzi). Dlatego kupno napastnika jest obowiązkowe.
Chcesz żeby United w przyszłym sezonie znów wygrało lige? Chcesz aby po raz pierwszy United obroniło tytuł w Europie (jeszcze nikt tego nie zrobił) ? Napewno chcesz, więc to jest główny powód dlaczego musimy kupic napastnika. Kupujemy Berbatova, mamy Roo i Teveza, Saha (jak znam życie niestety znów bedzie kontuzjowany przez ponad pół sezonu) czyli w takim wypadku mamy 3 napastników (przyjmuja ze Saha znow kontuzjowany) dochodzi do tego Manucho i Campbell. Z tym drugim jest o tyle dobrze ze Hull chciało by go jeszcze ztrzymać. Wg mnie można go dać na pół sezonu do nich i zobaczy jak sobie tam bedzie radził tym razem juz w Premiership, a Manucho powoli wprowadzac.
Wspomniany przez ciebie Wlebeck moze grać czy to FA CUP czy w Carling CUP, można również go wpuścić w dwóch ostatnich meczach LM (zakładaja ze podobnie jak w tym roku szybko zapewni sobie awans z grupy) mozna go wpuszczać z ławki rezerwowych w meczach ze słabszymi (beniaminkami np). To wszystko jak widac da się rozłożyć. Myślę że w tym wypadku każdy byłby zadowolony, bo każdy by sobie grał.

Ok jesli Evans ma takie umiejętności jak piszesz to super, ja sie bardzo z tego cieszę, gdyż przynajmniej będziemy mieli kogos jak Rio czy Vidic będą kontuzjowani, zawieszeni lub zmeczeni.

Dobrze że wspomniałeś o Giggsie. To prawda musimy zacząć rozglądac za kims w jego miejsce, szczególnie teraz gdy najprawdopodobniej odejdzie Ronaldo. Jeśli licząc już odejscie Cristiano to mamy na skrzydle Parka, Naniego i Giggsa... troszkę skromnie. Myślę iż Young nie był by złym rozwiązaniem, jest on jednym z najlepszych jak nie najlepszym graczem Viili. Można by również pomysleć o Bentley'u z Balckburn, ponoć SAF w przyapdku odejscia będzie starał się go kupić. A ja osobiście będę się przyglądał temu Silvie z Valenci, spodobało mi sie jak chłopak gra, nie mówię że musimy go juz kupić, ale twierdze że warto mu się przyjrzeć.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
25-06-2008 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 25-06-2008 12:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości