Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #2821
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kwas napisał(a):można się tylko łapać za głowę jak ktoś mógł wpaść na pomysł z Sanchezem jako nowym Scholesem.
Zgadzam się. Ja mówię że chce Sancheza ale ja jestem jego fanem i oglądam go już od 2/3 lat jak trafił do Udine więc nic dziwnego ża chciałbym go w naszym klubie. Inna sprawa, że jest dużo chętnych na niego co spowoduje wywalenie mnóstwa dzingów.Wiem że Young może być dla nas lepszym wyborem.
15-06-2011 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2822
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dobra. Wiele osób chciałoby u nas Sancheza bo to naprawdę wspaniały grajek. Jednak jest jeden problem. Na jego pozycji mamy wielu świetnych piłkarzy, co sprawia, że jest nam niepotrzebny. Jeśli kupilibyśmy go, to na lewej flance mielibyśmy 3-4 świetnych skrzydłowych, a na prawej 3. To za dużo. Wtedy ktoś musiałby zostać sprzedany.

Dzisiejsze media podają, ze Tottenham odrzucił ofertę Chelsea za Modricia, która dawała 25 mln funtów, gdyż Koguty wyceniły Chorwata na okrągłe 50 mln funtów i nie zejdą niżej. Wygląda więc na to, że lepiej się ostatecznie skupić na Sneijderze, który nie powinien kosztować więcej niż 35 mln funtów. Ponoć Fergie wysłał już do Interu oficjalne zapytanie w tej sprawie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
16-06-2011 08:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2823
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tottenham zawsze straszy cenami, niczym stacja Statoil i ich lodówka z piwem. Wink Ale tak jak pisałem gdzieś, tam kiedyś tam - na smyczy go nie utrzymają, jeśli będzie chciał odejść do klubu grającego w LM. I jakieś 30 mln to max, ile za niego wycisną.

Co do Sneijdera - rok temu też były "informacje", że Fergie składał ofertę za Sneijdera. Po czym SAF powiedzial coś takiego: "czemu te szmatławe gazety piszą, że odrzucili moją ofertę za Sneijdera, jak ja żadnej nigdy nie składałem?!". I tak też może być i teraz, i pewnie tak jest.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
16-06-2011 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Titto Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
Post: #2824
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
panopticum napisał(a):A może będziemy mieć zarówno Sancheza i Younga?Smile
Bez sensu takie wyrzucanie pieniędzy w błoto.
Wolałbym, żebyśmy odłożyli finanse na Sneijdera.

Z tej dwójki wolałbym chyba Younga, który jest zdecydowanie tańszy od Sancheza (moim zdaniem nie jest wart aż 40 milionów)
Jednakże wydaje mi się, że jeśli chodzi o skrzydłowych najbardziej nadałby się Gotze. Nie będzie kosztował raczej tyle co Sanchez a potencjał mają podobny. Niestety jakiś czas temu mówił, że nie chce opuszczać Borussii...
16-06-2011 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #2825
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Titto napisał(a):Niestety jakiś czas temu mówił, że nie chcę opuszczać Borussii..

Lewy to ty?? Gotze mówił , że nie ty nie chcesz opuścić BvB?

Mubinio napisał(a):I jakieś 30 mln to max, ile za niego wycisną.
30 to lepsza kwota niż 22 proponowane przez Chelsea a wyciagnąć mogą za Chorwata więcej niż 35 skoro Carrole tyle chodzą ale sprzedawać go nie muszą, kontrakt ma długi
16-06-2011 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pikus Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
Post: #2826
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Witam wszystkich :Smile Moim zdaniem Snejder byłby idealnym rozwiązaniem na brak w naszym zespole kreatywnego ofensywnego pomocnika. Ten piłkarz wszystko widzi na boisku ala nasz weteran scholes...w porownaniu do modrica mniej za niego zaplacimy..ale za holendrem przemawia ogromne doswiadczenia na aranie miedzynarodowej..zdobywca LM i wice mistrz swiata MŚ.czego chcieć wiecej? pozdrawiam.
16-06-2011 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #2827
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No to pana Modrića, możemy sobie darować. Zgodnie z tym co powiedział. Rozpatrzy oferty transferowe do klubu który gra w CL, bo tak się dogadał z władzami Tottenhamu. Jednak jest jedno ale, chce odejść choć zamierza zostać w Londynie. Skoro to są jego słowa, szanse na transfer do Manchesteru United, spadły drastycznie.

Ciekawe jak bardzo SAFowi na nim zależało. Pocieszeniem może być fakt, że skoro Chelsea go kupi, nie kupi Sneijdera. Wesley jest przypuszczalną alternatywą. No chyba że ktoś inny nam sprzątnie Holendra sprzed nosa.
18-06-2011 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pikus Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
Post: #2828
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dokładnie. Dzisiaj w mediach pojawila sie informacja...ze Modric odchodzi ze spurs , na 90 % wyladuje w Londynie w chelsea. Moim zdanim gdyby bardzo Fergusonowi zalezalo na Luce Modric to by dolozyl wszelkich staran zeby wyladowal na Old Trafford a nie na SB..kasy również by nie żalował tak jak to było w przeszłości z Berba. Cóz moze to i dobrze. Wole zeby u nas byl Sneijder niz Modric...bez dwoch zdań.
18-06-2011 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2829
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:- Chciałbym przejść do Chelsea. Wielu graczy tego pragnie, ponieważ to jeden z najlepszych klubów na świecie i ja chcę dla nich grać. Zobaczymy jednak, co się wydarzy - powiedział Modrić w zaskakującym wywiadzie dla "The Telegraph". - Chelsea to fantastyczny zespół. W każdym sezonie występują w Lidze Mistrzów, mają wspaniałych zawodników, są ambitni i taki jest też właściciel, który inwestuje z drużynę i chce wygrać Puchar Europy, Premier League oraz walczyć o inne trofea.

- Bardzo dobrze zaaklimatyzowałem się w Londynie. Moja rodzina także. Jesteśmy szczęśliwi. Mamy również bardzo dobre połączenie lotnicze z Chorwacją, więc wszystko jest tutaj fantastyczne. Dotychczas tylko Chelsea złożyła ofertę i na chwilę obecną to mój pierwszy wybór.

Czyli kolejnego kandydata do środka pola możemy skreślić. Cholera, robi się nieciekawie, bo wszyscy najlepsi są albo nie do wyjęcia, albo po prostu nie chcą do nas przejść. W Sneijdera przestałem już wierzyć, bo raczej on do nas nie przyjdzie. SAF nie da tyle kasy na niego, a widać, że i sam Holender woli pozostać w Interze.

Szkoda, że Ferguson nie powalczył o Sahina, który był do wyjęcia za śmieszną kwotę i mielibyśmy piłkarza na lata. A tak zostaliśmy z ręką w nocniku i będziemy się musieli wiele napocić i wiele mln wydać, aby sprowadzić kogoś klasowego.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
18-06-2011 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #2830
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):W Sneijdera przestałem już wierzyć, bo raczej on do nas nie przyjdzie. SAF nie da tyle kasy na niego, a widać, że i sam Holender woli pozostać w Interze.

"Włoskie media sugerują, że Inter Mediolan liczy się ze stratą Wesleya Sneijdera w letnim oknie transferowym.

Według mediolańskiego Mediaset holenderski pomocnik coraz poważniej myśli o przeprowadzce do Anglii. Sneijderem zainteresowane są dwa kluby z Premier League – Manchester United i Chelsea."

Ja wiem, że źródło to TribalFootball, no, ale to jednak liczę, że Wesley trafi do nas.

Form Is Temporary, Class Is Permanent
18-06-2011 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #2831
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):Szkoda, że Ferguson nie powalczył o Sahina, który był do wyjęcia za śmieszną kwotę i mielibyśmy piłkarza na lata. A tak zostaliśmy z ręką w nocniku i będziemy się musieli wiele napocić i wiele mln wydać, aby sprowadzić kogoś klasowego.

Sahin nie chciałby do nas nawet przejść nawet jakby SAF się o niego starał, wolał Real od samego początku tak samo jak w przypadku z Ozilem, nie chciał do nas i tyle. Wybrał Real tak jak Sahin , tym bardziej że jak ktoś pisał wcześniej gra tam idol Sahina tj. CR7
18-06-2011 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2832
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cleverley z Giggsem i Ando na zmiane i styka. Po piły i tak cofa się Roo więc szybciej będę się spodziewał transferu jakiegoś de Rossiego. Poza tym liczę, że kilku młodych z akademii zostanie włączonych do pierwszego składu, plus potwierdzenie tego o czym huczy od dawna (Young, de Heja) a inni nich se kupują.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
18-06-2011 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #2833
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
daniel napisał(a):Cleverley z Giggsem i Ando na zmiane i styka.

No jak dla mnie średnio styka.

daniel napisał(a):Po piły i tak cofa się Roo

No właśnie dlatego warto sprowadzić kogoś do środka pola, żeby napastnik skupił się na ataku, a nie na ataku i rozgrywaniu jednocześnie...

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
18-06-2011 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2834
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Przecież to piłkarz, jego słowa nic nie znaczą. Silva mówił, że chciałby dla nas grać, a wiemy gdzie ostatecznie wylądował.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
18-06-2011 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2835
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:No właśnie dlatego warto sprowadzić kogoś do środka pola, żeby napastnik skupił się na ataku, a nie na ataku i rozgrywaniu jednocześnie...
To ten Xavi z Iniestą muszą być słabiutcy jak Messi tak często rozgrywa, a Barca gra wtedy bez środkowego napadziora.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-06-2011 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości