Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #2971
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
El Polako napisał(a):słyszałem że następca Drogby a wiemy jak on wymiatał w PL
Słyszałem, że na Michała Janotę mówią "polski Messi", z uwagi na to jak gra Argentyńczyk w Hiszpanii nie możemy przegapić takiej okazji! :roll:
05-07-2011 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2972
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
El Polako napisał(a):A co myślicie o Hamsiku na miejsce Paula?
A co do zawodników przyszłościowych to po obejrzeniu sporo meczów MŚ U-17 z wielką chęcią zobaczyłbym w barwach MU S. Coulibaly. Koleś ma 16 lat ale po tym co prezentował(bo WKS już niestety odpadło) jestem pod wrażeniem. W grupie strzelił wszystkie bramki(tj 8) jakie strzeliło WKS :shock: takie coś zdarza się niezbyt często. A z tego co mówili komentatorzy eurosportu to chłopak gra w Sienie ale nie ma nawet zawodowego kontraktu więc nie było by kłopotu by go wyciągnąć.

$real już zagiął na niego parol, a sam zawodnik określił ten klub jako "wymarzony", więc pewnie mamy takie szanse go ściągnąć jak tego Varane'a, który mówił ciągle, że chce zostać jeszcze we Francji, a jak przyjechał do niego Zidane, to od razu chłopaka omamił wizją gry w pierwszym składzie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
05-07-2011 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #2973
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kaka napisał(a):
El Polako napisał(a):słyszałem że następca Drogby a wiemy jak on wymiatał w PL
Słyszałem, że na Michała Janotę mówią "polski Messi", z uwagi na to jak gra Argentyńczyk w Hiszpanii nie możemy przegapić takiej okazji! :roll:

W Twoim poście bardzo istotną rolę odgrywa słowo POLSKI w ''polski Messi'. Dlatego nijak pasuje to określenie do ''następcy Drogby'', m.in dlatego
1. Spójrz gdzie w rankingu FIFA jest Wybrzeże Kości Słoniowej;
2. Ile graczy z tego kraju gra w mocnych europejskich drużynach;
3. Jak grają nastolatki z tego kraju na MŚ u-17 gdzie Polskiej drużyny nawet nie ma
4. Wygrana Polski z WKS nie dowodzi nad wyższością talentów.

Dlatego porównywanie talentów z WKS a talentów z Polski świadczy o twojej znikomej wiedzy na te tematy. Dziękuje dobranoc.


Jaroldz napisał(a):$real już zagiął na niego parol, a sam zawodnik określił ten klub jako "wymarzony", więc pewnie mamy takie szanse go ściągnąć jak tego Varane'a, który mówił ciągle, że chce zostać jeszcze we Francji, a jak przyjechał do niego Zidane, to od razu chłopaka omamił wizją gry w pierwszym składzie.

Skąd takie info? z onetu? Ja słyszałem że jego drugą pasją jest aktorstwo i żeby połączyć obie pasje(jednocześnie aby nie były sprzeczne ze sobą i można je wykonywać jednocześnie) to przenosi się do Barcy która jest oficjalnym zrzeszeniem aktorów piłkarskich.
05-07-2011 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #2974
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
El Polako napisał(a):Dlatego porównywanie talentów z WKS a talentów z Polski świadczy o twojej znikomej wiedzy na te tematy. Dziękuje dobranoc.
Post z mojej strony był szyderczy, nie pisałem go na poważnie, więc te twoje wypunktowania możesz sobie... cokolwiek.
I proszę bardzo, mów mi, że mam znikomą wiedzę, nie będę walczył z wiatrakiem Smile
Tylko co wtedy mam powiedzieć o tobie gdzie kierujesz się jakimś GŁUPIM PORÓWNYWANIEM mediów młodego zawodnika do Drogby w dodatku pisząc, że Didier napierdalał w PL to i ten młokos będzie, ręce opadają!

BEZ ODBIORU.
05-07-2011 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #2975
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:A co myślicie o Hamsiku na miejsce Paula?

- Czuję chęć zmiany koszulki klubowej. Przejście do Milanu byłoby punktem zwrotnym w mojej karierze. Jeszcze niczego wielkiego w futbolu nie osiągnąłem. Najwyższa pora to zmienić - przyznał niespełna 24-letni Hamsik.

Nie wiem czy traktować to jako deklaracje chęci przejścia na San Siro, czy ogólnie chęć grania w dużym klubie.

Form Is Temporary, Class Is Permanent
05-07-2011 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cutter Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #2976
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wychodzi na to, że zostaniemy z Youngiem, młodym Jones'em i De Geą bez playmakera i z ręką w nocniku.
06-07-2011 08:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2977
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cutter napisał(a):Wychodzi na to, że zostaniemy z Youngiem, młodym Jones'em i De Geą bez playmakera i z ręką w nocniku.

Nic ino się powiesić

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
06-07-2011 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #2978
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ciekaw jestem czy przed sezonem w którym wprowadzeni zostali bracia Neville, Bekcham, Scholes ludzie też tak malkonetncili Tongue Uwierzcie w młodych, nawet jak nikogo nie kupimy, to mamy rewelacyjnego Cleverleya, którego, jak stawiam, SaF przerobi na typowego środkowego pomocnika ofensywnego, w akademii kiszą się Morrisony i inne takie - także spokojnie!

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
06-07-2011 09:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2979
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
El Polako napisał(a):
Jaroldz napisał(a):$real już zagiął na niego parol, a sam zawodnik określił ten klub jako "wymarzony", więc pewnie mamy takie szanse go ściągnąć jak tego Varane'a, który mówił ciągle, że chce zostać jeszcze we Francji, a jak przyjechał do niego Zidane, to od razu chłopaka omamił wizją gry w pierwszym składzie.

Skąd takie info? z onetu? Ja słyszałem że jego drugą pasją jest aktorstwo i żeby połączyć obie pasje(jednocześnie aby nie były sprzeczne ze sobą i można je wykonywać jednocześnie) to przenosi się do Barcy która jest oficjalnym zrzeszeniem aktorów piłkarskich.

I na chuj te zaczepki :?: Wyjazd z aktorstwem graczy Barcelony w ogóle bez sensu w tym momencie. Miało mnie to wkurzyć czy co, bo nie wiem za bardzo...

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
06-07-2011 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #2980
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zostaje jeszcze Sneijder i my jako jedyny potencjalny kupiec, więc nie musimy się o niego z nikim bić. Myślę, że ktoś do środka przyjdzie tak czy siak.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-07-2011 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #2981
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):I na chuj te zaczepki :?: Wyjazd z aktorstwem graczy Barcelony w ogóle bez sensu w tym momencie. Miało mnie to wkurzyć czy co, bo nie wiem za bardzo...

A na chuj był twój wjazd na Real? Człowieku ogarnij :O

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
06-07-2011 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #2982
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kaka napisał(a):Tylko co wtedy mam powiedzieć o tobie gdzie kierujesz się jakimś GŁUPIM PORÓWNYWANIEM mediów młodego zawodnika do Drogby w dodatku pisząc, że Didier napierdalał w PL to i ten młokos będzie, ręce opadają!

Sugerowałem się tym jak grał bo oglądałem wszystkie mecze WKS na MŚ U-17, widziałem jak chłopak grał, jak strzelał, jak zapierdalał po boisku w różnych warunkach z różnymi rywalami m.in z Brazylią(trafił wtedy swojego 2giego hattrika na tym turnieju) i Francją. I powiedziałem że SŁYSZAŁEM że mówią na niego zastępcą Drogby a nie że nim jest co jest różnicą. Oglądając jego grę chętnie bym zobaczył jak sobie sprawdza w naszych rezerwach czy młodzikach tym bardziej że nie trzeba wywalać dużo kasy na niego i tym bardziej że ma 16 lat.
06-07-2011 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2983
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
El Polako napisał(a):(słyszałem że następca Drogby a wiemy jak on wymiatał w PL)
Od 26 roku życia, a dopiero w 25 zatrudnił do lepszy klub. Taki Drogba?
ZasadKG napisał(a):Ciekaw jestem czy przed sezonem w którym wprowadzeni zostali bracia Neville, Bekcham, Scholes ludzie też tak malkonetncili
Na pewno. Dlatego jesteśmy kibicami. Narzekamy, jak nie ma wzmocnień i ciągle ten sam skład, oraz jest nam przykro, kiedy jest dużo wzmocnień i ktoś musi odejść. Wymykamy się logice.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-07-2011 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2984
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
panopticum napisał(a):Narzekamy, jak nie ma wzmocnień i ciągle ten sam skład, oraz jest nam przykro, kiedy jest dużo wzmocnień i ktoś musi odejść.

Ja nie narzekam, że odchodzą. Rewolucja wymaga ofiar, zawsze tak było. Szkot widać uznał, że pewni piłkarze poziomem odstają od czołówki i zarządził sprzedaż. Czyli dobry manager z niego. Nie pamiętam, żeby któryś sezon rozpoczynał się tak ciekawie, a mamy przecież dopiero 8. lipca.

Ciekawe, co ze środeczkiem naszym. 3 gości odeszło (no Gibson jeszcze niby nie, ale zdaje się że to formalność), a na razie nie przyszedł nikt. Liczę na jakieś 2 transfery plus Cleverleya w szerokiej kadrze. A może się przeliczę?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
08-07-2011 04:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2985
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lass został pominięty przez Jose przy ustalaniu kadry na ich tournee, co wskazywałoby, że jego czas na SB już minął. Gdyby to ode mnie zależało (a całe szczęście, że nie zależy) to bym go brał. Taki ktoś nam jest potrzebny do środka. Tym bardziej, że jeśli chodzi o tych defensywnie usposobionych to mamy tylko Carricka a Fletchera, a ofensywnie usposobionych mamy Giggsa, Andersona + nowość.



Mój Blog: Pod presją czasu
09-07-2011 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości