Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3061
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Słyszeliście o informacji na tematu transferu Vucinica do United??
Zawodnik dobry, tylko po co on nam by był?? Jeżeli już to na skrzydlo lewe, bo tam też grał ale czy jest nam potrzebny TAKI zawodnik?
27-07-2011 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #3062
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie, w tej chwili potrzebny nam jest tylko środkowy pomocnik i możemy zaczynać sezon Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
27-07-2011 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #3063
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Słyszeliście o informacji na tematu transferu Vucinica do United??
Zawodnik dobry, tylko po co on nam by był?? Jeżeli już to na skrzydlo lewe, bo tam też grał ale czy jest nam potrzebny TAKI zawodnik?

Bardzo go lubię, ale on jest po prostu za słaby na United. Ale jeśli się nie mylę to tylko takie gadanie ze strony jego agenta, już chyba na początku okienka transferowego coś było o tym mówione. On odrzucił ofertę z Blackburn, ale podobno teraz Juventus chciałby go kupić. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Form Is Temporary, Class Is Permanent
27-07-2011 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3064
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
BeBaD napisał(a):Zresztą koro już napisałeś że jego rola ewoluowała to też potwierdzasz to że rozgrywającego nie mamy.
Problemem nie jest brak rozgrywającego, a poziom naszych obecnych rozgrywających. Giggs mimo wieku wciąż bardzo dobry, jednak nie będzie w stanie grać w każdym spotkaniu. Anderson... strasznie chimeryczny, potrafi zagrać dobrze, by potem zaprezentować się fatalnie. Jest jeszcze Tom, w którego ja osobiście bardzo wierzę i liczę, że Fergusona do mu trochę pograć.
A co do Carricka, to jeśli ktoś piszę, że Michał nie potrafi rozgrywać, to robi to z czystej złośliwości czy tam niechęci do tego zawodnika i taka jest smutna prawda. Ciągle się zastanawiam dlaczego niektórzy nie chcą docenić umiejętności Anglika, ale to już ich problem.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-07-2011 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3065
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Carrick poprostu nie gra tak jak w swoim najlepszym sezonie i dlatego. Pozatym, też ma takie mecze, że do przodu nic mu nie wychodzi albo notuje łatwe straty. Jednak ma stabilniejszą formę niż Anderson.
27-07-2011 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3066
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A jak dla mnie ostatnie miesiące Carricka w ubiegłym sezonie to jego jeśli nie najlepszy okres, to na pewno jeden z najlepszych w naszym klubie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-07-2011 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wicior Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #3067
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
"Agent Hulka podał, że Porto odrzuciło ofertę za Brazylijczyka z jednego z europejskich klubów za... 80 milionów euro. Media spekulują, że był to któryś z klubów: Manchester United, City lub Inter Mediolan."

ta United . Nawet City tyle by nie dało.

".. nie ważne, że przeciwnikiem jest kilka tysięcy kilometrów dystansu dzielącego nas od ukochanej drużyny, kibicem jest się zawsze.." - MAN UNITED <3
27-07-2011 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #3068
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubercik napisał(a):Carrick poprostu nie gra tak jak w swoim najlepszym sezonie i dlatego. Pozatym, też ma takie mecze, że do przodu nic mu nie wychodzi albo notuje łatwe straty. Jednak ma stabilniejszą formę niż Anderson.
Carrick w tym sezonie grał tego bardziej cofniętego pomocnika, który wykonuje czarną robotę i jak to zwykle bywa taka praca nie zawsze zostaje dostrzeżona i doceniona. Wiadomo, że jak każdemu, zdarzały mu się mecze lepsze i gorsze, ale podsumowując cały sezon to w moim mniemaniu Anglik może zaliczyć go do naprawdę udanych. Był przecież taki okres że nie można było sobie wyobrazić wyjściowej 11 bez niego.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
27-07-2011 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3069
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No dobra goście ale nie napisałem, że zagrał słaby sezon. Napisałem tylko, że też mu się zdarzają wpadki. A sezon ubiegły zagrał napewno najlepszy od sezonu 2007/2008.
Zwłaszcza końcówkę sezonu no i chyba szczyt formy w meczach z CFC osiągnał. I tam zjedliśmy The Blues, pomimo zawodników jakimi dysponują niebiescy. Jeżeli cały sezon przegra taki jak końcówkę ubiegłego to będę spokojny.

Co do Hulka, to raczej to nierealne jest. W Porto chyba nie liczą, że po odejściu głównego architekta ich ostatnich sukcesów klub coś osiągnie w LM. Ewentualnie Liga Europy się kłania. Z resztą Hulk jest wart max, ale taki max max 25 mln euro.
27-07-2011 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #3070
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubercik napisał(a):Jednak ma stabilniejszą formę niż Anderson.

To nawet ja mam stabilniejszą formę niż Anderson. :-D Nie jest to sztuka...

Carrick jak chce, to potrafi. Mam cichą nadzieję, że w tym sezonie nie będzie zawsze wystawiany jako holding midfielder i pokaże parę ciekawych podań prostopadłych/sieknie parę goli. Ale, powiadam: zawsze lepiej mieć takiego Carricka, niż chociażby Gerrarda, który ni chu chu nie umie przytrzymać piłki w środku pola. Może i jego gra spektakularnie wygląda (czasem), ale dla zespołu lepsza jest nudna miejscami gra Carricka.

E: I żeby nie było - nadal nie jestem fanem Carricka. I przydałby mu się do pary ktoś bardziej nastawiony na grę do przodu. Acz swoją rolę spełnia dobrze. No chyba, że, tak jak napisałem wyżej, nie będzie wystawiany jako ten "bardziej z tyłu w parze" - wtedy taki Fletcher czy Jones byłby odpowiednim partnerem dla niego IMO. Pożyjemy, zobaczymy.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
28-07-2011 01:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3071
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Środkowy pomocnik? David Beckham! Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
28-07-2011 02:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3072
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
narazie kupilismy nowego napastnika Big Grin

[Obrazek: 253253_209767402409588_105392999513696_6...8100_n.jpg]
28-07-2011 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Roxanne Offline
Member
***

Liczba postów: 241
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
Post: #3073
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Trochę do Berbatowa podobny, nie? o_O

~ I believe Old Trafford is The Theatre Of Dreams but only for United, not the visitors! ~
Pat Evra
28-07-2011 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3074
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie 8-)

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
28-07-2011 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3075
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wydaje mi się, że to inna głowa jest, ale chyba się mylę.
28-07-2011 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości