Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2806
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mucha napisał(a):Sorry, ale płacić tyle pieniędzy za kolesia, który jest jedną wielką niewiadomą? Jednak, jak wspomniałem, pieniądze nie mają tu większego znaczenia. IMO Young może dać nam dużo więcej i z pewnością jest to pewniejsza inwestycja.

Nie zgodzę się z Tobą, co do tego, że Sanchez to wielka niewiadoma.

Chilijczyk to piłkarz wielkiej klasy, czołówka światowa, ale po transferze Younga, jakoś nie widzę dla niego miejsca. Obie flanki mamy dobrze obsadzone, więc jedyne wytłumaczenie tego transferu byłoby takie, że Sanchez grałby po prostu u nas jako ofensywny środkowy pomocnik. W Udinese w minionym sezonie tak właśnie był w większości meczów ustawiany, przez co podobno grał jeszcze lepiej i zaczął zdobywać gole, a nie tylko asystować.

Według ostatnich doniesień w chwili obecnej to my jesteśmy liderami w wyścigu po niego, czego potwierdzeniem ma być ten wpis na twitterze:

Cytat:@David_Gill: just had good meeting in Italy, now flying to barcelona. #busysummer #mufc

A jak wiemy, Alexis wraz ze swoim menedżerem przez ostatnie dni rezydują właśnie w Barcelonie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
15-06-2011 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2807
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A może będziemy mieć zarówno Sancheza i Younga?Smile

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
15-06-2011 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2808
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No Young'a już mamy, ale z tym Sanchezem to mam problem. Nie wiem zbytnio po co on nam w takiej sytuacji.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
15-06-2011 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2809
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):No Young'a już mamy
O czymś nie wiem?

Jaroldz napisał(a):ale z tym Sanchezem to mam problem. Nie wiem zbytnio po co on nam w takiej sytuacji.
Dobrze, że United nie ma problemu.

Mam nadzieję, że te pogłoski o transferze tego przereklamowanego (skrzydłowego? napastnika? ofensywnego pomocnika?) zawodnika, okażą się zwykłymi plotkami. Doprowadźmy do końca nasze dwa transfery, o który głośno już od paru tygodni, następnie zajmijmy się środkiem pola, no i wyluzujmy, bo w końcu wakacje Wink

Jeśli jednak Sanchez rzeczywiście do nas trafi, to już nie mam bladego pojęcia co siedzi w głowie Alexa...



Mój Blog: Pod presją czasu
15-06-2011 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2810
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):Jeśli jednak Sanchez rzeczywiście do nas trafi, to już nie mam bladego pojęcia co siedzi w głowie Alexa...

Może skoro taki z niego zdolniacha, to Fergie go przekwalifikuje na DMa.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-06-2011 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2811
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):
Jaroldz napisał(a):No Young'a już mamy
O czymś nie wiem?

Jaroldz napisał(a):ale z tym Sanchezem to mam problem. Nie wiem zbytnio po co on nam w takiej sytuacji.
Dobrze, że United nie ma problemu.

Mam nadzieję, że te pogłoski o transferze tego przereklamowanego (skrzydłowego? napastnika? ofensywnego pomocnika?) zawodnika, okażą się zwykłymi plotkami. Doprowadźmy do końca nasze dwa transfery, o który głośno już od paru tygodni, następnie zajmijmy się środkiem pola, no i wyluzujmy, bo w końcu wakacje Wink

Jeśli jednak Sanchez rzeczywiście do nas trafi, to już nie mam bladego pojęcia co siedzi w głowie Alexa...

Young podpisze kontrakt, jak tylko wróci z wakacji. On już jest nasz.

Co do Sancheza jeszcze, to zajmijmy się pozyskaniem Modricia lub Sneijdera, a nie kombinujmy z Alexisem, który jest piłkarzem z najwyższej półki, ale nie jest nam jakoś szczególnie potrzebny. Na następcę Scholesa jest paru lepszych kandydatów.

Ostatecznie, jakby do nas przyszedł, to nie pogniewałbym się. Dobrych piłkarzy nigdy za wiele.

Tak żartobliwie mówiąc, to jak odszedłby O"Shea, to czasami mógłby także wejść na bramkę, jak De Gea będzie zmęczony. Wszak to właśnie bardzo uniwersalny piłkarz Wink

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
15-06-2011 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2812
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):Young podpisze kontrakt, jak tylko wróci z wakacji. On już jest nasz.
Ronaldinho też już był nasz.



Mój Blog: Pod presją czasu
15-06-2011 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #2813
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):Co do Sancheza jeszcze, to zajmijmy się pozyskaniem Modricia lub Sneijdera, a nie kombinujmy z Alexisem, który jest piłkarzem z najwyższej półki, ale nie jest nam jakoś szczególnie potrzebny.Na następcę Scholesa jest paru lepszych kandydatów.

Sanchez następcą Scholesa ? Opowiedz mi o tym.
15-06-2011 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2814
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Na skrzydłach go u nas nie widzę, ale jak pisałem wcześniej w minionym sezonie był wystawiany jako ofensywny pomocnik i grał fenomenalnie. Dlatego jedyną opcją wydaje mi się, że Sanchez grałby u nas właśnie na środku.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
15-06-2011 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #2815
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Świetnie.

W twojej wizji widzę jeden, malutki i praktycznie nieistotny szczegół. Sanchez w Udinese grał ofensywnego pomocnika. U nas nie istnieje taka pozycja.
15-06-2011 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2816
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jak kupimy Younga i zostawimy Naniego, to nie widzę już żadnych transferów na skrzydła/bocznych pomocników/atak. Tam wszystko będzie git majonez, jak mówi pani Basia. Do środka (i zarazem do pełni szczęścia) wystarczy jakiś Modrić - nie wierzę, że przy naszym POWAŻNYM zainteresowaniu Tottenham jest w stanie utrzymać go na smyczy niczym wkurwionego ratlerka, czekającego kolejny rok na budę w Lidze Mistrzów. No po prostu nie wierzę. Wszystko zależy od tego, kogo będziemy chcieli kupić. Odejście Gibsona i Scholesa wg mnie równa się jakiemuś transferowi, i nie ma innej opcji.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
15-06-2011 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2817
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):Ronaldinho też już był nasz.

Ano. Zabrakło jednak konkretów. Young nie jest jednak, aż tak pożądany na rynku transferowym tak jak kiedyś Dinho. Jestem jakoś spokojny jeśli chodzi o zakontraktowanie Ashleya.

Jeśli chodzi o Sancheza to...
Mubinio napisał(a):Jak kupimy Younga i zostawimy Naniego, to nie widzę już żadnych transferów na skrzydła/bocznych pomocników/atak. Tam wszystko będzie git majonez, jak mówi pani Basia.
+1

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
15-06-2011 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #2818
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kwas napisał(a):Sanchez w Udinese grał ofensywnego pomocnika.
Cofniętego napastnika jeśli już. Często podobną rolę miał Young w Aston.
Udine grało 352 Handa- Zapata Benatia Domizzi - Isla Badu Inler Asamoah Armero - Sanchez Di Natale.
Czasem grał wolną rolę imho jak Rooney z Chicą.
15-06-2011 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #2819
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeśli się nie mylę to ten news o Sanchezie jest z The Sun, więc proponuje wyluzować. Wink A sprawa z Youngiem była już podobno dogadana i co, teraz jest jakiś problem? Bo ja kilka dni temu byłem pewien, że tego lata kupiliśmy już Ashley'a, de Gea i Jonesa.

Form Is Temporary, Class Is Permanent
15-06-2011 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #2820
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
samcro napisał(a):Udine grało 352 Handa- Zapata Benatia Domizzi - Isla Badu Inler Asamoah Armero - Sanchez Di Natale.
Czasem grał wolną rolę imho jak Rooney z Chicą.
Posiłkowałem się wypowiedzią Jaroldza, co nie zmienia faktu, iż przypuszczałem, że tam też występowałem.

Także nie ma o czym mówić, można się tylko łapać za głowę jak ktoś mógł wpaść na pomysł z Sanchezem jako nowym Scholesem.
15-06-2011 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości